dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 589 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 589 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Derkaczy

Miedzeszyn,Warszawa

63 700 zł151 m² 422,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert w konkursie ofert, którego przedmiotem jest 1/12 udziału w nieruchomości oznaczonej jako działka ewidencyjna o nr 92/5 z obrębu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńska

Mokotów,Warszawa

830 000 zł57 m² 14 651,40 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3 pokojowe 56,65 m2 na 12 piętrze z pięknym widokiem na zieloną skarpę. Budynek wykonany w technologii "rama H". Składa się z: - trzech niezależnych pokoi - osobnej, widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Ochota,Warszawa

1 650 000 zł76 m² 21 710,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Lex nieruchomości , tel. Oferujemy do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe 76,66 m , na 3 piętrze w 5 piętrowym bloku z 2017 roku z windą w zamkniętym strzeżonym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Warszawa

958 000 zł49 m² 19 684 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

.Ścisłe Centrum Śródmieścia ul. Wspólna! Lokalizacja idealna! Sama kamienica 1897 roku została wpisana do rejestru zabytków! Prezentujemy wysokie 290 mieszkanie 48,67m2. 3 pokoje z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Arkuszowa

Radiowo,Warszawa

876 438 zł80 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 80,04 m2 , zlokalizowane na wysokim parterze, przy ul. Arkuszowej w dzielnicy Bielany - Radiowo. W pobliżu przystanki autobusowe. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 205 944 zł55 m² 21 767,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Uwaga! nowa lokalizacja biura sprzedaży! Zapraszam do kontaktu w celu umówienia spotkania. Biuro Sprzedaży Dewelopera. Oferta bez prowizji. Bezpośrednio od dewelopera! 0% podatku pcc! Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

680 000 zł34 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,5m2 zlokalizowane na Śródmieściu tuż obok Metra Ratusz Arsenał. Nieruchomość położona na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

1 950 000 zł68 m² 28 676,50 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eurovilla prezentuje na sprzedaż lokal mieszkalny, zaadaptowany na cele biurowe, o powierzchni 68 m2, w nowoczesnym i eleganckim apartamentowcu Atelier Residence przy ulicy Bagno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

690 000 zł37 m² 18 648,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność przedstawić Państwu w pełni wyremontowane mieszkanie do wprowadzenia przy Anielewicza. Lokal ma 37m2 i znajduje się na wysokim parterze z widokiem na urokliwe otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sławińska

Czyste,Warszawa

920 000 zł45 m² 20 572,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż w pełni umeblowany apartament o pow. 44,72 m2 zlokalizowany przy ul. Sławińskiej w dzielnicy Wola. W promieniu 1 km znajdują się: targi expo XXI, dworzec Zachodni, metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

999 000 zł51 m² 19 549,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne 3-pokojowe z ogródkiem na strzeżonym osiedlu Warszawa, odolany Na sprzedaż wyjątkowe, jasne mieszkanie o powierzchni 51,1 m położone na parterze nowoczesnego, zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Powsin,Warszawa

2 590 000 zł356 m² 7 279,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:534 m²

Na sprzedaż 5-pokojowy dom - bliźniak w stanie deweloperskim, o pow. użytkowej 232,64 m2, z tarasem i ogrodem, na działce o pow. 534 m2 , znajdujący się w Powsinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

1 120 000 zł51 m² 21 960,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ogłoszeniem mieszkania 2 pokojowego na Saskiej Kępie przy ulicy Zwycięzców 40. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym, miejsce parkingowe dla gości za szlabanem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rossiniego

Białołęka,Warszawa

749 000 zł87 m² 8 609,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Specjalna oferta Mieszkanie do odświeżenia! Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z 2 łazienkami (87mkw) 3 osobne pokoje | Salon z aneksem | Balkon 8mkw | Taras 20 mkw. Idealne dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców

Bemowo,Warszawa

899 000 zł55 m² 16 384,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe z możliwością aranżacji na 3 pokoje - Bemowo Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o doskonałym układzie, umożliwiającym łatwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magiczna

Białołęka,Warszawa

675 000 zł50 m² 13 366,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3 jasne, słoneczne pokoje z wyposażeniem! Duży balkon! Blok z windą, osiedle zamknięte! Miejsce w garażu podziemnym i 2 komórki lokatorskie! bez prowizji od kupującego! tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Geologiczna

Włochy,Warszawa

10 000 000 zł2 958 m² 3 380,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:664 m²

Na sprzedaż obiekt inwestycyjny: rozpoczęta budowa hotelu turystycznego z częścią gastronomiczną i garażem podziemnym. Lokalizacja: ul. Geologiczna 11. Budynek jest w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

688 000 zł39 m² 17 686,40 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z ofertą świeżo wyremontowanego mieszkania o powierzchni 38,90 m , zlokalizowanego w samym sercu Warszawy - przy ul. Grzybowskiej, zaledwie kilka kroków od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

1 199 000 zł67 m² 17 895,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy Adolfa Dybicza, położonej na Pragi-Północ. Atuty: zachowane oryginalne elementy wystroju, w tym piękne parkiety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 29 Listopada

Śródmieście,Warszawa

4 750 000 zł132 m² 35 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przytulne, nowoczesne mieszkanie w Rezydencji Łazienki Park Budynek: w prestiżowym budynku Rezydencja Łazienki Park przy ul. 29 Listopada, tuż obok wejścia do ulubionego parku warszawiaków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

1 039 000 zł56 m² 18 553,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży jasnego, 3-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego na bliskiej Woli ze świetnym dojazdem w każdy zakątek miasta. Lokal jest usytuowany na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

999 000 zł57 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe bardzo przestronne mieszkanie z loggią na Woli Opiekun oferty: nowakowskitel. Podstawowe informacje Mieszkanie po generalnym remoncie, w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

3 835 000 zł137 m² 27 992,70 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament z pięknym, panoramicznym tarasem na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość: apartament o powierzchni 137 metrów kwadratowych składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królów Polskich

Ursus,Warszawa

880 000 zł61 m² 14 402,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Opiekun oferty tel. Przytulne mieszkanie o powierzchni 61 m2 z oddzielną kuchnią i dużym balkonem. Podstawowe informacje: mieszkanie o ciekawym układzie, idealnym dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hemara

Białołęka,Warszawa

656 640 zł41 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41,04 m2, zlokalizowane na 3 piętrze, w trzypiętrowym budynku z 2020 roku, usytuowanym przy ul. Hemara na Białołęce. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okińskiego

Ochota,Warszawa

569 000 zł37 m² 15 295,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie z potencjałem, do własnej aranżacji. Z okien widok na pas zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

2 888 000 zł224 m² 12 898,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Transakcja bez prowizji i podatku pcc dla Kupującego. Tylko teraz cena promocyjna 2 888 000 zł. Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego domu w stylu angielskim. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 500 000 zł754 m² 1 989,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana znajdująca się w atrakcyjnej lokalizacji. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, punkty handlowe, usługowe, placówki służby zdrowia, edukacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Służew,Warszawa

4 250 000 zł410 m² 10 365,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:357 m²

Na sprzedaż dom-bliźniak o pow. użytkowej 320 m2 (pow. całkowitej 410 m2 ) znajdujący się na działce o pow. 357 m2. Świetna lokalizacja - ciche osiedle domów jednorodzinnych na Mokotowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 790 000 zł195 m² 9 179,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Bliźniak Z podwójnym garażem na białołęce dworskiej > cicha, zielona okolica > działka 350m > ciekawy projekt, duże przestrzenie > możliwość prowadzenia np. gabinetu bez współdzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ursus,Warszawa

690 000 zł52 m² 13 269,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 52m 2 w sąsiedztwie Parku Czechowickiego, z ogródkiem i garażem lub pracownią. Samodzielny lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

3 200 000 zł150 m² 21 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, wilanów Zawady Metraż: 147 Rok budowy: 2021 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 3.200.000 Zachęcamy do obejrzenia mieszkania za pomocą spaceru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Stary Mokotów,Warszawa

2 560 000 zł102 m² 25 098 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Tylko U nas, bez prowizji! Oferujemy Państwu unikalny apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych części Starego Mokotowa przy ul. Narbutta, w przedwojennej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakuszanki

Ursus,Warszawa

777 000 zł55 m² 14 050,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mamy przyjemność zaoferować mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 55,30 na ulicy Rakuszanki. Mieszkanie położone na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą. Budynek i mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Trakt Brzeski

Wesoła,Warszawa

11 500 000 zł1 400 m² 8 214,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, wolnostojący obiekt magazynowo-biurowy, zlokalizowany w aktywnej strefie przemysłowej wschodniego obszaru aglomeracji warszawskiej - w pobliżu Wesołej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

849 000 zł59 m² 14 334 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Dzień dobry. Zespół Annderson Nieruchomości prezentuje ofertę mieszkania 3 pokojowego w dzielnicy Mokotów (obszar Ksawerów) na os.Domaniewska, na 4 p. budynku 11-kondygnacyjnego zbudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

549 900 zł33 m² 16 464,10 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Praga-Południe | ul. Łukowska | 33,4 m | 2 pokoje | balkon | piwnica | winda Na sprzedaż przytulne mieszkanie przy ul. Łukowskiej - w doskonałej lokalizacji Pragi-Południe. To świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

668 000 zł51 m² 12 996,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe, dwustronne mieszkanie usytuowane na 1. piętrze. Dobry rozkład - dwa duże, ustawne pokoje, oddzielna kuchnia z wydzielona spiżarnią. Dwustronna ekspozycja - zapewnia naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Potoki

Mokotów,Warszawa

2 180 000 zł82 m² 26 485,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

2 180 000 zł | sprzedaż | mieszkanie | 82,31 m2 | 3 pokoje Z ogródkiem | warszawa mokotów "ogrody Potoki" I Przy Żółtej Karczmie Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wawer,Warszawa

1 599 000 zł133 m² 12 022,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:45 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej bliski Wawer okolice Gocławia Kameralne osiedle liczy 9 domów i wyróżnia się nowoczesną architekturą, funkcjonalnością oraz wysokim standardem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pyjasa

Sadyba,Warszawa

465 000 zł32 m² 14 531,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja mieszkania do 24.10 Atrakcyjna kawalerka z dużym balkonem na warszawskiej Sadybie. Mieszkanie do własnej aranżacji. Strzeżone, zielone osiedle z boiskami i dużym placem zabaw.