Nieruchomości

239 861 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

469 000 zł130,60 m² 3 591,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 130 m w kamienicy przy Parku Uzdrowiskowym Szczawno-Zdrój Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dużego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł271 m² 7 376,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Białołęka | Urokliwa, zielona okolica | Dom wolnostojący + budynek gospodarczy Nieruchomość z potencjałem - mieszkalnym lub pod działalność. : dla kogo? Dla osób potrzebujących domu.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 183 m² 2 958,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Na sprzedaż Pałac z pozwoleniem na budowę - wyjątkowa inwestycja w Dom Seniora, ośrodek Edukacyjny lub Hotel spa Niezwykła nieruchomość z gotowym projektem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł116,91 m² 6 406,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 408 m²

Dom na dużej działce W sąsiedztwie trzech jezior - niepoczołowice, gm. Linia Stan deweloperski do własnej aranżacji | Działka 2408 m | 3 sypialnie | Weranda z litego drewna | 500.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

380 000 zł3 500 m² 108,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w pobliżu drogi krajowej nr 7. Proporcjonalny kształt pozwala na swobodną zabudowę dla podstawowego przeznaczenia wynikającego z mpzp. W sąsiedztwie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł282,70 m² 4 421,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 900 m²

! oferta dostępna tylko W pepper house! wyjątkowa posadłość W borach tucholskich atuty: -duża, zagospodarowana działka! -malownicze tereny leśne! -dom dwupoziomowy z ogromnym tarasem!.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 309 m² 168 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania przepiękna działka budowlana położona W zalesiu golczowskim przepiekny widok powierzchnia działki wynosi 1309 m2. Działka w całości budowlana, szerokość około 21 metrów,.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł1 171 m² 140,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Jeśli cenisz sobie bliskość natury i dobre dojazdy do miasta - to właśnie to jest takie miejsce! Na sprzedaż działki budowlane na obrzeżach Leoncina i okolicy Stanisławowa Administracyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł896 m² 993,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:896 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wyjątkowy dom letniskowy z trzema pokojami, położony w pierwszej linii brzegowej w urokliwej miejscowości Skubarczewo.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł45,50 m² 5 054,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,5 m zlokalizowane przy ulicy Zapolskiej w Sosnowcu. Lokal znajduje się na 3 piętrze w budynku mieszkalnym. Budynek w stanie bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

67,70 zł/m²155 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia narożny lokal usługowy z witrynami od ul. Szczytnickiej, w bezpośrednim sąsiedztwie biurowca Green Day oraz w pobliżu Campusu Grunwaldziego. Lokal przystosowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł53,60 m² 6 138,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego 2 pokojowego mieszkania położonego w centrum Goleniowa sprzedawanego z pełnym wyposażeniem! Lokal o powierzchni 53,6 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Polanowo,wielkopolskie

1 410 000 zł148,07 m² 9 522,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Wyjątkowa oferta! Sprzedaż domu parterowego z luksusowo zagospodarowaną działką 9000 m2, w Polanowie gm. Wyrzysk, powiat pilski. Urokliwy dom parterowy przy lesie wyjątkowa nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł113,26 m² 7 054,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe Mieszkanie w Rezydencji Niedźwiadki Elastyczne Opcje Finansowania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł802 m² 145,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, jezierzany, gm. Postomino, powiat sławieński, województwo zachodniopomorskie, 117.000,- PLN Link do filmu: Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł94,60 m² 4 756,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Magiczne siedlisko w Mogilnie dom z duszą i unikatowa obórka z gliny Szukasz ucieczki od zgiełku miasta, miejsca, gdzie czas płynie wolniej, a poranną kawę pijesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

334 000 zł47 m² 7 106,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy Kameralna inwestycja w Szczepanowie gm. Środa Śląska W sercu spokojnej miejscowości Szczepanów powstaje kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł176,50 m² 33,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu obiekt gastronomiczny z ogrodem i parkingiem Do wynajęcia dwupoziomowy obiekt gastronomiczny o łącznej powierzchni 176,5 m, zlokalizowany na działce o powierzchni 1 748.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł1 367 m² 146,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzień dobry, na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1367 m , położona w spokojnej części miejscowości Boduszewo, w gminie Murowana Goślina. Parametry działki: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

834 075 zł84,25 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania w stanie deweloperskim. Opis Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 83,74 m2, położone na 1. piętrze z dużym tarasem 23,42 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

70,67 zł/m²283 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Leszno reprezentacyjny lokal gastronomiczny 283 m w Leszczyńskich Młynach | Wysoki standard | Klimat i potencjał | Okres karencyjny Mam przyjemność zaprezentować przestronny, wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł64 m² 44,53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dobre nieruchomości prezentują M4 w topowej lokalizacji - Babiej Wsi. Mieszkanie do wprowadzenia bez nakładów finansowych, wolne od zaraz! Trzypokojowe mieszkanie 64 m charakteryzuje rozkładowy.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł522 m² 143,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas - oferta na wyłączność! Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Zaczerlany gm. Choroszcz, przeznaczone w Miejskim Planie Zagospodarowania Przestrzennego pod.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł55 m² 3 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zwrot z inwestycji 10% w skali roku! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 55 m . Lokal znajduje się na parterze w prywatnym kompleksie, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł58,80 m² 7 976,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,8m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Jacka.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł51,30 m² 7 699,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

i pcc A 5.2 Planowany termin przekazania kluczy: II kwartał 2026 r. Lokal na I piętrze: -przestronny salon i aneks kuchenny, stąd wyjście na balkon - dwie sypialnie - wiatrołap -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł62,60 m² 6 373,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo! Do sprzedania: dwupokojowe mieszkanko o powierzchni 60 m 2 znajdujące się w Tychach przy ulicy Cyganerii (idealne miejsce, wszędzie blisko, czyli centrum miasta, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 032 432 zł57,21 m² 18 046,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Inwestycja powstaje w samym.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł10 992 m² 150,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż teren inwestycyjny pod Lublinem , w Bystrzejowicach A gm.Piaski. Działka o pow. ponad 1 ha , w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 780 m² 92,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Smart Estate ma przyjemność zaprezentować piękną Widokowa działkę 17 arową. Działka położona w malowniczej miejscowości Głogoczów gmina Myślenice. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł48 m² 4 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które chcesz wyremontować pod siebie? Ważne są dla Ciebie dodatkowe pomieszczenia typu garaż, piwnica i pomieszczenia gospodarcze? Mamy coś w sam raz dla Ciebie! osa.

Szczegóły ogłoszenia

36,36 zł/m²55 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia budynek o powierzchni ok 55m2, znajdujący się w okolicy ul. Białoprądnickiej, prądnik Biały. W skład lokalu wchodzą dwa pokoje, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł224 243 m² 44,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość, składa się z działek oznaczonych numerami geodezyjnymi 2778/11, 2778/12, 2778/13, 2778/14, 2778/15, 2778/16, 2778/17, 2815/10, 2815/11, 2815/12, 2777, 2644 o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł1 477 m² 314,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1477 m kw położona w miejscowości Chojnów w powiecie piaseczyńskim. Teren płaski, suchy, na działce pozostawiono kilka dorodnych drzew,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Berg Nieruchomości prezentuje nowoczesne mieszkanie w sercu Jeleniej Góry! Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni około 51 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

4 230 000 zł29 229 m² 144,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży teren przemysłowy z dużym potencjałem zlokalizowany przy drodze krajowej o dużym natężeniu ruchu. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 220 m² 81,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 12 arów, położona w miejscowości Laskówka Chorąska w powiecie dąbrowskim. Miejsce to nadaje się pod budowę własnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł147 m² 3 197,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Nowa, okazyjna cena! Dom z potencjałem w Jodłówce-Wałkach - idealny do własnej aranżacji! Na sprzedaż przestronny, piętrowy dom jednorodzinny o powierzchni 147 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł80 m² 7 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 639 m²

Oświęcim - dom jednorodzinny Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w Oświęcimiu przy ul. Granicznej. Dom został wybudowany w latach 70-tych XX wieku. Jego powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł1 200 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze 546/2, położona w Ocicach, oddalonych zaledwie 12 km od Bolesławca. Szczegóły oferty: - powierzchnia: 1200 m , - Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł300 m² 326,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rod 300 mkw., domek murowany całoroczny, woda, prąd, ogrzewanie piec typu "koza" Bydgoszcz Działka położona w spokojnej dzielnicy Bydgoszczy Łęgnowo z dojazdem komunikacji miejskiej.