Nieruchomości

240 050 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 900 zł600 m² 18,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 600 m Oferujemy do wynajęcia nowo wybudowaną halę/magazyn o łącznej powierzchni 600 m , w tym: 520.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł300 m² 2 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż oferuję gotowy pomysł na życie. Dom, apartament oraz restauracja z dwiema salami, barem, zapleczem gastronomicznym a także kompletnym know-how. Na działce o wielkości 2000.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł36,27 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1907

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 36,27 m , położone na parterze kamienicy przy ul. Legnickiej w Strzegomiu. Lokal z pełną własnością i księgą wieczystą,.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł61,70 m² 6 726,09 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,7 m zlokalizowane przy ul. Jankowickiej w Rybniku. Lokal znajduje się na parterze, co jest wygodne zarówno dla rodzin z dziećmi, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

455 704 zł38,79 m² 11 747,98 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 003 m² 178,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1003 m2, położona w spokojnej i zielonej okolicy. Idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł11 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Okazja inwestycyjna działka W badowie-mściskach pod mszczonowem. Firma re/max City nie pobiera wynagrodzenia od Kupującego. Link do filmu: Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł185 m² 2 162,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:393 m²

Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż wyjątkowo przestronny dom o powierzchni 186 m , położony na ustawnej działce o wielkości 393 m . To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł172,33 m² 1 502,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

Poddasze na sprzedaż Jastrowie, skrzyżowanie ul. Poznańskiej i Jagiellońskiej - 172,33 m 3 mieszkania bezczynszowe , idealne dla inwestora Na sprzedaż wyjątkowa przestrzeń w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł215 m² 3 483,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:948 m²

Doskonała okazja dla rodziny chcącej zamieszkać w nowym domu, bez konieczności zabawy w pozwolenia na budowę, zdobywanie dokumentów czy szukania odpowiedniej ekipy. Nieruchomość będąca.

Szczegóły ogłoszenia

48,91 zł/m²92 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyremontowany, stylowy lokal użytkowy (ok. 92m2), położony na 1 piętrze zadbanej kamienicy zlokalizowanej w sąsiedztwie galerii handlowej Solaris. Składa się z 3 pokoi, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł115 m² 94,78 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nie pobieramy prowizji od kupującego Czynsz w cenie + opłaty według zużycia Idealna propozycja dla wymagających Szukasz idealnego miejsca do życia, które łączy w sobie komfort, prestiż.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł36 340 m² 22,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża działka inwestycyjna 3,63 ha | Aleksandria I | gm. Konopiska Na sprzedaż duża działka o położona w miejscowości Aleksandria I, gmina Konopiska, przy ul. Modrzewiowej. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Krupy

Krupy,zachodniopomorskie

649 000 zł140 m² 4 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:12 700 m²

Dom na sprzedaż! Blisko Morza, darłowo! Wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Krupy koło Darłowa, idealna dla osób poszukujących przestrzeni, spokoju oraz domu z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 000 zł69 m² 16 739,13 zł/m²

 

Piętro:12/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe Z pięknym widokiem na brdę, znajdujące się na 12 piętrze, w nowym wieżowcu river tower. Nietuzinkowa oferta do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł75,30 m² 18 579,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Świetna oferta! prawdziwa perełka! Rewelacyjna unikatowa lokalizacja Sopotu Dolnego, pas nadmorski. Bardzo dobry punkt, tylko 300m do morza i sopockiej plaży, 350m do słynnego Monciaka,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł177 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Tułowicach przy ul. Dworcowej. Budynek o powierzchni użytkowej ok. 177 m usytuowany jest na przestronnej działce o powierzchni 20.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł219,54 m² 3 639,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

192 400 zł1 300 m² 148 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana objęta zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinna. W rozwinięciu również szeregowa oraz do 4 lokali na budynek. Oława/jaczkowice.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54,90 m² 12 732,24 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy Państwu atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie położone w Warszawie, na Bródnie, przy ul. Krasiczyńskiej 2. Jest to doskonała propozycja dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł75 m² 6 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 516 m²

| na sprzedaż wolnostojący, 4-pokojowy, parterowy dom z poddaszem użytkowym; o charakterze rekreacyjnym, o pow. użytkowej ok. 50 m2 (pow. całkowitej ok. 80 m2), zlokalizowany na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł950 m² 147,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 955 mkw., położoną w miejscowości Łysiec, zaledwie 10 km. od Częstochowy. Działka w kształcie kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

68,86 €/m²112,22 m² 7 727 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wilson' S nieruchomości komercyjne Do wynajęcia powierzchnia biurowa 112 m2 w nowoczesnym budynku biurowym w samym warszawskiego Śródmieścia, ale pośród zieleni. Rozkład: - pokój typu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł190 m² 4 731,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:661 m²

Nie taki mały! Prezentujemy dom na sprzedaż w Mikołowie przy ulicy Małej. 2 pierwsze zdjęcia to wizualizacje, reszta zdjęć przedstawia stan rzeczywisty. Prezentujemy Państwu dom na sprzedaż przy.

Szczegóły ogłoszenia

148 700 zł1 957 m² 75,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci tylko Sprzedający! dane ogólne: s przedaż działki budowlanej o pow. 1957mkw. w Tkaczewskiej Górze, niedaleko planowanego zbiornika.

Szczegóły ogłoszenia

19 800 000 zł474 m² 41 772,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:766 m²

Na sprzedaż dwa budynki mieszkalne położone na działce o obszarze 766 m2. Pierwszy z budynków ma powierzchnię 293,68 m2, w tym piwnicę o powierzchni 55,8 m2 Drugi 179 m2. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²360 m² 17 280 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Idea nieruchomości oferuje : lokale handlowo-usługowe W prestiżowym miejscu bydgoszczy świetne miejsce dla twojego biznesu pomieszczenia usługowo - handlowe Pomieszczenie handlowo-usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł51 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz | długoterminowo Oferta skierowana do osób pracujących. Umowa długoterminowa 12 miesięcy. Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie dochodów. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

418 572 zł4 228 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4228 m posiadająca funkcję terenów zabudowy mieszkaniowo-usługowej o symbolu 5g.08.MU. Dodatkowo oferta zawiera również osiem działek.

Szczegóły ogłoszenia

54 756 zł702 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 702 m2, położony w miejscowości Wierzchucin Królewski działka 89 (oferta wyłącznie u nas. Spotkania w celu obejrzenia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł1 309 m² 359,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w podwarszawskiej miejscowości Kąty, około 15 km na południe od granic Warszawy, około 400 m od ulicy Puławskiej. Zgodnie z planem (uchwała Rady Gminy Góra.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł359 m² 8 328,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 855 m²

Marzysz o tym, by po całym dniu zrelaksować się w wannie z kieliszkiem wina i nad sobą mieć już tylko gwiazdy? Szukasz ciszy, spokoju i świeżego powietrza a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł62,44 m² 14 573,99 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe, trzypokojowe 62,44m za 910 tys. zł. Kwadrans spacerem do stacji metra Bródno Lokal z balkonem w kameralnym, 6-piętrowym budynku z ogrodem i strefą rekreacyjną na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł3 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja, na sprzedaż i nieruchomość niezabudowana o powierzchni 3000m2 w Płocinie koło Wolina, z pięknym widokiem na Zalew Szczeciński. Działka w kształcie zbliżona do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 000 zł51 m² 8 784,31 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów - nie współpracuje z pośrednikami. Już gotowe: przestronny apartament 3-pokojowy, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

462 360 zł38,53 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży zespół pokojowy o pow. 38,53 mkw usytuowany na parterze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 415 zł66,23 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prywatny ogród 51 m , duże przeszklenia i kameralna zabudowa w zielonej części Lesznowoli. To propozycja dla osób, które szukają większej przestrzeni, spokoju i nowoczesnego stylu.

Szczegóły ogłoszenia

3 366 360 zł93,51 m² 36 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Gdańsk Jelitkowo - komfortowy Apartament blisko plaży i morza na sprzedaż. Lokalizacja doskonała: ok. 100m do pięknej i szerokiej plaży, tuż przy Parku Regana (wspaniałe tereny rekreacyjne),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 000 zł44,14 m² 14 748,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera oferuje apartament w kameralnej inwestycji na Prądniku Białym - zakup bez prowizji i pcc. 2 pokojowe, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze nowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Radom

Radom,mazowieckie

53,91 zł/m²22,26 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokale biurowo-usługowe w samym centrum miasta. Budynek wyposażony w windę osobową, dostęp do budynku kontrolowany. Czynsz najmu wynosi 50,00zł/ mkw/netto i zawiera opłatę.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł857 m² 75,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentuję Państwu wyjątkową działkę w malowniczych Drwalewicach, gmina Kożuchów, o powierzchni 857 m2 (0,0857 ha) *oferta dostępna tylko w naszym biurze* Teren ten obecnie jest już.