dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

459 000 zł30 m² 15 506,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę po remoncie zlokalizowaną na Mokotowie / Ksawerów. Nieruchomość znajduję się na 6 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku wybudowanym w 1969.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

549 000 zł37 m² 14 837,80 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Prezentowane mieszkanie posiada 37 m2 i składa się z sypialni, salonu z aneksem, garderoby oraz łazienki. Mieszkanie gotowe jest do wprowadzenia natomiast sprzedawane jest bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz Centralny,Warszawa

850 000 zł50 m² 16 831,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Mieszkanie we Wspólnocie Mieszkaniowej. Zaliczki na media i koszty administracji aktualnie 712 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

455 000 zł36 m² 12 639 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Firma Fine Properties ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią znajdujące się w Warszawie na ulicy Grójeckiej. To świetna nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowolipie

Śródmieście,Warszawa

549 000 zł45 m² 12 146 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Poszukujesz swojego pierwszego mieszkania: najlepiej blisko centrum- aby móc cieszyć się pełnią Warszawy w odległościach spacerowych lub rowerowych, dobrze aby było również cicho, bo lubisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łomżyńska

Stara Praga,Warszawa

640 000 zł44 m² 14 545 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mamy nową ofertę! warto! Gotowiec Inwestycyjny. Mieszkanie podzielone na 2 mieszkania. Wyjątkowe mieszkanie w wyjątkowym miejscu. Idealne na inwestycję mieszkanie Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Imielin,Warszawa

750 000 zł67 m² 11 127,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Blisko Lasu Kabackiego i metra Imielin, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 67,4 m2. Powierzchnia: - salon (ok. 18m2) - kuchnia (ok. 6,5m2) - otwarta, z możliwością zarówno wydzielenia jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podbiałowa

Wawer,Warszawa

899 000 zł125 m² 7 192 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Pragnę zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 125 m2 zlokalizowane przy ul. Podbiałowej 15b w warszawskiej dzielnicy Wawer. Znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

586 000 zł56 m² 10 464,30 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Pięknie doświetlone, dwustronne, ciche mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w zadbanym 10 piętrowym bloku z windą w zielonej części Bielan. Na mieszkanie składa się: - 3 pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

375 000 zł22 m² 17 045,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mam przyjemność zaprezentować Państwu Kawalerkę z własnym tarasem zlokalizowaną w zielonej części Praga Północ / Nowa Praga tuż obok Zoo. Nieruchomość znajduję się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

624 000 zł45 m² 13 981,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 44,63m2 przy ulicy Obrońców Tobruku na warszawskim Bemowie. Nieruchomość znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

670 000 zł53 m² 12 641,50 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie po remoncie w bloku na dolnym Mokotowie. Opis mieszkania: dwa mniejsze pokoje, jeden duży, mala kuchnia, lazienka i oddzielna ubikacja. Kuchnia i 1 pokoj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Szamoty,Warszawa

588 000 zł65 m² 9 005,97 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Warszawie. Udogodnienia: na osiedlu, do dyspozycji mieszkańców znajdą się boisko do siatkówki, place zabaw, siłownia plenerowa, ławki multimedialne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

550 000 zł45 m² 12 309,80 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,68 m w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Woli przy ul. Okopowej 20 - zaledwie 1 km od centrum biznesowego przy Rondzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powązkowska

Wola,Warszawa

1 319 000 zł62 m² 21 178,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Hampton Home oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie urządzone w stylu loftowym, wykończone z dbałością o szczegóły. Jest to świetna propozycja dla osób ceniących sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Nowolipki,Warszawa

599 000 zł46 m² 13 084,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Trzy pokojowe mieszkanie na warszawskich Nowolipkach! Mieszkanie o powierzchni 46 m2 usytuowane jest na 11 piętrze a w jego skład wchodzą: salon 12,5 m2 pokój nr 1 - 9 m2 pokój nr 2 - 8,28m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

499 000 zł27 m² 18 481,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mam przyjemność zaprezentować Państwu Kawalerkę o powierzchni 26,70 m2 zlokalizowaną na Woli / Śródmieściu, tuż obok Złotych Tarasów. Nieruchomość znajduję się na 2 piętrze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

515 000 zł46 m² 11 196 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 znajdujące się na Bemowie przy ul. Widawskiej 5 Lokal mieści się na 7.piętrze w 10.piętrowym bloku z winda i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

489 000 zł29 m² 16 862,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 29 m , 7 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1980 roku -warszawa, żoliborz, ul. ks. Jerzego Popiełuszki. Budynek ocieplony, wokół dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Ochota,Warszawa

650 000 zł50 m² 12 948,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Promoestates prezentuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na ul Żwirki i Wigury. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ul. Żwirki i Wigury w bliskim sąsiedztwie Pól Mokotowskich oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowicka

Stary Mokotów,Warszawa

695 000 zł47 m² 14 696,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ciche, jasne oraz przestronne mieszkanie o powierzchni ponad 47 m2 znajduję się w jednej z najlepszych lokalizacji Starego Mokotowa przy ul. Łowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wróbla

Mokotów,Warszawa

820 000 zł60 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie z pięknym widokiem, położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - przy Ul. Wróbla na Warszawskim Mokotowie. Lokalizacja: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wola,Warszawa

375 000 zł30 m² 12 664,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Jesteś zainteresowany? skonatktuj się złóż ofertę - cena do negocjacji Co: kawalerka Powierzchnia: 29 m2 Gdzie: obozowa 56, wola 5 piętro na 10 Cena 375 000 pln Stan: do remontu pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Muranów

Muranów,Warszawa

545 000 zł32 m² 17 301,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Ładna kawalerka na Muranowie. Ustawny pokój z dwoma oknami, kuchnia w aneksie, łazienka z prysznicem oraz przedpokój z szafami. Lokal w dobrym stanie do odświeżenia, instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilchowicka

Okęcie,Warszawa

478 400 zł52 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż okazyjne mieszkanie na Okęciu z ogromnym oknem z widokiem na centrum. Unikalne mieszkanie z przepięknym widokiem. Lokal znajduje się na 3 piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

849 000 zł63 m² 13 476,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

M i E S Z K A N I E 3 pokojowe o powierzchni 63 m2, w bloku przy ulicy Bacha na Służewiu nad Dolinką. W skład mieszkania wchodzi: duży pokój ok 20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Warszawa

458 950 zł27 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie zlokalizowane w budynku przy ul. Pereca (administracyjnie Wola) w rejonie al. Jana Pawła II róg Grzybowskiej - praktycznie Śródmieście! Wokół niemal same biurowce, więc świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szymanowskiego

Praga-Północ,Warszawa

379 000 zł31 m² 12 225,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 1 pokojowe z otwartą kuchnią w powojennym budynku z cegły niedaleko Placu Hallera i Skweru Żurowskiego. Powierzchnia 31 m2, czynsz 450zł. Położone 5 minut od Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

507 000 zł43 m² 11 901,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do prezentacji pięknego mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 42 m 2 na warszawskim Bemowie z ogródkiem w super lokalizacji. Informacje ogólne Udogodnienia: w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Majolikowa

Białołęka,Warszawa

430 000 zł32 m² 13 271,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania kawalerka 32,4m2. Mieszkanie wykończone, ciepłe, jasne i przytulne. Osiedle zrealizowane przez znanego developera orco. Na podłodze panele w kuchni, przedpokoju, łazience gres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płaskowickiej

Ursynów,Warszawa

785 000 zł62 m² 12 600,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż jasne i ciche mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 6 piętrowym kameralnym bloku z 2008 r. na Ursynowie. Mieszkanie o pow. 62,3 m2 składa się z 3 pokoi, otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Grodzisk,Warszawa

567 323 zł56 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Białołęce. Udogodnienia: plac zabaw, możliwość wyposażenia w technologię Smart Home. Przynależności: wszystkie mieszkania posiadają balkon lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

348 000 zł30 m² 11 561,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przedstawiamy Państwu mieszkanie skrojone idealne pod najem krótko lub długoterminowy. Mieszkanie znajduje się na terenie Apartamentów Wilanów , na parterze w bezpośrednim wyjściem z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

2 300 000 zł101 m² 22 704,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Gdzie: śródmieście, ul. Mokotowska. Jeden z najbardziej prestiżowych adresów. Dla kogo: dla pary lub rodziny; osób lubiących życie w centrum miasta oraz koneserów klasycznych, kamienicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sosnowskiego

Ursynów Północny,Warszawa

730 000 zł63 m² 11 587,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Chciałabym zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie na Ursynowie przy ul. Sosnowskiego. O mieszkaniu: nieruchomość ma powierzchnię 63 m2. To wysoki parter. Mieszkanie ma bardzo dobry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Las

Las,Warszawa

990 000 zł93 m² 10 611 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Dom znajduje się na ogrodzonym i zamkniętym osiedlu w Wawrze na osiedlu las. Budynek trzy kondygnacyjny pięknie przeszklony z przemyślanym rozkładem pomieszczeń : Parter- salon (27,45m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

620 000 zł42 m² 14 761,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,67m2 zlokalizowane na Wola / Metro Płocka. Nieruchomość znajduję się na 3 piętrze w czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

799 000 zł71 m² 11 221,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 71,2m2, usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z windą zlokalizowane na warszawskiej Białołęce- osiedle Derby 14. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szarych Szeregów

Grochów,Warszawa

931 000 zł58 m² 15 969 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1974

Mamy nową ofertę! warto! Gotowiec Inwestycyjny. Mieszkanie podzielone na 3 mieszkania. Wyjątkowe mieszkanie w wyjątkowym miejscu. Idealne na inwestycję mieszkanie Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

1 065 423 zł81 m² 13 100 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji Posiadamy oferty w ponad 80 inwestycjach na terenie Warszawy i okolic. Lokal usługowy na parterze budynku mieszkalnego z 224 lokalami. Ciąg handlowy przy ruchliwym skrzyżowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

540 000 zł34 m² 15 882,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Ciekawa oferta cichego jednopokojowego mieszkania położonego w dobrym punkcie górnego Mokotowa nieopodal ul. Madalińskiego! Na powierzchnię lokalu składa się pokój o powierzchni 20 m2, widna.