dowolna

Mieszkania na sprzedaż Warszawa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

8 063 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 063 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

649 999 zł42 m² 15 476,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

2 pokoje w kamienicy / Praga-Południe / balkon / 42 m / do własnej aranżacji / Są mieszkania gotowe, które wyglądają jak u wszystkich. I są takie, które można urządzić.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

878 481 zł44,85 m² 19 587,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal mieści się w inwestycji Aura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

661 210 zł33,80 m² 19 562,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji Aura Mokotów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 019 zł45,15 m² 19 269,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji Aura.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 349 000 zł76,48 m² 17 638,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie / mokotów / sprzedaż / 4 pokoje / 76 M2 / 2 miejsca postojowe / Na sprzedaż wygodne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,48 m , położone na 9. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 389 418 zł72,60 m² 19 137,99 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*rezerwacja* mokotów W takiej cenie to już praktycznie nieosiągalne 3 pokoje gotowe do odbioru od zaraz bez pcc, bez prowizji i bez czekania 2 lat na budowę! Jedno z ostatnich takich.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł52,24 m² 15 792,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: - ul. Broniewskiego 95 / Bielany - 4 pokoje z aneksem kuchennym / 52,24m2 - Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 865 zł36,68 m² 19 025,76 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

! ostatnie 2-pokojowe mieszkanie W takiej cenie na mokotowie! Bez prowizji! Bez pcc 0%! Bezpośrednio! Gotowe do odbioru! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 660 zł46,09 m² 13 813,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:luty 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 072 zł48,73 m² 12 786,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:luty 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 061 zł57,91 m² 13 038,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:luty 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł58 m² 18 948,28 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: - ul. Wolska 17 / Wola - 3 pokoje z aneksem kuchennym / 58m2 - Bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł53,70 m² 12 085,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 53,70 m , położone na drugim piętrze w kameralnym budynku z 2003 roku, przy ul. Skarbka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

661 469 zł37,95 m² 17 430,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Rabat! - zadzwoń już dziś i poznaj szczegóły! Cena mieszkania nr 90 - 661 469 zł Greenwood Park to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez spółkę Greenwood II, przy ulicy Jeździeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 109 602 zł74,42 m² 14 910 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Cena mieszkania nr 7 - 1 109 602 zł Greenwood Park to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez spółkę Greenwood II, przy ulicy Jeździeckiej w Starej Miłosnej. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

2 575 000 zł115,13 m² 22 366,02 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 115,13m2, usytuowany na 13. piętrze w budynku z 2011 roku, położonym w fantastycznym miejscu -.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł64,97 m² 17 700,48 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,97 m , położone przy ul. Chrzanowskiej 3 na warszawskim Bemowie. Lokal znajduje się na 3 piętrze w kameralnym, 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 632 zł46,64 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem | Traviata| niska zabudowa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, położone w inwestycji Traviata w budynku o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 280 zł46,52 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Mieszkanie 2-pokojowe z tarasem i ogródkiem | Traviata| niska zabudowa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z tarasem i ogródkiem, położone w inwestycji Traviata.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 960 zł46,64 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł38 m² 19 342,11 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Z przyjemnością prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie , położone przy ul. Śliskiej.Doskonała lokalizacja w samym sercu Warszawy - tuż przy stacji metra, co gwarantuje szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł54,50 m² 14 660,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie położone w warszawskim Ursusie (skorosze). Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze z 4, na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

967 000 zł59 m² 16 389,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w kamienicy na ul. Nowolipie 21 na granicy Woli i Śródmieścia. Ogromny potencjał inwestycyjny i możliwości aranżacji. - ul. Nowolipie 21 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 394 000 zł70 m² 19 914,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowy apartament o powierzchni 69m2, znajdujący się na prestiżowym osiedlu Apartamenty Saska nad Jeziorem. Mieszkanie: - wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

2 279 000 zł118,43 m² 19 243,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 118,43 m , położony w prestiżowej części Wilanowa - na osiedlu Ostoja Wilanów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

473 824 zł35,36 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? A może zależy Ci na świetnej komunikacji i widoku, którego nie zasłoni żaden nowy wieżowiec? Poznaj ofertę przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł42 m² 18 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni cał 42 m , położone na parterze w 3-piętrowej, przedwojennej kamienicy z lat 30-tych, zlokalizowanej na warszawskim Powiślu-.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 000 zł62,15 m² 17 860,02 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe dwustronne mieszkanie o pow. 62,15 m2 bardzo blisko Metro Bródno. Posiada duży 7,3 m2 balkon z ekspozycją południową wychodzący na teren osiedla oraz.

Szczegóły ogłoszenia

722 000 zł58,70 m² 12 299,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokoje | 30m2 salonu | balkon 10 m2 | winda | m.postojowe | komórka lokatorska | Białołęka, ul. Skarbka z Gór 144b Dla obywateli spoza ue brak konieczności uzyskania zgody mswia. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł30,39 m² 22 869,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

| świetna inwestycja dla inwestorów pod wynajem, apartament 2 pokojowy o pow. 30,39 m kw w nadbudowie kamienicy z 1895 roku! Apartament usytuowany na najwyższej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł43,52 m² 24 103,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokoje | 43 m | taras + schowek | 3,15 m | Zielony Żoliborz Na sprzedaż jasne, wyjątkowo wysokie (3,15 m) mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem, położone na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł39 m² 17 435,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem w Warszawie , na Sadach Żoliborskich ul. Broniewskiego Mieszkanie znajduje się na parterze Otoczenie ciche i zielone. Blok ocieplony, klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł50 m² 25 800 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przy parku i Bulwarach Wiślanych | panorama całej Warszawy | 50 m2 po generalnym remoncie Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone tuż przy parku im. Marszałka Edwarda.

Szczegóły ogłoszenia

1 785 000 zł105 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferuję do zakupu bardzo ładne, rozkładowe, widne i przestronne mieszkanie z panoramicznym widokiem, w doskonałej lokalizacji na Starej Ochocie. budynek z ochroną i miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł23 m² 19 347,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Mam do sprzedania przytulną i funkcjonalną kawalerkę, zlokalizowaną w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy na Górnym Mokotowie. To idealna propozycja zarówno dla studenta,.

Szczegóły ogłoszenia

676 400 zł33 m² 20 496,97 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Oferta off market, w trakcie przygotowania. Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe z balkonem o powierzchni niespełna 33 m zlokalizowane na Mokotowie, przy ul. Pejzażowej w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 698 000 zł147,30 m² 18 316,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż bezpośrednio: 5-pokojowy apartament na granicy Ursynowa i Mokotowa świetna alternatywa dla domu lub bliźniaka. Bliskość metra oraz dobrych szkół (państwowych i prywatnych) nie.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł37 m² 20 540,54 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37.18 m , zlokalizowane w samym sercu Warszawy przy ul. Mazowieckiej. Nieruchomość znajduje się na ostatnim, 6. piętrze kamienicy, co.