dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 593 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 593 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Prystora

Skorosze,Warszawa

819 000 zł51 m² 15 996,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowe, gotowe do wprowadzenia, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 51,20 m2 znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynku z 2016 roku zlokalizowane w dzielnicy Ursus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

850 000 zł49 m² 17 386 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,89m. Zlokalizowane w prestiżowej lokalizacji na Starym Żoliborzu przy Placu Inwalidów, w odległości 10 min pieszo do stacji Metro Plac Wilsona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Powiśle,Warszawa

849 000 zł46 m² 18 472,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 399 000 zł128 m² 10 929,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Wykończony pod klucz! Kameralne osiedle zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy. Gotowe do odbioru! Dom o powierzchni 128 m2 z prywatnym, 200 metrowym ogródkiem. W cenie domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

449 000 zł26 m² 17 269,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Zapraszam na prezentację przytulnej kawalerki na Warszawskich Bielanach. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie, wymaga jedynie drobnego odświeżenia. Na 26m znajduje się pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Zawady,Warszawa

1 075 000 zł49 m² 21 938 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Osowska

Grochów,Warszawa

495 000 zł28 m² 17 678,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Mam przyjemność prezentować Państwu 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 27 m2 zlokalizowane na Pradze Południe / Grochów. Ulica Osowska Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akcent

Bielany,Warszawa

732 800 zł56 m² 12 999,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

bez dodatkowych opłat* Jeśli lubisz spokój i ciszę - to to jest mieszkanie dla Ciebie. Jeśli lubisz las i jego bliskość - czytaj dalej. I jeśli zależy Ci na czasie - koniec budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagowska

Górce,Warszawa

979 000 zł62 m² 15 790,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wyjątkowe Mieszkanie na pograniczu Woli i Bemowa! 3 pokoje na 9 piętrze Idealne dla Rodzin lub na wynajem obok Metro w 10 min do Centrum Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 675 600 zł1 420 m² 1 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w cenionej, prestiżowej lokalizacji. Urokliwa część wschodniej Radości z zabudową rezydencjonalną położona w sąsiedztwie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

1 069 000 zł63 m² 16 968,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferta bezpośrednia więc ewentualna prowizja do zaoszczędzenia ;) Śliczne jasne mieszkanie po generalnym remoncie. W pełni umeblowane i wyposażone. Duży 30 metrowy salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

880 000 zł106 m² 8 301,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy o pow. 106 m2 , zlokalizowany na 1 piętrze w pawilonie handlowo-usługowym przy ul. Górczewskiej. W promieniu 800 m ch Wola Park, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 539 000 zł67 m² 22 942,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe mieszkanie na Sadach Żoliborskich, które zachwyca swoim urokiem i funkcjonalnością. Mieszkanie usytuowane na 5. i ostatnim piętrze imponuje nie tylko swoją lokalizacją, ale także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

138 475 zł14 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania (studio) w wyjątkowej rewitalizowanej kamienicy zlokalizowanej w zabytkowej części Żyrardowa. Kamienica przy ulicy Chopina 7 łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Warszawa

Pyry,Warszawa

3 150 000 zł1 828 m² 1 723,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na ursynowskich Pyrach Leśnych. Świetna lokalizacja. Niedaleko Las Kabacki. Działka w kształcie sześcioboku o wymiarach boków ok: 51m, 46m, 25m, 34m, 9m, 16m. Do ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

580 000 zł38 m² 15 251,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta tylko U nas! piękne 2 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia! Mieszkanie spełnia również kryteria programu "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazury

Natolin,Warszawa

767 500 zł61 m² 12 498 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na Ursynowie, w dzielnicy Natolin, przy ulicy Kazury 5. To miejsce dla osób ceniących spokojne otoczenie i bliskość zieleni. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koźmińska

Solec,Warszawa

789 000 zł37 m² 21 592,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, jaką jest Solec. Mieszkanie Jasne, 2 pokoje o powierzchni 36,54 m . W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Arniki

Falenica,Warszawa

1 049 000 zł174 m² 8 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:685 m²

Do sprzedania dom wolnostojący typu "baba jaga" położony w Falenicy przy ul. Arniki. Nieruchomość wybudowana pod koniec lat 50 - tych, z charakterystycznym strzelistym dachem wyłożonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście,Warszawa

679 000 zł35 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji | Jeśli zakup wiąże się ze sprzedażą innej nieruchomości, chętnie przeprowadzę Państwa przez ten proces | Możliwy zakup na kredyt hipoteczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Młynów,Warszawa

700 000 zł40 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wola (młynów) ul. Młynarska (przy skrzyżowaniu z ul. Górczewską) | przystanki autobusowe 100 m od klatki | tramwaje 200 m | stacja metra Młynów 800 m 40 m2 | 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

899 000 zł50 m² 17 980 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie z balkonem w top lokalizacji - Jana Pawła II. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 50 m Piętro 6 - przepiękny widok, 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

875 000 zł46 m² 18 817,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, jasne 2-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w spokojnym otoczeniu i bardzo zielonym przy ul. Broniewskiego na Sadach Żoliborskich. Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dereniowa

Ursynów,Warszawa

880 000 zł56 m² 15 689,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Jasne 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie Mieszkanie o powierzchni 56,09 m2 znajduje się na cichym zielonym osiedlu na Ursynowie. Osiedle jest bardzo zadbane. Ogromną zaletą tego osiedla jest przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogórkowa

Wawer,Warszawa

740 000 zł55 m² 13 405,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Z przyjemnością przedstawiam Państwu atrakcyjne mieszkanie na spokojnym i strzeżonym osiedlu "pod Dębami" z własnym miejscem parkingowym w cenie. Mieszkanie o powierzchni 55.20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

629 000 zł38 m² 16 552,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Uwaga Rezerwacja do 12.07.2024 Witam OFERTA PRYWATNA! Posiadam do sprzedaży nasze prywatne super przytulne słoneczne mieszkanko w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smoleńska

Targówek,Warszawa

800 000 zł59 m² 13 559,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59 m , 4 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1975 roku -warszawa, targówek, ul. Smoleńska. Blok został kilka lat temu doskonale ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieluńska

Wola,Warszawa

704 000 zł49 m² 14 367,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m , 2 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1970 roku -warszawa, wola, ul. Wieluńska. Na powierzchnię mieszkania składa się: -duży pokój ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego

Śródmieście,Warszawa

540 000 zł26 m² 20 930,20 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Digital Broker przedstawia kawalerkę w samym centrum Warszawy - idealne miejsce dla osób poszukujących mieszkania na start lub mieszkania inwestycyjnego. Mieszkanie do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Koło,Warszawa

789 000 zł48 m² 16 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Szanowni Państwo, z przyjemnością pragnę przedstawić Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, zlokalizowane na terenie warszawskiej Dzielnicy Wola (koło) przy al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

949 000 zł59 m² 16 167 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Prezentowana nieruchomość usytułowana jest w sercu dzielnicy Mokotów tuż obok Łazienek Królewskich. Nieopodal znajduje się Kopiec Powstania Warszawskiego, a idąc dalej ul. Bartycką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Brzeziny,Warszawa

619 000 zł42 m² 14 752,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szanowni Państwo, z przyjemnością pragnę przedstawić Państwu przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,96 m2, zlokalizowane na terenie warszawskiej Białołęki (brzeziny) - tzw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Maltańska

Mokotów,Warszawa

529 000 zł31 m² 17 119,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecam fajną, ustawną kawalerkę w doskonałej lokalizacji Mokotów - Stegny. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane, świetny dojazd do centrum. Ładnie zagospodarowane osiedle, wokół dużo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

1 270 000 zł74 m² 17 222,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego zakątka Wilanowa! Czy marzysz o mieszkaniu, które jest nie tylko przestrzenne, urządzone ze smakiem, ale i pełne dobrej energii? Mamy dla Ciebie coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wichrowa

Wawer,Warszawa

1 050 000 zł75 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Ogłoszenie prywatne, bez pośredników! Pośrednicy - proszę nie dzwonić. Przestronne i słoneczne mieszkanie z dużym tarasem. Ul. Wichrowa 7 Powierzchnia: 75m2 + taras 21m2 = 96m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

539 000 zł37 m² 14 450,40 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Szanowni Państwo, z przyjemnością pragnę przedstawić Państwu przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,93 m2, zlokalizowane na warszawskim Bródnie, które może okazać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Czorsztyńska

Wola,Warszawa

419 000 zł23 m² 18 217,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastyczną kawalerkę vis a vis Parku Moczydło. Mieszkanie z widokiem na park to prawdziwy unikat. Genialne rozwiązanie dla miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

4 850 000 zł217 m² 22 350,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:586 m²

Oddanie do użytku: 30.06.2024 W tej inwestycji mamy jeszcze 8 innych propozycji. Na ostatnim zdjęciu w galerii znajduje się rzut z rozpisanymi powierzchniami. Nowoczesna rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odyńca

Mokotów,Warszawa

1 200 000 zł70 m² 17 142,90 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odnowiona kamienica | Wysokie sufity | 2 komórki lokatorskie | Widok na zieleń | Metro Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 69,22 m w odnowionej kamienicy z windą przy ul. Odyńca 57 na.

Szczegóły ogłoszenia