dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 581 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 581 ogłoszeń

2 650 000 zł85,41 m² 31 026,81 zł/m²

 

Piętro:10/22

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż elegancki, 4-pokojowy apartament położony na 10. piętrze prestiżowej inwestycji Platinium Towers - jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji apartamentowych w biznesowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 038 800 zł59,36 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 091 475 zł62,37 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i dwóch balkonów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 261 148 zł73,11 m² 17 250,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i dwóch balkonów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

412 000 zł22,70 m² 18 149,78 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Kawalerka w świetnej lokalizacji - Zielona Stara Ochota, ul. Grójecka 53/57, przy ul. Wawelskiej, w pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe. Oferta bezpośrednia bez żadnej prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł26 m² 22 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Sieleckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1954 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł84,28 m² 17 441,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Nowoursynowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku z 2001 roku. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł35,10 m² 15 384,62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż mieszkanie typu kawalerka z oddzielną kuchnią w stanie do remontu na Warszawskiej Woli-Młynów przy metrze Młynów. Mieszkanie jest jasne, dobrze doświetlone a ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 120 zł51,26 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:maj 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 984 zł34,96 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:maj 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

871 002 zł87,98 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, garderoby i trzech balkonów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł400 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szanowni Państwo, drodzy Klienci, mam ogromną przyjemność zaprezentować wyjątkową rezydencję położoną w jednej z najbardziej ekskluzywnych i pożądanych części Warszawy - Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60,80 m² 11 496,71 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Idealne miejsce do życia dla Ciebie i Twojej rodziny - 3 min. pieszo od stacji metra "trocka". *** Oferta zawiera wizualizacje z przykładową aranżacją wnętrz. Mają charakter podglądowy.

Szczegóły ogłoszenia

10 398 000 zł6 932 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży inwestycyjnych działek budowlanych o powierzchni 6 932 m2 z dostępem do drogi asfaltowej w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 861 zł139 m² 17 984,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż 5-pokojowy segment o powierzchni 139 m , położony przy ul. Poprawnej 142, w zielonej i doskonale skomunikowanej części warszawskiego Lasu, tuż obok Gocławia. Segment.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł63,30 m² 14 992,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem - wizualizacje pokazują możliwą aranżację wnętrz. Prezentujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,30 m , zlokalizowane przy ul. Antoniego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł139 m² 7 906,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:25 m²

Nowoczesny segment środkowy 139 m z ogrodem - Warszawa Wawer, na sprzedaż funkcjonalny segment środkowy położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Warszawie. W otoczeniu lasów,.

Szczegóły ogłoszenia

1 029 000 zł49,47 m² 20 800,49 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Grzybowskiej, w okolicy Ronda onz oraz w odległości kilku minut od głównych punktów biznesowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 950 000 zł215,20 m² 9 061,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:238 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w kameralnej, zamkniętej inwestycji na warszawskim Wawrze. Nieruchomość zaprojektowana w eleganckiej, ponadczasowej architekturze,.

Szczegóły ogłoszenia

2 171 000 zł170,50 m² 12 733,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:893 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu wolnostojącego w Szeligach przy Ulicy Szeligowskiej. Usytuowany w cichym osiedlu domów jednorodzinnych na granicy z Warszawą Bemowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 341 000 zł72,51 m² 18 494 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze piętrze w 3 piętrowego bloku z 2025 roku- przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł33,07 m² 23 253,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż nowe, świeżo wykończone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni wynoszącej 33,07mkw położone na 6. piętrze w nowoczesnej inwestycji z 2024 roku zlokalizowanej przy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł31,50 m² 19 015,87 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Szymanowskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 1958 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł61 m² 10 655,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferuję na sprzedaż lokal usługowo-handlowy na parterze z witrynami położony przy ruchliwej ulicy o powierzchni 60m2. Atuty nieruchomości: doskonała lokalizacja: dostępu do dużego ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m z balkonem i piwnicą, położone w zielonej i świetnie skomunikowanej części Warszawy - tuż przy Parku Bródnowskim oraz.

Szczegóły ogłoszenia

5 389 000 zł180 m² 29 938,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal handlowo- usługowy o powierzchni 180 m2, położony w Śródmieściu, z ogromnymi witrynami na całą długość lokalu, z widokiem na Wisłę i dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

1 895 000 zł248 m² 7 641,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:308 m²

Oferuję na sprzedaż dom typu bliźniak o powierzchni użytkowej 230m2(+garaż) z ogrodem na bliskim Wawrze (osiedle Las) na pograniczu z Gocławiem. Nieruchomość oddana do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

962 100 zł52,70 m² 18 256,17 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością oferuje przestronne, zadbane i funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52,7 mkw., z dużym balkonem (loggia) na warszawskim BEMOWIE - ok 800 m od stacji Metra "Ratusz.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł51,48 m² 13 209,01 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferuje na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,48 m , położone na Bemowie, przy ul. Puszczy Solskiej 4. Lokalizacja Spokojna, zielona część Bemowa z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł42,16 m² 18 477,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł70 m² 14 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szukasz mieszkania, które połączysz z wygodą domu i urządzisz dokładnie po swojemu? Ta wyjątkowa nieruchomość na prestiżowej, zielonej Sadybie to propozycja dla osób ceniących.