dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 581 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 581 ogłoszeń

899 000 zł60 m² 14 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Znanieckiego budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł44,60 m² 24 641,26 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2023 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł400 m² 9 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:638 m²

Dom 450 m z garażem z potencjałem pod działalność. Na sprzedaż przestronny, czterokondygnacyjny dom w o powierzchni około 450 m . Budynek wyróżnia się funkcjonalnym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł57,55 m² 19 548,22 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie | balkon | Praga-Południe [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Z przyjemnością prezentujemy komfortowe trzypokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

877 000 zł58 m² 15 120,69 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Cieszyńskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 15 piętrowym budynku Rok budowy: 1978 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł62,10 m² 12 866,34 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,10 m , położone na 7 piętrze przy ul. Koncertowej. Lokal z dużym potencjałem aranżacyjnym idealny dla osób, które chcą urządzić.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł79,80 m² 15 664,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,80 m zlokalizowane na warszawskim Ursynowie (natolin) przy ul. Bronisława Pietraszewicza.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł56,80 m² 12 940,14 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie przy ul Egejskiej. Rozkład mieszkania : - pokój 17,7 m z wyjściem na loggię 4 m - pokój 9,8 m - pokój 9 m - kuchnia 7,3 m - łazienka 2,9.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł50 m² 21 180 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy Al. Rzeczypospolitej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2017 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł45,42 m² 15 631,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Posag 7 Panien budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2026 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł53,81 m² 19 513,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Żabińskiego budynek Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 9 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 53,81m2 składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł41,41 m² 13 982,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa - nowoczesność i kameralność w sercu Starej Miłosnej ul. Gościniec | 33 mieszkania z balkonami | dwupoziomowe lokale | garaż podziemny Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł68 m² 19 852,94 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 8 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 68m2. Układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 550 zł52,35 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 057 242 zł73 m² 14 482,77 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament 4-pokojowy 72,25 m2 + 2 ogródki ( 56.23m2 i 13,58m2 ) MIESZKANIE 4-POKOJOWE DWUSTRONNE OGRÓD Z DWÓCH STRON - PIĘKNE ZACHODY ORAZ WSCHODY SŁOŃCA PARKING PODZIEMNY TYLKO 20.000 ZŁ.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł67,80 m² 13 421,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie o pow. 67,80m2, składa się z 3 pokoi, kuchni, dwóch łazienek, przedpokoju i loggii z miejscem w garażu podziemnym-wjazd na pilota. Część dzienna składa się.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł48,50 m² 15 257,73 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Radzymińskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1979 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł53,55 m² 18 674,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2012 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł49,90 m² 13 627,25 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Czerniakowskiej o powierzchni 49,90 m , zlokalizowane na drugim piętrze w 10-piętrowym budynku z 1976 roku (konstrukcja Rama H). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

944 630 zł42,94 m² 21 998,84 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Fort Wola budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku. Rok budowy: 2017 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł37 m² 20 243,24 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Gajcego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1971 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł50 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Angorskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1957 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł136 m² 18 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1954

Wyjątkowe, stylowe trzypokojowe mieszkanie z dodatkową antresolą z możliwością wykorzystania jako gabinet lub sypialnię, usytuowane na ostatnim piętrze kamienicy na Dolnym Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 666 000 zł83,33 m² 19 992,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Ursynów, ul. Gandhi | Metro Imielin | 83,33 m Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie położone na warszawskim Ursynowie przy ul. Indiry Gandhi 35. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł62 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Stokłosy budynek Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 62m2 składa się z: - 2 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 000 zł57,31 m² 19 525,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone w jednej z najbardziej perspektywicznych części warszawskiej Pragi w bezpośrednim sąsiedztwie Portu Praskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokojowe mieszkanie z balkonem na sprzedaż Warszawa Tarchomin, ul. Wyrzykowskiego- osiedle Palladium. Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,4 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 822 100 zł122,70 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Fregaty budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2005 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł28 m² 20 178,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze Południe przy ul. Roztockiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2018 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł35 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Łochowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1934 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia