Nieruchomości

239 860 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13,80 zł/m²36,23 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę najmu lokalu użytkowego o powierzchni 36,23m2 zlokalizowanego na parterze budynku dworca przy ul. Polnej 5.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł57,40 m² 10 435,54 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Luksusowe 3 pokoje z panoramą miasta - 11. piętr, zachodnia wystawa okien. Szukasz wnętrza, które łączy nowoczesny design z widokiem, który zapiera dech w piersiach? To mieszkanie na 11.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 758 zł50,97 m² 9 275,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament 47,43 m Z balkonem I schowkiem - tarninów / widok na zieleń Legnica - Tarninów (okolice Lasku Złotoryjskiego) Powierzchnia mieszkania: 47,43 m Balkon: 6,30 m Schowek na.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł150 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom na Wilanowie w zabudowie szeregowej do wynajęcia. Nowoczesny budynek dwukondygnacyjny + przyziemie. Parter: duży salon, taras, kuchnia z jadalnią, hall, piętro: 3 spokoje oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

465 000 zł1 598 m² 290,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlana położoną w Pilchowicach w cichym i spokojnym miejscu. Działka posiada kształt prostokąta o wymiarach: szerokość ok. 34 m, długość ok.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł46,30 m² 5 831,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na I piętrze w budynku wielorodzinnym ( blok mieszkalny), jednoklatkowym. Mieszkanie posiada wyremontowaną kuchnię i łazienkę. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł4 531 m² 50,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rolna z warunkami zabudowy w spokojnej miejscowości Grabniak, gmina Sobolew, powiat garwoliński. Działka położona jest w malowniczej okolicy, na krańcu małej wsi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 033 560 zł46,98 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

180 642 zł1 518 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nr 14/10 o powierzchni 1518 m2, położona w Nowej Rudzie Słupiec, przy drodze prowadzącej od ul. Kasztanowej w kierunku ul. Zagórze. Działka sprzedawana z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł48,62 m² 4 111,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Do sprzedania! W plombie na Nowym Mieście 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie położone na trzecim piętrze Ze względu na konieczność wykonania remontu, oferowana cena na dzień dzisiejszy jest.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł36 m² 14 305,56 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zapraszam na dzień otwarty w piątek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym Jasne 2 pokoje na Ochocie do remontu, ale w świetnej lokalizacji, dużym potencjałem aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł53,10 m² 2 919,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż położone w Chocianowie przy ulicy Głogowskiej. Nieruchomość o powierzchni 53,10 m2 składa się z 3 pokoi, oddzielnej widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka z antresolą i ogródkiem, zlokalizowana przy ul. Jana Kazimierza 47a na warszawskiej Woli (bliska Wola). Mieszkanie o powierzchni 30 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł71 m² 2 112,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz miejsca z potencjałem pod działalność handlową lub usługową? Chcesz mieć własną przestrzeń na biuro lub rozwój firmy? Ta oferta może być dokładnie tym, czego potrzebujesz! Na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł34,60 m² 17 312,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie pełne możliwości - ul. Ułanów, kraków Ta oferta to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie dobrą lokalizację, funkcjonalny układ i możliwość stworzenia wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł92 m² 96,74 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mint Property prezentuje na wynajem przestronny i funkcjonalny apartament 4-pokojowy o powierzchni 92 m2 , w nowej kameralnej inwestycji w Bronowicach, ul. Jordanowskiej.Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 280 m² 2 734,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:7 539 m²

Nieruchomość dla dewelopera, pod Galerię, zagład produkcyjny, budynek handlowo-usługowy, prywatną klinikę, itp. Potencjał świetnie utrzymanego budynku, oraz dużej działki. Podstawowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł450 m² 588,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam domek letniskowy na terenie kompleksu wypoczynkowego nad jeziorem Wersminia w miejscowości Martiany, gmina Kętrzyn, warmińsko-mazurskie, 15 km od Kętrzyna, 20 km od Giżycka. Do.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł54,97 m² 8 368,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie o powierzchni 54,97 m 2 na osiedlu Stadion w Grójcu. Składa się z: przestronnego pokoju z wyjściem na balkon, sypialni, dużej przestronnej kuchni, łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł220 m² 4 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 980 m²

Atrakcyjny dom na Wierzchowisku gotowy do zamieszkania. Budynek posadowiony na dużej, szerokiej na 37m działce o powierzchni prawie 2000 m2 o kształcie prostokąta. Wszystkie media: kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł26,22 m² 32 036,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Posiadamy na sprzedaż piękny lokal jednopokojowy w inwestycji apartpark, budynek Rubus. Inwestycja Apartpark to kompleks apartamentowy wybudowany w 2020 roku, na swoim terenie posiada recepcję,.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł11 234 m² 100,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo cicha, urokliwa uzbrojona działka budowlano-usługowa w spokojnej Woli Krakowiańskiej w gminie Nadarzyn o powierzchni 11 234 m2 nad rzeką Głoskówką. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

6 720 €1 050 m² 6,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 1050m2 plus antresola 284m2 z powierzchnią biurową 259m2 - Warszawa Włochy. Bardzo dobra lokalizacja. Standard: składowanie 10m nośność posadzki 5t/m2 nowoczesne bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 267 463 zł129 m² 17 577,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecam lokal usługowy atrakcyjnie położony w apartamentowcu. Nieruchomość mieści się w inwestycji doskonale położonej pod względem komunikacyjnym. Atuty Doskonała lokalizacja, nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Borówiec,wielkopolskie

1 250 000 zł159,20 m² 7 851,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Na sprzedaż piękny dom wolnostojący 159 m2 z ogrodem, borówiec Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego, niezwykle zadbanego i nowocześnie urządzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

2 480 000 zł240,21 m² 10 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:-

Nieruchomość komercyjna budynek usługowo-mieszkalny | limanowa ścisłe centrum limanowej | doskonała inwestycja Prestiżowa lokalizacja zaledwie kilka kroków od Rynku w Limanowej. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 000 zł112,44 m² 7 194,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, wygodę i ekologię. Inwestycja Grudzie 37 to kameralne osiedle czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 373 300 zł92,23 m² 25 732,41 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowy apartament od ulicy chmielnej na wyspie spichrzów Stan deweloperski | Ulubiona całoroczna turystyczna część Gdańska | Blisko zabytków i atrakcji miasta ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Skroniów,świętokrzyskie

1 140 000 zł160 m² 7 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowa nizsza cena nieruchomości! tylko do 30.11.2025r GOTOWY DO ZAMIESZKANIA! DOM POD KLUCZ! TYLKO U NAS - OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. NA sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 500 zł34 m² 8 602,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży 1 pokojowe lokale mieszkalne, w nowo powstałym budynku z 2024 roku, zlokalizowane w atrakcyjnym zakątku Polic - na terenie nowoczesnego Osiedla Jarzębinowego. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 184 zł37,68 m² 13 938 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Mieszkanie jest wykończone, bez zabudowy kuchennej , bez mebli Zakup bez pcc- 2% - oszczędność.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 085 m² 229,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka z fundamentami - dojazd asfaltowy! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 1085 mkw., która znajduje się przy ul. Staszica w Nakle nad Notecią.

Szczegóły ogłoszenia

215 390 zł3 077 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3 077 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/spały. Kształt działki nieregularny (od frontu 115 m, głębokość 24 m). Znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł123,20 m² 56,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:591 m²

Lokalizacja: gdynia Cisowa to jedna z północno-zachodnich dzielnic Gdyni, położona między Chylonią a Pustkami Cisowskimi. Łączy w sobie elementy dzielnicy mieszkalnej, przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

59,26 zł/m²54 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferta wynajmu lokalu w biurowcu w atrakcyjnej lokalizacji na Chełmińskim Przedmieściu Lokal składa się z dwóch osobnych biur Piętro 2 Powierzchnia: 54m 2 Liczba pomieszczeń: 2.

Szczegóły ogłoszenia

134 900 zł3 199 m² 42,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

w atrakcyjnej cenie, bo 40zł/m2 we wsi Kwiatkówek Gmina Kampinos z dostępem do drogi publicznej. Po zamieszczonym szkicu z mapy ewidencyjnej nietrudno się zorientować, że proponowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł328,30 m² 6 975,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 199 m²

Oferta tylko u Nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Sulnowo ul. Narcyzowa. Nowoczesny parterowy dom z poddaszem użytkowym-gotowy by stać się Twoim.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł5 075 m² 98,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż Działka budowlana - Elbląg ul. Jaworowa Powierzchnia: 5075 m2 Działka budowlana w miejscowości Elbląg ul. Jaworowa /dąbrowa/ o powierzchni: 5075 m2. Opisana w miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 402 zł27,25 m² 15 941,37 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania / lokale w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł5 436 m² 607,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka deweloperska o powierzchni 5456 m2 położona na osiedlu Uroczysku w Kielcach. Działka objęta jest mpzp z czego: - około 1800m2 z oznaczeniem mw1 (tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

234 500 zł67,76 m² 3 460,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Siemianowicach Śląskich przy ulicy pck. Układ funkcjonalny: - salon z bezpośrednim wyjściem na.