Nieruchomości

239 975 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 290 000 zł225 m² 5 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:607 m²

Idealnie zaprojektowany dom, elegancko wykończone wnętrze, zagospodarowany ogród. Piła, ul. Sienkiewicza P arter: - salon 26 m 2 (wysokość 3,10 m) z wyjściem na taras - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

422 676 zł47,76 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| nowoczesna inwestycja z mieszkaniami z ogrodem lub balkonem, zlokalizowana w pobliżu terenów zielonych, takich jak Aleja Brzozowa i Park Parkitka. Budynki wyposażone są.

Szczegóły ogłoszenia

1 711 900 zł20 140 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa usługowo-mieszkaniowa w Ustroniu Morskim, powiat kołobrzeski, województwo zachodniopomorskie, powierzchnia 20 140 m2, sprzedam, 1 711 900 zł. Oferta bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł68,80 m² 2 616,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyłączność - oferta dostępna tylko u nas Czteropokojowe mieszkanie położone na parterze kamienicy znajdującej się przy ul. 24 Kwietnia. Ogrzewanie własne (koza + elektryczne), gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Biuro Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

27,78 zł/m²90 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal - 90 m - oś. Asnyka - Twoja Przestrzeń Biznesowa Szukasz przestronnego, funkcjonalnego miejsca na siedzibę firmy lub działalność biurowo-usługową? Ta wyjątkowa oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł60 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m2 w kamienicy. Lokal składa się z: *pokój *sypialnia *kuchnia z oknem *przedpokój *łazienka. Lokalizacja bardzo blisko rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 185 898 zł146 m² 8 122,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

kontakt   Gotowy dom zamiast mieszkania raty u dewelopera Osiedle nowych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej na zamkniętym i dozorowanym terenie. 8min.do STACJI METRA.

Szczegóły ogłoszenia

336 000 zł22 400 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bardzo ładne położenie terenu w Starym Jasińcu. W pobliżu las. Można wystąpić o wzizt. W drodze - wodociąg miejski, prąd w pobliżu. Można wykopać stawy. Teren bajeczny.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54 m² 11 092,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Komfortowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie z garderobą zlokalizowane w dzielnicy Chylonia, blisko stacji skm Gdynia Leszczynki. W mieszkaniu trwa aktualnie generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 198 195 zł55,73 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. ___ uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 378 zł33,02 m² 17 304 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Dostosuję się do Twoich potrzeb - jestem dostępy także wieczorami i w weekendy Oszczędzasz kupując bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji, 0% podatku pcc O nieruchomości Apartament typu.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł440 m² 2 952,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam Nieruchomość komercyjną w samym Centrum Bielska-Białej. Dodatkowo dom mieszkalny. Atrakcyjna cena! Sprzedam nieruchomość komercyjną 440m2 w samym centrum Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł43 m² 10 697,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Jeśli szukasz mieszkania, do którego wchodzisz z walizką i od razu czujesz tu będzie dobrze ta oferta jest dla Ciebie. Jasne, świeżo wykończone wnętrza, spójny styl (biel, drewno.

Szczegóły ogłoszenia

179 170 zł943 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy 3 atrakcyjnych działek budowlanych położonych w spokojnej, zielonej okolicy w miejscowości Ciepielowice zaledwie 15 minut od centrum Opola. Szczegóły oferty: dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 161 m² 85,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1161 m położona w miejscowości Wilczyn, gmina Biała Podlaska, powiat bialski, województwo lubelskie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 166 zł39,76 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

52 000 zł1 404 m² 37,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Nowoczesna hala magazynowa 1404 m z biurami | Wolica | przy S8 / S7 Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa o powierzchni 1404 m , zlokalizowana w miejscowości Wolica, w doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

5 230 818 zł12 366 m² 423 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio mpzp usługi***sklep*** handel***stacja paliw lub lpg .***MYJNIA **** Lokalizacja: Chrzanów Duży gmina Grodzisk Mazowiecki, przy drodze wojewódzkiej nr. 579 Kontakt   Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł61 m² 7 786,89 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Sprzedam mieszkanie w Kutnie przy ul. Jagiełły 5. Osiedle Batorego, obok szkoły podstawowej nr 9. II piętro, 61 mkw., 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, i przedpokój. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 334 319 zł90,44 m² 14 753,64 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe, komfortowe w najlepszej lokalizacji Gdańska Zalety Piękne widoki Solidny deweloper z dużym doświadczeniem Ustawne mieszkania w rozsądnych cenach oraz podatku pcc. Lokalizacja Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł16 430 m² 139,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 414 236 zł175,32 m² 8 066,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:336 m²

Na sprzedaż dom F 1 w zabudowie bliźniaczej, położony na wyjątkowym osiedlu przy ulicy Pastelowej w Marysinie. Powierzchnia działki 336 m2 (w tym pow. ogródka 147 m2). Pastelove.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł20 600 m² 5,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka w miejscowości Będzyn - Zbyłowice w gminie Ręczno. Teren o powierzchni 20600 mkw. Działka położona w bliskim sąsiedztwie rzeki Pilicy. Działka nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł75 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe bez księgi wieczystej, prawo do lokalu mieszkalnego z tarasem, stanowiącego powierzchnię użytkową: 75 m.kw. z piwnicą, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł107 m² 6 495,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 565 m²

Na sprzedaż oferuję dom jednorodzinny na przestronnej działce, położony w Marcelinie. Dom ma powierzchnię ok. 107 m2. Na parterze znajdują się dwa pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój ze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Krupin

Krupin,warmińsko-mazurskie

99 000 zł2 268 m² 43,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz blisko Olecka Na sprzedaż działka o powierzchni 2268 m położona w miejscowości Kurupin zaledwie 8 km od Olecka. To idealna propozycja dla osób szukających spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł131 m² 5 190,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferta sprzedaży apartamentu o pow 130,6m2 położonego na parterze zabytkowej, wyremontowanej kamienicy. Lokal składa się z czterech pokoi, kuchni z aneksem jadalnym, spiżarni,.

Szczegóły ogłoszenia

40,38 zł/m²1 730 m² 69 849 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa w centrum Warszawy Lokalizacja: aleje Jerozolimskie, warszawa Oferujemy do wynajęcia powierzchnię magazynową o łącznej powierzchni 1 730 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Linia,pomorskie

40,78 zł/m²49,04 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy do wynajęcia - Linia, ul. Długa | 49,04 m Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 49,04 m w miejscowości Linia (powiat wejherowski) przy ul. Długiej. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł30 m² 12 566,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

W sprzedaży kawalerka o pow. 30m2, z możliwością wyodrębnienia sypialni. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w wysokim bloku przy ul. Podwisłocze. Opis nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

156 870 zł1 494 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 135/41 o powierzchni 0,1494 ha, w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy przeznaczona pod tereny dwukondygnacyjnej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

6 554 975 zł40 813 m² 160,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

W ofercie posiadamy do sprzedaży teren przeznaczony do inwestycji pod budowę obiektów usługowych oraz mieszkalnych. Prezentowany teren graniczy z linia brzegowa rzeki Obra, która zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł250 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Mint Property prezentuje na wynajem wyjątkowy, nowoczesny dom, wybudowany w 2022 roku, prezentowana nieruchomość o powierzchni 250 m2, składa się z 3 kondygnacji: parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

54,05 zł/m²18,50 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy położony w hali handlowej Wokulski, słupsk ul. Kołłątaja 1, box numer 44, na parterze, przy wejściu o powierzchni 18,5m2, z dwiema witrynami wystawowymi(.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 892 m² 137,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty nieruchomości: - sąsiedztwo lasu i łąk, - cicha okolica, - łatwy dojazd do centrum Gdańska - ok. 20 minut jazdy samochodem, - dobra cena. Na sprzedaż działka o powierzchni 2892m2.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 000 zł660 m² 10 909,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia działki ok.- 570m2. Powierzchnia kamienicy wraz z poddaszem ok.- 660 m2. miesięczny przychód z najmu ponad 50 000 zł. Do sprzedania dochodowa (wynajęta w całości).

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł87,82 m² 7 731,72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 87,82 m , położone na 2. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Starowiejskiej w Siedlcach. Lokal składa się z dużego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 488 960 zł62,04 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Klimatyczne mieszkanie na Starym Mieście, w cichej i spokojnej okolicy, jednocześnie blisko komunikacji miejskiej, infrastruktury (sklepy, lokale, szkoły). Wysokość mieszkania 3,72m dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł36,24 m² 7 698,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 36,24 m | Gliwice, ul. Mastalerza Cena: 279 000 zł Piętro: 2 opis nieruchomości: na sprzedaż oferujemy jasne mieszkanie położone przy ul. Mastalerza w Gliwicach. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kielce,świętokrzyskie

3 200 000 zł12 244 m² 261,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość zlokalizowana w części przemysłowej miasta Kielce, przy ulicy Hubalczyków. Powierzchnia nieruchomości wynosi 12 244 m2. Dla nieruchomości brak obowiązującego.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł28 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem. Oferta na wyłączność. Inwestycja Wiślane Tarasy 2.0, ul. Grzegórzecka. Budynek 9-cio piętrowy z 2022 roku. Wykończony i w pełni wyposażony apartament o powierzchni 28 m2,.