dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Praga Południe

1 222 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 222 ogłoszenia

450 000 zł19,20 m² 23 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Kawalerka 19,20 m - Saska Kępa, ul. Saska - czyli jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy - cena do negocjacji. To doskonała propozycja dla osób szukających mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł46,40 m² 22 844,83 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na najwyższym 13 piętrze budynku z pięknym widokiem na centrum Warszawy. Powierzchnia lokalu wynosi 46,4m2 ( + loggia 4,6m2) W ofercie jest również.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł38 m² 77,63 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy jasne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ul. Omulewskiej na nowym osiedlu na Pradze Południe. Zapraszam do kontaktu od poniedziałku do piątku w godz.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł57 m² 11 228,07 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 57 m . Jasne, dwustronne, ustawne, z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Usytuowane jest przy ulicy Motorowej (przyczółek.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

928 200 zł58,18 m² 15 953 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

627 000 zł38,50 m² 16 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Prezentuję dwupokojowe mieszkanie w samym sercu Saskiej Kępy! Przeszło ono remont generalny 2 lata temu. Zostały wyremontowane pokoje, kuchnia, łazienka. Są nowe instalacje elektryczne oraz piony.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł58,36 m² 19 688,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Westate Śródmieście przedstawia: 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem | Praga-Południe, ul. Karczewska Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,36 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł48 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

48 m , 3 pokoje, saska kępa/gocław układ, którego brakuje na rynku. 640 000 zł - 13 333,00 zł/m Takie mieszkania znikają szybko, bo nadają się do własnego użytku jak i pod wynajem. Tu nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 251 040 zł111,70 m² 11 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam lokal usługowy, idealny dla biznesu - świeżo po generalnym remoncie, w świetnej lokalizacji, z dużym potencjałem komercyjnym. Okazja - pilna sprzedaż, cena ofertowa znacznie poniżej.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł28 m² 22 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie z balkonem w nowym budownictwie przy Rondzie Wiatraczna. Piętro IV z windą, recepcja z ochroną. W mieszkaniu kuchnia ze sprzętem agd, zmywarka, piekarnik, płyta, okap,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Serocka

Praga-Południe,Warszawa

35 zł/m²120 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia samodzielny lokal użytkowy na parterze (2-poziomowy) Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny, niezależny lokal użytkowy zlokalizowany na parterze budynku, idealny pod biuro, działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

854 963 zł33,66 m² 25 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Praga-Południe,Warszawa

74 zł/m²81,26 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia narożny lokal usługowo-handlowego o powierzchni 81,26 m , położony przy ul. Jarocińskiej w Warszawie, na Pradze-Południe. Stawki i warunki najmu: czynsz: 6000 zł netto.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł64 m² 14 843,75 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 7 piętrze w 13 piętrowym budynku z lat 80-tych zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Igańskiej. Mieszkanie o powierzchni 64m2 składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł986 m² 8 620,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż lokal biurowy przy Grochowskiej - Praga Płd, zlokalizowany na obszarze zespołu usługowo-administracyjnego i mieszkaniowego w zasięgu głównych arterii komunikacyjnych. Odległość.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł58,45 m² 12 745,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Praga-Południe to jedna z tych części miasta, które oferują doskonałe połączenie miejskiej energii z wygodą codziennego życia. Rozwinięta infrastruktura, bogata oferta handlowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł32,50 m² 16 276,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Przytulne 32 m w przedwojennej kamienicy na zielonym Grochowie - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż wyjątkowa, dwupokojowa kawalerka o powierzchni 32,23 m . Położona na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

51,95 zł/m²385 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieprzeoczalny narożny lokal usługowy przy ruchliwej Grochowskiej - darmowa reklama 24/7 dzięki 6 ogromnym witrynom! powierzchnia (385 m ): parter 235 m (3,3 m wys., gres, nowe okna) PIWNICA.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²60 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. Do wynajęcia lokal biurowy, 1 pokój, 60 m , Warszawa, praga-Południe, ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w Kamienicy - Urokliwa i spokojna części Warszawy na Pradze Południe / Gocławek / Olszynka Grochowska Oferujemy do wynajęcia lokal mieszkalny, usytuowany w kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł48 m² 16 645,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Dwustronne mieszknaie położone na drugim piętrze trzypięctrowego bloku z lat sześćdziesiątych bez windy. Salon z którego jest przejście do dwóch przytulnych sypiani, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł41,20 m² 15 898,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Szukasz funkcjonalnego mieszkania na Saskiej Kępie gotowego do wprowadzenia, w świetnej lokalizacji i z przyjemnym widokiem na zieleń? To 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Saskiej 44 może być.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł35,50 m² 16 873,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 znajdujące się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku bez windy, położonym na Pradze Południe, przy ul. Grochowskiej 331a. Obecnie składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł44,60 m² 29 125,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż piękne, wykończone w wysokim standardzie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,6 m , położone na pierwszym piętrze kameralnej, przedwojennej kamienicy w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

87,50 zł/m²200 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Lokal w budynku położonym w centrum Saskiej Kępy. W budynku znajduje się winda i udogodnienie dla osób niepełnosprawnych. Powierzchnia lokalu 200,4 m2. Lokal po przychodni.

Szczegóły ogłoszenia

827 000 zł47,70 m² 17 337,53 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Trzypokojowe, dwustronne mieszkanie z loggią, usytuowane na szóstym piętrze w siedmiopiętrowym budynku z cegły z 1964 roku, położonym wśród zieleni na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia klimatyczne i bardzo jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2 zlokalizowane przy Alei Waszyngtona 124 na Grochowie (praga-Południe). Mieszkanie znajduję na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł70 m² 13 642,86 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 m, 4 piętro w bloku. Mieszkanie składa się z: - trzech oddzielnych pokoi - oddzielnej kuchni - łazienki - wc - przedpokoju - balkon. Standard: - system.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł80 m² 25 625 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowy apartament w Rezydencji Stanisława Augusta. Apartament usytuowany jest w kameralnym budynku Rezydencji Stanisława Augusta, położonym w otulinie malowniczego Parku Skaryszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł70,44 m² 17 731,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,44 m2 z dużym balkonem, wykończone w 2024 roku i gotowe do wprowadzenia. To idealna propozycja dla rodziny z uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł64 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Trzy pokoje, w tym dwie jasne sypialnie z oddzielną w pełni wyposażoną kuchnią czekają na nowego najemcę. Nowoczesny wystrój i funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł45 m² 80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie, zaprojektowane przez architekta wnętrz. Nowoczesny budynek położony na Jana Nowaka Jeziorańskiego, w okolicy bliższej ul Stanisława Skalskiego, czyli w pięknym zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł48,60 m² 13 168,72 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Nowa niższa cena Zgrabne, ciche, jasne mieszkanie położone w Warszawie na Gocławiu w sąsiedztwie Saskiej Kępy, pomiędzy dwoma dużymi przeprawami przez Wisłę - Mostem Siekierkowskim.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47,07 m² 63,73 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Przedmiotem wynajmu jest przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, z którego wyjdziemy na ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł55 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m z oddzielną kuchnią i garderobą, zlokalizowane przy al. Stanów Zjednoczonych 25 na warszawskiej Pradze-Południe.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 55 m2 | Wiatraczna / Grochowska | garaż Na wynajem funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, położone na 5. piętrze w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł104,30 m² 33,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

5 pokoi ; atrakcyjny umeblowany lokal na Gocławiu; ogrodzona posesja, budynek w drugiej linii zabudowy - cicho! Mieszkanie na parterze w czteropiętrowym budynku. Lokal wyposażony w rolety.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł59,40 m² 17 996,63 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam na prezentację mieszkania przy samym Jeziorku Gocławskim - Po remoncie kuchni i łazienki w zeszłym roku - Bardzo dobry stan techniczny - Widok i zejście nad jeziorko - Zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł89,75 m² 14 206,13 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 89,75 mkw, zlokalizowane przy ulicy Grochowskiej w budynku z 2005 roku. To propozycja dla osób ceniących komfort, świetną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²829,48 m² 49 769 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Najem powierzchni biurowo magazynowej warszawa, praga-południe, grochów, ul. Ludwika Michała Paca 37, warszawa podstawowe informacje:- Powierzchnia całkowita: 829,48 m (możliwość podziału na 2 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł71,95 m² 22 223,77 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Posiadamy w ofercie na sprzedaż lokal - do własnej aranżacji w formie mieszkania 4 pokojowego lub biura - 71,95m2 na Pradze Południe - w okolicy soho! Wyjątkowa oferta sprzedaży lokalu.