Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

577 980 zł4 446 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja działka o pow. 4446 m2 w Wojkowicach Kościelnych, powiat będziński, gmina Siewierz Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę - działka o powierzchni 4446 m na wsi Wojkowice.

Szczegóły ogłoszenia

360 400 zł901 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 901 m2 usytuowana w Drzonkowie zlokalizowana w niedalekiej odległości od lasu, na nowo rozwijającym się osiedlu. Osiedle W otoczeniu lasu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka Katowice Brynów - Stara Ligota bardzo spokojne miejsce Duża kawalerka o powierzchni 34 m2 usytuowana na 2 piętrze w 2 piętrowym domu wielorodzinnym. Zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł700 m² 285,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona zaledwie 50 metrów od brzegu Jeziora Bukowskiego w miejscowości Objezierze (woj. zachodniopomorskie). Działka o powierzchni 700 m usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

415 000 zł26 000 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Gbiska, działki rolne przylegające do siebie o łącznej powierzchni 2,60 ha z wydanymi warunkami zabudowy na 9 domów; dojazd drogą współwłasną ok. 100 m od drogi asfaltowej; prąd na.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł103 m² 4 077,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy w centrum miasta, z balkonem. Oferujemy do sprzedaży przestronny lokal mieszkalny położony w ścisłym centrum Leszna. Mieszkanie doskonale sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł628 m² 794,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Swoszowice/zbydniowice - budowlana działka o powierzchni 6,28 ar, położona w cichej, spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy przy ulicy Gołąba. Oferta dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł1 374 m² 264,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko u nas! Na sprzedaż działki budowlane położone w pełnym zieleni Mrzezinie. Miejscowość usytuowana zaledwie 3 km od morza i plaż, 9 km od Pucka i 20 km od Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

488 510 zł4 441 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna w Stepnicy. Jest to niewielkie miasteczko turystyczne położone nad Zalewem Szczecińskim. Znajduje się tu duża, strzeżona plaża z pięknym, długim.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż: działka budowlana 1000m przy lesie - Łąg Kolonia, gm.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu świetnie zlokalizowanego, przestronnego - 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 37,88m2. Nieruchomość usytuowana na 4 piętrze ocieplonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

783 730 zł36 m² 21 770,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | południowa ekspozycja | smart home Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m z prywatnym ogródkiem 22 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

5 750 zł68 m² 84,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 68 m , położone w klimatycznej kamienicy z 1911 roku, na 3. piętrze (w budynku jest winda). W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł49 m² 75,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne do wynajęcia od teraz eleganckie, funkcjonalne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na Starym Mieście, ul. Plac Na Groblach Opis nieruchomości: na wynajem oferowane jest komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 338 750 zł53,55 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam na prezentację i do zakupu przestronnego, przepięknie położonego apartamentu w Rezydencji Sienkiewicza. Na 53,55 m2 składa się pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł3 000 m² 63,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy o powierzchni 3000m2, zlokalizowana w Żarnowcu, w gminie Krokowa. Funkcja terenu - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Sposób zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł450 m² 37,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom jednorodzinny W prestiżowym starym wilanowie idealny dla expatów I dyplomatów Szukasz przestrzeni, prywatności i bliskości najlepszych szkół międzynarodowych? Ten świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł48 m² 14 979,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż: klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni - Wzgórze Św. Maksymiliana. Powierzchnia: 48 m , Piętro: 2/4, budynek: lata 50., cegła. Dlaczego warto? To mieszkanie łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 823 zł36,49 m² 15 149,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania z ogródkiem o powierzchni 36,49 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

92 862 zł14 070 m² 6,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zostań rolnikiem - atrakcyjna działka rolna! Marzysz o własnym kawałku ziemi, gdzie możesz rozpocząć gospodarowanie, prowadzić uprawy lub stworzyć swoje miejsce na wsi? W samym sercu Warmii.

Szczegóły ogłoszenia

28,50 zł/m²107,17 m² 3 054 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Przedstawiam lokale biurowe do wynajęcia. Zlokalizowane są na terenach przemysłowych Opcja wynajęcia 70m2 lub większej powierzchni - rzut w załączeniu pomieszczenia nr 6 oraz 3 Jest to 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł943 m² 111,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje Pośrednictwo Nieruchomości tpn przedstawia działkę na sprzedaż o powierzchni 943m2. Szerokość działki to 21m a długość 45m.Na sprzedaż jest również działka sąsiednia.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 755 m² 136,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1.755 m2, położoną w Jejkowicach przy ul. Przed Koleją. Marzysz o wybudowaniu domu w otoczeniu zieleni, w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gzin

Gzin,kujawsko-pomorskie

75 000 zł941 m² 79,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu atrakcyjną działkę, położoną w pięknej miejscowości wśród lasów! - działka płaska, idealna pod budowę domu jednorodzinnego! - działka znajduje się blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł46,70 m² 38 543,90 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bliska wola Pięknie zaprojektowane 2-pok. mieszkanie w stylu minimalistycznym, przy ul. Grzybowskiej To wyjątkowe mieszkanie zostało zaprojektowane z najwyższą starannością.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł205,40 m² 22 395,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Niezwykle przestronny Apartament zlokalizowany nieopodal Pałacu w Wilanowie. Słoneczny taras, funkcjonalny układ oraz wysoki standard wykończenia to jedynie nieliczne atuty tej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł27,71 m² 21 111,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka 27,45 m2 | balkon | Gocławek | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż prezentuję funkcjonalną i bardzo dobrze doświetloną kawalerka o powierzchni 27,45 m2, położoną na Gocławku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 480 000 zł150,87 m² 9 809,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Węgrzce , gm. Zielonki, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Budynek o nietuzinkowej bryle o pow.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 096 m² 159,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grażyna niemiec Agent prowadzący   Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży działki budowlanej, położonej w Rybarzowicach w województwie śląskim, przy ul. Fiołków.

Szczegóły ogłoszenia

48,48 zł/m²33 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal pod wynajem usytuowany w budynku handlowo-usługowym przy ul. Małej w Mielcu. Lokum znajduje się na parterze budynku. Powierzchnia całości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

721 000 zł138,04 m² 5 223,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:633 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom typu bliźniak, w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Grabanów, nieopodal Białej Podlaskiej. Ostatni dostępny w tym roku (lipiec 2026).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 000 zł40 m² 11 925 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje | balkon | kompaktowy układ Funkcjonalne 2 pokoje z balkonem idealne do zamieszkania lub pod wynajem. Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł2 500 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję państwu dwie działki budowlane o powierzchni 25,a, miejscowość Lecka gmina Błażowa Numer działki: 1611 - przed podziałem Dojazd asfaltowy z drogi gminnej. Media: na działce.

Szczegóły ogłoszenia

14,29 zł/m²35 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję najmu lokalu użytkowego o łącznej powierzchni 35,16 m2, usytuowany w budynku dworca w Zdzieszowicach.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 319 m² 128,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny składający się z dwóch działek o numerach 17/11 (955 m ) oraz 17/12 (1364 m ), co daje łączną powierzchnię 2319 m . To.

Szczegóły ogłoszenia

453 760 zł11 344 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chojny, gmina Lututów Do sprzedaży działka rolna z możliwością zabudowy siedliskowej zlokalizowana w miejscowości Chojny, gmina Lututów, pow. wieruszowski. Powierzchnia 11344 mkw. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 945 m² 359,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane - Piła Podlasie, ul. Morelowa idealne miejsce inwestycyjne. Tytułem oferty są dwie działki geodezyjne o łącznej powierzchni 1945 m2 : Działka nr 1312 o pow. 1100m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł33,75 m² 38 205,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Luksusowy apartament nad Bałtykiem - spełnij marzenie o nieruchomości przy plaży! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu apartamentu premium zlokalizowanego zaledwie 150.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł93,10 m² 91,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w prestiżowej rezydencji na Mokotowie | Taras | 2 miejsca postojowe | Komórka lokatorska Na wynajem elegancki apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł26,50 m² 6 754,72 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-2 (1 pokój z kuchnią) o powierzchni 26,5 m2 położonego na parterze w pięciopiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł103 m² 57,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Joker house nieruchomości przedstawia do wynajęcia zadbany i wyposażony magazyn (wyższy parter budynku, rozładunek towaru z rampy) o powierzchni 103 m2 składający się z wc,.