dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łukowska

Gocławek,Warszawa

990 000 zł66 m² 14 954,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie na warszawskim Gocławku! Mieszkanie (dwustronne) 3-pokojowe o powierzchni 66,2 m2 z dużą loggią. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

710 000 zł53 m² 13 391,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie przy ulicy Przejezdnej 12 na warszawskiej Białołęce gotowe do wprowadzenia, dostępne od zaraz Inwestycja Aura Garden została zrealizowana przez renomowanego dewelopera Mill-Yon, znanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pruszkowska

Ochota,Warszawa

530 000 zł38 m² 13 910,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na dzień otwarty w poniedziałek 17.11. 2025r. po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Śmigielska

Skorosze,Warszawa

922 526 zł57 m² 16 052,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty śmigielska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartament nr 3 Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilanów,Warszawa

5 900 000 zł270 m² 21 851,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy wyjątkowy dom w Wilanowie o łącznej powierzchni 270 m , położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Warszawie na Błoniach Wilanowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

513 383 zł32 m² 16 195 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, ul. Posag 7 Panien Termin oddania: IV kwartał 2026 r. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Ursusie - przy ul. Posag 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 735 000 zł92 m² 18 797,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przedstawiamy komfortowe, klimatyczne, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni całkowitej 92,3 m (w tym 77,1 m powierzchni użytkowej oraz 15,2 m ogrodu zimowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żymirskiego

Przyczółek Grochowski,Warszawa

529 000 zł38 m² 13 740,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Szukasz przytulnego lokum w dynamicznie rozwijającej się okolicy? Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe, tuż nad Jeziorkiem Gocławskim. Po niewielkim remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesławicka

Targówek,Warszawa

580 000 zł41 m² 14 146,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5 mkw, znajdujące się na 4. piętrze w 10-piętrowym wieżowcu z 1974 roku, wyposażonym w dwie windy. Mieszkanie oferuje praktyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzika

Muranów,Warszawa

2 390 000 zł116 m² 20 603,40 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Apartament na muranowie. Na sprzedaż bardzo przestronny apartament o powierzchni 116 m2, położony na Muranowie, przy ulicy Dzikiej. Mieści się na zamkniętym osiedlu, na 12 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lewartowskiego

Muranów,Warszawa

749 000 zł38 m² 19 973,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

*Na sprzedaż urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Muranowie* Posiadamy do zaoferowania atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 37,5 m położone przy ul. Lewartowskiego 4 na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Skorosze,Warszawa

949 000 zł57 m² 16 775,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie usytuowane na 4 piętrze kameralnego 4-piętrowego budynku w warszawskim Ursusie. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 195 000 zł86 m² 13 895,30 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Trójstronne mieszkanie z widokiem na "port Praski" na zamkniętym osiedlu na Pradze-Północ w bloku z 1984 roku 4-pokojowe mieszkanie o pow. 86m2 przy ul. Jagiellońskiej składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sitnika

Mokotów,Warszawa

1 190 000 zł70 m² 16 879,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 70m2 na Woli w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Moczydło. Mieszkanie mieści się w kamienicy z 1954r i składa się z: -kuchnia z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fontany

Słodowiec,Warszawa

649 000 zł39 m² 16 641 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 39 m 2 , pierwsze piętro, jednopokojowe z oddzielną , widną kuchnią mieszczące się na Słodowcu, między dwiema stacjami metra. 500 m -stacja Stare Bielany, 800 m - stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Syrokomli

Targówek,Warszawa

1 990 000 zł326 m² 6 096,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal usługowy na Targówku przy ulicy Syrokomli. Przeznaczenie - biurowe, usługowe, spa, biuro handlowe, showroom. Otoczenie - ścisła zabudowa mieszkaniowa, przychodnia, lokale handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

615 000 zł35 m² 17 571,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa Oferta! Zobacz, warto! To Nie tylko mieszkanie to Twój nowy początek. Cudowne mieszkanie o doskonałym rozkładzie, z dużym balkonem. Już od pierwszego kroku poczujesz, że jesteś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajska

Stare Włochy,Warszawa

133 351 650 zł65 m² 2 047 470 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,13 m w nowoczesnej inwestycji przy ul. Mikołajskiej 51 53 w Warszawie (stare Włochy). Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

581 000 zł184 m² 3 149,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:332 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności udziału 1/2 w nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę ewidencyjną numer 102/31, obr. 3-13-22 o powierzchni 332 m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

850 000 zł42 m² 20 028,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie | Jana Kazimierza | Wola - funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 42,44 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

655 606 zł44 m² 15 047,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, ul. Posag 7 Panien Termin oddania: IV kwartał 2026 r. Cena: 655 605,86 pln Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

399 999 zł30 m² 13 337,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Serdecznie zapraszam na prezentację w czwartek 27/11 pomiędzy 16.30-18.00 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: powstańców śląskich 8/ Bemowo 2 pokoje/ piwnica Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajska

Włochy,Warszawa

133 340 000 zł67 m² 2 000 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,67 m w nowoczesnej inwestycji przy ul. Mikołajskiej 51 53 w Warszawie (stare Włochy). Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Koziorożca

Włochy,Warszawa

1 890 000 zł597 m² 3 165,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 597 m2 w zielonej okolicy Włochy, ulica Koziorożca 13a. Brak Miejscowego Planu Zagospodarowania. Możliwa budowa na wz. Sprawdź możliwości zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Erazma z Zakroczymia

Białołęka,Warszawa

579 000 zł50 m² 11 556,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania dwupokojowego w cichej enklawie warszawskiej Białołęki. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Groszowicka

Kamionek,Warszawa

1 110 000 zł56 m² 19 899,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Grochowie. Na 55,78 m2 składają się. - duży pokój z aneksem kuchennym 22, 79 m2i wyjściem na balkon 6,3 m2. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

920 000 zł35 m² 26 620,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja do 20.06.2025 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży pięknego, nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Zdziechowskiego 4 w dzielnicy Mokotów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kmicica

Służew,Warszawa

860 000 zł61 m² 14 098,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż funkcjonalne i jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na 2. piętrze w 10-piętrowym bloku z 1974.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśniczówka

Wawer,Warszawa

1 090 000 zł65 m² 16 867,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szanowni Państwo, oferuję do zakupu słoneczne, jasne 3 pokojowe mieszkanie w spokojnej lokalizacji z dobrym dojazdem do centrum. Urokliwe kameralne osiedle położone wśród zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaworowa

Kabaty,Warszawa

2 800 000 zł190 m² 14 744,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:177 m²

Dom w zabudowie szeregowej przy ul. Jaworowej to idealna propozycja dla osób, które marzą o życiu w ciszy i otoczeniu zieleni, a jednocześnie chcą mieć pełny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orłowska

Targówek,Warszawa

599 000 zł34 m² 17 880,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Targówek ul. Orłowska - 200 m do stacji metra Trocka > przystanki autobusowe 160m > metro Trocka 200 m > Park Wiecha 3 min spacerkiem cena podlega negocjacji Mieszkanie o powierzchni 33,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zasadowa

Wawer,Warszawa

2 548 000 zł180 m² 14 155,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Bez podatku pcc - oszczędzasz nawet kilkanaście tysięcy złotych! Wyobraź sobie, że zamiast miesięcy pełnych kurzu, remontów i stresujących decyzji o każdym detalu po prostu odbierasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

619 000 zł28 m² 22 107,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż niezwykle komfortowe, urządzone ze smakiem , jasne z dużymi oknami, ciche i nowoczesne mieszkanie w Miasteczku Wilanów. Doskonała lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górnośląska

Solec,Warszawa

1 290 000 zł50 m² 25 800 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie położone jest na przedostatnim piętrze legendarnego "iksa" symbolu powojennego modernizmu. Dużym atutem mieszkania jest spektakularny widok na pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

560 000 zł38 m² 14 736,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja do 30 listopada! Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z widną kuchnia i balkonem. Jedno z najładniejszych rozkładów mieszkań o niedużym metrażu. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

999 999 zł50 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedaż od właściciela - bez pośredników! Na sprzedaż słoneczne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

998 988 zł37 m² 26 761 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie dwupokojowe W centrum warszawy Serce miasta | Wyposażone w pełni | Inwestycja | Kawalerka | Dobrze skomunikowane | Przytulne | Z balkonem ***** standard pomieszczeń: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

1 100 000 zł70 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Prezentuje Państwu do sprzedaży 3-pokojowe. rozkładowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na warszawskiej Saskiej Kępie przy ulicy Afrykańskiej. Powierzchnia mieszkania to 70 m2: 3 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lewicka

Stary Mokotów,Warszawa

1 300 000 zł76 m² 17 105,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m2 na ostatnim, 4 piętrze w 4-poziomowej kamienicy z 1955 roku na Warszawskim Starym Mokotowie. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Szamoty,Warszawa

613 070 zł40 m² 15 175 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w sercu Ursusa top lokalizacja, pełna infrastruktura, absolutny pewniak inwestycyjny! Oferta bezpośrednia: 0% prowizji 0% podatku pcc Najlepsze warunki zakupu - tylko z nami!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marsylska

Mokotów,Warszawa

715 000 zł53 m² 13 490,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej :) 3-pokojowe mieszkanie 53 m | Warszawa - Mokotów, ul. Marsylska 5 Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53.