dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Ursynów,Warszawa

909 000 zł95 m² 9 568,42 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Niezwykle przestronne i wygodne mieszkanie na ostatnim piętrze w niskim budownictwie z windą, 250 m do stacji metra Kabaty. Mieszkanie po podłodze ma ok. 95 m2, a jego powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja 3 Maja

Powiśle,Warszawa

2 999 000 zł115 m² 26 155,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1931

Pięknie czteropokojowe mieszkanie, położone na drugim piętrze (łącznie 7 pięter), w klasycznej, modernistycznej, dużej kamienicy na Powiślu, ze stylowymi, zabytkowymi windami szwajcarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Częstochowska

Ochota,Warszawa

299 000 zł18 m² 16 921,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Biuro nieruchomości Alfa Home prezentuje wyjątkową ofertę kawalerki o powierzchni 17,67 m2 w samym centrum Starej Ochoty! Lokalizacja Budynek zlokalizowany jest przy ul. Częstochowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ryżowa

Skorosze,Warszawa

775 000 zł46 m² 16 738,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne mieszkanie 46,3 m na Skoroszach IX komfort, przestrzeń i świetna lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46,3 m , zlokalizowane na cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tytoniowa

Wawer,Warszawa

870 000 zł68 m² 12 775,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Spokojna przystań na Wawrze - 3 pokoje, balkon i słońce na dobry początek dnia! Czy istnieje miejsce, gdzie miasto spotyka się z naturą, a poranna kawa na balkonie smakuje jak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Bielany,Warszawa

734 000 zł56 m² 13 107,10 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2, usytuowane na na parterze w 15 piętrowym budynku z 1978 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Marii Dąbrowskiej. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Podwale

Staromiejskie,Warszawa

1 399 000 zł45 m² 31 199,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal handlowo-usługowy w sercu Starego Miasta przy Barbakanie - ul. Podwale, warszawa english version below Na sprzedaż lokal użytkowy z antresolą na parterze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

1 200 000 zł72 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bezpośrednio. Agencjom dziękuję za współpracę. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 72,67 m2 w dzielnicy Bielany przy ul. Literackiej 11a. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

1 192 000 zł51 m² 23 441,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Z przyjemnością prezentuję Państwu świetne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu miasta, przy ul. Emilii Plater. W okolicy znajdziemy wszelkie środki komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 074 600 zł90 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:17/24

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90 m w nowej inwestycji Bliska Wola Tower. Podstawowe informacje: mieszkanie w stanie deweloperskim gotowe do rozpoczęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

530 000 zł38 m² 14 118 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Wincentego o powierzchni 37,54 m2., Targówek Brodno, METRO, niski czynsz. Mieszkanie na pewno wymaga odświeżenia, czy też liftingu, ale ma bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzywoń

Jelonki,Warszawa

779 000 zł60 m² 13 035,50 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,76 m2, zlokalizowane przy ulicy Anieli Krzywoń na Bemowie. Rozbudowana infrastruktura osiedlowa: liceum, hala Wola, przystanek tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 927 920 zł80 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:17/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m w nowej inwestycji Bliska Wola Tower. Podstawowe informacje: mieszkanie w stanie deweloperskim gotowe do rozpoczęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Esej

Bielany,Warszawa

870 000 zł65 m² 13 384,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie na sprzedaż o pow.65,26m2 położone na warszawskich Bielanach.Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w wysokim budynku z 1977r.W skład mieszkania wchodzą:3 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Goździków

Marysin Wawerski Północny,Warszawa

1 100 000 zł70 m² 15 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:540 m²

Do sprzedania połowa blizniaka w znakomitej lokalizacji w pobliżu skm Gocławek , komunikacji miejskiej sklepów Selgros Leroy merlin.Parterowy dom na planie prostokąta 10x7m cały jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 690 000 zł103 m² 16 407,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 103 m , zlokalizowany w prestiżowej części Miasteczka Wilanów przy ul. Prymasa Augusta Hlonda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Międzyrzecze

Białołęka,Warszawa

1 800 000 zł188 m² 9 574,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:326 m²

Witam serdecznie ,mam na sprzedaż piękny dom. Jest to segment lecz narożny ,co sprawia wrażenie i komfort zabudowy bliźniaczej .Jest to dom bardzo funkcjonalny , przytulny zadbany a przede.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ceramiczna

Tarchomin,Warszawa

821 000 zł54 m² 15 260,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 3-pokojowe -5 piętro w 6-piętrowym apartamentowcu z windą z 2004 roku zlokalizowane w Warszawie, tarchomin, ul. Ceramiczna Dodatkowym atutem jest dostęp do basenu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

490 000 zł42 m² 11 529,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Redukcja Ceny! Sprzedaz z lokatorem bez tytułu prawnego .Zajmuje jeden z dwóch pokoi. Mieszkanie 42,5 m | 2 pokoje | Żoliborz, ul. Broniewskiego 11 W sercu zielonego i spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

620 000 zł39 m² 15 796,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ursus to dynamicznie rozwijająca się dzielnica położona na zachodnich obrzeżach Warszawy. Zyskała reputację atrakcyjnego miejsca do życia, łączącego nowoczesność z zielonymi terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Kabaty,Warszawa

1 133 000 zł85 m² 13 329,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Atrakcyjne mieszkanie na Kabatach - przestrzeń, światło, zieleń Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tomcia Palucha

Skorosze,Warszawa

726 600 zł52 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,9 m2 , zlokalizowane przy ul. Tomcia Palucha w dzielnicy bliski Ursus - najbezpieczniejszej dzielnicy Warszawy. Mieszkanie usytuowane jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Nowe Miasto,Warszawa

425 000 zł978 m² 434,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:978 m²

Polecam: nieruchomość na skarpie to niezwykle malownicza i unikalna inwestycja. Urokliwa działka z 80cio metrowym oczkiem wodnym usytuowana jest w bardzo zielonej okolicy. Dom położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kubańska

Praga-Południe,Warszawa

830 000 zł37 m² 22 432,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37 m , 3 piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 1960 roku -warszawa, praga-Południe- saska Kępa. Saska Kępa to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Praga-Południe,Warszawa

1 075 000 zł66 m² 16 263,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Sprzedaż / mieszkanie / 3 lub 4 pokoje / praga południe / Sprzedam klimatyczne, urocze, jasne, ustawne, rodzinne mieszkanie na Pradze Południe, przy ul. Majdańskiej. Idealne dla rodziny 2 +1 lub 2+2!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrowskiego

Ochota,Warszawa

845 000 zł52 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ochota - Szczęśliwice, ul. Bobrowskiego - 150m do przystanku autobusowego - 200m do przystanków tramwajowych na ul. Grójeckiej - 500m od budynku Park Szczęśliwicki - w bezpośredniej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

908 000 zł64 m² 14 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2, usytuowane na 1 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1978 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Lazurowej. Mieszkanie o powierzchni 64 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

973 351 zł49 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,67 m2 usytuowane na parterze w kamienicy przy ul. Wspólnej, w samym centrum Warszawy. Mieszkanie składa się z: - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

779 000 zł60 m² 12 961,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie 3 pokojowe na przeciwko Parku Moczydło w super lokalizacji! dogodna lokalizacja Ul. Prymasa Tysiąclecia 139/143 (wola). Dogodny dojazd do centrum miasta. Najbliższy przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gruszy

Wawer,Warszawa

2 550 000 zł170 m² 14 966,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 163 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o pow. użytkowej 170,38 m2, usytuowany na działce wynoszącej 1163 m2. Położony w spokojnej części Warszawy - Wawer, międzylesie przy ul. Gruszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolívara

Bródno,Warszawa

815 000 zł55 m² 14 926,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Przestronne Mieszkanie 54,6m? 4 Pokoje, ogródek, metro Kondratowicza Przestronne Mieszkanie 54,6m2 4 Pokoje, ogródek, metro Kondratowicza Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konduktorska

Mokotów,Warszawa

740 000 zł48 m² 15 416,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m , usytuowane na parterze w niskim bloku z lat 80-tych zlokalizowane - Warszawa, mokotów, ul. Konduktorska. Mieszkanie o powierzchni 48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

12 000 000 zł2 766 m² 4 338,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 283 m²

Na sprzedaż budynek biurowy na Ursynowie Południwowym, blisko ulicy Puławskiej Otoczenie - budynki biurowe, usługowe, zabudowa jednorodzinna Opis nieruchomości: *rok budowy/pozwolenie na użytkowanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowa

Mokotów,Warszawa

969 000 zł65 m² 14 907,70 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 65 m , 3 piętro w bloku -mokotów. Totalnie przebudowane i odnowione w 2019, urządzone nowocześnie i funkcjonalnie przy zachowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

768 000 zł40 m² 19 393,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,6m2, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1970roku zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Zwierzynieckiej. W mieszkaniu został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

870 000 zł60 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Narożne mieszkanie na Pradze-Południe (saska Kępa) w bloku z 1969 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60m2 przy al. Stanów Zjednoczonych składające się z: przedpokoju Salonu Pokoju Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tawerny

Marina Mokotów,Warszawa

1 690 000 zł74 m² 22 930,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Dzień Dobry, posiadamy na sprzedaż bardzo atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w fantastycznej lokalizacji -marina Mokotów - osiedle w samym sercu Warszawy. Osiedle jest zamknięte i strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

1 377 000 zł83 m² 16 570,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 4 pokojowe, o powierzchni, 83m2 na drugim piętrze w niskim budynku z cegły z1995r. bez windy na Mokotowie przy ulicy Bartyckiej. Zlokalizowane jest na cichym i kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mirabelki

Białołęka,Warszawa

480 000 zł35 m² 13 640,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Białołęka ul. Mirabelki (mała, zielona uliczka przy ul. Ostródzkiej) > przystanki autobusowe 100 m od budynku > stacja metra Kondratowicza 15 min autobusem > w bliskiej odległości liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczęśliwice,Warszawa

850 000 zł50 m² 17 137,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Osiedle znajduje się w zielonej części Szczęśliwic. Jest to kameralna inwestycja mieszkaniowa, składająca się z sześciu budynków, zaprojektowana z myślą o osobach ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

599 000 zł41 m² 14 609,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie-40,8 m2 ,położone na Targówku przy ul. Wysockiego. Usytuowane na 1 piętrze w 10-piętrowym budynku z dwoma nowym windami, wzniesionym w 1975 roku. Budynek ocieplony,.