dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 587 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 587 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

869 000 zł56 m² 15 517,90 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Narożne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 56 m2, w trakcie generalnego remontu. English description below | Je parle aussi francais Podstawowe informacje: mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

699 990 zł50 m² 13 999,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

English version below. Okazja. Nowa cena. 3 pokojowe mieszkanie do remontu na Dolnym Mokotowie. Mamy przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie o pow. 49,90 m2 między Trasą Siekierkowską,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 170 000 zł49 m² 23 877,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane na jednej z najpopularniejszych ulic Woli - Jana Kazimierza. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ludwiki

Czyste,Warszawa

2 885 000 zł103 m² 28 009,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Sprzedam nowe, niezamieszkałe i wykończone 4-pokojowe mieszkanie 104 m2 na osiedlu Ludwiki, wybudowanym przez Dom Development. Bez podatku pcc. Bez prowizji Układ pomieszczeń: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

824 000 zł52 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 51,50mkw przy ulicy Stryjeńskich na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie znajduje się na siódmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parowcowa

Nowe Włochy,Warszawa

615 000 zł46 m² 13 369,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 46 m , zlokalizowanego na warszawskich Nowych Włochach, przy ulicy Parowcowej. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

562 000 zł32 m² 17 469,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji *** kawalerka *** *** oddanie 1q 2026 *** Poszukujesz nieruchomości zlokalizowanej na osiedlu, które prężnie się rozwija a do tego jest dobrze skomunikowane z metrem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

653 000 zł38 m² 17 229,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,9m2, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1973 roku zlokalizowane na Targówku przy ul. Chodeckiej. Mieszkanie o powierzchni 37,9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

569 000 zł37 m² 15 378,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie położone na pograniczu Żoliborza i Bielan w bliskości doskonałej komunikacji, ciszy i zieleni. Standard mieszkania i rozkład są idealną ofertą do zakupu dla siebie, pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

749 000 zł42 m² 17 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Jeśli szukasz słonecznego i cichego mieszkania, położonego w bardzo zielonej części Warszawy, z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej, niedaleko stacji metra Młociny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopalniana

Bemowo,Warszawa

1 100 000 zł68 m² 16 176,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68m2 (użytkowej 62,5m). Zlokalizowane w świetnie skomunikowanej lokalizacji na Bemowie. Mieszkanie znajduje się budynku z 2009 roku, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Grochów,Warszawa

850 000 zł58 m² 14 680,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego wykończonego mieszkania przy Alei Stanów Zjednoczonych tuż przy Rondzie Wiatraczna. Mieszkanie o powierzchni 57,90 mkw z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podchorążych

Sielce,Warszawa

990 000 zł55 m² 17 931,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,21 m2 w doskonałej lokalizacji przy ulicy Podchorążych 39 na 3 piętrze bez windy. Budynek został ocieplony, odnowione klatki , osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mrówcza

Radość,Warszawa

320 000 zł55 m² 5 790,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do dokonania inwestycji na Wawrze w dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 55,26 m2 o ciekawym układzie, z antresolą, w stanie surowym zamkniętym. Jakkolwiek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malborska

Targówek,Warszawa

740 000 zł55 m² 13 479 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Aktualizacja: na to mieszkanie jest zrobiona rezerwacja do 18.10.2024r. Dzień dobry. W swojej ofercie posiadamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cypryjska

Mokotów,Warszawa

1 054 000 zł68 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2, usytuowane na 3 z 4 pięter w budynku z 1992 roku przy ulicy Cypryjskiej. Rozkład duży pokój, mniejsza sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

1 830 000 zł83 m² 22 048,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż: mieszkanie inwestycyjne w doskonałej lokalizacji w Centrum Warszawy na ulicy Wspólnej. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kabaty,Warszawa

2 399 000 zł210 m² 11 415,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:566 m²

Szukasz kameralnego i funkcjonalnego domu wśród zieleni? I jednocześnie. Potrzebujesz domu gotowego do wprowadzenia się bez konieczności remontu i modernizacji? Marzysz o jasnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 370 000 zł147 m² 22 925,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Penthouse 147M2, 4 pokoje, 2 łazienki, zagospodarowany taras 150M2, 3 miejsca postojowe, sarmacka, wilanów budynek: " Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki" to czteropiętrowy budynek z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa

1 308 000 zł65 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera tel.: Zapraszamy do nowej, kameralnej inwestycji położonej w spokojnej i zielonej części Włoch w Warszawie - idealnej propozycji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogórkowa

Wawer,Warszawa

1 349 000 zł158 m² 8 537,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:358 m²

Oferta sprzedaży bliźniaka Na sprzedaż oferujemy nowoczesny bliźniak położony w wyjątkowej lokalizacji, która łączy w sobie bliskość natury z łatwym dostępem do wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

770 000 zł60 m² 12 839,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga, wspaniałe mieszkanie na sprzedaż - okazja! Przedstawiamy klimatyczne mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania. Lokal słoneczny i bardzo ustawny, wyposażony w klimatyzację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tomcia Palucha

Skorosze,Warszawa

789 000 zł56 m² 13 989,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Funkcjonalne 2 pokoje z garażem na zamkniętym i zadbanym osiedlu, zlokalizowane na warszawskich Skoroszach. W skład nieruchomości wchodzą: - salon z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

1 299 000 zł118 m² 10 980,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:721 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy o powierzchni użytkowej 118 m2 z działką o powierzchni 721 m2, zlokalizowany w Warszawie przy ul. Arkuszowej 105b. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

617 000 zł42 m² 14 796,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na warszawskich Piaskach ze wspaniałym widokiem na panoramę Warszawy. Na niemal 42 m2 składają się: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszowska

Grochów,Warszawa

469 000 zł31 m² 14 969,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie znajdującą się na Warszawskim Grochowie przy ul. Daszowskiej 6. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze budynku z lat 60-tych. Mieszkanie jest zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

1 400 000 zł77 m² 18 181,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Warszawa / wola / ogrodowa 3-pokojowe narożne mieszkanie o powierzchni użytkowej 77 m2 / osobna duża kuchnia / osobna toaleta i łazienka / piętro 5/5 / winda / do generalnego remontu. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batumi

Mokotów,Warszawa

545 000 zł42 m² 12 914,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie, o pow. 42,2 m2, usytuowane na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne w stanie do drobnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

***bezpośrednio***bez prowizji Tarchomin ul. Aluzyjna nowe mieszkanie 3 pokojowe 59,82m2 z balkonem lub ogródkiem i tarasem cena od 699 000,00 pln cena promocyjna Więcej informacji i pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

689 000 zł38 m² 18 131,60 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

To nie tylko mieszkanie, ale prawdziwa perła na rynku nieruchomości w Warszawie, łącząca w sobie komfort oraz wyjątkową lokalizację. Idealnie nadaje się zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Mokotów,Warszawa

1 549 000 zł73 m² 21 190,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy wykończone w wysokim standardzie mieszkanie z ogrodem, idealne dla rodziny. Znajduje się ono na strzeżonym osiedlu, na parterze budynku. Rozkład pomieszczeń: mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

1 399 000 zł46 m² 30 301,10 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

2 pokoje przy Rondzie onz, warte zachodu (słońca)! Prawdziwe "selling sunset"! Zapraszam na zachód słońca z widokiem na Rondo onz, pałac Kultury i Nauki i Plac Grzybowski. Widok, widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgrupowania AK Żmija

Bielany,Warszawa

620 000 zł54 m² 11 481 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Jeżeli szukasz słonecznego mieszkania na poddaszu, zależy Ci na spokojnej okolicy i zieleni wokół, a jednocześnie akceptujesz brak windy, zapraszam na Warszawskie Bielany. Mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Perkuna

Praga-Południe,Warszawa

769 000 zł57 m² 13 562,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Pomyśl o mieszkaniu, które idealnie spełni Twoje oczekiwania. Myślisz o przyszłości i założeniu rodziny? To mieszkanie ze względu na swój układ będzie w stanie zapewnić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grupy AK Północ

Mokotów,Warszawa

798 000 zł44 m² 18 115,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży eleganckie 2 pokojowe mieszkanie o pow, 444,05m2 z aneksem kuchennym, tarasem o pow. 39m2 i miejscem postojowym w garażu podziemnym, znajdujące się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 700 000 zł100 m² 17 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Apartament mieści się na kameralnym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu w części starego Wilanowa. Mieszkanie posiada trzy pokoje, jadalnię z wykuszem, dwie łazienki, garderobę, dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

1 370 000 zł76 m² 18 026,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 5 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Belgradzkiej. Nieruchomość znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

1 149 000 zł57 m² 20 228,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jasne, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe na Pradze Południe - Inwestycja Rondo Wiatraczna Zapraszamy do zakupu przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 56,8 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

679 000 zł49 m² 13 971,20 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 48,6 m przy ul. Przy Agorze. Mieszkanie o powierzchni 48,6 m2 składa się z: - salonu pow. ok. 17,9 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brązownicza

Chomiczówka,Warszawa

570 000 zł35 m² 16 211,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Dwupokojowe mieszkanie na Chomiczówce. Lokal ma powierzchnię 35,16 m 2 i położony jest na 3 piętrze w budynku 6 piętrowym z 1981 roku. Stan do remontu u własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

850 000 zł50 m² 16 865,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na Pradze-Południe nieopodal Ronda Wiatraczna i planowanej stacji metra. Mieszkanie ma 50 m2, znajduje się na 2.