dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 589 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 589 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

559 000 zł44 m² 12 618,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Avenue Estate przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 44,3 m (ok. 60 m po podłodze), położonego w kameralnym kompleksie Warsaw Apartments przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Tarchomin,Warszawa

539 118 zł35 m² 15 550 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! W ofercie posiadam również inne nieruchomości Szukasz mieszkania, które nie zrujnuje budżetu, a jednocześnie oferuje jakość renomowanego dewelopera? Ten lokal to esencja miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

679 000 zł52 m² 13 133,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,70 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z windą na kameralnym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orłów Piastowskich

Ursus,Warszawa

779 000 zł98 m² 7 919,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Przedstawiam jasne, przestronne mieszkanie położone przy ul. Orłów Piastowskich w warszawskim Ursusie. Lokal o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

1 999 000 zł105 m² 19 038,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowy apartament na Kabatach, 5 minut od metra z dwoma miejscami garażowymi. Na sprzedaż przestronne, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:90 000 m²

Nowoczesne domy z prasowanego drewna | Nowa technologia prosto z Niemiec | Certyfikowane, trwałe, ciepłe dostępne już w Polsce! Marzysz o własnym domu? A może szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

899 000 zł53 m² 16 962,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam na prezentację mieszkania w kamienicy! Mieszkanie ma powierzchnię 53 m , położone na 3 piętrze w 5-piętrowym budynku z cegły z 1950 roku na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

580 000 zł49 m² 11 934,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż funkcjonalne, komfortowe, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Skarbka z Gór 134 C, na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie o powierzchni 48,6 mkw. znajduje się na parterze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wawer,Warszawa

1 680 000 zł124 m² 13 548,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny, słoneczny i ustawny dom o pow. 124 m2 (+ poddasze) z działką ok. 200 m2 na spokojnym, ogrodzonym osiedlu z 2002 r. w warszawskim Wawrze w okolicy ul. Bronowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Natolin,Warszawa

839 000 zł50 m² 16 670 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Natolin | Bisko metra Prezentuje państwu przestronne mieszkanie. Salon połączony z kuchnią oraz osobna sypialnia. Atuty: - mieszkanie było remontowane w 2021 -podłogi , kuchnia - Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

435 000 zł22 m² 20 232,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka na Starym Mokotowie przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 21,5 m znajduje się na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy z 1950 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 299 000 zł143 m² 10 666,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:48 m²

Rynek pierwotny Na sprzedaż nowoczesny segment narożny z ogródkiem w kameralnej zabudowie premium na Białołęce. Nowoczesne osiedle premium, zaprojektowane w eleganckim stylu. Segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Białołęka ul. Głębocka > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla Biedronka, poczta, paczkomaty, restauracje, kościół, piekarnia, 5 min spacerem mnóstwo sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Powsin,Warszawa

3 999 999 zł200 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mam przyjemność zaoferować Państwu świeżo wykończony dom na nowo powstałym osiedlu Wille Powsin! Skrajny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 196,72 m2 wraz z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

895 000 zł64 m² 14 050,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Rezerwacja. Przestronne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 63,7 mkw., położone na 5. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Bora-Komorowskiego. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 375 000 zł147 m² 22 959,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Penthouse 147m2, 4 pokoje, taras 139m2, winda bezpośrednio do apartamentu, 2 duże miejsca postojowe, sarmacka Wilanów Budynek: " Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki" to czteropiętrowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żuromińska

Targówek,Warszawa

499 000 zł40 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie z loggią na Targówku przy ul. Żuromińskiego. Zadbany wystrój oraz meble (wliczone w cenę, również agd), dają możliwość wprowadzenia się od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Staromiejskie,Warszawa

1 980 000 zł63 m² 31 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Apartament W starej klimatycznej kamienicy | W otoczeniu historii I tętniącego życiem miasta Unikalne miejsce | Doskonała lokalizacja | Wysoki standard | Bezwględna cisza | Historyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 352 000 zł104 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Po generalnym remoncie! Bardzo ciche! Na sprzedaż eleganckie 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 103,5 m2, do którego przynależy taras o powierzchni 14 m2. Mieszkanie ma nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wawer,Warszawa

919 000 zł94 m² 9 762,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

919 000 zł I sprzedaż | 94,14 m2 | wawer - aleksandrów bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na rachunek powierniczy dewelopera! bez dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Wierzbno,Warszawa

3 475 000 zł200 m² 17 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal użytkowy w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Idealny jako biuro dla start-upu, showroom, kawiarnia lub kameralny klub. Budynek Lokal położony na parterze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

2 799 999 zł132 m² 21 208,90 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Apartament 132 m | 4 pokoje | ostatnie piętro | Mokotów Bukowińska | garaż w cenie Na sprzedaż wyjątkowo przestronny apartament o powierzchni użytkowej 132,02 m ,położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Śródmieście Południowe,Warszawa

814 000 zł35 m² 23 257 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Klimatyczna kawalerka w przedwojennej kamienicy | balkon | ul. Wilcza 29 | Śródmieście Południowe Lokalizacja: warszawa, śródmieście Południowe - ul. Wilcza 29 Cena: 815 000 zł Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zabielska

Wawer,Warszawa

1 158 000 zł142 m² 8 158,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:34 m²

Pięciopokojowy, słoneczny i rozkładowy dom w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 141,93m 2 ( w tym 50,15 m2 poddasza od wys. 1,9 m) z ogródkiem o pow. od 34 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

726 000 zł39 m² 18 615,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Bezpośrednio sprzedam piękne, wyjątkowe I funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na saskiej kępie, przy alei stanów zjednoczonych. Rewelacyjna lokalizacja Z super komunikacją. Dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Szczęśliwice,Warszawa

1 680 000 zł86 m² 19 534,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, gotowego do zamieszkania, wykończonego w wysokim standardzie 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 86 m , usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 110 634 zł195 m² 10 823,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Marina IV to kompleks 30 willi z trzema sypialniami i trzema łazienkami, własnym basenem, ogrodem i piwnicą. Residencial Marina IV położona jest w pobliżu znanych w Europie pól.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

2 120 000 zł125 m² 16 926,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Nowe budownictwo w pobliżu Parku Cietrzewia i Fortu Włochy. Duże, rodzinne mieszkanie z 4 sypialniami, balkonem i 2 garażami w kameralnym apartamentowcu. Miejsce, które daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

3 600 000 zł255 m² 14 117,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowiec inwestycyjny 7,7% roi bemowo umowa na 10 lat fitness Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego lokalu komercyjnego, który jest idealną propozycją dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Żółwia

Bielany,Warszawa

1 399 000 zł664 m² 2 106,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie dom otoczony zielenią, ciszę po pracy i szybki dojazd do centrum Warszawy. Takie miejsca na Bielanach praktycznie się nie zdarzają, a ta działka jest jedną z nich. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Jasielska

Ochota,Warszawa

480 000 zł25 m² 19 512,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie: gotowa do zamieszkania, wyremontowana kawalerka o pow. 24,6m z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, łazienką oraz przedpokojem z pojemną szafą. Pełna zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

525 000 zł38 m² 13 815,80 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 38 m2, zlokalizowane na 6 piętrze, w drugiej linii zabudowy od Parku Skaryszewskiego (z widokiem na Stadion Narodowy i panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gocławek,Warszawa

640 000 zł43 m² 14 780,60 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Entliczek-pentliczek, czerwony stoliczek, a na tym stoliczku - oferta mieszkania na Warszawskim Gocławiu. W pewnym wieżowcu w Warszawie, na szóstym piętrze z windą, mieszkało sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gandhi

Ursynów,Warszawa

1 800 000 zł83 m² 21 600,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

4 pokoje na sprzedaż Ursynów, ul. Gandhi,Metro Imielin, 83,33 m Na sprzedaż rozkładowe, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Indiry Gandhi 35 na Ursynowie. Lokal o powierzchni 83,33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Wola,Warszawa

2 190 000 zł85 m² 25 638 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Prezentuję na sprzedaż apartament o powierzchni 85,42 m , zaaranżowany na 2 osobne, 2-pokojowe kawalerki (tzw. dwupak inwestycyjny). Nieruchomość zlokalizowana na 7 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sadyba,Warszawa

5 700 000 zł387 m² 14 728,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:330 m²

Doskonała inwestycja- dom z wielkim potencjałem, składający się z 2 segmentów o łącznej powierzchni użytkowej ok. 387 m2. Idealny dla osób, które chcą zainwestować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

824 000 zł48 m² 17 604,20 zł/m²

 

Piętro:10/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferujemy funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Mokotowie, przy ul. Orzyckiej 10, położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części dzielnicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wawer,Warszawa

540 000 zł36 m² 14 876 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Możliwość negocjacji ceny Dwupokojowe, słoneczne i bardzo ustawne mieszkanie o pow.36,3 m2 ze wspólnym dla mieszkańców klatki ogródkiem o pow. około 100 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiersnowskiego

Białołęka,Warszawa

799 000 zł85 m² 9 433,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Opis :na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 84,7m2 z garażem i udziałem w gruncie Idealne, rozkładowe mieszkanie dla dla rodziny / osób pracujących zdalnie /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mirtowa

Wawer,Warszawa

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Westate Włochy prezentuje wyjątkowe, jasne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m , położone przy ul. Mirtowej 10 w spokojnej, zielonej części Warszawy. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Żerań,Warszawa

673 000 zł50 m² 13 487 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w sobotę (25/04/2026) po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: ul. Modlińska 65b / Białołęka, żerań2 pokoje z aneksem kuchennym.