dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 593 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 593 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna, ul. Karczunkowska

Ursynów,Warszawa

270 000 zł1 050 m² 257,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1050m2 w kompleksie innych działek. Teren na razie bez planu zagospodarowania przestrzennego. W pobliżu ma powstać węzeł komunikacyjny. Teren przyszłościowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzieci Warszawy

Skorosze,Warszawa

659 000 zł60 m² 11 001,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2/3 pokojowe o powierzchni 59,9 m2 znajdujące się w 7-piętrowym budynku na zadbanym osiedlu Skorosze przy ul. Dzieci Warszawy 27c. Mieszkanie z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dembego

Ursynów,Warszawa

679 000 zł49 m² 13 767,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy Państwu dwu-pokojowe mieszkanie o pow. 49,32m2 na osiedlu Nordic Star. Mieszkanie mieści się na parterze w budynku 5-piętrowym. Na w/ w powierzchnię składa się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Władysława Jagiełły

Ursus,Warszawa

650 000 zł396 m² 1 641 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam zakup świetnej działki budowlanej w centrum dzielnicy Ursus. Działka usługowo-mieszkaniowa. Idealna pod budowę domu, kameralnego apartamentowca podzielonego na mieszkania pod wynajem lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

433 800 zł29 m² 15 031,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera (bez prowizji, bez podatku pcc). Chcesz poznać szczegóły? Umów się na spotkanie! Idealny układ dla singla, pary lub dla inwestora pod wynajem. Dostępne też inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Wola,Warszawa

588 000 zł38 m² 15 473,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie położone na pograniczu Śródmieścia i Woli. Nieruchomość o powierzchni 38 m2 usytuowana jest na 2 piętrze w kamienicy wybudowanej w 1958r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

1 090 000 zł86 m² 12 674,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować słoneczny apartament przy ulicy Klimczaka 22. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu z całodobową ochroną. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 500 000 zł121 m² 28 925,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament do sprzedaży 121 m2 w prestiżowej części Warszawy Ekoparku, przy polach mokotowskich. Mieszkanie składa się z salonu polaczonego z kuchnia i aneksem jadalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Oś Królewska

Wilanów,Warszawa

2 300 000 zł131 m² 17 597,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Avenue Estate prezentuje apartament w stanie deweloperskim z możliwością własnej aranżacji, położony w centrum Wilanowa. Apartament położony jest w nowej inwestycji z 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

510 000 zł38 m² 13 421 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Housing Market ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne 2-pokojowe mieszkanie w top lokalizacji warszawskiego Powiśla. Świetna opcja inwestycyjna! Mieszkanie o powierzchni 38 m2, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

630 000 zł50 m² 12 574,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ciche, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, na kameralnym osiedlu ul. Niewielka (bartycka). Dwupokojowe mieszkanie w stanie do wprowadzenia lub odświeżenia, składa się z salonu ze słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatów Polskich

Wawer,Warszawa

2 100 000 zł192 m² 10 918,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować dom w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu w zacisznej części Wawra zaledwie 15 min od centrum warszawy. Komfortowa lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustułeczki

Imielin,Warszawa

449 000 zł33 m² 13 606,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Nowoczesne i przestronne mieszkanie idealne dla jednej osoby lub pary. Otwarta przestrzeń oraz duże okna zapewniają świetne oświetlenie przez cały rok. Mieszkanie znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mlądzka

Praga-Południe,Warszawa

620 000 zł62 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż 3 pokojowe, przestronne mieszkanie o pow. 62m2, na Pradze Południe. Położone jest na 7 piętrze w bloku 8 piętrowym, z 1988r. Blok oraz klatka schodowa są estetyczne i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włościańska

Sady Żoliborskie,Warszawa

649 000 zł58 m² 11 287 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,5 m2. Nieruchomość znajduje się na 6. piętrze 10-piętrowego budynku z lat 70. na zielonym osiedlu Sady Żoliborskie, zaprojektowanym przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

545 000 zł52 m² 10 582,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuje do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w cichej, spokojnej i zielonej części Mokotowa przy ulicy Bokserskiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze świeżo wyremontowanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Tyszkiewicza

Wola,Warszawa

389 000 zł27 m² 14 407,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Funkcjonalna i przestrzenna kawalerka z kuchnia z oknem w, wysokość pomieszczeń 2,8m Świetna punkt komunikacyjny: - metro Młynów 630m od budynku, - tramwaj z bezpośrednim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

1 600 000 zł109 m² 14 678,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1931

Na sprzedaż 5 mikro apartamentów na Śródmieściu. Powierzchnia to 109m2. Znajduje na III piętrze w historycznej kamienicy. Mieszkanie zostało podzielone na 5 mikro apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

936 027 zł68 m² 13 769,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowa przestrzeń, która swoim przyszłym mieszkańcom zapewni komfort każdego dnia. Jeżeli cenisz sobie prywatność, wygodę oraz równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym, to nasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordona

Mokotów,Warszawa

629 000 zł45 m² 13 903,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Woli przy ulicy Ordona w Inwestycji "stacja Wola" Mieszkanie w stanie deweloperskim, można obejrzeć od początku Czerwca. Okna oraz duży 10-metrowy taras wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

1 015 000 zł71 m² 14 287,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Polecam Państwu niezwykle unikatowe, trzypokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią znajdujące się na 5 piętrze Nowej Inwestycji Deweloperskiej z 2021 roku przy ul. Jana Kazimierza. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 320 000 zł70 m² 18 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 69,62 m2 na warszawskiej Woli. 3 pokoje dzielą się na: -salon, -sypialnia, -pokój dziecięcy -duża kuchnia z wyspą połączona z salonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Fort Bema,Warszawa

589 999 zł49 m² 12 040,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie. Mieszkanie jest na 3 piętrze, ma duży balkon. Razem z mieszkaniem sprzedaje bardzo wygodne miejsce parkingowe przy windzie (dodatkowo płatne), komórkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Praga

Nowa Praga,Warszawa

420 000 zł32 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie przerobione na 2-pokojowe z kuchnią w przedpokoju.Okna na cichą stronę. Bardzo dobra lokalizacja-do metra 5 minut spacerkiem.Jest piwnica.Czynsz przy 2 osobach około 500 PLN.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

614 000 zł38 m² 16 158 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wspaniałe mieszkanie na sprzedaż na Warszawskim Muranowie. Po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania, gotowe do wynajęcia. Super wariant do tego aby w skuteczny sposób ulokować pieniądze. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

540 000 zł68 m² 7 964,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowa lepsza cena! Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, przytulne, klimatyczne, rozkładowe w pełni wyposażone. Kuchnia w zabudowie ze sprzętami, lodówka, zlewozmywak, okap, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strumykowa

Nowodwory,Warszawa

655 000 zł56 m² 11 696,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Agencjom dziękujemy. Sprzedam bezpośrednio komfortowe, przytulne 3-pokojowe mieszkanie na Nowodworach w kameralnym budynku z windą. Idealna lokalizacja, wszystko w zasięgu ręki. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Marszałkowska

Mokotów,Warszawa

469 000 zł24 m² 19 541,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1897

Na sprzedaż klimatyczna kawalerka w zabytkowej kamienicy Wiktoryna Kosmowskiego z 1897 roku na warszawskim Śródmieściu. Położona w ciągu zabytkowych domów, zachowanych reliktów dawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 166 000 zł69 m² 16 898,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia świeżo wykończone mieszkanie, zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół w wysokim standardzie, klimatyzowane mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

1 350 000 zł79 m² 17 088,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 4-pokojowe, stylowo wykończone mieszkanie w zielonej części biznesowego centrum Mokotowa. Nieruchomość o powierzchni 79,25 m2, w skład której wchodzi: pokój dzienny +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

1 080 000 zł73 m² 14 794,50 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania ekskluzywnie wykończony Apartament w skład którego wchodzi salon z aneksem 34 m2, dwie sypialnie o powierzchni 12 m2 i 13 m2, , łazienka 7 m2 oraz przedpokój 7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Dionizego Henkla

Żoliborz,Warszawa

800 000 zł44 m² 18 026,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie w prestiżowej, absolutnie wyjątkowej lokalizacji, wśród zieleni i klimatycznych uliczek Starego Żoliborza z pięknymi, charakterystycznymi kamienicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janowiecka

Elsnerów,Warszawa

444 000 zł43 m² 10 432,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu nową inwestycje, to kameralny budynek z 38 mieszkaniami. Do sprzedaży 2 pokojowe jasne mieszkanie na 2 piętrze w nowej inwestycji. Znajduje się na Targówku. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

789 000 zł61 m² 12 934,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m , 1 piętro w 3-piętrowym bloku z 2000 roku- warszawa, ochota, ul. Włodarzewska. Osiedle zamknięte i strzeżone z ładnym placem zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Włochy

Włochy,Warszawa

211 000 zł27 m² 7 815 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż okazyjne mieszkanie, kawalerka lokal nr 201 z 15m tarasem w biurowcu zaadoptowanym na mieszkanie. W budynku wyodrębniono około 60 mieszkań. Lokal w stanie surowym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ochota

Ochota,Warszawa

1 037 761 zł67 m² 15 582 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Bezpośrednio. Trzypokojowy Nowoczesny Apartament na Rakowcu przy przystanku pkp Raków z dużym balkonem. Apartament o powierzchni (66.6 m2) składa się z przestronnego salonu z dużym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orłowicza

Powiśle,Warszawa

610 000 zł38 m² 16 053 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powiśle! Jedna z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy! Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie 38m2. z loggia. Usytuowane na 4 piętrze budynku 10-piętrowym przy ul. Orłowicza, tuz przy parku J.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kakowskiego

Praga-Południe,Warszawa

790 000 zł70 m² 11 319,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Jasne, 3 -pokojowe mieszkanie tuż przy Parku nad Balatonem! Praktycznie do zamieszkania! salon Z widną kuchnią Z wyjściem na duży balkon, miejsce postojowe, winda, piwnica, plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

759 000 zł50 m² 15 180 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przy ul.Dzielnej, na pograniczu Woli i Śródmieścia, o pow. 49,60 m2. Położone na 4 piętrze 6 piętrowej zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Ksawerów,Warszawa

765 000 zł52 m² 14 711,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Świetne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy Alei Niepodległości. W sąsiedztwie stacja metra Wierzbno, sgh, pole Mokotowskie oraz liczne restauracje i punkty usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

3 185 000 zł116 m² 27 456,90 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Atelier Residence przy ul. Bagno to luksusowy budynek usytuowany w samym Centrum Warszawy w bliskiej odległości od wielu atrakcyjnych punktów miasta. Charakterystyczną cechą tego budynku jest.