dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 593 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 593 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

2 200 000 zł98 m² 22 380,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy Państwa na prezentację nieruchomości w Miasteczku Wilanów, penthouse o powierzchni ponad 98 m2 z tarasem ponad 43 m2. Apartament wykończony. Lokalizacja: apartament mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, Białołęka

Białołęka,Warszawa

2 450 000 zł350 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na nowego właściciela czeka piękna i wyjątkowa rezydencja /hacjenda/ w środku lasu, w Henrykowie (część Białołęki - w odległości ok. 900 m od Ratusza Dz. Białołęka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Wawer

Wawer,Warszawa

699 000 zł3 120 m² 224,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka leśno-budowlana o pow. 3120 m2 w kształcie prostokąta w pięknej okolicy porośnięta sosnami, grunt składa się z dwóch działek po 1500 m2. Jedna z diałek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

689 000 zł44 m² 15 730,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

DO sprzedania: w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 43,8 m2 po generalnym remoncie, z oddzielną, widną kuchnią oraz dwoma balkonami z na 4. piętrze z 7. piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

750 000 zł45 m² 16 667 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 45M2, 2 pokoje, wilanów, ul. Aleksandra gieysztora (warszawa, wilanów, gieysztora) Na sprzedaż: mieszkanie w wysokim standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

2 200 000 zł500 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:730 m²

Wielolokalowy dom w zielonej części Bemowa Boernerowie, doskonały pod względem inwestycyjnym, bowiem jest podzielony na dziesięć w pełni wyposażonych i umeblowanych, samodzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gołuchowska

Bemowo,Warszawa

699 000 zł60 m² 11 580,50 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne, dwustronne mieszkanie trzypokojowe z oddzielną widną kuchnią o łącznej pow 60,36 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w dziewięciopiętrowym bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dymińska

Stary Żoliborz,Warszawa

490 000 zł37 m² 13 243,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwa pokoje z doskonałym rozkładem Centrum-Stary Żoliborz. Wielkim atutem mieszkania jest lokalizacja. Do metra dw. Gdański 200m, pl. Inwalidów 100m, plac Wilsona 300m Mieszkanie ma dobry rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna, Wawer

Wawer,Warszawa

640 000 zł6 400 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Okolice czd, działka leśna na pograniczu Międzylesia i Starej Miłosnej, dojazd droga leśną. Cena do negocjacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozłogi

Jelonki,Warszawa

380 000 zł41 m² 9 223,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Nieruchomość położona w dzielnicy Jelonki, do remontu. Składa się z: - kuchni - łazienki - salonu - sypialni - przynależnej piwnicy 2,1 m2 Mieszkanie o pow. 41,2 m2 położone na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pachnąca

Ursynów,Warszawa

1 280 000 zł98 m² 12 994,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie czteropokojowe idealne dla rodziny, o powierzchni 98,5m2, z piwnicą, w Warszawie przy ul. Pachnącej na Ursynowie w budynku z 1994.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Annopol

Annopol,Warszawa

2 300 000 zł280 m² 8 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na nowego właściciela czeka piękny dom o powierzchni ok. 280 m kw., na działce 2000 m kw. Możliwość zbudowania na działce drugiego obiektu od strony ulicy - np. usługowego (sklep,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 800 000 zł120 m² 15 056,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o dużym potencjale położony na parterze / wejście bezpośrednie do lokalu z ulicy. Idealny na salon sprzedaży , schowroom,gabinety lekarskie itd. Możliwość utworzenia ok. 5 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego

Śródmieście,Warszawa

699 000 zł38 m² 18 394,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Miejsce do mieszkania rewelacyjne - przy Placu Dąbrowskiego pełnym zieleni. Pomiedzy ulicą Marszałkowską , Królewską, świętokrzyską nieopodal Parku Saskiego. Apartament przytulny i doświetlony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

4 890 000 zł90 m² 54 333,30 zł/m²

 

Piętro:21/54

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy, ekskluzywny apartament znajdujący się na 21 piętrze, z widokiem na panoramę Warszawę od strony Pałacu Kultury. Apartament znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

660 000 zł49 m² 13 469,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie o pow.49 m2 na III piętrze w VII-piętrowej kamienicy z 1956r. (z windą), w sąsiedztwie starego miasta I ogrodu krasińskich, śródmieście Muranów, ul. Andersa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybałtów

Kabaty,Warszawa

1 300 000 zł131 m² 9 541,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie o powierzchni 131 m2 przy Lesie Kabackim. 5-pokojowy lokal dwupoziomowy usytuowany na drugim i trzecim piętrze w budynku trzypiętrowym z cegły. Lokal z czterema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Bielany

Bielany,Warszawa

399 000 zł29 m² 13 758,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kompaktowe mieszkanko doskonale skomunikowane - tramwaje lub Metro kilka kroków Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum po remoncie instalacji po remoncie generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Grodzieńska

Szmulowizna,Warszawa

445 000 zł31 m² 14 354,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie o pow. 31 m2 z dużym 20 metrowym balkonem ( tarasem ) zlokalizowane w części kultowej Starej Pragi - Szmulowiźnie. Niedaleko Centrum Praskiego Koneser i Dworca Wileńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

698 000 zł47 m² 14 851,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż oferuję państwu bardzo widne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2. Usytuowane w kamienicy znajdującej się w doskonałej lokalizacji na Starym Żoliborzu, przy samym Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 060 000 zł56 m² 19 085,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Piękne mieszkanie przy Placu Konstytucji z widokiem na plac oraz z sypialni na podwórko. Mieszkanie w kamienicy z 1952 r., na najwyższym 6 pietrze z windą pomiędzy pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

719 000 zł54 m² 13 241,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

DO sprzedania: w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,3 m2 z oddzielną widną kuchnią, blisko wejścia do Metra Wierzbno, przygotowane do natychmiastowego wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smoleńska

Targówek,Warszawa

630 000 zł59 m² 10 624 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przestronne, jasne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,3m2 usytuowane na ostatnim piętrze w kameralnym bloku otoczonym zielenią zlokalizowane na warszawskim Targówku. Blok odnowiony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

690 000 zł50 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży 2-pokojowy apartament z dużym 12-metrowym tarasem z widokiem na łąki, garderobą, schowkiem i miejscem parkingowym w garażu podziemnym zlokalizowanym w Miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Mokotów

Mokotów,Warszawa

6 970 000 zł450 m² 15 488,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:980 m²

Przedwojenny dom wolnostojący o powierzchni 450 m kw. położony na działce 980 m kw. Dom posiada 4 kondygnacje - 11 pokoi. Pomieszczenie socjalne wyposażone w podstawowe kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

599 000 zł37 m² 16 189,20 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferujemy Państwu mieszkanie położone w idealnym punkcie Warszawy- w ścisłym centrum z widokiem na Pałac Kultury i Nauki. Mieszkanie o powierzchni 37 m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kijowska

Praga-Północ,Warszawa

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszam do zakupu mieszkania, znajdującego się w najdłuższym prostym budynku w Stolicy, czyli historycznym Jamniku przy ul. Kijowskiej 11. Lokal ma 38 m2 i składa się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Okęcie

Okęcie,Warszawa

20 554 500 zł28 950 m² 710 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Warszawa - Okęcie. Przystanek autobusowy na początku i na końcu działki. Lokalizacja działki: - 100 m od trasy S2, - 1000 m od Al. Krakowskiej. Teren inwestycyjny 28.950 m2 w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dembowskiego

Ursynów,Warszawa

599 000 zł42 m² 14 094,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,5 m Warszawa, ursynów, ul. Edwarda Dembowskiego u zbiegu ulic Herbsta i Pileckiego, między Centrum Onkologii, a Torem Wyścigów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

485 000 zł47 m² 10 376,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż w formie cesji dwupokojowe, jasne mieszkanie o powierzchni 46,74 m2 usytuowane na parterze w 7 piętrowym nowym budynku z 2022 r. w Ursusie. Oddanie czerwiec/sierpień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Wola

Wola,Warszawa

4 600 000 zł940 m² 4 893,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest 30% udziałów w działce o powierzchni 940 m2 w doskonałym miejscu na Woli. Jest Decyzja Warunków Zabudowy (budynek biurowy 9. kondygnacji - max. 30,5 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

1 035 000 zł69 m² 14 913,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne 3 lub 4 pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie w doskonałej lokalizacji! Mieszkanie o pow. 69,40 m2 (w tym piwnica 1,9 m2 wpisana w kw) do odświeżenia bądź własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Powiśle

Powiśle,Warszawa

1 499 000 zł87 m² 17 139 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w samym sercu Warszawy, w apartamentowcu na Powiślu. Mieszkanie z przepięknymi widokami z każdej strony, można obserwować wschody i zachody słońca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

477 250 zł42 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie 41,5 m 2 w dzielnicy Bielany. Wawrzyszew przy ul. Reymonta - bardzo blisko stacji metra. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa z połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Nowodworska,Warszawa

376 942 zł39 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji Białołęka Nowodwory. Mieszkanie o pow. 38,86 m2 usytuowane na parterze w odrestaurowanym budynku z 1910 roku (budynek nie jest wpisany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnowskiego

Ursynów,Warszawa

759 000 zł63 m² 11 990,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Bardzo słoneczne, trzypokojowe mieszkanie 63,3 m2 z dużym balkonem od strony zachodniej z panoramą na Ursynowskie Stokłosy, ul. Oskara Sosnowskiego. W skład mieszkania wchodzi: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Stary Mokotów,Warszawa

505 000 zł40 m² 12 469,10 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Stary Mokotów - blisko stacji metro racławicka. Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40,5m , zlokalizowane na Starym Mokotowie, ulic Jarosława Dąbrowskiego blisko Łowickiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Wilanów

Wilanów,Warszawa

915 000 zł1 000 m² 915 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana, zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Kształt prostokątny. Zgodnie z obowiązującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Banacha

Ochota,Warszawa

579 000 zł46 m² 12 587 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Zachęcam państwa do zapoznania się Z nową ofertą mieszkania na ochocie W pobliżu uniwersytetu medycznego, 500 metrów - 6 min. na pieszo. Wyłącznie u nas w Unique Partners.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wawer,Warszawa

731 411 zł75 m² 9 702,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Warszawski deweloper, należący do Polskiego Związku Firm Deweloperskich (bezpieczny kontrahent). Buduje liczne osiedla w Warszawie i okolicy (m.in. na Mokotowie, wilanowie, ursynowie czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Powsin

Powsin,Warszawa

11 713 600 zł14 642 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Powsinie w pobliżu os. Patio, o pow. 14642m2 położona bezpośrednio przy ul. Łukasza Drewny przy trasie Wilanów - Konstancin oraz planowanej drodze łączącej ul. Ł. Drewny.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij