dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 263 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 263 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Międzylesie,Warszawa

964 425 zł58 m² 16 485,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Proponujemy mieszkanie z dużym oknem w salonie, z widokiem na zieleń. 100 m do lasu - Mazowiecki Park Krajobrazowy. 15 minut pieszo do pkp Międzylesie, do Galerii Ferio Wawer. 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Grodzisk,Warszawa

518 000 zł34 m² 15 235 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania świeżo wyremontowana duża kawalerka o powierzchni 34m2 + duży balkon znajdująca się na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór 132b na osiedlu z 2003 roku. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

827 851 zł59 m² 14 017,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 59 m w układzie 3-pokojowym, które zostało zaprojektowane dokładnie tak, jak powinno wyglądać wygodne mieszkanie na co dzień. Bez przypadkowych metrów, bez wąskich pokoi i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szolc-Rogozińskiego

Imielin,Warszawa

645 000 zł57 m² 11 355,60 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Narożne, 3 pokojowe mieszkanie do generalnego remontu, o powierzchni 56.8 m przy ul. Stefana Szolc Rogozińskiego na Ursynowie. Lokal położony jest na 3-cim piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Ursus,Warszawa

549 000 zł47 m² 11 681 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo ustawne 3 pokoje na bardzo optymalnym metrażu - mieszkanie 47 m w Ursusie w bardzo atrakcyjnej cenie. Lokal składa się z salonu, wydzielonej kuchni, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sztormowa

Marina Mokotów,Warszawa

3 150 000 zł118 m² 26 694,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

4-pokojowy apartament z dwiema łazienkami, garderobą i pralnią - 2. piętro, okna na wschód i południe Mamy przyjemność zaprezentować bardzo atrakcyjnie wykończony gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopalniana

Bemowo,Warszawa

630 500 zł38 m² 16 592,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

599 000 zł51 m² 11 653,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie dwupokojowe, położone w spokojnej i zielonej części warszawskiej Białołęki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszno

Wola,Warszawa

789 000 zł46 m² 17 063,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Woli. Lokal o funkcjonalnym układzie, idealny zarówno jako pierwsze mieszkanie, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

625 000 zł27 m² 23 148,20 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Grzybowska topowa lokalizacja, małe 2 pokojowe, słoneczne, ciche z fascynującą panoramą. Dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,20 m2, jasne, słoneczne, z wyjątkowym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

649 834 zł38 m² 17 100,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

873 533 zł57 m² 15 325,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe - 56,36m2 + duży ogród 107m2 Z każdego pokoju wyjście na słoneczny, duży ogród ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut do wkd! 11 minut warszawa śródmieście To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Wyględów,Warszawa

897 000 zł56 m² 15 989,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56.10 m przy ul. Etiudy Rewolucyjnej 15/17 na Mokotowie ( osiedle Wyględów). Lokal położony na trzecim piętrze w zadbanym, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilanowska

Powiśle,Warszawa

660 000 zł30 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Z przyjemnością prezentuję nietuzinkową ofertę sprzedaży mieszkania w samym sercu warszawskiego Solca, ul. Wilanowska 14a. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w niepowtarzalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie (do remontu) o łącznej powierzchni 54 m2, położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy. Budynek usytuowany wzdłuż Alei Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sułkowicka

Mokotów,Warszawa

1 797 500 zł72 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Luksusowy apartament przy Łazienkach Królewskich Belvedere Residence, mokotówzamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie w sercu zielonego Mokotowa, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł58 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasny, w pełni wyposażony 2-pokojowy apartament (2 osobne pokoje z jasną kuchnią), śródmieście, tuż przy stacji metra Gdańska. Dostępne od 2 marca 2026. Śródmieście | metro gdańska |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

659 000 zł44 m² 14 842 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane na czwartym piętrze w kamienicy bez windy przy ul. Grochowskiej. Mieszkanie, jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

818 235 zł45 m² 18 260,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje | bezpośrednio | 0% pcc Nowoczesne osiedle stworzone z myślą o komforcie i funkcjonalności. Inwestycja dedykowana jest rodzinom, singlom oraz inwestorom ceniącym wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gdańska

Bielany,Warszawa

2 252 500 zł85 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w atrakcyjnej lokalizacji blisko parku Stawy Kellera. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

645 000 zł37 m² 17 432,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 37 m , zlokalizowanego przy ul. Giordana Bruna na Starym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzozowa

Wesoła,Warszawa

769 000 zł62 m² 12 403,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym, kameralnym i zamkniętym osiedlu w zielonej, spokojnej części Warszawy - Wesołej. To idealna propozycja dla rodzin, par.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł38 m² 24 954 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) oferta bez prowizji od kupującego Do sprzedaży 2-pokojowe częściowo umeblowane mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z ochroną przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dynarska

Bemowo,Warszawa

849 000 zł69 m² 12 341,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

ul. Dynarska, bemowo-Lotnisko, warszawa Wymagany zakup obligatoryjny 10 000zł za piwnice Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,79 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszczy Solskiej

Jelonki,Warszawa

649 000 zł44 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Funkcjonalne 2 pokoje z balkonem | 41,43 m | Bemowo - Jelonki | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż oferuję ustawne, jasne i dobrze zaprojektowane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagórzańska

Aleksandrów,Warszawa

1 099 000 zł76 m² 14 502,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Idealne dla rodziny! 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi Wawer, aleksandrów Na sprzedaż komfortowe, 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 75 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

2 799 000 zł94 m² 29 840,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament świeżo wykończony w wysokim standardzie. Apartament posiadający wiele zalet: -wysoki standard wykończenia, wszystko nowe -bardzo funkcjonalny układ -ładny widok (przestrzeń za oknem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

1 499 000 zł72 m² 20 819,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż selektywnie wybrane mieszkanie w nowo powstałej inwestycji Royal Residence od robyg, w kameralnym etapie 7! Mieszkanie (dwustronne) 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Prezydencka

Filtry,Warszawa

3 300 000 zł135 m² 24 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż dwupoziomowe, bezczynszowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem na warszawskich Filtrach - perełka! mieszkanie składa się Z dwóch poziomów na poziomie 0: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

990 000 zł47 m² 21 226,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam Państwu stylowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,64 m2, znajdujące się na 3 piętrze 6-piętrowego budynku Villa Ventus z 2014 roku budowy, na osiedlu "apartamenty Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wilanów,Warszawa

5 300 zł75 m² 70,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, w pełni wyposażony apartament 3-pokojowy o powierzchni 75 m , położony w jednej z najbardziej cenionych części Wilanowa - przy ul. Branickiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

3 500 zł69 m² 50,72 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia od zaraz mieszkanie na kabatach! najemca nie płaci prowizji! Bardzo ładne, jasne mieszkanie o powierzchni 69m2, znajdujące się na IV piętrze z windą, przy ul. Wąwozowej 33 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Staromiejskie,Warszawa

850 000 zł38 m² 22 368,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie położone w przedwojennej kamienicy przy warszawskiej Starówce atuty przedwojenna kamienica piękne widoki z okien dwustronne mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boya-Żeleńskiego

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 680 000 zł66 m² 25 454,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Piękne mieszkanie W kamienicy Z windą Wysokie sufity | Zachowana oryginalna podłoga | Duża możliwość aranżacyjna | Zagwarantowane naziemne miejsce postojowe | Cicha okolica | Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pomiechowska

Wawer,Warszawa

1 220 000 zł122 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Z przyjemnością prezentuję Państwu świetne mieszkanie zlokalizowane w cichej, zielonej okolicy ze świetnym dostępem do infrastruktury miejskiej w samym sercu Wawra, które doskonale sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kieślowskiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

5 000 zł75 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cichy apartament, 3 pokoje o pow. 75 m2 + miejsce parkingowe, położone w sąsiedztwie plaży Wilanów i pałacu w Wilanowie. Do wynajmu ciche, odnowione, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

983 040 zł31 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Stylowa kawalerka w samym sercu Browarów Warszawskich nowoczesne, ciche i w pełni wyposażone mieszkanie zaprojektowane przez architekta. Idealne dla osób ceniących wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stanisława Augusta

Praga-Południe,Warszawa

6 500 zł80 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy przepiękny apartament 3 pokojowy 80 m2 z dużym ogrodem ok 200 m2 z widokiem na Park Skaryszewski w nowo powstałej rezydencji Stanisława Augusta, która jest ikoną tej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Białołęka,Warszawa

587 992 zł44 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie | Spokojna lokalizacja + prywatność + komfort życia Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%. Potencjał inwestycyjny lokalizacji - Rozwijająca się część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł26 m² 96,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio na Starym Mokotowie- kazimierzowska 72. Solidna kamienica, grube mury z cegły i wysokość 2.8m. Usytuowanie od strony ulicy na parterze Lokal jest gotowy do obejrzenia i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

1 542 000 zł52 m² 29 688,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne 52 m w nowoczesnym kompleksie w samym centrum miasta. Mieszkanie ma układ, który realnie się sprawdza: przestronny, jasny salon z aneksem, pełnowymiarową.