dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

742 000 zł37 m² 19 962,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wiam. mam do zaoferowania przytulne dwupokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Woli Nu! oznacza po szwedzku tu i teraz i zachęca do korzystania z pełni życia. Osiedle noszące tę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

427 101 zł34 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

773 955 zł66 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

744 000 zł54 m² 13 778 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

823 000 zł59 m² 13 949 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

840 000 zł50 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferuje na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze bloku z 2008 roku, mieszczące się przy ul. Obrońców Tobruku. Mieszkanie o całkowitej powierzchni 50 mkw składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

459 150 zł37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

761 000 zł60 m² 12 683 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Mokotów,Warszawa

990 000 zł58 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować przestronną 2 pokojową nieruchomość mieszczącą się w okolicy Toru Wyścigów Konnych Służewiec oraz bliskości Parku i Potoku Służewieckiego. Ta część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rolna

Mokotów,Warszawa

2 490 000 zł190 m² 13 105,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:273 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, w Warszawie w dzielnicy Służew - Mokotów, w okolicy ulicy Rolnej ( nie przy ulicy Rolnej!).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pyjasa

Mokotów,Warszawa

749 900 zł62 m² 12 177,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Westate Praga przedstawia przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,58 m , zlokalizowane na Dolnym Mokotowie przy ulicy Pyjasa 1. W lokalu został przeprowadzony generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

370 852 zł27 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

694 000 zł54 m² 12 852 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Plac Zbawiciela

Śródmieście Południowe,Warszawa

547 000 zł23 m² 23 782,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Kawalerka z duszą z widokiem na Plac Zbawiciela położona w historycznej kamienicy z 1953 roku. Mieszkanie składa się z - Pokoju z widokiem na Plac Zbawiciela - Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

2 000 000 zł95 m² 20 971 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Polecam rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie przy ul Marszałkowskiej. Mieszkanie o pow. całkowitej 95 m2 miesci się na 1/4 piętrze w budynku z 1955 roku. Lokal składa się z: - 4 pokoi (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Radość,Warszawa

4 999 999 zł338 m² 14 792,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 371 m²

Prosta bryła domu. Wschodnia Radość. Dwa lokale niezależne. Piękna działka. Lokal 1 - powierzchnia mieszkalna 221 m2 składa się z obszernego salonu z częścią jadalni o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Wilanów,Warszawa

2 450 000 zł195 m² 12 564,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny design | Naturalne materiały Premium | Indywidualna stolarka |energooszczędny Pompa ciepła | Garaż 2 stanowiskowy | Strzeżone osiedle | Niedaleko Miasteczka Wilanów Kameralny segment na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Dychowska

Wawer,Warszawa

379 000 zł25 m² 15 160 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

(Cena do negocjacji) Prezentujemy Państwu jasną, przytulną kawalerkę na sprzedaż w cichej, spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy - a to wszystko w okazyjnej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

593 000 zł37 m² 15 725,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

U m O W A P R Z E D W S T Ę P N A Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 37,2 m2 w samym Centrum - jedynie 350m od metra Rondo onz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

759 000 zł49 m² 15 489,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mam przyjemność przedstawić sprzedaż dwupokojowej nieruchomości z możliwością trzypokojowego mieszkania o dwustronnej ekspozycji świata w zadbanym bloku z 1955 roku tuż przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 710 000 zł104 m² 16 516,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 103,53 m2, znajdujący się na parterze nowoczesnej inwestycji z 2020 roku w dynamicznie rozwijającej się części Pragi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Grodkowska

Bemowo,Warszawa

1 750 000 zł550 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do końca czerwca 2023 r. nowa niższa cena 1.750.000 zł BRUTTO! Do sprzedania świetnie zlokalizowana działka o powierzchni 560 m2 położona w Warszawie przy ul. Grodkowskiej. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 250 000 zł80 m² 15 537,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż elegancki 3 -pokojowy apartament z sauną i dużą loggią, położony w kameralnym apartamentowcu na Błoniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Praga-Południe,Warszawa

754 500 zł45 m² 16 883 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Gotowe do odbioru! Funkcjonalne mieszkanie z tarasem ponad 23 mkw już może być Twoje. - duże panoramiczne okna z białym od wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Targówek,Warszawa

370 000 zł32 m² 11 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w cichej lokalizacji na Targówku na sprzedaż, idealna inwestycja pod dalszy wynajem krótkoterminowy. Opis nieruchomości Mieszkanie ma powierzchnię 32m2. Składa się z jednego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wasilkowskiego

Ursynów,Warszawa

690 000 zł48 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 mkw na warszawskim Ursynowie w sąsiedztwie stacji metra Imielin. Mieszkanie jest usytuowane na 8-piętrze, w budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

2 977 500 zł3 970 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio - grunt w Warszawie Okazja inwestycyjna idealna dla Inwestora / Dewelopera Warszawa Białołęka przy ul. Ostródzkiej Powierzchnia działki - 3970 m2 (750 zł/m2) Zielona, cicha część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Ogrodowa

Wesoła,Warszawa

1 071 600 zł893 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania udział w nieruchomości gruntowe, sprzedaż działki o powierzchni 893mkw ( działka o powierzchni 800mkw + droga 93mkw ). Działka w kształcie prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

995 000 zł55 m² 18 090,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Sprzedam bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 Mieszkanie mieści się na 1 piętrze 4-piętrowego budynku z windą. Blok z 2013 roku. Lokal składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

970 000 zł62 m² 15 772 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na super osiedlu Adria III z 2012 roku przy ulicy Jugosłowiańskiej. Ekspozycja na 2 strony świata (północny-wschód oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Skorosze,Warszawa

580 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Piękne mieszkanie trzy pokojowe na 3 piętrze o powierzchni 50m2. miejsce postojowe (dodatkowo płatne 30 000zł) Komórka lokatorska (dodatkowo płatna 10 000zł) Poniżej kilka słów o osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwonego Krzyża

Powiśle,Warszawa

3 300 000 zł118 m² 28 051,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

Kamienica zachwycajaca swoją architekturą, której niesamowity klimat przetrwał II wojnę światową i do dziś jest jednym z bardziej charakterystycznych budynków na warszawskim Powiślu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sławińska

Wola,Warszawa

719 999 zł39 m² 18 461,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne Viva Invest prezentuje, klimatyzowany apartament w budynku z 2017 roku z recepcją. Mieszkanie.