Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

590 000 zł75,59 m² 7 805,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bezczynszowe, ogródek , Strych, dwa Miejsca Postojowe, komórka zobacz film Zobacz Film Są nieruchomości, które po prostu się ogląda i są takie, które od razu zaczynasz urządzać w głowie.

Szczegóły ogłoszenia

940 986 zł63,50 m² 14 818,68 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji przy ul. Portowej | Zabłocie | Kraków Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

146 700 zł1 630 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży kompleks działek budowlanych w miejscowości Bednary gm. Puszcza Mariańska. Powierzchnie działek wynoszą: 1630 m2- wymiary około 25x70, media: woda i prąd w drodze gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł120 m² 2 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 120 m , usytuowany na działce 1100 m w malowniczej miejscowości Lubiąż, w gminie Wołów. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

139 000 zł1 202 m² 115,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzień dobry. Oferta skierowana do poszukujących alternatywy na wysokie ceny działek w okolicach Bydgoszczy oraz gminy Dobrcz. Zapraszamy do Sienna, kilka minut od Dobrcza: na sprzedaż polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł50,83 m² 17 509,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem w pełni wyposażone Oferujemy mieszkanie w nowoczesnym budynku o niskiej zabudowie, o powierzchni 50,83 m , dodatkowo z piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł350 m² 17,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokalu w budynku magazynowym w Lublinie przy ul. Chemicznej 8 zlokalizowanego na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł52,20 m² 23 180,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   ; email:   Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 196 przy ulicy Chmielnej 73C.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 751 zł54,51 m² 9 590 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży dewelopera, brak kosztów pośrednictwa! nowa inwestycja!.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy wyremontowany o powierzchni 60 m , położony w południowej części Wrocław, na osiedlu Ołtaszyn. Lokal znajduje się w przyziemiu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

847 000 zł324,56 m² 2 609,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dwu Rodzinny Dom Cisza Spokój i Potencjał Na sprzedaż piękny dom w Bobrownikach (18 km. od Włocławka). Dwukondygnacyjna nieruchomość o całkowitej powierzchni 324,56 m2 wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł204,80 m² 5 810,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Dom na sprzedaż ostrów mazowiecka, ul. Żurawia 20 Cena: 1 190 000 zł Powierzchnia użytkowa: 204,80 m Działka: 1035 m Media: prąd, woda, kanalizacja - sieć miejska | ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54,74 m² 10 942,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! Serdecznie polecam na sprzedaż 2 pokojowe przestronne mieszkanie, położone w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej dla.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł41,59 m² 15 147,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,59 m2, usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowej kamienicy z 1900 roku, zlokalizowanej w okolicach ulicy Kluczborskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł107 m² 65,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Wrocławia, w klimatycznej kamienicy o niepowtarzalnym charakterze. To propozycja dla osób, które cenią sobie styl,.

Szczegóły ogłoszenia

4 850 zł56 m² 86,61 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska | tel.   pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń | mokotów/służewiec | ul. Kłobucka Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł100 m² 2 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal handlowy o powierzchni 100 m , położony w doskonałej lokalizacji w centrum osiedla mieszkaniowego, idealnej do prowadzenia różnego rodzaju.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 100 m² 64,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana nr 227 w Popielarzach (tuż za Nowymi Załubicami) o powierzchni 3.100 m2 bezpośrednio przy planowanej drodze gminnej, na terenie objętym miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł36,41 m² 17 550 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do remontu na Saskiej Kępie. Pełna zieleni okolica (wszystkie skwery i parki Saskiej Kępy, a także Park Skaryszewski oraz zielone tereny wzdłuż Wisły),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 000 zł91 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania Szczepanów 91 m ogródek, balkon, strych- bezczynszowe blisko pkp. Pragniesz połączyć komfort życia w domu z wygodą mieszkania w dobrze skomunikowanej okolicy?.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 027 m² 388,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana z widokiem na jezioro Tuchomskie - Dobrzewino, ul. Jeziorna Powierzchnia: 1027 m Numer działki: 303/33 Lokalizacja: dobrzewino, gmina Szemud (koło Chwaszczyna) Media:.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł46,79 m² 13 889,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jasne i funkcjonalne mieszkanie ( 46,79m2) z ogrodem (38,39 m ) i miejscem postojowym (większym niż standardowe, dostosowanym dla osób niepełnosprawnych i bezpośrednim wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł2 075 m² 91,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości pepper house! Oferujemy na Sprzedaż Działkę o powierzchni 2075m2 w Strzebielinie, ul. Zagrodowa, 18km od Wejherowa, blisko Lasu. Oznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł30,10 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego prowizja % Oferuję do sprzedaży mieszkanie ( kawalerkę ) w odnowionej kamienicy w samym centrum Aleksandrowa Łódzkiego przy ulicy Kilińskiego - Odnowiona kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł97,05 m² 690 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż apartamenty w stanie developerskim na nowo powstałym Osiedlu Zielone Zacisze" położonego w Mysłowicach (brzezinka). Osiedle Zielone Zacisze to kameralna inwestycja (tylko 4.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł8 173 m² 43,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka 8173 m2 z wydanymi warunkami zabudowy w Solcu Kujawskim, woj Kujawsko-Pomorskie. Oferta Wyłącznie w Naszym Biurze Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 8173 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

146,15 zł/m²390 m² 57 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy lokal na wynajem o powierzchni 390m2 na warszawskiej Saskiej Kępie. Lokal znajduje się na ul. Francuskiej, na której znajduje się wiele lokalów usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

36,89 zł/m²95 m² 3 505 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o powierzchni około 95 m2 usytuowany na pierwszym piętrze w kamienicy w ścisłym centrum Kielc blisko Rynku przy ul. Małej. Wejście do lokalu w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł39,05 m² 13 802,82 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Słoneczne 2 pokoje z prywatnym ogrodem Szukasz mieszkania, które jest czymś więcej niż tylko "czterema ścianami"? Prezentujemy wyjątkową ofertę: nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł36 456 m² 10,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna na sprzedaż Osowiec (gmina Goniądz) Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Osowiec, gmina Goniądz. Najważniejsze informacje: - powierzchnia: 3,6456 ha - Numer działki:.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł154 718 m² 22,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Grabowo, gmina Mrągowo, województwo warmińsko-mazurskie. Grabowo to niewielka, spokojna wieś zlokalizowana ok. 10 km na.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł50,66 m² 3 335,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na Wyłączność! Tylko w Vista nieruchomości. Na sprzedaż polecamy dwupokojowe mieszkanie przy ul. Górnej w Boguszowie Gorcach. Bardzo dobra lokalizacja, zadbana, wyremontowana kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł46,54 m² 64,46 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Koszty: -Czynsz najmu: 3000 zł. -100 zł netto = 123 zł brutto - miejsce parkingowe w hali garażowej -60 zł netto = 73,80 zł brutto - komórka lokatorska -opłaty administracyjne: ok. 560/730 zł.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł900 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w miejscowości Kamień Krajeński w pobliżu Borów Tucholskich Działka o powierzchni 900m2 Usytuowana malowniczo w ciągu podobnych działek, w pobliżu Borów Tucholskich.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł36,80 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Solida nieruchomości posiada w swojej ofercie na wyłaczność apartament na sprzedaż w Szklarskiej Porębie. Bezkonkurencyjne w swej lokalizacji położenie budynku tuż przy wyciągu na.

Szczegóły ogłoszenia

2 048 254 zł99,64 m² 20 556,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Na sprzedaż przestronne,( 3- 5 pok ) pełne światła mieszkanie o powierzchni 99,64 mkw m , położone na 3. piętrze reprezentacyjnej, odrestaurowanej kamienicy w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

20 750 zł897 m² 23,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Hala produkcyjno-magazynowa z zapleczem socjalno-biurowym przy ul. Bałtyckiej w Poznaniu. Dział Nieruchomości komercyjnych Express House Nieruchomości oferuje na wynajem powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

386 800 zł1 934 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa - Będzin, grodziec, ul. Górnicza Numer działki: 1864/24 Powierzchnia: 1 934 m Forma własności: użytkowanie wieczyste do 2089 roku Cena: 386 800 zł (200 zł/m ).

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł35 600 m² 14,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona bezpośrednio przy nowo wybudowanej, asfaltowej drodze powiatowej. Najbliższe sąsiedztwo wskazuje że można ubiegać się o warunki zabudowy w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²150 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal 156 m na parterze - Stary Wilanów, ul. Wiertnicza 5 miejsc parkingowych w garażu podziemnym w cenie. Do wynajęcia nowoczesny i funkcjonalny lokal o powierzchni 156 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

675 620 zł30,71 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.