Nieruchomości

239 861 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

234 500 zł67,76 m² 3 460,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Siemianowicach Śląskich przy ulicy pck. Układ funkcjonalny: - salon z bezpośrednim wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

42,67 zł/m²75 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia - ul. 3 maja | 75 m Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 75 m , położony przy ul. 3 maja - w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, tuż przy głównym.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł46,80 m² 6 089,74 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedam mieszkanie w ścisłym centrum Kutna przy ul. Braci Śniadeckich 6. IV piętro, 46,8 mkw., 2 pokoje, łazienka z wc, przedpokój, piwnica i balkon. Spółdzielcze własnościowe bez.

Szczegóły ogłoszenia

246 000 zł35 m² 7 028,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m2, zlokalizowane na 4 piętrze w zadbanym budynku z cegły przy ul. Mickiewicza w Lubinie. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka Lucim

Lucim,kujawsko-pomorskie

550 000 zł6 500 m² 84,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! Unikatowa działka położona wśród jezior na pograniczu Borów Tucholskich. Działka budowlana o powierzchni 6500 m2 położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Koronowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

336 150 zł1 245 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Ostatnie 2 Działki! Nieruchomość gruntowa niezabudowana Lokalizacja: powiat: łódź Gmina: łódź Obręb: w-16 ul. Pomorska Numery ewidencyjne dostępnych działek: 99 - powierzchnia 1245 m2 109 -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 307 m² 305,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1307 m , położona w malowniczej miejscowości Wapnica, nieopodal Międzyzdrojów. Nieruchomość składa się z dwóch mniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Konin

Konin,wielkopolskie

1 250 000 zł1 426,44 m² 876,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Obiekt produkcyjno-magazynowy W dobrym stanie I atrakcyjnej cenie. Blisko konina - chmielnik, gmina kramsk. Przedstawiam Państwu bardzo interesującą ofertę inwestycyjną. To obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

3 380 000 zł138,85 m² 24 342,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować na sprzedaż luksusowy, dwupoziomowy apartament z ogrodem oraz tarasem położony w samym sercu dzielnicy Wola Justowska przy ul. Jesionowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Motycz,lubelskie

3 700 000 zł13 900 m² 266,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko w biurze knc city ul. Krótka 4 - nie szukaj dalej! motycz- gm. Konopnica - do sprzedania duża atrakcyjna działka dla inwestora o pow. 1, 39 ha ( w skład działki wchodzi 7.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży 2 działki o powierzchni 1000 m2 i 2678 m2 (z czego 1000 m2 jest budowlana), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę zagrodową i mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

24 zł/m²700 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Wynajem. Sprzedaż. Budynek Socjalno-Biurowo-Mieszkalny 700m2. Plac 8500m2. Warsztat, wiaty. Gościejewo. Gm. Rogoźno Wlkp. Przedmiotem wynajmu / sprzedaży jest Budynek o wysokim standardzie, po.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł33 m² 16 212,12 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

- znakomita lokalizacja _ stary mokotów - obok metra pola mokotowskie - obok linii tramwajowej W różnych kierunkach warszawy - blisko parku - obok sgh - blisko szpitala mswia - obok kina iluzjon.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł210 m² 3 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej około 200 m , usytuowany na dużej, 22-arowej działce, zapewniającej komfort, prywatność i wiele możliwości zagospodarowania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

193 460 zł1 138 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną. Okolica bardzo spokojna, dużo zieleni. Bliska odległość do stacji kolejowej i autostrady A2, bardzo dobry dojazd do Warszawy. Cena do negocjacji. Więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

834 000 zł111,08 m² 7 508,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Ostatnie dwa lokale W sprzedaży - gotowe do odbioru! Zamieszkaj przy lesie. Kameralne osiedle Panorama Koleczkowo to wyjątkowy projekt, który zakłada budowę sześciu budynków w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Górnej, które przeszło kapitalny remont. Lokal mieszkalny położony na I piętrze w przedwojennej kamieniczce z spokojnym sąsiedztwem.

Szczegóły ogłoszenia

194 000 zł883 m² 219,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowy kompleks 44 działek budowlanych, położonych w malowniczej miejscowości Sułomino (gmina Wolin), na terenie objętym programem Natura 2000. Teren został objęty miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

270 000 zł33 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płacą prowizji. Mieszkanie w nowym budownictwie z balkonem-33m2. Ta oferta dotyczy mieszkania o pow. 33m2 składającego się z: salonu z aneksem, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 248 487 zł88,90 m² 14 043,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 88,90m2 z ogrodem, tarasem i balkonem! Całe osiedle realizowane jest jako wyjątkowa koncepcja mieszkań w układach willowych, zaplanowanych jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

752 000 zł98,30 m² 7 650,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

N owy dom skrajny szereg 98,3m2 stan developerski zaawansowany Bydgoszcz- fordon Bajka z działką 175m2 - księga wieczysta lokalowa z udziałem w gruncie do wyłącznego korzystania - projekt.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie z balkonem w centrum Koła ul. Sienkiewicza. To propozycja dla osób, które cenią sobie wygodną lokalizację oraz praktyczny układ pomieszczeń. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

14 847 073 zł113 422 m² 130,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania grunt inwestycyjno-przemysłowy o łącznej powierzchni 11,34 ha, idealny pod różnego rodzaju działalność gospodarczą. Grunt znajduje się w dogodnej lokalizacji - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 zł63,03 m² 44,41 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania, zlokalizowanego na ulicy Henryka Sienkiewicza w inwestycji Sienkiewicza Residence Mieszkanie jest całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

237 500 zł950 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w pełni uzbrojona w Łukęcinie, 2 kilometry od morza. Działka według planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczone są pod zabudowę mieszkalną,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 50m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku z 2013 roku przy ulicy Kazimierskiej w Szczecinie. Budynek wyposażony windę. Na metraż.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł20 m²

 

Piętro:2/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:800 zł

Do wynajęcia dla studentek, blisko pwr,U Przyr.,AWF,UWR w zielonej dzielnicy Wrocławia, na Biskupinie, wolne od zaraz jednoosobowy, umeblowany pokój w 3-pokojowym mieszkaniu studenckim.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł41,50 m² 1 325,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 2 położony na parterze budynku mieszkalnego w miejscowości Różanna 37. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Krzywiec

Krzywiec,zachodniopomorskie

130 000 zł69,76 m² 1 863,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:490 m²

Nie sprzedajemy tylko nieruchomości. Sprzedajemy ciszę, której dziś tak bardzo brakuje. W miejscowości Krzywiec, w otoczeniu lasów i natury, czeka na nowego właściciela połowa domu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

1 600 000 zł10 013 m² 159,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod inwestycję o powierzchni 1 ha, w atrakcyjnej części Brodnicy. Działka w kształcie prostokąta o płaskiej powierzchni. Działka znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł102 m² 9 794,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu o powierzchni użytkowej 102 m , do którego przynależy działka o powierzchni 340 m . Nieruchomość została oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł299 m² 4 180,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż przestronny dom w Łodzi, ul. Hektarowa Cena: 1 250 000 zł Powierzchnia domu: 299 m Powierzchnia działki: 600 m Liczba pokoi: 7 Liczba łazienek: 3 Lokalizacja Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 243 955 zł63,69 m² 19 531,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament W stanie deweloperskim Z ogródkiem Gdańsk Strzyża | Nowoczesny Koncept Mieszkalny | Miejsce postojowe w hali garażowej | Komórka lokatorska ***** opis inwestycji: to wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dom na sprzedaż Łuczyce k. Przemyśla, duża działka 21 arów Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, o klasycznej, funkcjonalnej bryle z dużym potencjałem aranżacyjnym. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gestor Nieruchomości oferuje do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie w Dzierżoniowie o wysokim standardzie. Powierzchnia użytkowa : 52 m , balkon Informacje szczegółowe Pietro :.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 947 zł53 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament w sercu Bydgoszczy, to propozycja dla osób, które szukają połączenia miejskiego stylu życia z komfortem nowej inwestycji. Mieszkanie o powierzchni 53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł180 m² 4 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:643 m²

Wyłączność Dom na sprzedaż - Tychy, mąkołowiec o powierzchni 180 m | działka 643 m Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 180 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 190 zł52,02 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy etap inwestycji powstający w samym sercu Lublina, na jednej z najstarszych dzielnic miasta powstaje nowe osiedle oferujące komfortowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł48 m² 5 414,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 48m , położone na drugim piętrze, czteropiętrowego budynku po generalnym remoncie z 1950 roku. Na funkcjonalną przestrzeń mieszkania wliczamy:.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł135,62 m² 9 216,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Przestronny lokal gastronomiczno-usługowy na sprzedaż w Opolu! To idealna okazja dla przyszłych właścicieli restauracji lub kawiarni, gotowej do kontynuowania tradycji pizzerii funkcjonującej od 30.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 766 zł83,40 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 5-pokojowe na najwyższym piętrze w 3 piętrowym budynku. W spokojnej okolicy w bliskiej odległości zarówno do galerii handlowej Sarni Stok, jak i zielonych łąk idealnych.