dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Praga Południe

1 223 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 223 ogłoszenia

Lokal handlowy

Praga-Południe,Warszawa

164,18 zł/m²67 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wykończony lokal o powierzchni 67m znajdujący się w ciągu lokali usługowych na nowych osiedlach na Pradze Południe. Wokoło gęsta i wysoka zabudowa wielorodzinna. Witryna lokalu widoczna.

Szczegóły ogłoszenia

54,50 zł/m²57,80 m² 3 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Biuro kaleńska W poblizu ronda wiatraczna Klimatyczne biuro w budynku starej fabryki na Pradze Południe obok węzła Rondo Wiatraczna/ Powierzchnia 57,8 m2, trzy pokoje. Parter w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł49,98 m² 19 207,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,98 m, parter w 4-piętrowym bloku z 1998 roku. Rozkład mieszkania : - pokój dzienny - kuchnia - sypialnia - łazienka - balkon. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł57 m² 13 157,89 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie do remontu położone na warszawskim Gocławiu przy ul. Umińskiego. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lokal handlowy

Praga-Południe,Warszawa

1 200 000 zł81,26 m² 14 767 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż narożny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 81,26 m , położony na parterze budynku przy ul. Jarocińskiej w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Budynek: 3-piętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł57,97 m² 86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem na terenie zamkniętego osiedla z 2020 roku. Mieszkanie użytkowane przez 5 lat, obecnie odświeżone i przygotowane dla nowego najemcy. Na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł38 m² 16 815,79 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 37,90 m2 o funkcjonalnym rozkładzie, położony w urokliwej dzielnicy Warszawy Gocław na tyłach Promenady. Cena nieruchomości to.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł53 m² 62,26 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Kobielskiej 23 na warszawskiej Pradze Południe, w dobrze skomunikowanej i rozwiniętej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 031 856 zł41,44 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо російською і українською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł70 m² 12 128,57 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Umińskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynku Rok budowy: 1988 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł47 m² 89,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

I nternet W cenie| zwierzęta mile widziane | umowa na min.6 MIESIĘCY Nq wynajem jasne i ciche mieszkanie 3-pokoje, 47m 2 w skład, którego wchodzi : - Pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 000 zł2 150 m² 4 139,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! Działka z procedowanym pozwoleniem na budowę *przebudowa i rozbudowa) budynku wielorodzinnego, 2500 m2 pum! Bardzo dobra lokalizacja! Warszawski Gocławek, to obecnie jeden.

Szczegóły ogłoszenia

856 482 zł40,98 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu eleganckie 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Żupniczej na warszawskiej Pradze-Południe. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

70,30 zł/m²21,60 m² 1 518 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni całkowitej 21,60 m2 na 6 piętrze w biurowcu na Pradze Południe z przeznaczeniem na biuro, sklep internetowy itp. Budynek wyposażony jest w podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł28,70 m² 19 825,78 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Jasna kawalerka po generalnym remoncie Saska Kępa. Na sprzedaż funkcjonalna, świeżo wyremontowana kawalerka w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Saskiej Kępie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł56 m² 16 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Gocław Jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 56m2, w budynku z 2000 r. na Gocławiu. Piętro 3 z 3. Mieszkanie dwustronne. Dobry rozkład pomieszczeń. Lokal jest gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł58,60 m² 13 993,17 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Afrykańskiej w Warszawie. Dokładny adres: warszawa, ul. Afrykańska 7 - Saska Kępa Doskonała komunikacja z Centrum Warszawy. W okolicy liczne.

Szczegóły ogłoszenia

110,68 zł/m²44,27 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kameralny budynek pierwotnie o charakterze mieszkaniowym a obecnie biurowym zlokalizowany w centrum Pragi Południe, w sąsiedztwie ronda Wiatraczna. Świetna lokalizacja zapewniająca.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł47 m² 19 148,94 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Grochowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł102 m² 9 313,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy z najemcą - doskonała oferta inwestycyjna! Powierzchnia lokalu to 102 m2 z czego ok. 15 m2 stanowi powierzchnia antresoli. Wysokość pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

4 444 zł56 m² 79,36 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Znakomita oferta wynajmu dwupokojowego apartamentu na zamkniętym, strzeżonym osiedlu "sonata" nad jeziorkiem Kamionkowskim. Z okiem apartamentu piękny widok na jezioro i Park Skaryszewski. Na.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł47 m² 17 659,57 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z panoramą Warszawy To mieszkanie robi wrażenie już od pierwszej chwili - z okien i balkonu rozpościera się widok na centrum Warszawy, w tym Pałac.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

944 190 zł40,35 m² 23 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Symfonia Praga - Nowoczesny apartament na Kamionku Nie pobieramy prowizji od Kupującego Wyjątkowa architektura i standard Inwestycja Symfonia Praga to zespół 5 kameralnych budynków o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł465 m² 9 892,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferuję na sprzedaż kamienicę na Gocławiu o powierzchni 465 m2 Jest to nadbudowa na kamienicy z 1930r. Budynek jest w trakcie rozbudowy w stanie surowym zamkniętym, z nowymi.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł60 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Oferta sprzedaży udziałów ( 3/8 ) w nieruchomości położonej na Warszawskim Grochowie. Status własności : Spółdzielcze prawo własności do lokalu bez kw z możliwością założenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł58 m² 20 689,66 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane na Gocławiu osiedle Saska, w nowoczesnym apartamentowcu na 8. (ostatnim) piętrze. Mieszkanie jest dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²181,92 m² 11 825 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Nowoczesne Biuro przy skm Gocławek - Przestrzeń, która napędza biznes! Szukasz biura, do którego Twoi pracownicy dojadą bez korków? Prezentujemy jasną, elastyczną powierzchnię w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 809 zł32,21 m² 19 180,66 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji - 0% pcc Mieszkanie w promocji ograniczonej czasowo. Pełna oferta mieszkań gotowych lub na IV kwartał 2026 roku. Projekt,.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł50,70 m² 12 406,31 zł/m²

 

Piętro:9/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

homfi ma przyjemność zaproponować mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Igańskiej 20 w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł54,80 m² 17 335,77 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż bardzo jasne, przestronne 2 pokoje z kuchnią oraz dużym balkonem , położone na 11 piętrze w budynku z 2 windami, przy ul. Jana Nowaka - Jeziorańskiego 9, na komfortowym.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł37,40 m² 17 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż w niezwykle niskiej cenie ciche mieszkanie w otoczeniu zieleni na Saskiej Kępie Saska Kępa - to wyjątkowa atmosfera do codziennego życia, piękna architektura, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł61 m² 12 278,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie inwestycyjne 61 m | Plac Szembeka | po remoncie | kamienica przedwojenna Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł45,60 m² 14 144,74 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 45,60 m mieszczące się przy Al. Waszyngtona w Warszawie. Nieruchomość położona jest na wysokim parterze bloku mieszkalnego wyposażonego w windę,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36,13 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 36,13 m2 znajdujące się na 1 piętrze budynku przy ul. Suchodolskiej 24. Mieszkanie jednopokojowe z osobną zamykaną.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł71,28 m² 10 788,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty Emilia Sokół tel.   Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie, którego lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Warszawy. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Chłodniczej.

Szczegóły ogłoszenia

77 zł/m²27,50 m² 2 118 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy na Pradze Południe. Idealna komunikacja publiczna. Liczne autobusy i tramwaje. Budynek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych, wyposażony w windy i podjazdy. Atutami.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł175 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 175 m , położony na 1. i 2. piętrze kameralnej, odrestaurowanej willi z 1936 roku, usytuowanej w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 158 905 zł55,45 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z antresolą o pow. 55,45m2 usytuowane na II piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²36 m² 2 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.36 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Czapelskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł38,50 m² 16 623,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 38,5 mkw, położone przy ul. Brazylijskiej na klimatycznej Saskiej Kępie. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł62 m² 72,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Na wynajem jasne, zupełnie nowe, świeżo wykończone mieszkanie położone w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy przy ul. Jarocińskiej na Pradze Południe. Cena.