dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

539 000 zł736 m² 732,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 736 m2 na sprzedaż, położona w trzeciej linii zabudowy od ulicy Arkuszowej, w gminie Bielany. W trakcie procedowania wz na dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Wawer,Warszawa

814 230 zł63 m² 12 996,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy, zlokalizowany przy ul. Tytoniowej 20 na styku dwóch warszawskich dzielnic Wawra i Pragi-Południe. Najważniejsze atuty lokalu: powierzchnia: 62,65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sadyba,Warszawa

777 000 zł52 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 51,8 m , położone w spokojnej i zielonej części Mokotowa - na Sadybie, w pobliżu kanału Bernardyńska Woda. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohulanka

Targówek,Warszawa

1 275 000 zł76 m² 16 887,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Targówek ul. Pohulanka, os. Wilno - mieszkanie 75,5 m2 - 3 pokoje z aneksem kuchennym - duży taras ok 20 m2 - mieszkanie bardzo zadbane wysoki standard - klimatyzacja Mieszkanie 3-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

1 290 000 zł65 m² 19 755 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie składające się z trzech pokoi i osobnej kuchni zlokalizowane w kilkunastopiętrowym budynku przy ulicy Grochowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

988 000 zł51 m² 19 296,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Są miejsca, które od razu budzą poczucie spokoju i harmonii - takie, do których chce się wracać po całym dniu. Takie właśnie jest to mieszkanie na warszawskich Odolanach - funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Prochowa

Grochów,Warszawa

699 000 zł43 m² 16 339,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokoje z ogródkiem | 42,78 m | 2x miejsce postojowe | 2020 r. Zamieszkaj w sercu Grochowa - dzielnicy, która łączy klimat dawnej Warszawy z nowoczesnym rytmem życia. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goździków

Wawer,Warszawa

944 965 zł65 m² 14 495,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W naszej ofercie do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie z balkonem, w powstającej inwestycji, przy ulicy Goździków. Oferta przedstawiciela dewelopera, bez podatku pcc i prowizji. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

750 000 zł38 m² 19 685 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Lokalizacje i najważniejsze atuty Mieszkanie na Bielanach po odświeżeniu do wejścia 38,1 m2, 2 pokoje + kuchnia, taras z zagospodarowanym ogródkiem (25,5 m2) na parterze w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m2, usytuowane na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku przy ulicy Wolskiej. Rozkład Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

790 000 zł60 m² 13 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie na pograniczu warszawskich Włoch i Ochoty. Mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Las,Warszawa

1 599 000 zł127 m² 12 590,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Twój wymarzony dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem na parterze połączonym z salonem oraz tarasem na II piętrze z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kinowa

Praga-Południe,Warszawa

480 000 zł34 m² 14 328,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 33,5 m , na którą składają się: dwa pokoje, osobna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój z miejscem na przechowywanie. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 220 000 zł60 m² 20 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Zapraszamy do zakupu bardzo ładnego mieszkania w kamienicy. Dwupoziomowe mieszkanie przy ulicy Puławskiej 24b mieści się w prestiżowej, nowoczesnej kamienicy z 1937/38 roku, projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

981 443 zł80 m² 12 229,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

WE speak english/ мы говорим на русском/ oferta 0% pcc brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie. W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Wawer,Warszawa

1 790 000 zł1 192 m² 1 501,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w znakomitej lokalizacji. Cicha spokojna i zielona okolica. w otoczeniu zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Asfaltowa , oświetlona uliczka. W niedalekiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Boguszewska

Wola,Warszawa

420 000 zł30 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Woli. Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na parterze w niskim budynku zlokalizowane na warszawskiej Woli. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

459 000 zł28 m² 16 392,90 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 29 m , położona przy ul. Obozowej 56 na warszawskiej Woli. Mieszkanie funkcjonalne, ciche i świetnie skomunikowane. Układ pomieszczeń: ustawny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lirowa

Ochota,Warszawa

990 000 zł44 m² 22 577 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż: funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie (43,85 m ) z tarasem, w świetnej lokalizacji ul. Lirowa, tuż obok Parku Szczęśliwickiego. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Namysłowska

Praga-Północ,Warszawa

779 000 zł62 m² 12 658,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Uno Properties poleca: atrakcyjna oferta poniżej 13000 zł z m2 kw, 4 pokoje, loggia 8 m, winda, rama H,10 minut metro, starówka, wisła, zoo, 200 m plac Hallera Mieszkanie 4-pokojowe w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Sadyba,Warszawa

659 000 zł46 m² 14 276,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy na Mokotowie! Po remoncie instalacji z 2 piwnicami i niestandardową wysokością pomieszczeń - 2,79m! Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

568 000 zł38 m² 14 947,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja do 20 grudnia. Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w niskim budynku. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi: większego o powierzchni ok. 15 m oraz mniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Muranów,Warszawa

2 699 000 zł100 m² 27 095,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Eng below Penthouse w prestiżowej inwestycji Murano cisza, przestrzeń i widok na panoramę warszawyna ostatnim, ósmym piętrze apartamentowca Murano w samym centrum Warszawy czeka wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Koło,Warszawa

600 000 zł38 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu urokliwe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m , położone na parterze w doskonałej lokalizacji przy ul. Obozowej w Warszawie (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płocka

Wola,Warszawa

1 645 000 zł110 m² 14 981,80 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Przestronne mieszkanie 105,90m na Warszawskiej Woli - idealne do zamieszkania rodzinie, które dostępne jest od zaraz. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, rodzinnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

449 000 zł22 m² 20 234,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Przedstawiam Państwu nieruchomość znajdującą się przy ulicy Jana Olbrachta na Warszawskiej Woli niedaleko metra Księcia Janusza. W skład mieszkania o powierzchni 22,19m2 wchodzi: - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Włochy,Warszawa

2 950 000 zł359 m² 8 226 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:544 m²

Twój wymarzony dom z potencjałem inwestycyjnym na warszawskich Włochach Czy marzysz o przestronnym domu, który pomieści całą rodzinę, a jednocześnie pozwoli Ci rozwinąć własny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Alighieri

Bielany,Warszawa

485 000 zł33 m² 14 697 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Oferujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie 2 minuty piechotą od stacji Metra Wawrzyszew. Ostatnie 11 piętro, z pięknym widokiem na centrum Warszawy. 33m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

750 000 zł37 m² 20 402,60 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 36,76 m , zlokalizowana na 11. piętrze budynku przy ul. Łuckiej 15. Układ pomieszczeń: - pokój dzienny, - aneks kuchenny, - łazienka, - balkon. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 500 000 zł68 m² 36 496,40 zł/m²

 

Piętro:22/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa oferta wykończonego apartamentu na 22 piętrze w nowoczesnej inwestycji Bliska Wola Tower o powierzchni 68,45m2. Apartament z bardzo funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

485 000 zł24 m² 19 795,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 1-pokojowe na parterze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1970 roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze -południe przy ul. Grenadierów. Budynek z lat 70. Osiedle spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

599 000 zł35 m² 16 997,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Funkcjonalne mieszkanie usytuowane na 4. piętrze w niskim, zadbanym budynku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskiej Ochocie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ksawerów,Warszawa

596 000 zł44 m² 13 393,30 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, mieszkanie na Mokotowie. Zalety nieruchomości: - okna od strony południowo-zachodniej, - 2 oddzielne pokoje oraz kuchnia, - duża loggia, - piękny widok oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

608 000 zł40 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Dwupokojowe mieszkanie na Białołęce, o pow. 40 m2, usytuowane na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku bez windy z 2011 r. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, do zamieszkania, jednostronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

667 000 zł46 m² 14 617,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w stanie deweloperskim na warszawskiej Białołęce w nowej inwestycji Nadwiślańska Kaskada przy ul. Marcina z Wrocimowic. Budynek ukończony pod koniec 2023 roku. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

910 000 zł44 m² 20 681,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nieruchomość: mieszkanie składa się z: kuchni, która została wyposażona w niezbędny sprzęt agd: lodówkę, piekarnik, nową płytę indukcyjną, nową zmywarkę, kuchenkę mikrofalową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

687 000 zł54 m² 12 722,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | 0% pcc Inwestycja gotowa - oddana Mamy w swojej ofercie inne metraże: od 36.27 - 80.25 m | Balkon lub ogródek | Komórka lokatorska | Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa

619 000 zł34 m² 18 477,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie z dodatkowym pokojem i widokiem na Warszawę Zamieszkaj w pełni funkcjonalnej, nowoczesnej przestrzeni, gdzie każdy metr został doskonale zagospodarowany. Wieczorem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prądzyńskiego

Czyste,Warszawa

678 000 zł29 m² 23 656,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 28,66 m zlokalizowane w Warszawie, przy ul. Prądzyńskiego 21, na drugim piętrze dziewięciopiętrowego budynku. Możliwość podpisania umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rakowska

Włochy,Warszawa

990 000 zł53 m² 18 679,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowy apartament na parterze z tarasem na pograniczu warszawskich Włoch i Ochoty. Apartament o powierzchni 53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursynów,Warszawa

808 450 zł50 m² 16 201,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

R e Z E R W A C J A Na sprzedaż duże, funkcjonalne 2- pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ulicy Nowoursynowskiej 145D na zamkniętym, monitorowanym osiedlu 2 minuty autem od.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij