dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 586 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 586 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Wesoła,Warszawa

499 900 zł36 m² 13 703 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Dwupokojowe, mieszkanie do własnej aranżacji usytuowane na pierwszym piętrze w 2-piętrowym budynku. Nieruchomość zlokalizowana w ogrodzonym kameralnym osiedlu w Wesołej w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

499 000 zł35 m² 14 257,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Prezentujemy 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Obrońców Tobruku 38 (bemowo, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla singla lub inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

1 799 000 zł104 m² 17 306,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy na sprzedaż 4ro-pokojowe mieszkanie, przestronne i doskonale doświetlone na skraju Miasteczka Wilanów, oferujące wyjątkowy widok na otwartą, zieloną przestrzeń. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeziorowa

Wawer,Warszawa

3 300 000 zł280 m² 11 785,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:977 m²

Świetnie zaprojektowany dom wolnostojący na wawrze Przestronne i jasne wnętrza | 5 sypialni | Garaż na 2 samochody | Świetna lokalizacja | Kominek z płaszczem wodnym | System rekuperacji *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

739 000 zł51 m² 14 604,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Rezerwacja do 19.02.2026. Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,60 m2, usytuowane na 10 piętrze w budynku przy ul. Alei Władysława Reymonta 19,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

600 000 zł45 m² 13 474,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecam do zakupu mieszkanie o powierzchni 44,51 m , położone na Warszawskim Ursusie przy ul. Górna Droga 8. 5 piętro z 7 (winda) Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mango

Mokotów,Warszawa

4 200 000 zł280 m² 15 021,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

O nieruchomości Nowoczesny dom w Błoniach Wilanowskich - ul.Mango 18E 280 m w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia wnętrz pod klucz. Wyjątkowy segment skrajny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z garażem, ul. Kolejowa

Białołęka,Warszawa

1 999 000 zł4 500 m² 444,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Hampton Home oferuje na sprzedaż nieruchomość z halami produkcyjnymi, magazynami oraz budynki biurowe. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Chorzele ul Kolejowa 12, powiat Przasnyski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janowiecka

Elsnerów,Warszawa

1 320 000 zł80 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz przestronnego mieszkania urządzonego pod okiem architekta, które znajduje się w cichej i jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! W skrócie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Ochota,Warszawa

1 800 000 zł90 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Lex nieruchomości tel. Oferujemy Państwu do sprzedania wyjątkowe mieszkanie , położone w wyjątkowym miejscu , w którym mieszkania do nabycia występują bardzo, bardzo sporadycznie lub wcale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Ursus,Warszawa

599 000 zł34 m² 17 372,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,48 m . Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowego bloku ( bez windy) Mieszkanie bardzo zadbane, gotowe do wprowadzenia się,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Optyków

Gocław,Warszawa

1 250 000 zł59 m² 21 072,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, jasne mieszkanie ul. Optyków, warszawa (gocław) Mieszkanie jest komfortowe, nowocześnie wykończone, położone w doskonałej lokalizacji na warszawskim Gocławiu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Warszawa

Wawer,Warszawa

5 500 000 zł1 092 m² 5 036,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:56

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Via Estate prezentuje wykończony budynek - aktualnie użytkowany jako powierzchnia biurowa -na sprzedaż na warszawskim Wawrze. Budynek o pow. całkowitej 1125m2 ( użytkowej 1092m2) Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Symfonii

Ursynów,Warszawa

712 500 zł48 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przestronne i jasne mieszkanie z balkonem (47,5 mkw.) zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Ursynowa, przy ul. Symfonii 5 - tuż przy stacji metra Ursynów (bezpośrednio pod budynkiem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyki

Bemowo,Warszawa

659 000 zł62 m² 10 694,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Bemowo, ul. Kazimierza Wyki 5 Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 61,62 m (zgodnie z Księgą Wieczystą), położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

588 000 zł38 m² 15 272,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie na Ochocie, o pow. 38,5 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie odnowione i czyste z ekspozycją okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

2 230 000 zł360 m² 6 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 137 m²

Dom z ogrodem - Warszawa, ul. Arkuszowa Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 360 m (w tym strych do adaptacji), położony na działce 1137 m , w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

439 000 zł23 m² 19 087 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie w świetnej lokalizacji na Starej Ochocie. Budynek z 1962 roku z cegły. W budynku wszystkie instalacje wymienione: grzewcze, wodne i kanalizacyjne, klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Puszczyka

Ursynów,Warszawa

1 470 000 zł89 m² 16 591,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z 1977 roku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Okolica jest spokojna i zielona, z kameralnymi placami zabaw. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Gocławek,Warszawa

629 000 zł49 m² 12 836,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 49 m2, na która składają się: - salon (14 m2) z balkonem od strony wschodniej - Sypialnia (ok 13 m2) od strony północnej - Jadalnia z kuchnią (ok 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiktorii Wiedeńskiej

Powsinek,Warszawa

1 059 000 zł78 m² 13 499 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Z przyjemnością polecam do zakupu mieszkanie usytuowane w jednej z najbardziej cenionych i zielonych dzielnic Warszawy Starym Wilanowie, przy ul. Wiktorii Wiedeńskiej. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Wyspowa

Targówek,Warszawa

409 000 zł26 m² 15 858,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

1 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2009roku zlokalizowane na Targówku przy ul. Wyspowa. Na powierzchnie mieszkania składa się: -pokój dzienny, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wyględów,Warszawa

5 150 000 zł355 m² 14 507 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:456 m²

Bliżniak dwa duże tarasy zieleń Wyględów to obszar Górnego Mokotowa, którego historia sięga XV-wiecznej wsi Wyględowo-Kościesze. W przeszłości na tym terenie znajdował się Fort Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Białołęka,Warszawa

6 750 000 zł870 m² 7 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:26

 

Powierzchnia działki:1 682 m²

Przedmiotem sprzedaży jest rezydencja na Białołęce, w odległości 15 minut od centrum Warszawy. Cicha, spokojna okolica. Oferta idealna pod inwestycję typu Domu Seniora, przedszkole, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałęczowska

Mokotów,Warszawa

860 000 zł67 m² 12 836 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67m2 z balkonem. Jest ono usytuowane w dziesięciopiętrowym bloku na pograniczu Wilanowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

595 000 zł44 m² 13 428,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecam do zakupu mieszkanie o powierzchni 44,31 m , położone na Warszawskim Ursusie przy ul. Górna Droga 8. 5 piętro z 7 (winda) Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czechowa

Bielany,Warszawa

480 000 zł27 m² 17 777,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 26 m2, znajdujące się na warszawskich Bielanach, przy ul. Antoniego Czechowa, niedaleko metra. Budynek z 1975 roku przeszedł termomodernizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustułeczki

Ursynów,Warszawa

1 282 485 zł66 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie | 3 pokoje | 66,45 m2 | ursynów I 1 282 485 pln bez podatku pcc! bez prowizji! termin oddania IV kwartał 2025r. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosabowskiego

Gocław,Warszawa

897 000 zł70 m² 12 814 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania duże 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69.90 m2 znajdujące się na warszawskiej Pradze Południe - ulica gen. Sosabowskiego. Lokal mieści na 4.piętrze w 4. piętrowym budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

656 346 zł92 m² 7 113,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Cena promocyjna- oferta I ilość lokali ograniczona- najlepsze warunki W stolicy gwarancja dewelopera na okres 5 lat ubezpieczenie gwarancyjne jako zabezpieczenie kupującego dostępne inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiślna

Białołęka,Warszawa

699 000 zł43 m² 16 195,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Są takie mieszkania, które od pierwszej chwili dają poczucie, że wszystko jest dokładnie na swoim miejscu. To właśnie jedno z nich nowoczesna, przytulna przestrzeń na ul. Starowiślnej 7, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 349 000 zł157 m² 8 609,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:168 m²

Nowa inwestycja w spokojnym, zielonym rejonie zabudowy jednorodzinnej. Dostępne są 3 komfortowe domy w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, każdy z własnym ogródkiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

2 999 000 zł206 m² 14 558,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1999

Super oferta! Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładne, klimatyczne mieszkanie zlokalizowane w kameralnym apartamentowcu (tylko 12 lokali w budynku) na Ochocie/ pogranicze Mokotowa. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kulczyńskiego

Imielin,Warszawa

780 000 zł56 m² 13 830 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie 56,4 m z ogródkiem Warszawa przy ul. Kulczyńskiego. Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56,4 m, położone na parterze, w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle-Solec,Warszawa

759 000 zł38 m² 19 822,40 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Unikalne 2 pokoje | widok na wisłę i pge Narodowy | 38,27m2 idealne na wynajem krótkoterminowy - metraż pozwalający na komfortowy nocleg dla Pary lub rodziny z dzieckiem/dziećmi lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Włochy,Warszawa

799 000 zł37 m² 21 706,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas, bez prowizji! Na sprzedaż subtelne, gotowe do wprowadzenia, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,81m2 położone na drugim piętrze budynku znajdującego się przy ul. Fasolowej 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

1 079 000 zł51 m² 21 324,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: metraż: 50,6 m2, dwupokojowe wspaniała loggia o powierzchni 5,9m2! Jest to dodatkowa ekstra przestrzeń użytkowa! cena obejmuje mieszkanie w stanie wykończonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

764 562 zł48 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta bez prowizji 0%pcc bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,39 m2, składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (24,88 m2) z możliwością wydzielenia osobnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 560 000 zł66 m² 23 711,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przestronne mieszkanie Z możliwością wydzielenia 3 pokoi Duży tras | Funkcjonalny rozkład | Piękny widok na starodrzew | Doskonała lokalizacja | Prywatny park ***** rozkład pomieszczeń: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

1 120 000 zł56 m² 19 882,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia w dzielnicy Ursus. Nowoczesne, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Langego

Mokotów,Warszawa

950 000 zł53 m² 17 924,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Posiadamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie mieszkaniu Na powierzchni 53 metry znajdują się 3 odrębne pokoje, oddzielna kuchnia , oddzielne łazienka , oddzielne wc, loggia oraz piwnica 1,76 metra.