dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

1 180 000 zł65 m² 18 078,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Dzień otwarty sobota 6 września w godz 13.00 - 15.00 Zapraszam do potwierdzenia godziny spotkania. Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie, 6-te piętro, dwa balkony ul Kłobucka 8C Wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

728 000 zł42 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

We speak pl, ua, ru, eng Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji - ul. Andersa, śródmieście Powierzchnia mieszkania: 41,6 m Lokalizacja: śródmieście, warszawa Piętro: 6 (winda).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rogalińska

Wola,Warszawa

1 338 000 zł71 m² 18 794,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 71,19 m2 na którą składa się: - salon z otwartą kuchnią wraz z wyjściem na balkon, - łazienka z wanną posiadającą funkcje hydromasażu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

475 000 zł38 m² 12 633 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji - idealne na start lub pod inwestycję! Warszawa, ul. Łojewska 26 | 37,6 m | Piętro 4/4 Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji - tylko 700.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Trzcinowa

Włochy,Warszawa

1 238 000 zł96 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie z 3 balkonami na Warszawskich Włochach. Oferta na wyłączność dostępna tylko u nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 000 zł45 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa Śródmieście Południowe Al. Szucha apartament 2 -pokojowy, 45 m2 połączony z aneksem kuchennym, sypialnia , łazienka z wc oraz hall. Dodatkowo do mieszkania przynależy duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

799 000 zł49 m² 16 306,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie 49 m Praga-Północ, ul. Wileńska Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Wileńskiej 14 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Rakowiec,Warszawa

1 112 014 zł79 m² 14 076,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament 4 pokojowy + 2 balkony ( 8,49m2 , 4,22m2 ) ochota/włochy - obok wkd Raków 10 minut spacerem do wkd 15 minut śródmieście To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

2 980 zł35 m² 85,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz klimatycznego mieszkania na wynajem, w doskonałym miejscu komunikacyjnym, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Nieruchomość położona w zielonym sercu Mokotowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

779 000 zł38 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m - 9. piętro w 14-piętrowym bloku z windą -warszawa - balkon - osobna kuchnia z oknem - po generalnym remoncie - spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

1 709 000 zł146 m² 11 705,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie 146 m - aleje jerozolimskie | winda | świetna inwestycja** Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 146 m , położone w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Marina Mokotów,Warszawa

1 568 800 zł59 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne, ciche mieszkanie 59 m2 3-pokojowe na osiedlu Marina Mokotów. Położone w jednej z najbardziej cenionych inwestycji w Warszawie. Osiedle posiada duży prywatny park, staw, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stanisława

Wola,Warszawa

1 370 000 zł76 m² 18 146 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe (możliwość łatwej aranżacji układu 4-pokojowego) na Woli, blisko ulicy Obozowej. Przestronne mieszkanie o powierzchni 75,50 m2 składające się z: - jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilanów,Warszawa

3 700 zł46 m² 80,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 46 m | 2 pokoje | Wilanów | Po remoncie | Cisza i zieleń Na wynajem przestronny, świeżo wyremontowany apartament o powierzchni 46 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

839 000 zł35 m² 23 971,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przepiękne mieszkanie w wyjątkowym miejscu w centrum miasta z niczym nie przesłonietym widokiem na Plac Bankowy. Al. Solidarności róg Bielańskiej. Przy stacji metra Ratusz Arsenał,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

4 200 zł61 m² 68,85 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja ul. Ogrodowa - w pobliżu Sądów. Metro 5 min piechotą. Lokal idealny na kancelarię prawną, komorniczą, biuro rachunkowe, gabinet terapeutyczny. Mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

5 200 zł87 m² 59,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Speak pl, eng, ru, ukr 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem - Wilanów, ul. Sarmacka Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3-pokojowe na parterze, z kameralnym ogródkiem - idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

540 000 zł44 m² 12 217,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ustawne, jasne i ciche mieszkanie - z dużym balkonem z dużą oddzielną kuchnią! Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku z 2001 roku zlokalizowane na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

580 000 zł47 m² 12 340,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na Pradze-Północ w bloku z 1976 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47m2 przy ul. Radzymińskiej składające się z: przedpokoju Salonu Sypialnia Kuchnia Pokój Obudowana Loggia Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

490 000 zł39 m² 12 684 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

00% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wola,Warszawa

4 100 zł43 m² 95,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne i ustawne dwupokojowe mieszkanie w inwestycji "la Wola" przy ul. Szarych Szeregów, na Bliskiej Woli. To wyjątkowa lokalizacja i wygodny, szybki dostęp do wszystkiego, co oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Kabaty,Warszawa

12 900 zł190 m² 67,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta! Przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 190 m , zajmujące dwa ostatnie piętra nowoczesnego budynku, tuż obok stacji Metro Kabaty. Komfort, prestiż i doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Niepodległości

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł24 m² 125 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: - dostępne od września 2025 - available from September 2025 - otoczenie nieruchomości "studio" położone w centralnej części Warszawy, u zbiegu ulic Aleja Niepodległości oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

637 000 zł43 m² 14 694,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie na Białołęce, usytuowane na 2 pietrze w 2 piętrowym budynku, na ogrodzonym, monitorowanym i strzeżonym osiedlu w spokojnej okolicy. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

756 000 zł72 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie 72M2, 3 pokoje, białołęka, ul. Myśliborska sprzedaż lub zamiana na 2 pok., mieszkanie na parterze lub z windą. Minimum 42m2. Na sprzedaż: mieszkanie w dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maciejewskiego

Białołęka,Warszawa

798 000 zł55 m² 14 509,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z całorocznym, oszklonym tarasem. Zamień miejskie tempo na domową przestrzeń-przez cały rok, niezależnie od pogody. Oszklony taras, który staje się drugą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rembertów,Warszawa

473 613 zł36 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% pcc Zakup od dewelopera Szukasz idealnego miejsca do życia - w otoczeniu zieleni, ale z szybkim dostępem do centrum Warszawy? Poznaj kameralne, zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

992 000 zł52 m² 19 007,50 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 8 piętrze w 12-piętrowym apartamentowcu z windą z 2010 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Radziwie. Osiedle zamknięte, strzeżone. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

776 388 zł58 m² 13 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% pcc Zakup od dewelopera Mieszkania gotowe do odbioru Na sprzedaż mieszkanie w nowym kompleksie mieszkaniowym położonym przy ul. Marywilskiej - w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Odolany,Warszawa

1 145 000 zł55 m² 20 818,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,71 m idealne dla rodziny lub osób szukających wygodnego, przestronnego lokum. English copy below W skład mieszkania wchodzą: jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Włochy,Warszawa

1 137 594 zł76 m² 14 968,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament 4 pokoje 75,34 m + balkon 4,65 m warszawa / nowe włochy 15 minut pociągiem do śródmieścia 3 minuty pieszo do przystanku autobusowego 30 minut komunikacją do centrum Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dubieńska

Praga-Południe,Warszawa

1 850 zł29 m² 63,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla singla, pary - potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - umowa na 12 miesięcy Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 29 mkw na warszawskiej Pradze Południe przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

690 000 zł49 m² 14 081,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Okazja cenowa! mieszkanie: dwa niezależne pokoje z widną kuchnią, mieszkanie 5 lat temu przeszło remont (nowa elektryka, drzwi, podłogi,łazienka, kuchnia) Salon 22 m z wyjściem na mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wilanów,Warszawa

5 500 zł100 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w cichej części Miasteczka Wilanów. Funkcjonalne, w pełni urządzone i gotowe do wprowadzenia od zaraz. Apartament posiada funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

392 985 zł19 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Polecamy Państwa uwadze niewielkie, ale całkiem przyjemne mieszkanie, idealne jako tzw startowe ;) lub jako inwestycja pod wynajem Na powierzchni 19,17 mkw. znajdują się: - pokój dzienny ok. 14 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

795 000 zł42 m² 19 156,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż 41,5 metrowe mieszkanie przy stacji metra Płocka. Mieszkanie jest W stanie idealnym I składa się Z: 3 pokoi kuchni ( ślepa kuchnia) łazienki piwnicy dodatkwo: mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Rakowiec,Warszawa

609 390 zł36 m² 16 908,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe - 36,04m2 + ogródek 29,46m2 ochota/włochy - obok wkd Raków 7 minut spacerem do wkd 15 min komunikacją/samochodem do centrum To idealna propozycja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 180 000 zł65 m² 18 078,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie, 6-te piętro, dwa balkony ul Kłobucka 8C Wyjątkowy apartament w central park gotowy do zamieszkania, gustownie wykończony, położony na zamkniętym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście Północne,Warszawa

5 955 zł122 m² 48,81 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mozliwość domeblowania według potrzeb najemcy według umowy. Bezpośrednio. Centrum - muranów al. Jana Pawła 3pok. 2łaz lux loggia garaż tel.   właściciel. Garaż * loggia * ochrona *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

2 150 zł44 m² 48,86 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie przy ul. Conrada 21 to doskonała propozycja dla pary lub rodziny z dzieckiem, ceniących komfort i dobrą komunikację miejską w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białołęcka

Annopol,Warszawa

651 000 zł52 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji. Proponujemy narożne mieszkanie 3 pokojowe. Powstaje na nowym, ładnym osiedlu przy ul. Białołęckiej. Na powierzchni 52,5mkw zaplanowano: - salon z aneksem kuchennym (20mkw) - 2.