Apartament, ul. Bokserska
Bokserska, Mokotów, Warszawa, mazowieckie
- 697 865 zł
- 36,68 m²
- 19 025,76 zł/m²
Dawid Czajkowski
Skontaktuj się
Apartament, ul. Bokserska
Bokserska, Mokotów, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Apartament, ul. Bokserska
Zaktualizowane: 12 maja 2026
697 865 zł 36,68 m² 19 025,76 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
parter/7
2
2026
w garażu podziemnym
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/7Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 697 865 zł (19 025,76 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Warszawie)
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 36,68 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
- technika budowy: nowa technologia
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 0/7, jednostronne, jednopoziomowe, poddasze
- Powierzchnia dodatkowa: ogródek 35,11 m²
- Czynsz: 12 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem
- Media: gaz, siła; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Real Estate Dawid Czajkowski, zaktualizowane: 12.05.2026
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Bokserska, Mokotów, Warszawa, mazowieckie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, łąka
- cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, uczelnia wyższa, biblioteka, kino, teatr, restauracja, kawiarnia, pub, fitness, siłownia, basen, tenis, boisko, apteka, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, metro, dworzec autobusowy, dworzec kolejowy, lotnisko, supermarket, centrum handlowe, posterunek policji, bankomat, stacja benzynowa, kościół, parking, poczta, bank, park, plac zabaw