dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 592 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 592 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursynów,Warszawa

690 000 zł47 m² 14 618,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania położonego na warszawskim Ursynowie, przy ul. Polinezyjskiej 1. Mieszkanie położone na parterze, dwa wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barcelońska

Stegny,Warszawa

630 000 zł49 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2 pokoje z oddzielną kuchnią | Do remontu | Od zaraz | Duży balkon | Przestronne | Parkowanie Wyłącznie u nas! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Jana Rodowicza Anody

Ursynów,Warszawa

1 350 000 zł70 m² 19 344 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe wykończone w oparciu o detale Stan idealny Budynek z 2017 r cegła Ekspozycja południowa taras 24 m 10 min na pieszo metro Stokłosy Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kabaty,Warszawa

1 699 000 zł106 m² 15 953 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nietuzinkowe 5 pokojowe mieszkanie blisko parku w sercu zielonych Kabat. Nieruchomość o powierzchni całkowitej - 110.8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

899 000 zł62 m² 14 469,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62.13 m , położone przy ul. Puławskiej 27, w przedwojennej kamienicy z lat 1933 1938, na 4. (ostatnim) piętrze budynku wyposażonego w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Las,Warszawa

2 850 000 zł318 m² 8 962,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:310 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż wygodny 6-pokojowy skrajny (narożny) segment w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem (około 200 m ). Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dzięcioła

Wawer,Warszawa

790 000 zł750 m² 1 053,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 750m2 - 21,15m x 35,36m (od 21,15m trzeba jednak odjąć 2,5m na służebność gruntową). Działka znajduję się w drugiej linii zabudowy. Dostaniemy się na nią poprzez służebność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krochmalna

Mirów,Warszawa

790 000 zł48 m² 16 458,30 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie- wola- ul. Krochmalna Oferta na zasadach wyłączności Cena: 790 000 pln ( Cena do negocjacji) Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

635 000 zł48 m² 13 092,80 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dwupokojowe, 48,5 m , Warszawa, ul. Andersena 5, 4. piętro, winda Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,5 m2, zlokalizowane przy ul. Andersena 5 w Warszawie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barcelońska

Mokotów,Warszawa

519 000 zł31 m² 16 741,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Są mieszkania, które idealnie wpisują się w rytm miejskiego życia - funkcjonalne, jasne i gotowe do zamieszkania lub inwestycji. Taką propozycją jest mieszkanie o powierzchni 31 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orkana

Mokotów,Warszawa

1 754 624 zł59 m² 29 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja w najbardziej atrakcyjnej części Warszawy - na zielonym, prestiżowym Mokotowie. Apartamenty te to oaza, wymarzone miejsce na chwilę wytchnienia od pulsującego życiem miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Wesoła,Warszawa

499 900 zł36 m² 13 886,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego (36m2) mieszkania w Wesołej przy ulicy Adama Mickiewicza. Salon, sypialnia i osobna kuchnia (1 piętro) - wręcz idealne mieszkanie na singla, pary czy rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Krakowska

Raków,Warszawa

669 000 zł54 m² 12 388,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Warszawa- ochota- al. Krakowska Cena: 669 000 pln (cena do negocjacji) Mieszkanie: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane przy al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurajska

Ursynów,Warszawa

799 000 zł37 m² 21 559,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Jasne, nowoczesne mieszkanie - idealne dla jednej osoby lub pary ceniącej prostotę i funkcjonalność. Dwupokojowe, w pełni wyposażone, w idealnie cichej lokalizacji na pograniczu Ursynowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

649 000 zł47 m² 13 838 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 46,9 m2 znajdujące się na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku, położonym na Saskiej Kępie, przy Al. Stanów Zjednoczonych 26. Obecnie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

1 808 000 zł122 m² 14 797 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży potencjał lokalu na każdą usługę z witrynami, w doskonałej lokalizacji Bemowa - 14 min od nowej stacji Metra - ul. Górczewska/lazurowa, przy przystanku autobusowym i wjeździe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

973 298 zł56 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Osiedle Bliska Wola - 3 pokoje (56m2) z tarasem i ogródkiem o pow. 48m2! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,26 m , położone na parterze 7-piętrowego budynku z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Bródno,Warszawa

640 000 zł36 m² 17 777,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone 6 minut pieszo od metra Bródno. Profesjonalne zdjęcia już wkrótce. Funkcjonalny układ z oddzielną sypialnią, salonem z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

5 000 000 zł3 480 m² 1 436,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Powierzchnia działki 3480 m2 Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Cena 5000000 zł. Działka o regularnym kształcie, zlokalizowana wśród domów jednorodzinnych. W drodze poprowadzone są media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Warszawa

Wilanów,Warszawa

3 200 000 zł3 000 m² 1 066,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W zielonym zakątku Wilanowa - ul. Ruczaj ok 800 m na południe od południowej obwodnicy - działka budowlana pod zabudowę domów jednorodzinnych, bliźniaczych, szeregowych Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Mleczna

Targówek,Warszawa

1 750 000 zł650 m² 2 692,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja - ul. Mleczna 15. Na działce stoi niewielki dom (pow. zabudowy 90m2) jednopiętrowy do rozbiórki wraz z budynkiem gospodarczym. Ok 5-7 minut pieszo do Metra Zacisze. Ustalenia planu (mpzp).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Warszawa

Mokotów,Warszawa

260 000 zł339 m² 648,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na Mokotowie - obecnie status tej działki - to teren -zieleń parkowa. Natomiast nie można tu postawić nic stałego W sprawie ewentualnej zmiany przeznaczenia tego terenu trzeba zgłosić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Wawer,Warszawa

1 300 000 zł700 m² 1 857,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

To atrakcyjna działka przeznaczona w Miejscowym Planie Zabudowania Przestrzennego pod mieszkalnictwo i usługi (60 % pow. czynnej biologicznej). ( budowlano - inwestycyjna ) Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 200 000 zł9 200 m² 304,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jest to oferta działki z pozwoleniem na stację benzynową, na wjazd-wyjazd wraz z budynkiem (300m2) w stanie developerskim, a w nim między innymi lokal pod restaurację (80m2), pawilon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chojnowska

Targówek,Warszawa

2 000 000 zł85 m² 23 529,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:517 m²

Do wynajęcia budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący z poddaszem nieużytkowym przy ul. Chojnowskiej w Warszawie. Lokalizacja : Budynek usytuowany jest kameralnie na tyłach działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Włochy,Warszawa

5 500 000 zł650 m² 8 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:893 m²

Dwa bliźniaki połączone przejściem na II kondygnacji. Posiada cztery kondygnacje, parter wysoki zaadaptowany na firmę. Poddasze niskie bez skosów. Na każdej kondygnacji 3 różnej wielkości pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Włochy,Warszawa

2 399 000 zł290 m² 8 272,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:649 m²

Dom wolnostojący, rozbudowany w latach 90 tych XX wieku, zbudowany z cegły, o pow. całkowitej ok.290 m2, powierzchni użytkowej ok. 180 m2 posadowiony w ogrodzie o pow. 649 m2 Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

4 600 000 zł240 m² 19 166,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:833 m²

Piwnica z oknami , 40 m-garaż, kotłownia, 2 pomieszczenia, łazienka. Parter; 40 m- salon, kuchnia, łazienka ,wyjście na taras. Piętro; 3 pokoje z balkonami, łazienka, osobno w.c. Poddasze; 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Włochy,Warszawa

5 500 000 zł650 m² 8 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:893 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mleczna

Targówek,Warszawa

1 750 000 zł200 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Lokalizacja - ul. Mleczna 15. Na działce stoi niewielki dom (pow. zabudowy 90m2), piętrowy do rozbiórki lub gruntownego remontu. wraz z budynkiem gospodarczym. Ok 5-7 minut pieszo do Metra Zacisze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzika

Śródmieście,Warszawa

594 000 zł35 m² 16 971,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wspaniała lokalizacja. Bardzo blisko stacja Metra Dworzec Gdański i pkp "dworzec Gdański" oraz przystanki autobusowe i tramwajowe (kilkuminutowy spacer). W najbliższym sąsiedztwie pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Białej Floty

Mokotów,Warszawa

3 800 000 zł119 m² 31 887,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w nowym apartamentowcu r. 2020 z garażem podziemnym i komórką. Dwa tarasy po 10 m 2. Osiedle Marina II Mokotów strzeżone. Do mieszkania należy ogródek 172,92 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

980 000 zł51 m² 19 215,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie trzypokojowe z widną kuchnią, łazienką z prysznicem po generalnym remoncie z balkonem 5 m 2 na Woli w pobliżu Ronda Daszyńskiego Wszystko w mieszkaniu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

985 000 zł50 m² 19 899 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wspaniała lokalizacja. Doskonała komunikacja. Tuż obok przystanek autobusowy. Bardzo blisko przystanki tramwajowe (linie 10, 11, 26). W bliskiej odległości stacja pkp Warszawa Wola.