dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 596 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 596 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

1 150 000 zł69 m² 16 594,50 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 69,30 m , 8 piętro w 12-piętrowym bloku z windą z 1980 roku -warszawa, bielany, ul. Gwiaździsta. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sarmacka

Błonia Wilanowskie,Warszawa

739 000 zł42 m² 17 595,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Słoneczne, ciche i spokojne w enklawie zieleni - to najlepiej określające cechy tego apartamentu. Położone w sercu zielonego osiedla przy ul. Sarmacka 1a. Wysoki standard apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pieskowa Skała

Wyczółki,Warszawa

949 000 zł50 m² 19 171,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

949 000 zł | sprzedaż | 49,5 m2 | 2 pokoje | warszawa | pieskowa skała | ursynów - wyczółki Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie, usytuowane na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

770 000 zł65 m² 11 901,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie czteropokojowe zlokalizowane na zielonych bielanach. Mieszkanie składa się z 4 pokoi i jest przeznaczone do generalnego remontu. Ciekawe możliwości aranżacyjne: duży , wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kwitnąca

Bielany,Warszawa

991 000 zł88 m² 11 211,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

DO sprzedania jest lokal usługowy- biurowo O pow. 88,39m2 idealny pod siedzibę firmy, usługi, biuro, sklep a także pod działalność medyczną i kosmetyczną. Lokalizacja: południowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Bemowo,Warszawa

2 200 000 zł114 m² 19 298,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

G8 Property Group - Baza Wszystkich Nieruchomości We Speak English and Russian Na sprzedaż lokal z najemcą Bemowo : - Lokal dla Inwestora - Metraż 114 m2 - Nowe budownictwo - Lokal narożny - Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Farbiarska

Ursynów,Warszawa

4 999 000 zł1 022 m² 4 892,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Prime elite poleca Na sprzedaż lokal biurowo magazynowy z dużym potencjałem, przy ulicy Farbiarskiej na Ursynowie. Standard: - działka z dużym miejscem na parking o powierzchni 2 617 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Ksawerów,Warszawa

1 099 000 zł65 m² 16 788,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

# doskonała lokalizacja # budynek z cegły # w okolicy 6 parków # 10 minut do metra Digital Broker prezentuje atrakcyjne i komfortowe 3 -pokojowe mieszkanie , położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nadwiślańska

Bródno,Warszawa

820 000 zł66 m² 12 349,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie o pow. 66,4m2 na 2 piętrze w niskim, kameralnym bloku przy ul. Nadwiślańskiej. Takie mieszkanie jest unikatowe na Targówku. Plan mieszkania: salon 15,50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Nowolipki,Warszawa

679 000 zł37 m² 18 351,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie w wyremontowanej kamienicy z lat 50 w centrum na sprzedaż. Wola / Nowolipki 24 / dwa pokoje / gotowe do zamieszkania / 37mkw + piwnica Przedmiotem oferty jest nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mazowiecka

Wesoła,Warszawa

830 000 zł57 m² 14 457,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością prezentuję Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej okolicy, które idealnie nada się dla rodziny, osoby starszej, osoby niepełnosprawnej lub do dalszego wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Nowolipki

Nowolipki,Warszawa

1 200 000 zł70 m² 17 142,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na sprzedaż znajdujący się w Warszawie - Wola Nowolipki. Lokal mieszkalny z możliwością przekształcenia na lokal użytkowy o powierzchni 69 m2. Lokal usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Jelonki,Warszawa

1 250 000 zł99 m² 12 639 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty: tel. Dwupoziomowe, pięciopokojowe mieszkanie o pow. 98,9m2 w dobrej lokalizacji na Bemowie. Podstawowe informacje: doskonałe dla inwestora. Bez dodatkowych nakładów finansowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Borowiecka

Miedzeszyn,Warszawa

738 000 zł82 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Uwaga to już ostatni lokal! Państwa uwadze polecam bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w czterolokalowym budynku mieszczącym się na terenie Wawra przy ul. Wojtyszki, niedaleko ul. Skalnicowej. 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Bemowo,Warszawa

1 600 000 zł144 m² 11 111,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego typu segment. Nieruchomość położona jest na Bemowie. Obejmuje 3 kondygnacje, w załączaniu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordonówny

Białołęka,Warszawa

530 000 zł40 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Podsiadamy świetne 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż na Białołęce, za cenę 530 000 zł. To mieszkanie na sprzedaż na 1 piętrze ma 40 m powierzchni użytkowej i 40 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

659 900 zł43 m² 15 275,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, komfortowe mieszkanie położone na 1 piętrze znajdujące się na Pradze Południe przy zbiegu dróg Łukowska i Komorska. Nieruchomość o powierzchni 43,2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lachmana

Ursynów,Warszawa

1 000 000 zł85 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Zapraszamy na prezentację funkcjonalnego słonecznego mieszkania dla rodziny lub pod wynajem Dwustronne mieszkanie o powierzchni 85 m2 w skład którego wchodzi duży słoneczny przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Ursus,Warszawa

699 000 zł44 m² 15 846,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Bardzo ładne, rozkładowe mieszkanie dla rodziny, singla lub w celach inwestycyjnych, w prężnie rozwijającym się Ursusie. Mieszkanie bardzo czyste, zadbane, gotowe do wprowadzenia. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korsykańska

Stegny,Warszawa

850 000 zł56 m² 15 124,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam na prezentacje. Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Korsykańskiej 5. / warszawa - Mokotów / Stegny Bardzo zadbane, nie wymaga żadnych nakładów, można wejść i zamieszkać. Idealny rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żywnego

Mokotów,Warszawa

729 000 zł46 m² 15 847,80 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Tylko u nas! Wspaniałe miejsce do zamieszkania, jak również na inwestycję. Zapraszamy na prezentację mieszkania o pow. 45,40 m2 - 3 pokojowego na Mokotowie w pobliżu parków i metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Warszawa

Mokotów,Warszawa

579 000 zł24 m² 23 827,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Szukasz wygodnej kawalerki dla siebie lub pod wynajem na Mokotowie? A może chcesz zrobić komuś, albo sobie wyjątkowy prezent na Nowy Rok? ;) Mamy coś dla Ciebie. W skrócie Mieszkanie zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

819 000 zł63 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63m2, usytuowane na parterze w 8 piętrowym budynku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich. Budynek 2000 roku, osiedle znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Posag 7 Panien

Szamoty,Warszawa

730 000 zł48 m² 15 051,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Wyłącznie W biurze sdp nieruchomości spacer wirtualny: trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 z dużym ogródkiem ( 195m2). Podstawowe informacje: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawelberga

Wola,Warszawa

535 000 zł29 m² 18 259,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Wola Młynów ul. Wawelberga | 800 m do metra Młynów | 300 m do przystanków tramwajowych i autobusowych | 3 km od Pałacu Kultury 29,3 m2 | 1 pokój | osobna kuchnia z oknem | duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

469 800 zł29 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Targówek, bródno ul. Kondratowicza - blok i klatka usytuowane tuż przy samym wejściu do metra Bródno | autobusy i tramwaje 100 m od bloku | w odległości do 200 m sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

967 000 zł51 m² 18 998 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowaną na Starej Ochocie - dzielnicy stworzonej dla osób ceniących sobie spokój a zarazem lubiąca bliskość centrum miasta. Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iberyjska

Sadyba,Warszawa

680 000 zł53 m² 12 830,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 3 pokojowe , rozkładowe mieszkanie na Sadybie. Mieszkanie jest w cichym miejscu a jednocześnie b.dobrze skmunikowane , niedługo będzie tramwaj do Centrum. Mieszkanie wymaga remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wilanów,Warszawa

1 890 000 zł103 m² 18 331,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu na sprzedaż elegancki apartament usytuowany w jednym z najlepszych miejsc Miasteczka Wilanów, w samym jego sercu na stylu ulic Sarmackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

948 395 zł39 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja | duży balkon | park | metro służew | W budowie | wysokie piętro | tor służewiec | 2 pokoje | garaż | oddanie Q1 2026 Zapraszamy do odkrycia mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Barszczewska

Żoliborz,Warszawa

5 290 000 zł221 m² 23 937 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Brief: bliski Żoliborz | Kępa Potocka| Apartament 221m2 na 11. piętrze z fenomenalnym widokiem na Kępę i panoramę wschodniej Warszawy. 4 pokoje, kuchnia z jadalnią, 2 łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

948 395 zł39 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Wesoła,Warszawa

670 000 zł47 m² 14 210 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowy lokal mieszkalny z możliwością adaptacji na biuro lub gabinet. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w kameralnym 2 piętrowym budynku przy ul. Mazowieckiej w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

2 185 000 zł88 m² 24 829,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe, ustawne mieszkanie o powierzchni 88m2 usytuowane w pięknej przedwojennej kamienicy przy ulicy Marszałkowskiej 17. Myślę, że tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karabeli

Jelonki,Warszawa

829 000 zł79 m² 10 520,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Marzysz o własnym i przestronnym mieszkaniu dla Twojej rodziny? Najlepiej zlokalizowanym tam, gdzie wygoda życia w mieście łączy się z ciszą, spokojem i zielenią? Oto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bolesława Krzywoustego

Gołąbki,Warszawa

1 900 000 zł394 m² 4 828,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:253 m²

Segment 4-kondygnacyjny, 20-letni, 7 pokoi, powierzchnia użytkowa 308,5 m2, całkowita - 393,5 m2. Działka 253 m2 + udział w odgrodzonej bramą od ulicy - wewnętrznej drodze dojazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Wawer,Warszawa

3 500 000 zł1 953 m² 1 792,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania duża działka w doskonałej lokalizacji. Do skm 7 min , do autobusu 3 min - na działce starodrzew, wszystkie media w ulicy. Kanalizacja jest zagwarantowana przez narożną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Potułkały

Wilanów,Warszawa

3 200 000 zł2 496 m² 1 282,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa zlokalizowana w południowej części Warszawy, w dzielnicy Wilanów przy Lasie Kabackim i Parku w Powsinie. Bardzo dobra, prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kamionkowska

Kamionek,Warszawa

1 850 000 zł85 m² 21 764,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zakupu tego ekskluzywnego mieszkania, które wyróżnia się podwyższonym standardem i wykończeniem przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Oto dlaczego warto zainteresować się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Białołęka,Warszawa

2 800 000 zł288 m² 9 705,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Mam przyjemność przedstawić znajdujący się w Serocku dom na sprzedaż z podgrzewanym basenem zewnętrznym. Nieruchomość o modernistycznej bryle liczy 288,5 m2 powierzchni całkowitej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

550 000 zł36 m² 15 222,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kompaktowe mieszkanie położone na drugim piętrze nowoczesnego dwupiętrowego budynku bez windy wzniesionego w 2021 roku. Obszerny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, przytulna.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij