dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 587 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 587 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrzycka

Praga-Południe,Warszawa

638 000 zł48 m² 13 431,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie w bloku na Przyczółku Grochowskim. Wystrój starszy do własnej aranżacji, aczkolwiek mieszkanie czyste można od razu zamieszkać. Obecnie 3 pokoje ok. 15/10/7 m2, kuchnia widna ok 5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

3 670 000 zł200 m² 18 350 zł/m²

 

Piętro:25/30

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Apartament 200M2, 4 pokoje, 25 piętro, widok na panoramę miasta, łucka 15, wola budynek: łucka City to 30-piętrowy wieżowiec wybudowany w 2004 roku - w budynku znajduje się wielopoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Bielany,Warszawa

649 336 zł35 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Bardzo wygodne i ustawne dwupokojowe mieszkanie na Bielanach, w otoczeniu zieleni, przy samym metrze Słodowiec. Mieszkanie bardzo dobrze zaprojektowane. Na przestrzeni niespełna 36 m2 znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

1 797 275 zł77 m² 23 262,70 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie na Woli ze świetnym dojazdem do centrum Warszawy Jeśli cenisz sobie nowoczesność i funkcjonalność w wyjątkowym mieszkaniu to ta oferta jest skierowana właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morszyńska

Sadyba,Warszawa

2 998 000 zł190 m² 15 779 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²

Oferta wyłącznie w naszym biurze. Mam przyjemność zaoferować Państwu segment znajdujący się na Warszawskiej Sadybie. Nieruchomość znajduje się przy cichej ulicy, w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

419 000 zł18 m² 23 277,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Kawalerka na Pradze Południe przy ul. Szaserów. Blok po termomodernizacji, odnowione klatki, 2 nowe windy, spokojna i zielona okolica. Blok jest oddalony od głównej ulicy, więc jest cicho.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magiczna

Białołęka,Warszawa

720 000 zł50 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 usytuowane na wysokim parterze w 3.piętrowym bloku z windą na Zielonej Białołęce przy ulicy Magicznej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Ursus,Warszawa

955 000 zł79 m² 12 133,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dla Rodziny, w niewygórowanej cenie z dobrą komunikacją (za ok 2 lata stacja metra Karolin). Nie przepłacacie za piętro (im wyżej tym drożej). W ofercie wyższe piętra,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krypska

Praga-Południe,Warszawa

1 078 000 zł68 m² 15 737,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Inwestycyjne kawalerki na sprzedaż przy rondzie wiatraczna, obok parku! przy zakupie obydwu zniżka na 50 000 zł! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch kawalerek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gocław,Warszawa

1 199 000 zł64 m² 18 881,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie znajdujące się na warszawskim Gocławiu. Budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

495 000 zł24 m² 20 204,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Agencja dobrachata prezentuje do sprzedaży: kawalerka 24m z balkonem na 7 piętrze, do remontu; ul. Dymińska na Starym Żoliborzu Idealna lokalizacja na granicy Żoliborza i Śródmieścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

535 000 zł37 m² 14 459,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Bielany ul. Dorycka | 1 km od stacji metra Młociny i Galerii Młociny | 200 m do przystanków autobusowych i tramwajowych | w bezpośrednim otoczeniu bloku liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Wesoła,Warszawa

1 290 000 zł136 m² 9 460,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Prezentuję na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 136 m , położony na trzecim piętrze kameralnego bloku z 2007 roku, znajdującego się w Starej Miłosnej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

899 000 zł55 m² 16 224,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Agencja Westate prezentuje funkcjonalne, zadbane mieszkanie położone na Osiedlu Aura Garden przy ulicy Przejezdnej. Jest to świetna propozycja dla pary lub rodziny z dzieckiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Słodowiec,Warszawa

730 000 zł54 m² 13 419,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie trzypokojowe rozkładowe, narożne o powierzchni 54,40 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym wybudowanym w latach 70-tych. Układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Bemowo,Warszawa

650 000 zł46 m² 14 130,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe na 9 piętrze Blok z balkonem na cały salon Kuchnia i toaleta po remoncie Czynsz 600 zł Rok budowy 1983 Winda Przynależy piwnica W okolicy metro Bemowo Zainteresowany?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poematu

Wawer,Warszawa

820 000 zł57 m² 14 451,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny dwupak inwestycyjny apartament, składający się z dwóch niezależnych lokali gotowych do wynajmu, o łącznej powierzchni 56,74 m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ruczaj

Wilanów,Warszawa

1 050 000 zł66 m² 15 909,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Eurovilla prezentuje nowe umeblowane mieszkanie na sprzedaż w bardzo atrakcyjnej cenie i dobrej lokalizacji oferta na wyłączność tylko w eurovilla lokalizacja Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prądzyńskiego

Wola,Warszawa

773 000 zł40 m² 19 471 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę Inwestycyjną, znajdującą się na Woli. 333 apartamenty zlokalizowane będą jedynie 10 minut od dworca Warszawa Centralna. Po drugiej stronie ulicy znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

757 000 zł61 m² 12 409,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

***bezpośrednio***bez prowizji Tarchomin ul. Aluzyjna gotowe do odbioru nowe mieszkanie 3 pokojowe 59,97m2 z Balkonem 7m2 cena od 757 800,00 pln Więcej informacji i pełna oferta pod nr tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

965 000 zł57 m² 16 929,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Najlepsza oferta! Bez prowizji! Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Mieszkania jest dwustronne o bardzo przytulnej atmosferze.Ładne, zielone podwórku na którym podziwiać można wypielęgnowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

2 496 000 zł92 m² 27 021,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

We speak eng, pol, ua, rus. Bez prowizji, bez podatku pcc, mieszkanie gotowe! Na sprzedaż przestronny apartament w samym sercu Mokotowa przy ul. Zdziechowskiego 4 (inwestycja Holm House 4). Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brązownicza

Chomiczówka,Warszawa

570 000 zł35 m² 16 211,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe o powierzchni 35,16 m2. usytuowane na 3 piętrze w 6 piętrowym bloku z windą zlokalizowane w Warszawie -dzielnica Bielany (chomiczówka). Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Sielce,Warszawa

849 900 zł53 m² 15 945,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż, słoneczne, ciepłe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,3m2 znajdujące się na Sielcach przy ul. Dolnej oraz Ludowej. Atuty nieruchomości: - funkcjonalny rozkład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

1 494 000 zł60 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Bemowo,Warszawa

7 000 000 zł455 m² 15 384,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 091 m²

Do sprzedania działka komercyjna pod Warszawą o powierzchni 8091 m2 z magazynem oraz małym budynkiem biurowym. Zostały złożone dokumenty o rozszerzenie możliwości zabudowy na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Śniadeckich

Śródmieście,Warszawa

699 000 zł22 m² 32 108,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1913

Oferuję do sprzedaży nieduże mieszkanko w prestiżowym miejscu Warszawy. Mieszkanie znajduje się na ul braci śniadeckich. Jest to niedługa, kameralna ulica mająca swój początek od placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

1 085 000 zł78 m² 13 910,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Strumykowej. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

672 000 zł56 m² 11 914,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***bezpośrednio***bez prowizji*** warszawa - Białołęka ul. Berensona Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem 7m2 na 1 piętrze. Cena 672 000,00 pln do negocjacji Kontakt: do mieszkań przynależą ogródki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Eukaliptusowa

Mokotów,Warszawa

2 400 000 zł86 m² 27 790,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie, 86,36M2 - niska zabudowa budynek: nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu. Bardzo prestiżowa i elegancka inwestycja ( niska zabudowa) stworzona z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Polski Walczącej

Czerniaków,Warszawa

949 000 zł65 m² 14 532,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal usługowy na Mokotowie. Oferuje bardzo atrakcyjny lokal usługowy położony przy al. Polski Walczącej na Warszawskim Mokotowie (czerniaków). Kompaktowy, z dwoma dużymi witrynami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Czyste,Warszawa

1 249 000 zł50 m² 24 880,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestronne mieszkanie o powierzchni 50,18 m2 w apartamentowcu na Woli bardzo blisko centrum. Mieszkanie składające się z pokoju dziennego, kuchni, sypialni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Czyste,Warszawa

1 309 000 zł52 m² 25 338,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jasne komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,66 m2 położone na VII piętrze apartamentowca na Woli. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podchorążych

Sielce,Warszawa

1 059 000 zł46 m² 22 897,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Przestronne mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy na Mokotowie, składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, przedpokoju i łazienki. Mieszkanie jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Czyste,Warszawa

1 019 000 zł40 m² 25 797,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Piękne słoneczne mieszkanie o powierzchni 39,53 m2 w apartamentowcu na Woli. Mieszkanie składaj się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fontany

Stare Bielany,Warszawa

869 000 zł38 m² 22 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy na Starych Bielanach, składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju i łazienki. Zorientowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fontany

Stare Bielany,Warszawa

869 000 zł38 m² 22 868,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Jasne, przytulne mieszkanie na trzecim piętrze w kamienicy na Starych Bielanach, składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju i łazienki. Zorientowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Czyste,Warszawa

2 328 000 zł91 m² 25 531,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 91,18 m2 składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 3 sypialni, 2 łazienek z wc i przedpokoju. Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

1 149 000 zł54 m² 21 317,20 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w zadbanym budynku na Warszawskim śródmieściu o powierzchni 53,9 m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, 2 pokoi, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Czyste,Warszawa

839 000 zł32 m² 26 039,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przytulne mieszkanie o powierzchni 32,22 m2 składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc i przedpokoju w apartamentowcu na Woli; bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ludwiki

Czyste,Warszawa

1 299 000 zł55 m² 23 747,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Świetny produkt inwestycyjny mieszkanie mające status lokalu usługowego zostało podzielone na dwie mikrokawalerki i oddane w najem krótkoterminowy. Dzięki powyższej konstrukcji cały vat od.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij