dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słomińskiego

Śródmieście Północne,Warszawa

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak pl, ua, ru, eng Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy metrze Dworzec Gdański | Garaż | ul. Słomińskiego Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 600 zł27 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękne, zupełnie nowe, nowocześnie wykończone, nigdy nie użytkowane, 1-pokojowe mieszkanie położone w efektownym apartamentowcu z 2025 roku, zlokalizowanym na jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 200 zł37 m² 87,43 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,6 m , zlokalizowane na warszawskiej Wola przy ul. Jana Kazimierza. Mieszkanie narożne, bardzo dobrze doświetlone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eng & ru below Lokalizacja: ul. Josepha Conrada 16, bielany Powierzchnia mieszkania: 55 m +balkon 4m2 Nieopodal Galeria Młociny oraz Metro Młociny Liczba pokoi: 3 (oddzielne) Ostatnie piętro. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

4 940 zł63 m² 78,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z balkonem i klimatyzacją! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Białołęka,Warszawa

660 000 zł51 m² 13 007,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

To mieszkanie to idealna propozycja dla rodziny 2+1, która szuka jasnego, ustawnego wnętrza z wyraźnym podziałem na strefę wspólną i prywatną. Atuty układu pomieszczeń: słoneczna strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 450 000 zł98 m² 25 030,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Eurovilla prezentuje nowoczesny i funkcjonalny penthouse o wysokim standardzie w topowej lokalizacji Miasteczka Wilanów z dwoma tarasami: 21,68m2 i 18,25m2 English version below.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Muszlowa

Jelonki,Warszawa

1 070 000 zł61 m² 17 541 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

W pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z osobną widna kuchnią, po remoncie na Bemowie w pobliżu ulicy Muszlowej i ulicy Borowego o powierzchni 61m, ciche pośród zieleni, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Północ,Warszawa

6 500 zł65 m² 99,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

**eng version below** Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją o powierzchni 65,4 m2 zlokalizowane na osiedlu "bohema-Warzelnia" przy ul. Szwedzkiej 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szamocka

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Adres: ul. Szamocka 10 Mieszkanie o powierzchni 50m2 na osiedlu Madison Apartaments. Dwie duże szafy wnękowe Duża loggia o pow. 12m2 W pełni umeblowane Czynsz z zaliczkami na media (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł113 m² 44,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cichy, jasny ,przestronny apartament w Śródmieściu urządzony w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze przy ul.Słomińskiego. Składa się z aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

850 000 zł60 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie dwupokojowe, duże, komfortowe w budynku z lat 60-tych z cegły przy Al. Niepodległości 35. Budynek jest docieplony z wymienioną windą i czystymi klatkami schodowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedzikówny Inki

Wola,Warszawa

760 000 zł40 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Remont wykonywany dla siebie, więc nie chodziło wyłącznie o przypudrowanie. Wymieniona całość instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. Całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koński Jar

Ursynów,Warszawa

925 000 zł58 m² 15 948,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie | sprzedaż | 58 m2 I 925 000 pln | warszawa | ursynów | koński jar Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58 m2 w Warszawie, dzielnicy Ursynów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miarki

Bemowo,Warszawa

799 999 zł72 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trójstronne mieszkanie na Bemowie w bloku z roku 1995 3-pokojowe mieszkanie o pow. 72m2 przy ul. Miarki składające się z: przedpokoju Salonu Kuchni Sypialni Pokoju Łazienki (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 495 000 zł62 m² 23 996,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mamy do zaoferowania mieszkanie, które znajduje się na kameralnym, chronionym osiedlu. Osiedle posiada miejsca parkingowe dla gości zlokalizowane za szlabanem i chronione blokadami. Apartamentowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Szczęśliwice,Warszawa

3 650 zł63 m² 57,94 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 63m2, piętro 1/6 z windą, w budynku z 2010r. przy ul. Zadumanej, ochota Szczęśliwice. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 3650 zł + 1090 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stryjeńskich

Natolin,Warszawa

839 000 zł50 m² 16 780 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie 50 m2 w cichym miejscu Ursynowa, tuż przy Parku Górka Kazurka. Do Metra Natolin lub Kabaty ok. 10 min. pieszo, lub 3-4 min. autobusem. W mieszkaniu salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

610 000 zł26 m² 23 211,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Atrakcyjna kawalerka z klimatyzacją, usytuowana na 3 piętrze w niskim budynku z lat 60-tych zlokalizowana na warszawskiej Woli przy ulicy Mordechaja Anielewicza. Mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Darłowska

Grochów,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Z przyjemnością prezentuję Państwu funkcjonalne, jasne 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze Południe (grochów). Wyłącznie U mnie! stan prawny Pełna własność- możliwość zakupu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jałtańska

Mokotów,Warszawa

699 000 zł53 m² 13 238,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie przy ulicy Jałtańskiej 7 mieszczące się na dziewiątym, przedostatnim piętrze budynku z 1975 roku. Na powierzchni 52,8 m2 znajdują się: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Manteuffla

Gocław,Warszawa

559 000 zł42 m² 13 341,30 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na Gocławiu - ostatnie piętro z windą, atrakcyjna cena Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru Przytulne 2-pokojowe mieszkanie | 40 m | Muranów | Kamienica | Wanna | Piwnica Na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

5 250 zł39 m² 134,62 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[english below] Oferuję do wynajęcia elegancki, nowocześnie urządzony apartament położony w prestiżowej inwestycji 19. Dzielnica przy ul. Kolejowej, tuż przy Rondzie Daszyńskiego - jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

1 250 000 zł68 m² 18 382,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie znajduje się w pięknej przedwojennej kamienicy z 1936 roku, na 3 piętrze. Kamienica z windą, podwórko, piwnice. Mieszkanie jest duże, w rzeczywistości ma powierzchnię 75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syreny

Wola,Warszawa

550 000 zł37 m² 14 729,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na Woli w bloku z 1963 roku (cegła) 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37.34m2 przy ul. Syreny składające się z: przedpokoju Salonu Sypialni Kuchni Łazienki Loggii Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym, położone przy ul. Szeligowskiej 59b w Warszawie (bemowo). Nieruchomość: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Popiełuszki

Żoliborz Urzędniczy,Warszawa

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 37m2, parter/3 bez windy, w budynku z 1968r. przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki, sady Żoliborskie. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niska

Muranów,Warszawa

970 000 zł54 m² 17 963 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, po generalnym remoncie, lokalizacja: śródmieście, muranów, ul. Niska 12, w odległości: - 10 min pieszo do Arkadii - 12 min pieszo ogród Krasińskich - 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

4 300 zł60 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 mkw zlokalizowane na II piętrze w nowoczesnym strzeżonym apartamentowcu uznanego developera Dom Development. Mieszkanie jest nowe, nieumeblowane ( może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Siekierki,Warszawa

1 420 000 zł82 m² 17 256,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rodzinna Przystań na Mokotowie: przestrzeń, natura i Równowaga Szukasz miejsca, gdzie Twoja rodzina znajdzie oddech, nie rezygnując z energii Warszawy? Inwestycja na Mokotowie (siekierki) to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

1 999 000 zł74 m² 27 013,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament pokazowy stworzony przez pracownię Moovin Interiors. Projekt został zrealizowany z absolutną precyzją wykonania, wiernie odzwierciedlając wizję architektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Topograficzna

Polanka,Warszawa

789 000 zł60 m² 13 251,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 59,54m2, piętro 3/4 bez windy, w budynku z 1985r. Rembertów, stary Rembertów. Do remontu/odświeżenia. Super dla rodziny ze starszymi dziećmi lub pary, także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

1 050 000 zł54 m² 19 372,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość w świetnym punkcie Śródmieścia! Jeżeli zależy Ci na mieszkaniu w tętniącym życiem śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyrzykowskiego

Nowodwory,Warszawa

850 000 zł60 m² 14 286 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Piękne, świetnie doświetlone, nowocześnie wykończone, 3-pokojowe mieszkanie położone w bardzo zadbanym i całodobowo chronionym apartamentowcu z 2016 roku, zlokalizowanym na Nowodworach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowickiego

Ochota,Warszawa

590 000 zł36 m² 16 619,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z widokiem na park - Warszawa, ochota Cena: 590 000 zł Powierzchnia: 36 m Cena za m : 16 389 zł Piętro: 4/4 (bez windy) Rok budowy: 1970 Rynek: wtórny Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

816 000 zł55 m² 14 887,80 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,81 m , parter w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane -warszawa, sadyba, ul. Bernardyńska. Mieszkanie składa się z kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gibalskiego

Młynów,Warszawa

479 000 zł23 m² 20 844,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż kompaktowa, w pełni funkcjonalna kawalerka o powierzchni 23 m , zlokalizowana na 4. piętrze (bez windy) odnowionej kamienicy na warszawskiej Woli (młynów). Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 300 zł56 m² 59 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! 100 m od Metra Wilanowska! Umowa jest zwykła, nie jest to najem okazjonalny! Do wynajęcia bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie na 8 piętrze z loggią Osiedle jest strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Banderii

Wola,Warszawa

3 490 zł56 m² 62,32 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazny dla zwierząt trzypokojowy apartament z miejscem postojowym przy ulicy Banderii 4 w Warszawie. Nieruchomość: w skład wchodzi salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

1 790 000 zł80 m² 22 277,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Piękny, wykończony w wysokim standardzie apartament na sprzedaż za 1 970 000 pln. Powierzchnia wynosi 80 m (ok. 24 500 pln za m ). Mieszkanie położone jest na parterze nowoczesnego budynku.