dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 586 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 586 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

740 000 zł42 m² 17 661,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1913

Tylko U nas, bez prowizji. Wysokie sufity, duże okna, otwarta przestrzeń, cisza. Do tego doskonała lokalizacja. To pierwsze hasła, które trafnie opisują tą nieruchomość. Mieszkanie to jedna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Powązkowska

Wola,Warszawa

150 000 zł40 m² 3 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż prawa dzierżawy terenu oraz pawilon handlowy o powierzchni 40m2 przy ul. Powązkowskiej. Dzierżawiony teren to 94m2, w tym 40m2 pawilon handlowy. Miesięczny koszt dzierżawy terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

515 000 zł38 m² 13 552,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w doskonałym miejscu ul. Chodeckiej , blok bezpośrednio przy parku Bródnowskim. Możliwość wynajęcia miejsca dla samochodu na strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

1 100 000 zł50 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą na wyłączność - nie szukaj dalej! ul. Wałowa Przedstawiamy Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4. piętrze 8-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sielecka

Dolny Mokotów,Warszawa

950 000 zł65 m² 14 572,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

4 pokojowe, narożne mieszkanie do remontu - idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Lokalizacja: mokotów, ul. Sielecka 4 - kameralne miejsce z szybkim dojazdem do centrum. Blisko Łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście,Warszawa

980 000 zł41 m² 23 660,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Designerskie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2 po generalnym remoncie. Zlokalizowane na pierwszym piętrze w odnowionej kamienicy w ścisłym sercu miasta Aleja Jana Pawła róg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

900 000 zł40 m² 22 784,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 39m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Domaniewskiej 24 oddanego do użytku w 2023 roku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

969 000 zł57 m² 16 940,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 57,2 m po generalnym remoncie, zlokalizowanego przy ul. Czerniakowskiej na Mokotowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bailly

Bemowo,Warszawa

586 000 zł35 m² 16 695,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą na Bemowie przy ulicy Rosy Bailly. Mieszkanie znajduje sie na pierwszym pietrze w 9- piętrowym bloku z windą. Wyremontowana łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

1 615 000 zł56 m² 28 839,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Saska Kępa | Ciepłe i przytulne wnętrza | Balkon | Gotowe do wprowadzenia | Klimatyzacja W tym przypadku, metraż wcale nie odzwierciedla przestrzeni jaka jest w tym rewelacyjnym mieszkaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Nowa Praga,Warszawa

779 000 zł50 m² 15 580 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mam do zaoferowania fenomenalnie zlokalizowaną nieruchomość o powierzchni 49,8 m2, znajdującą się na warszawskiej Nowej Pradze - przy kultowym placu hallera! Mieszkanie mieści się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Symboliczna

Wola,Warszawa

750 000 zł43 m² 17 441,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane przy ul. Symbolicznej 3 na warszawskiej Woli. To doskonała propozycja dla osób poszukujących mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Bemowo Lotnisko,Warszawa

1 150 000 zł88 m² 13 083 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

| czteropokojowe, przestronne, ustawne mieszkanie o powierzchni 85,2m2, z dużym potencjałem, usytuowane w niskim budynku przy ul. Gustawa Morcinka. Rozkład mieszkania daje wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Taneczna

Ursynów,Warszawa

1 543 300 zł78 m² 19 785,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opis nieruchomości Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie o powierzchni 77,17 m , zlokalizowane przy ulicy Tanecznej 61f na warszawskim Ursynowie. Lokal znajduje się na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

794 000 zł53 m² 14 981,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż | 3 pokoje | Wola - ul. Płocka | przy samym metrze Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na Woli przy ul. Płockiej, tuż przy stacji metra - świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

770 000 zł74 m² 10 366,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta zawiera wizualizacje - lokal do remontu Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię (74,28 m2), na którą składa się: salon + aneks kuchenny, dwie niezależne sypialnie, większa z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Garibaldiego

Praga-Południe,Warszawa

500 000 zł24 m² 20 833,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Opis I rozkład Mieszkanie o powierzchni 24 m2, usytuowane jest na 6 piętrze apartamentowca z 2001 roku. Składa się z dużego salonu, otwartej kuchni, łazienki z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Stara Ochota,Warszawa

1 150 000 zł67 m² 17 164,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż: mieszkanie w kamienicy blisko centrum - ul. Nowowiejska, warszawa Oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na parterze kamienicy z 1936 r. ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

738 000 zł57 m² 12 947,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż funkcjonalne 57m2, starannie zaprojektowane 3 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku (bez windy) na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Idealne dla rodziny, par oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Smolna

Śródmieście,Warszawa

695 000 zł24 m² 28 958,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Wyjątkowa lokalizacja, niczym nieograniczony widok z ostatniego 6 piętra m.in. na Muzeum Narodowe i Rondo Charles'a de Gaulle'a oraz prawobrzeżną Warszawę. Budynek z cegły o pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

935 000 zł36 m² 25 972,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 3. piętrze 3-piętrowej, solidnej kamienicy z 1900 roku. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Chmielna

Wola,Warszawa

995 000 zł32 m² 31 477,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż (cesja) mieszkania w inwestycji Chmielna duo. Jest zgoda dewelopera na cesję. Inwestycja jest odebrana do użytkowania. Możliwość wydzielenia drugiego pokoju Elastyczność, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pohulanka

Targówek,Warszawa

1 210 000 zł75 m² 16 133,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

4-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w niskim bloku z 2020 roku zlokalizowane na Targówku przy ul. Pohulanka na Osiedlu Wilno Mieszkanie o powierzchni 75m2 składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście Północne,Warszawa

1 259 440 zł48 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Kameralne, przytulne mieszkanie W centrum warszawy Marszałkowska - serce miasta | Dwustronne | Balkon | Piwnica | Bliskość Ogrodu Saskiego, placu Dąbrowskiego, parku Świętokrzyskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

1 075 000 zł67 m² 16 044,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

We speak pl, ua, ru, eng 3 pokoje | 67 m | garaż | gotowe do wprowadzenia | Ursus - Szamoty Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok 67 m , z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Wola,Warszawa

580 000 zł37 m² 15 675,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 8 piętrze w 10-piętrowym bloku zlat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Cypriana Kamila Norwida. Budynek w otoczeniu zieleni, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

975 000 zł46 m² 20 967,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mokotów / ul. Obrzeżna / 46,25 m2 / 2 pokoje / balkon / garaż / taras i ogródek 30 m2 Mieszkanie z tarasem i ogródkiem o pow. 30 m2 oraz z garażem położone na Górnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Wesoła,Warszawa

990 000 zł89 m² 11 093,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie w Wesołej na ul. Jana Pawła 2. Największym atutem tego lokalu jest taras o pow. ponad 40m.kw który rozciąga się na całą długość mieszkania. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle-Solec,Warszawa

764 000 zł38 m² 19 963,40 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2 pokoje | 14 piętro | widok na wisłę i pge Narodowy | 38,27m2 idealne na wynajem krótkoterminowy - metraż pozwalający na komfortowy nocleg dla Pary lub rodziny z dzieckiem/dziećmi lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wojdyńska

Białołęka,Warszawa

650 000 zł814 m² 798,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prezentowana nieruchomość to działka budowlana o wymiarach około 20,5 x 40 m o łącznej powierzchni 814 m2. Działka ma już wydane pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego. Został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

1 150 000 zł87 m² 13 218,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Wyobraź sobie poranek na Bemowie: kawa jeszcze paruje, miasto dopiero się przeciąga, a Ty masz przed sobą 87 m przestrzeni, która wie, jak pogodzić rodzinny gwar z potrzebą ciszy. Brzmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

859 000 zł64 m² 13 380,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,20 m2 w zadbanym, ocieplonym budynku przy ul. Czerniakowskiej w Warszawie. Lokal zadbany, do ewentualnego odświeżenia, składa się z: - 2 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

1 020 000 zł59 m² 17 253 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,12m2, usytuowane na 1 piętrze w bloku z 2009roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Górczewskiej. Bardzo ładne i zadbane osiedle, z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

1 280 000 zł60 m² 21 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji Na sprzedaż nowe, świeżo wykończone i gotowe do wprowadzenia, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,00 m . Nieruchomość położona na trzecim piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 382 000 zł75 m² 31 760 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Lwowska 10 | Śródmieście Południowe Na sprzedaż oferujemy apartament, który wyróżnia się nie tylko lokalizacją, ale przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Odolany,Warszawa

579 000 zł21 m² 27 571,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż studio 21 m2, piętro 7/11 z windą w budynku z 2019 r., Wola Odolany. Po remoncie, w cenie meble i sprzęt, idealne dla singla/singielki lub pary, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohulanka

Targówek,Warszawa

1 279 000 zł75 m² 16 996,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opis W skrócie: ul. Pohulanka 7. Targówek, warszawa Rok budynku 2020. Powierzchnia 75,25 m 3 pokoje (w tym salon z aneksem kuchennym) duży taras + balkon prywatna sauna z prysznicem Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

814 000 zł62 m² 13 129 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 4-pokojowe, 2 piętro w 11-piętrowym bloku z windą z 1974 roku - Targówek ul.Łojewska. Blisko do ikea, centrum handlowe, przystanki autobusowe pod blokiem, 2 przystanki do Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Warszawa

Marymont,Warszawa

5 200 000 zł658 m² 7 902,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 658 m2, zabudowana dwoma budynkami będącymi w bieżącej eksploatacji. Do nieruchomości dołączony jest gotowy projekt przebudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wielkiego Dębu

Białołęka,Warszawa

2 199 000 zł250 m² 8 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż komfortowy, bardzo widny dom wolnostojący na Białołęce o powierzchni 250 m , położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Białołęki, na dużej, ustawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

863 000 zł41 m² 20 820,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Oferuję 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie na warszawskim Żoliborzu przy ulicy Wyspiańskiego. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Stary Żoliborz Tramwaj 100 metrów Cicha okolica, budynek.