dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Puławska

Ksawerów,Warszawa

2 550 zł45 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45 m składające się z: - pokoju dziennego - Otwartej kucheni - Sypialni z szafą - Łazienki z prysznicem i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przybylskiego

Ursynów Centrum,Warszawa

798 000 zł58 m² 13 758,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Trzypokojowe rozkładowe mieszkanie na sprzedaż 58 m2, piętro 2/4 bez windy, w budynku z 1982 r., Ursynów, Centrum. Mieszkanie do remontu lub odświeżenia, z meblami widocznymi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Banderii

Młynów,Warszawa

4 900 zł80 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Uwaga uwaga Bardzo atrakcyjne mieszkanie wraca jako oferta do wynajęcia (do objęcia przez Najemcę od 01 września 2024) Przestronne, nowocześnie zaprojektowane przez projektanta wnętrz i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzika

Śródmieście,Warszawa

972 720 zł58 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Warszawa Śródmieście - Muranów, ul. Dzika 57,9m2 | 3 pokoje | rozkładowe | balkon | piwnica | do remontu | dostępne od zaraz | piętro 3 z windą | autobusy i tramwaje 300m Mieszkanie 57,9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

668 000 zł39 m² 17 252,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z 2-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 38,72 m , które posiada przestronny balkon o powierzchni 7,27 m , usytuowanym na 3. piętrze. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia przestronne dwu pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie - ul. Meander 19. Mieszkanie o powierzchni 47 m2 składa się z salonu, kuchni, mniejszego pokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

4 950 zł63 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Czy poszukujesz nowego, nowocześnie wykończonego, nieużywanego mieszkania w świetnej lokalizacji? Czy bliskość wszelkich sklepów, trzech centrów handlowych, parku jest dla Ciebie ważna? Czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwoleńska

Międzylesie,Warszawa

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokoje do wynajęcia 70 m2 (użytkowa 59 m2), piętro 2/2 bez windy w budynku typu bliźniak z 2023 r. przy ul. Zwoleńskiej, wawer, marysin Wawerski. Stan doskonały (wynajmowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ludwiki

Czyste,Warszawa

2 885 000 zł103 m² 27 990,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Sprzedam nowe, niezamieszkałe i wykończone 4-pokojowe mieszkanie 103,07 m2 na osiedlu Ludwiki 4a wybudowanym przez Dom Development. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym - 36,51 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrzycka

Gocławek,Warszawa

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną, świeżo wyremontowaną kawalerkę na wynajem. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na Pradze Południe, w pobliżu alei Stanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Skorosze,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| przytulne i widne mieszkanie, rok po generalnym remoncie, położone w niskim budynku z cegły, z przestronnym, zielonym podwórkiem. W pobliżu szkoły, przedszkola, sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Perkuna

Praga-Południe,Warszawa

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do wynajęcia eleganckiego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 44 m , położonego przy ulicy Perkuna, w sąsiedztwie centrum handlowego Atrium Promenada. To przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 349 000 zł68 m² 19 838,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Есть так-же квартиры в других топовых инвестициях Варшавы. Подробнее по телефону. Ru/ua/en below Wola. ul. Jana Kazimierza 70 Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 950 zł37 m² 106,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 37 m2, parter/4 bez windy, w budynku z 1948 r. przy ul. Wspólnej, śródmieście Południowe. Idealne dla pary, singla/singielki lub grupy przyjaciół (do 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Warszawa

Żoliborz Dziennikarski,Warszawa

2 400 zł25 m² 96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka położona w eleganckiej kamienicy przy metrze Plac Wilsona. Mieszkanie bardzo ciche z widokiem na zielone, piękne podwórze. Doskonały punkt komunikacyjny - metro, tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

2 240 zł30 m² 74,67 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przytulna, jasna kawalerka na ul. Stańczyka 4 *mieści się na 1 piętrze w 14-piętrowym budynku z windą *mieszkanie o powierzchni 30 m2 ma wydzielone strefy: aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Warszawa

Ursynów,Warszawa

1 799 000 zł97 m² 18 548,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku w dzielnicy Ursynów. Teren osiedla jest dobrze utrzymany, a samo osiedle przyjazne. Mieszkanie składa się z: -przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Żoliborz,Warszawa

5 900 zł78 m² 75,64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa lokalizacja i usytuowanie apartamentu - ogromny taras na ostatnim piętrze! Mamy przyjemność zaoferować Państwu do wynajęcia jasny, niezwykle przestronny, wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mirów,Warszawa

11 700 zł190 m² 61,58 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Prestiżowa lokalizacja: serce miasta: apartament usytuowany jest przy ul. Łuckiej, w samym centrum Warszawy. Sąsiedztwo elit: w pobliżu znajdują się luksusowy hotel Hilton i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 449 000 zł63 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Opiekun oferty tel. Mam przyjemność zaprezentować państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2. Podstawowe informacje: dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią oraz balkonem. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Talarowa

Tarchomin,Warszawa

1 022 000 zł84 m² 12 123,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z 2-poziomowym mieszkaniem w bardzo spokojnej i dobrze skomunikowanej (12min do metra) okolicy na ostatnim piętrze o powierzchni 84,30m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubelska

Praga-Południe,Warszawa

1 299 999 zł76 m² 17 105,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie na warszawskiej Pradze Południe, w okolicy Stadionu Narodowego i Parku Skaryszewskiego. Mieszkanie znajduje się na cichym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do wynajmu przestronnego, dwupokojowego mieszkania z balkonem, położonego w dzielnicy Ochota przy ulicy Drawskiej. To wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Umińskiego

Gocławek,Warszawa

2 800 zł63 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

* gocław * 3 pokoje * 63 m2 * balkon * piwnica* Oferujemy do wynajęcia widne, trzypokojowe (powierzchnia 63 m2) mieszkanie z balkonem, położone na warszawskim Gocławiu, w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smoleńska

Targówek,Warszawa

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone na Targówku przy ulicy Smoleńskiej. To mieszkanie o powierzchni 38 m oferuje komfort i nowoczesność w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zadbane jednopokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na Mokotowie przy ulicy Wynalazek. Mieszkanie o powierzchni 34 m znajduje się na trzecim piętrze sześciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowego mieszkanie do wynajęcia z balkonem, położone w atrakcyjnej dzielnicy Bielany przy ulicy Kasprowicza. To mieszkanie o powierzchni 45 m znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Szekspira

Wawrzyszew,Warszawa

485 000 zł26 m² 18 653,80 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Nieruchomości prezentuję przytulne mieszkanie po remoncie, w bardzo dobrym standardzie. Metro w odległości 600 metrów! Nieruchomość o powierzchni użytkowej 26 m2 ulokowana jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia eleganckie, klimatyzowane mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem, położonego w prestiżowej lokalizacji na Żoliborzu przy ulicy Przasnyskiej. To komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Buków,Warszawa

717 000 zł44 m² 16 295,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż I Dwa pokoje I Tarchomin I Białołęka I Balkon Luksusowe mieszkanie przy ul. Aluzyjnej 33 na warszawskim Tarchominie, dla bardzo wymagającego Klienta. Cechy I zalety: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

3 500 zł59 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, 2 pokojowe mieszkanie na Kabatach przy Alei Kasztanowej. Ciche, widne, dwustronne. Kuchnia i łazienka dobrze wyposażona. Obecnie pokoje są nieumeblowane. Możliwe jest podstawowe do meblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na Białołęce przy ulicy Modlińskiej, w dogodnej lokalizacji w pobliżu trasy mostu północnego. Mieszkanie znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

990 000 zł44 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Warszawie, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Wilanów. Mieszkanie o powierzchni 44 m składa się z dwóch pokoi ( 29 i 10 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne jednopokojowe mieszkanie z balkonem, położone na bliskiej Woli przy ulicy Chłodnej. To eleganckie mieszkanie o powierzchni 30 m znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

3 100 zł49 m² 63,27 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia eleganckie dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane na Mokotowie przy Alei Wilanowskiej. Mieszkanie o powierzchni 49 m znajduje się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jankowska

Ochota,Warszawa

3 150 000 zł117 m² 26 969,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu znajdującego się na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. To luksusowe osiedle charakteryzuje się doskonałą lokalizacją blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Okęcie,Warszawa

899 000 zł51 m² 17 592,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

### Na sprzedaż: przestronne dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Okęciu Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupokojowego mieszkania położonego przy ul. Drzewieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 273 000 zł67 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 z balkonem w najpiękniejszej dzielnicy Warszawy: nowy Wilanów. Rozkład pomieszczeń: - hol z szafami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

495 000 zł28 m² 17 786,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,83m2 w bloku wielorodzinnym budowanym w technologii Ramy H. Nieruchomość położona w atrakcyjnej części Pragi Południe-Saskiej Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

2 500 000 zł102 m² 24 509,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Luksusowy apartament z dwoma sypialniami, dużym salonem z balkonem, oddzielną kuchnią połączoną z jadalnią i garderobą, łazienka z prysznicem. Zlokalizowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

839 000 zł37 m² 22 675,70 zł/m²

 

Piętro:9/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność prezentować 2 pokojowe mieszkanie, idealne na wynajem krótkoterminowy bądź prywatnie. Nieruchomość mieści się w jednej z najbardziej popularnych inwestycji w Warszawie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij