dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 583 ogłoszenia

2 099 000 zł1 700 m² 1 234,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dałka 1700M2, radość, zachodnia strona torów, mpzp piękna działka leśno - budowlana zlokalizowana w prestiżowej części Warszawskiej Radości. Doskonała lokalizacja! Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł58 m² 25 517,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Corazziego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1960 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł42,50 m² 13 294,12 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 42,5 m wraz z komórką lokatorską. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym - czyste, zadbane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł1 043 m² 1 198,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż grunt inwestycyjny z gotowym pnb do realizacji. Nieruchomość położona na warszawskich Bielanach przy ul. Estrady, składająca się z 3 działek o łącznej powierzchni 1043.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 690 000 zł64,35 m² 26 262,63 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Kaliny Jędrusik budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2018 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł31 m² 17 387,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Przestronna, jasna i funkcjonalna kawalerka w samym sercu zielonego Bemowa przy ulicy Obrońców Tobruku. Dużo terenów zielonych i rekreacyjnych w bliskim sąsiedztwie (forty Bema), jak.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł56,72 m² 11 953,46 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Pabla Nerudy budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 15 piętrowym budynku. Rok budowy: około 1980 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł44,20 m² 16 266,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie w świetnej lokalizacji na warszawskim Mokotowie Sielcach, o powierzchni 44,2 m , położone na pierwszym piętrze w kameralnym budynku z 1955 roku. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł36,50 m² 16 410,96 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Puławskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 12 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 60-tych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 220 000 zł176 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszam do odkrycia nowoczesnego segmentu skrajnego mieszczącego się przy ul. Wiślanej Kępie na Warszawskim Tarchominie. Segment o powierzchni całkowitej 176 m , usytuowany na 400 metrowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 723 000 zł64,20 m² 26 838,01 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 64 m2 Designerskie wykończeniem i dużym ogrodem (ok. 35 m2) do indywidualnej aranżacj To idealne mieszkanie zostało stworzone.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł53 m² 20 754,72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Złoty Potok. Nieruchomość z 2019 roku, utrzymana w świetnym stanie, gotowa do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 475 000 zł79 m² 18 670,89 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji - bez pcc 2% - apartament 4-pokojowy z loggią z widokiem na zieleń - ul. Cybernetyki w drugiej linii zabudowy. Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 108 283 zł141,66 m² 21 941,85 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania w 2025 r. Budynek apartamentowy B1, lokal: b1_6, loggia: 9,4 m, 2 ogródek: 113 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

3 190 000 zł224 m² 14 241,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Lokalizacja mazowieckie, warszawa, wawer, radość Powierzchnia całkowita 224 m2 Powierzchnia działki 1 050 m2 Cena 3 190 000 zł Rok budowy 2026 Materiał cegła Media gaz, prąd, woda Droga dojazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

5 490 000 zł156,54 m² 35 070,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Całkowicie nowy, przestronny 4-pokojowy apartament, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Cristal Park Residence. Budynek o nowoczesnej bryle i eleganckie klatki schodowe robią świetne.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł50,13 m² 12 467,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Gotowiec inwestycyjny - dwa niezależne mieszkania z najemcami stały dochód od pierwszego dnia Białołęka, ul. Mehoffera. Na sprzedaż oferuję kompletnie przygotowany, funkcjonujący gotowiec.

Szczegóły ogłoszenia

887 000 zł29 m² 30 586,21 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Bardzo atrakcyjna kawalerka o powierzchni 29 m2 na osiedlu przy Arkadii (inwestycja Dantex). Składająca się z salonu z aneksem kuchennym, wydzielonej sypialni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 365 000 zł113,89 m² 11 985,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:143 m²

Segment 114 M2 4 pokoje 3 poziomy 2 miejsca postojowe Mam przyjemność przedstawić Państwu skrajny segment o powierzchni niecałych 114 m2 położony na kameralnym, nowym osiedlu do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł32,40 m² 17 438,27 zł/m²

 

Piętro:11/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Targowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze w 18 piętrowym budynku Rok budowy: 1976 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

942 000 zł46,64 m² 20 197,26 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w prestiżowej dzielnicy Warszawy Śródmieście, przy ul. Al. Wyzwolenia jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Opis: absolutnie wyjątkowy niepowtarzalny apartament o powierzchni 209 m2 z pięknym przestronnym tarasem 84 m2 i trzema balkonami z zadbaną zielenią. Można tu oglądać wschody.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 912 zł26,08 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty grajewska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartamenty Grajewska, to.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł58,32 m² 14 403,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Białołęka ul. Berensona (tuż przy skrzyżowaniu z ul. Skarbka z Gór) | przystanki autobusowe, sklepy i punkty usługowe tuż pod osiedlem | w okolicy duży wybór żłobków,.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł65,26 m² 10 726,31 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rozkładowe, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,26 m zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Bogusławskiego 2, na 11 piętrze. Mieszkanie jest do remontu. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 135 000 zł75,70 m² 14 993,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy Państwu na sprzedaż stylowe w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze. Osobna kuchnia, 2 łazienki (w tym jedna przynależna do.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł99 m² 14 343,43 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Limanowskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 1995 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł27,50 m² 18 181,82 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Przytulna, zadbana kawalerka o powierzchni 27,5 mkw., zlokalizowana przy ul. Rozłuckiej w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze w 8-piętrowym budynku i jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 452 832 zł87,52 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Twój nowy etap życia zaczyna się tutaj Są miejsca, do których wracasz z przyjemnością. I są takie, z których nie chcesz wychodzić. Ta inwestycja to propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

2 020 000 zł2 048 m² 986,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu bardzo ładną działkę w Miedzeszynie o powierzchni 2048 mkw. Działka jest przy asfaltowej drodze. Wszystkie media są w ulicy (woda, gaz prąd). Szerokość działki to.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł60,80 m² 12 319,08 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferuję na sprzedaż ustawne, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,80 m , położone w doskonałej lokalizacji na Pradze Południe, na ul. Łukowskiej 9. Mieszkanie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

26 055 000 zł28 950 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Warszawa - Okęcie. Przystanek autobusowy na początku i na końcu działki. Lokalizacja działki: - 100 m od trasy S2, - 1000 m od Al. Krakowskiej. Teren inwestycyjny 28.950 m2 w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł57 m² 13 947,37 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 oddzielne pokoje | 57 m2 | świetna lokalizacja | Bernardyńska Przed prezentacją zapoznaj się ze spacerem wirtualnym Funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i bardzo wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł172,58 m² 17 325,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 054 m²

Do sprzedaży budynek murowany w zabudowie bliźniaczej z 2008 roku położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1054 mkw w dzielnicy Ursynów. Budynek Kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł46,60 m² 16 094,42 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczne mieszkanie w sercu Powiśla! najważniejsze atuty: - świetnia propozycja zarówno dla inwestora (bliskość Uniwersytetu Warszawskiego), jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł1 769 m² 1 130,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna z gotową koncepcją na budowę budynku usługowego, biurowo-produkcyjnego. Warszawa, ul. Szklarniowa, dz. o nr ew. 7/1 i 7/2 =1769 M2 z obrębu 4-07-18,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje | Warszawa Włochy | balkon | dla pary lub rodziny | odbiór II kwartał 2027 Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego, położone w dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł175 m² 7 371,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:226 m²

Dzielnica Wawer jest doskonale skomunikowana z Centrum Warszawy. Oferta tego domu będzie doskonałym rozwiązaniem nawet dla dużej rodziny. Segment środkowy na niewielkiej działce, położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł35,01 m² 15 281,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Białołęka, ul. Myśliborska, 35 mkw, ogródek, możliwość wydzielenia 2. pokoju, duża komórka lokatorska : Dla kogo? Dla singli lub par. Dla inwestora szukającego mieszkania pod wynajem. Na pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł540 m² 6 481,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam budynek wykorzystywany na działalność medyczną, warszawa Falenica. Budynek o powierzchni 540m2 składa się z trzech kondygnacji: parter, 1 piętro i podpiwniczenie, każda.

Szczegóły ogłoszenia

6 190 000 zł300 m² 20 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wilanów | Dom z duszą designu i jakością premium Dom o powierzchni 300 m , w zabudowie bliźniaczej, zrealizowany według projektu renomowanego architekta. Położony.