dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 594 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 594 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludna

Powiśle,Warszawa

749 000 zł38 m² 19 710,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne i świetnie skomunikowane miejsce w centrum Warszawy na Powiślu , 100 m autobusy, 10 minut spacerem do stacji metra Centrum Nauki Kopernik. W okolicy między innymi Agrykola, buw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

985 000 zł50 m² 19 899 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wspaniała lokalizacja. Doskonała komunikacja. Tuż obok przystanek autobusowy. Bardzo blisko przystanki tramwajowe (linie 10, 11, 26). W bliskiej odległości stacja pkp Warszawa Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 200 000 zł61 m² 19 672,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2 pok na 5 piętrze ( brak windy ) - funkcjonalne, mieszkanie w kamienicy z końca XIX w., zlokalizowanej w centrum Śródmieścia, przy ul. Marszałkowskiej (przy placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Śródmieście,Warszawa

3 852 000 zł107 m² 36 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie w kamienicy przedwojennej z 1910 r. ciche, dwustronne. salon 35 m2, pokoje 17 m i 20 m2 kuchnia zabudowana, łazienka i wc osobno, możliwość parkowania na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

690 000 zł34 m² 20 414,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Klimatyczne, nowoczesne mieszkanie na Mokotowie w świetnym miejscu komunikacyjnym przy ul. Puławskiej, w okolicy Parku Arkadia i Warszawianki. Mieszkanie ciche, okna wychodzą na podwórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

610 000 zł50 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Główna arteria Pragi-Południe. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Bardzo dobra infrastruktura. 100 m liczne linie tramwajowe i autobusowe +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

985 000 zł50 m² 19 899 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

690 000 zł34 m² 20 414,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Białej Floty

Mokotów,Warszawa

3 800 000 zł119 m² 31 887,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w nowym apartamentowcu r. 2020 z garażem podziemnym i komórką. Dwa tarasy po 10 m 2. Osiedle Marina II Mokotów strzeżone. Do mieszkania należy ogródek 172. 92 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Askenazego

Targówek,Warszawa

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wspaniała lokalizacja z pełną infrastrukturą i świetną komunikacją: ok 300m metro trocka oraz przystanki autobusowe. Dynamicznie rozwijająca się okolica, tuż obok markety, osiedlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Warszawa

Targówek,Warszawa

5 800 000 zł500 m² 11 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Działka o pow. 1000 m2, zabudowana budynkiem usługowo - produkcyjno - mieszkalnym dwukondygnacyjnym podpiwniczonym o pow. 500 m2, i kubaturze 2016 m3. Wysokość kondygnacji 7,3 m, rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ryżowa

Stare Włochy,Warszawa

759 000 zł40 m² 18 880,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe, kameralne mieszkanie o powierzchni 40,20 m2 z własnym ogródkiem! Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barcelońska

Mokotów,Warszawa

455 000 zł31 m² 14 677,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Kawalerka usytuowana na 10 piętrze w zadbanym, ocieplonym wieloklatkowym bloku z 1976 roku zlokalizowanym przy ul. Barcelońskiej na osiedlu Stegny (mokotów). Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skoczylasa

Praga-Północ,Warszawa

680 000 zł38 m² 17 894,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży pięknie wykończone mieszkanie o powierzchni 38 m2 położone w znakomitej lokalizacji Warszawy przy ulicy Skoczylasa 10 na Pradze-Północ. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

599 000 zł36 m² 16 547 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Super lokalizacja! Idealna propozycja pod inwestycję!. Kawalerka z oddzielną, widną kuchnią na Warszawskiej Woli blisko komunikacji. Tramwaj na przeciwko ulicy. Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Włochy,Warszawa

475 000 zł26 m² 17 985 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Idealna inwestycja: kompaktowe mieszkanie na Włochach z miejscem parkingowym! Przedstawiamy wyjątkową okazję na warszawskich Włochach funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 26,41 m , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Chomiczówka,Warszawa

700 000 zł56 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 56 m2, parter/15 z windą, w budynku z 1979 r., Bielany, Chomiczówka. Do remontu, idealne dla pary lub małej rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wola,Warszawa

1 040 000 zł52 m² 19 980,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Umowa przedwstępna Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania położonego przy ul. Sokołowskiej 11 w Warszawie usytuowanego na trzecim piętrze bloku z 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 845 000 zł754 m² 2 446,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana znajdująca się w atrakcyjnej lokalizacji. Cena 1.500.000,00 zł+Vat W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, punkty handlowe, usługowe, placówki służby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Madalińskiego

Stary Mokotów,Warszawa

335 000 zł14 m² 23 928,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Perełka na Starym Mokotowie - ul. Madalińskiego | Inwestycyjny Gotowiec Szukasz nieruchomości, która wynajmuje się sama ? A może potrzebujesz prywatnej bazy w najbardziej pożądanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Południowa

Wawer,Warszawa

799 000 zł60 m² 13 316,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie z wyjściem na taras i zejściem do ogródka - Warszawa Wawer, ul. Południowa 30 Oferta sprzedaży przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 60 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

3 800 000 zł96 m² 39 624,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament w wyjątkowej kamienicy z 1936 r. z windą całkowicie zrewitalizowanej przez Landeskrone. Miejsce dla osób ceniących elegancję, oryginalność oraz luksus. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Borowiecka

Wawer,Warszawa

1 027 000 zł1 027 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka pod dom 2-rodzinny "bliźniak" albo 1-rodzinny. Prostokąt delikatnie skośny/trapezowy. Naprzeciw i obok są już nowe domy bliźniacze 2-rodzinne. Jest wydana wz-ka na bliźniaczy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilanów,Warszawa

4 200 000 zł398 m² 10 552,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom, 6 pokoi, 400 m , Wilanów-Zawady, wysoki Standard, tarasy i Ogród Na sprzedaż elegancki dom o powierzchni ok. 400 m , położony w cichej i prestiżowej części Wilanowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marconich

Wilanów Wysoki,Warszawa

1 150 000 zł85 m² 13 577,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Czteropokojowe mieszkanie na wilanowie Z miejscem parkingowym - plastyczny układ do własnej aranżacji Optymalny metraż dla rodziny | Księga Wieczysta i uregulowana własność | Z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Filtry,Warszawa

592 350 zł36 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 35,9 m , położonego przy Alejach Jerozolimskich 111 w Warszawie - w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 200 000 zł62 m² 19 311,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zamieszkaj w zielonej Ostoi Wilanów Mieszkanie położone jest na kameralnym osiedlu Ostoja Wilanów, otoczonym prawie 2-hektarowym prywatnym parkiem z alejkami spacerowymi, placami zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

910 000 zł70 m² 13 052,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedstawiam przestronne, trzypokojowe mieszkanie na parterze, położone w zacisznej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej części Białołęki, na zamkniętym osiedlu. Lokalizacja jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle-Solec,Warszawa

859 000 zł49 m² 17 671,30 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Śródmieście - Powiśle - Solec ul. Górnośląska 1 - Trzypokojowe mieszkanie, oddzielna widna kuchnia, powierzchnia 48,61m2, piętro 6 z 15, czynsz 870zł (bez zaliczek na: wodę i kanalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Muranów,Warszawa

575 500 zł30 m² 19 449,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie idealne pod najem krótkoterminowy gotowiec inwestycyjny. Sprzedam przytulne, bardzo ciche mieszkanie 1 pok. (29,59m) usytuowane na 1 piętrze - czteropiętrowego budynku z lat 50tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Radzymińska

Szmulowizna,Warszawa

1 556 343 zł90 m² 17 220 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Opiekun oferty tel. Lokal usługowy w dworku z 1860r. o powierzchni 90,38 m2 na Pradze-Północ Podstawowe informacje: inwestycja obejmuje remont wraz z odtworzeniem części zniszczonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 596 800 zł180 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Wilanów lokal użytkowy o powierzchni 179,84m2. parter, witryny na ulicę, wejście bezpośrednio z ulicy. Duży ruch pieszy, usytuowane w osiedlu Miasteczko Wilanów, wśród innych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hirszfelda

Imielin,Warszawa

880 000 zł53 m² 16 603,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Ważne 1: dla agencji - Nie sprzedajemy przez agencję więc każdy telefon z agencji będę odrzucał na wstępie bez podania przyczyny:-) Ważne 2: mieszkanie będzie dostępne od lipca 2026 (do tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łucka

Centrum,Warszawa

999 000 zł50 m² 20 100,60 zł/m²

 

Piętro:22

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Kawalerka 49 m z panoramą Warszawy - Łucka 15 Na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 22. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

675 000 zł28 m² 24 245,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Muranów | Metro | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe i perfekcyjnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 27,84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

725 000 zł66 m² 10 935,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Opis mieszkania Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne i bardzo widne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na zielonej Białołęce - na popularnym, zamkniętym osiedlu Regaty (ul. Żeglugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 150 000 zł65 m² 17 692,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym salonem oraz dużym ogródkiem na prestiżowym osiedlu Ostoja Wilanów! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 64,95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Mokotów,Warszawa

670 000 zł48 m² 13 958,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 usytuowane na 3 z 5 pięter w budynku z 1973 roku na na Warszawskich Bielanach. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi, - osobnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

5 409 040 zł193 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż wyjątkowy lokal w zabytkowej kamienicy z 1912 r. ul. Lwowska 17, warszawa Elegancki lokal położony w sercu Śródmieścia, przy prestiżowej ul. Lwowskiej 17, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 700 000 zł1 400 m² 1 214,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentowany grunt mieści się w północnej części Warszawy, dzielnicy Białołęka. Teren położony w dogodnej lokalizacji w bliskim sąsiedztwie drogi ekspresowej nr S8, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Władysława Reymonta

Piaski,Warszawa

622 000 zł42 m² 14 988 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż 41.5 m2, parter/10 w budynku z 1973 r., Bielany, Piaski. Do remontu, idealne dla singla lub pary, także na flippa lub inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie to: *.