dowolna

Mieszkania na sprzedaż Warszawa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

8 090 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 090 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

691 000 zł48,75 m² 14 174,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Polecamy Państwa uwadze mieszkanie dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem przy ul. Schroegera na warszawskich Bielanach Mieszkanie o powierzchni ok. 48,75 mkw. obecnie składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 184 540 zł90,67 m² 13 064,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

971 689 zł66,68 m² 14 572,42 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i dwóch balkonów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 944 zł41,66 m² 14 953,05 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

399 999 zł30,92 m² 12 936,58 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Розмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english Centrum, metro, sgh - bliżej niż myślisz, a to wszystko u progu ulubionego parku mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł63,40 m² 17 350,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Klimatyczne 3 pokoje z dużym balkonem na Wilanowie Zawady , blisko natury Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,4 m , położone na kameralnym, zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł64,37 m² 18 626,69 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nie jestem zainteresowany współpracą z pośrednikami nieruchomości. Zdjęcia mają charakter poglądowy. Meble (poza stałą zabudową) nie są przedmiotem oferty. Mam do zaoferowania do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

937 000 zł67,40 m² 13 902,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na zielonym Ursynowie, przy ul. Lachmana 2 w Warszawie znajduje się przestronne, funkcjonalne mieszkanie, które łączy komfort codziennego życia w zielonym otoczeniu z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł56,07 m² 9 791,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

To 56-metrowe, trzypokojowe mieszkanie na piętrze z niezależnym wejściem z parteru zaspokoi potrzeby mniejszej rodziny. Na ponad 6-metrowy balkon wychodzi się salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł46,34 m² 13 357,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

To 46-metrowe mieszkanie spełni marzenia osób o dużym ogrodzie, gdyż przynależy do niego ponad 300 metrowy teren zieleni, doskonały do odpoczynku czy prac na świeżym powietrzu. Wyjście do ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł46,34 m² 11 631,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

To 46-metrowe mieszkanie spełni marzenia rodzin o własnym ogrodzie, doskonałym do odpoczynku, zabawy z dziećmi czy prac na świeżym powietrzu. Wyjście do ogrodu jest bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

11 622 758 zł306,75 m² 37 890 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 306,75 m , zlokalizowany w budynku Trio Apartments. Zieleń okolicznych skwerów i parków oraz wewnętrznego patio i ogrodów.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł63 m² 11 507,94 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na warszawskim Ursynowie przy ul. Polinezyjskiej 12. Jeśli szukasz 3-pokojowego mieszkania w okolicy, gdzie wszystko masz na wyciągnięcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 000 zł25,70 m² 15 447,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji Apartamenty gotowe! Inwestycja jest nowoczesnym osiedlem położonym w warszawskim Rembertowie, przy ulicy Chełmżyńskiej. Największą ambicją było.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł38 m² 13 026,32 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na Targówku, przy ul. Rembielińskiej. Rozkład Mieszkanie o powierzchni 38 m2, składa się z: pokoju, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 000 zł151 m² 19 735,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Wyjątkowy, przestronny apartament położony w kameralnej inwestycji na warszawskich Zawadach, przy ul. Bruzdowej 102. Nieruchomość o powierzchni 151 m wyróżnia się komfortowym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł38,35 m² 17 209,91 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie przy ul. Lazurowej 168 na warszawskim Bemowie idealną propozycję dla singla lub pary, którzy cenią sobie świetną komunikację, dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 910 zł48,07 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Słoneczne 2 pokoje z dużym ogródkiem (49 m ) Komfort i przestrzeń Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w nowoczesnym budynku z windą. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 625 zł50,37 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Słoneczne 2 pokoje z komórką lokatorską Komfort i funkcjonalność Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w budynku z windą. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 050 zł47,85 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Słoneczne 2 pokoje z dużym ogródkiem (31 m ) Komfort i przestrzeń Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w nowoczesnym budynku z windą. To.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł62,31 m² 14 283,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W nowoczesnej inwestycji z 2018 roku, przy ul. Chełmżyńskiej w Warszawie, znajduje się komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, które łączy funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

384 900 zł30,92 m² 12 448,25 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

691 000 zł49 m² 14 102,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Polecamy Państwa uwadze mieszkanie dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem przy ul. Schroegera na warszawskich Bielanach Mieszkanie o powierzchni ok. 48,75 mkw. składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł35,05 m² 33 951,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone przy ul. Sierakowskiego 3 w prestiżowej inwestycji Port Praski na warszawskiej Pradze-Północ.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł66,20 m² 13 217,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na 3. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym budynku z 1970 roku. Idealna propozycja dla rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł86,44 m² 16 080,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż zupełnie nowe, jasne i ciche mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym, nowoczesnym budynku z 2025 r. w znakomitej lokalizacji na Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł78,20 m² 18 542,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Powiśla - klimat przedwojennej kamienicy, przestrzeń i potencjał Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,20 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł28,91 m² 16 603,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania: funkcjonalne 1 pokojowe, jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 28,91 m2 w budynku apartamentowym z 2019 roku z dużym ogródkiem 35m2, w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł22,82 m² 18 361,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie przy parku Kombatantów blisko pkp Stare Włochy! Kamienica z 1938 roku w trakcie kompleksowego remontu. Zakończenie prac III kw.2026r ROZKŁAD MIESZKANIA Oryginalne i z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł65,77 m² 15 189,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Żoliborz, stary Żoliborz - osiedle Marymont - Potok Znakomita, prestiżowa, poszukiwana lokalizacja. Stacja Metro Plac Wilsona - ok. 900 metrów. Stacja Metro Marymont - ok. 900 metrów. Dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł45,99 m² 15 873,02 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,99 m , zlokalizowane na 2. piętrze, z windą Rozkład: salon 21,99 m sypialnia 9 m oddzielna kuchnia 7,5.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł38,74 m² 19 617,97 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,44 plus balkon 4,5 m2 położone na X piętrze budynku apartamentowego z 2009 roku przy ulicy Pory na Stegnach. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł36,18 m² 23 217,25 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Śródmieście. , 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 9. piętrze w 11- piętrowym budynku z lat 60. Na powierzchni 36,18 m znajduje się: pokój dzienny * sypialnia oddzielna kuchnia (.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł70,80 m² 17 937,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Warszawa, targówek, zacisze, ul. św. Wincentego Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 70,8 m2 z dużym balkonem 12 m2 znajduje się na 1 piętrze w czteropiętrowym budynku, na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł41,31 m² 14 040,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję, gotowe do zamieszkania, nowe,nieużywane 2-pokojowe mieszkanie z przynależnym podwójnym parkingiem oraz komórką. Położone w spokojnej , dobrze skomunikowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł52,21 m² 18 942,73 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,21 m z balkonem 6 m , położone na 3 piętrze (4 kondygnacja) w nowoczesnej inwestycji Kierbedzia 4 na warszawskim Mokotowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł56,20 m² 16 992,88 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, biuro nieruchomości sprzedom oferuje na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m z dużą loggią, położone na 4 piętrze budynku z windą przy ul. Kartaginy 1.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł56 m² 17 303,57 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone przy Al. Solidarności w samym sercu warszawskiego Śródmieścia - tuż obok Placu Bankowego.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł56,30 m² 17 051,51 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o powierzchni 56 m , na VII piętrze w budynku z 1960r. (z windą), w samym sercu Warszawy, śródmieście Północne, aleja Solidarności, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 103 000 zł62,36 m² 17 687,62 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie inwestycji położonej przy ul. Domaniewskiej mieszkania 1,2,3,4,5-pokojowe. Mieszkania w metrażach 29.64m2 - 142m2. Inwestycja położona jest przy ul. Domaniewskiej. Okolica łączy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł39,27 m² 19 098,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wykończone, gotowe do wprowadzenia mieszkanie dwupokojowe na nowym osiedlu w dzielnicy Włochy. Mieszkanie o powierzchni 39,27 m położone na trzecim piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł39 m² 15 128,21 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oddane do użytkowania Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39 m2 (salon ok 20 m2, sypialnia ok 10m2) z widokiem na zieleń w nowoczesnej inwestycji Rytm Mokotowa. |lokalizacja| ul. Antoniewska.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł58,95 m² 24 597,12 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na Ochocie, na ostatnim piętrze budynku przy ul. Lirowej, z widokiem na Park Szczęśliwicki. Rozkład Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł51 m² 19 588,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Stary Żoliborz - Plac Lelewela, przy Skwerze Igora Newerlego. Prestiżowa, poszukiwana lokalizacja. Przestrzenne (wysokie na 280 cm), słoneczne i ciche mieszkanie na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł25,50 m² 19 568,63 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

| o nieruchomości Nowe, wykończone, niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 25,47 m2, zlokalizowane jest w dobrze skomunikowanej okolicy w modernizowanej dzielnicy Warszawy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł39 m² 16 102,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Dzień dobry, biuro sprzedom Nieruchomości oferuje mieszkanie o powierzchni 39 m w dobrze skomunikowanej lokalizacji na Warszawskich Sielcach przy ul. Sielecka 10. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł49,61 m² 23 180,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w sercu Starej Pragi (praga-Północ) - jednej z najbardziej klimatycznych i dynamicznie rozwijających się części Warszawy. Nieruchomość.