Nieruchomości

240 127 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 950 000 zł161,57 m² 12 069,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:491 m²

Wyjątkowa inwestycja W kazimierzu dolnym dom nr 7. Dom na kameralnym osiedlu | Idealne do zamieszkania/ na najem krótkoterminowy | Dla inwestora | Perspektywa wysokich zwrotów ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł55,60 m² 18 884,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Atuty nieruchomości: - lokal handlowo-usługowy na prestiżowym osiedlu Fort Forest w Gdyni. - bardzo dobra ekspozycja duże witryny widoczne z uczęszczanego ciągu pieszego i samochodowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł115,95 m² 9 909,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:579 m²

Oferta na wyłączność. Tylko u Nas! Jeśli cenisz sobie ciszę, zieleń i spokój, a jednocześnie zależy Ci na w miarę szybkim połączeniu z Krakowem i Wieliczką to ta.

Szczegóły ogłoszenia

54,95 zł/m²455 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Eleganckie biuro w wolnostojącym budynku w drugiej linii zabudowy od ul. Wiertniczej, co zapewnia wyciszenie od ruchliwej ulicy. Dobrze skomunikowane. Budynek 3 kondygnacyjny z półpiętrami,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

569 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Gdańsk Południe, ul. Olimpijska Komfort i świetna lokalizacja! Przestronne 2 pokoje z ogródkiem! lokalizacja: mieszkanie przy ul. Olimpijskiej to kwintesencja miejskiej wygody. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł59,40 m² 5 976,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. 3 pokoje | Balkon | Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł220 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący posadowiony na 670 metrowej działce, zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Bielawy. W skład nieruchomości wchodzi: -dwukondygnacyjny budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł2 628 m² 2 245,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2628 m 2 , zlokalizowana przy ulicy 11 Listopada w centrum Jędrzejowa. Wymiary działki to około 21 m (front) x 125 m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

176 700 zł1 245 m² 141,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Kobiernice - spokojna, zielona miejscowość położona blisko gór, posiada doskonałą komunikację w kierunku Bielska-Białej i Kęt oraz w kierunku Porąbki i Jeziora Międzybrodzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł10 638 m² 9,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki rolne w Świebodzinie Na sprzedaż przedstawiamy dwie działki o łącznej powierzchni 1.0638 ha, położone w miejscowości Świebodzin, gmina Pleśna, powiat tarnowski.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Reja

Poznań,wielkopolskie

33,33 zł/m²120 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Poznań, jeżyce lokal 5 pokoi 2 piętro Do wynajęcia lokal o powierzchni około 120 m na Jeżycach, w świetnej lokalizacji przy ul. Reja, blisko Ronda Kaponiera i Mostu Teatralnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł243 m² 6 168,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

DO sprzedaży dom W stanie deweloperskim węgrzce gmina zielonki prawy segment 243 m2 położony na działce 10 arów. Na sprzedaż ciekawy segment w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania widokowa działka budowlana o pow. 20ar położona w Piwnicznej Zdroju w przysiółku Zabanie. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około dł. 105m.

Szczegóły ogłoszenia

38,24 zł/m²170 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta wynajmu lokalu użytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem bez prowizji: kawalerka z loggią blisko stacji Metra Szwedzka i Centrum Praskiego Koneser Szukasz mieszkania, które łączy klimat Pragi z zadbanym i czystym mieszkaniem po.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł38,72 m² 6 585,74 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Lokalizacja Słupsk, ul. Królowej Jadwigi (os. Zatorze) 9 piętro w zadbanym wieżowcu z windą Zaledwie 18 km od Ustki - popularnego uzdrowiska nadmorskiego 4 minuty do ringu miejskiego - szybki.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł38 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie typu M-3, położone w Rydułtowach przy ul. Plebiscytowej, idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

167 962 zł2 304 m² 72,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki z wydanymi warunkami wz położonej w poszukiwanej lokalizacji - Postołów -bieszczady- działka:.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł16 900 m² 11,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa okazja: 1,7 ha Z własnym lasem I wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł38 m² 12 052,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 38 m | Balkon | Garaż podziemny- dodatkowo płatny. Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł160 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Dom w doskonałej lokalizacji na Grunwaldzie ul. Paczkowska Polecam do zakupu bardzo ładny , zadbany bliźniak o pow.160m2 na działce 560 m2, mogący pełnić rolę domu dwurodzinnego lub do.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł212 m² 10 801,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:890 m²

Oferta na wyłączność oferta sprzedaży nowoczesnego domu położonego W wołczkowie - 4km. ok. Jeziora Głębokie i 9km od centrum Szczecina. Dom wybudowany w 2018r o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł52,30 m² 14 340,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty: * 7 minuty pieszo do przystanku komunikacji miejskiej; * 10 minut autem do Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego; * 7 minut autem do Politechniki Gdańskiej; * praktyczny rozkład mieszkania; * Szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł105 m² 5 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Nowoczesny Dom Szkieletowy w Standardzie Pasywnym - Wieszki, kujawsko-Pomorskie Cena: 580 000,00zł Lokalizacja: wieszki, 89-100 (7 km od Nakła nad Notecią, 12 km od Szubina) Powierzchnia: 105.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł52,60 m² 37,07 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na wynajem w atrakcyjnej dzielnicy południowych Tychów. Położenie mieszkania oferuje dostęp nie tylko do lokalnych udogodnień, ale również spokojne otoczenie sprzyjające.

Szczegóły ogłoszenia

522 500 zł42,98 m² 12 156,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House! Nowoczesne apartamenty z ogrodem w otoczeniu natury - tylko 20 minut spacerem od morza! Szukasz idealnego miejsca do życia lub inwestycji nad.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 zł5 700 m² 0,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka na wynajem długoterminowy opis nieruchomości Proponuję Ci działkę w miejscowości Bysław, gm Lubiewo. Powierzchnia działki to około 5700m2, ale gdyby powierzchnia była za.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł90 m² 10 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Rodzinne miejsce z klimatem i przestrzenią gotowe do zamieszkania Tylko 10 min do centrum krakowa! Doskonała lokalizacja zapewnia szybki dostęp do centrum Krakowa z pobliskiej stacji Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

13,25 €/m²115 m² 1 524 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nowy budynek biurowy, w którym dostępne są 4 moduły biurowe o powierzchniach 115 m2, 125 m2, 240 m2 i 360 m2. Standard: proponowane biuro składa się z 6 pokoi każde.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 900 zł62,19 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na piątym piętrze w bloku z windą na Czechowie. Inwestycja z gwarancją.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł2 146 m² 689,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w bezpośrednim sąsiedztwie stacji pkp Dawidy. Nieruchomość idealna dla dewelopera, firmy lub osoby prywatnej.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²107 m² 6 634 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz sali, gdzie klienci dojadą bez samochodu metrem, autobusem, tramwajem albo wkd? I żeby właściciel budynku nie miał problemu z matami, workami bokserskimi ani muzyką podczas treningu?.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł1 360 m² 2 941,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka przeznaczona pod budownictwo wielorodzinne. Wszystkie media w drodze. WZ: - na budynek 400m2, - wysokość 10m i/lub tarasy +-20 %, - powierzchnia biologicznie czynna minimum 25%, - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 000 zł93 m² 7 505,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Witamy na naszym bezpiecznym zamkniętym osiedlu, gdzie zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu dla naszych mieszkańców. Wzgórze herburtów" osiedle smart & eco Całe osiedle będzie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł800 m² 312,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka budowlana 800 m Krzewina, gm. Halinów Na sprzedaż ustawna działka budowlana położona w miejscowości Krzewina, w gminie Halinów. To doskonała propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

119,81 zł/m²42 m² 5 032 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Mint Commercial Property zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu handlowo-usłogwego na ul. Kosocickiej 2.Dwupoziomowy lokal z własną, wewnętrzną klatką schodową. Przestrzeń jest.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł903 m² 105,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 903 m 2 położoną w ścisłym centrum miejscowości Stawki. Bardzo dobre położenie działki, blisko szkoła i przedszkole. Obecnie dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł254 m² 4 921,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal usługowy w centrum Kutna przy ul. Podrzecznej 9. Parter 254 mkw. Aktualnie przystosowany do działalności biurowo usługowej. Odrębna własność z udziałem w gruncie.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł50 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Idealnie ciche 3- pokojowe mieszkanie przy ulicy Wiktorskiej. Cegła 1956 rok. Piętro 4/4. Trwa modernizacja budynku, będzie winda. Stan : do remontu Do mieszkania przynależy piwnica ok 6m Blisko metro,.

Szczegóły ogłoszenia

64,17 zł/m²107,52 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kraków Podgórze ul. Ludowa 107,52 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu lokal użytkowy o powierzchni 107,52 m2 na parterze w dwupiętrowym budynku. Przestronny, wysoki open space gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Biskupiec,warmińsko-mazurskie

319 000 zł58,20 m² 5 481,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58,40 m , położone na parterze w budynku z cegły przy ul. Al. Broni 1C w Biskupcu. Lokalizacja zapewnia ciszę, spokój.