dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

4 750 zł55 m² 86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam! Z widokiem na Park! 2 miejsca garażowe i komórka lokatorska w cenie! Mieszkanie z klimatyzacją! Do wynajęcia piękne, jasne, ciche dwupokojowe mieszkanie monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kakowskiego

Gocław,Warszawa

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w urokliwej części Gocławia. Idealne dla singla, pary jak również pary z dzieckiem (pełna infrastruktura do zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł40 m² 95 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

English version below Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia w samym centrum Warszawy przy skrzyżowaniu ulicy Grzybowskiej i Alei Jana Pawła II; 10 minut piechotą od Dworca Centralnego;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Optyków

Praga-Południe,Warszawa

799 680 zł62 m² 12 819,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja Oferta dotyczy mieszkania z inwestycji Park Skandynawia IV. Inwestycja mieści się kilka kroków od Centrum Handlowego Promenada. Dobry dojazd do Centrum zarówno autem jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

2 800 zł38 m² 73,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaoferować Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem w pięknej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Aspekty formalne / warunki najmu / opłaty Najem odbywa się poprzez najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

849 500 zł74 m² 11 418 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne Ekskluzywna oferta, która jest dostępna wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie w zadbanym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strubiczów

Ochota,Warszawa

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 01.09 | ZIELONA OKOLICA | KOMUNIKACJA | W POBLIŻU LOTNISKA | BLISKO WUM | Mamy przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczne mieszkanie na wynajem w urokliwej okolicy - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

1 027 000 zł67 m² 15 228,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osoby zainteresowane nowym projektem zapraszam do kontaktu. Biuro czynne w godzinach: 10:00 - 20:00 (od poniedziałku do piątku). W związku z dużą ilością zapytań, proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Śródmieście Północne,Warszawa

7 000 zł85 m² 82 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko w biurze em5 Nieruchomości. Mieszkanie na wynajem w prestiżowej lokalizacji. Nieruchomość idealna dla młodej rodziny, singla jak i osób starszych (w bloku jest winda). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

1 070 000 zł83 m² 12 891,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 83 m2, zlokalizowane w dzielnicy Ursus, ul. Dzieci Warszawy. Mieszkanie znajduje się na 3 (ostatnim) piętrze z windą, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Taylora

Ursus,Warszawa

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, salonu z aneksem kuchennym oraz sypialni. Nieruchomość jest całkowicie umeblowana, gotowe do zamieszkania. Z salonu wyjście na duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 750 zł32 m² 85,54 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wielkim atutem mieszkania jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych, tramwajowych czy II linii metra nie stanowi problemu. Trasa W-Z oraz Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

3 200 zł36 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Komputerowej 8. *Apartamentowiec został oddany do użytku w 2020. *Estetyczny, jasny i prosty wystrój. *3 piętro z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Elsterska

Praga-Południe,Warszawa

1 750 zł17 m² 102,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka na Saskiej Kępie przy Elsterskiej 10. *Położona na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku. *Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. *Spokojna, zielona i cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

514 000 zł35 m² 14 685,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni łazienki z oknem, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie rozkładowe, jasne i ciche z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łochowska

Praga-Północ,Warszawa

3 200 zł31 m² 105 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klucze do dyspozycji biura! telefon klimatyzacja! W ogłoszeniu : Przepiękne, słoneczne mieszkanie znajdujące się na III piętrze w budynku przy ul. Łochowskiej 36a. Mieszkanie idealnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hołówki

Dolny Mokotów,Warszawa

3 100 zł53 m² 58,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dolny Mokotów, dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia od zaraz Rozkład i wyposażenie: - sypialnia - wygodny tapczan ( szerokość 110cm ), 2 szafy - pokój przechodni wygodny tapczan ( szerokość 110.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Bielany,Warszawa

520 000 zł33 m² 15 757,60 zł/m²

 

Piętro:17/21

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Chciałabym zaprezentować Państwu mieszkanie na Bielanach tuż przy granicy z Żoliborzem! To przytulne mieszkanie na osiedlu Ruda, w bezpośrednim sąsiedztwie Kępy Potockiej i Lasku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

573 648 zł28 m² 20 829,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Projekt architektoniczny został przygotowany przez pracownię Kuryłowicz & Associates sp. z o.o. i zakłada wysoką dbałość o detale i elegancję. Przestrzeń osiedla zorganizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

400 000 zł32 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż, kawalerkę z ogromnym potencjałem zlokalizowanej w spokojnej części Białołęki. Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł29 m² 1 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób pracujących. Do wynajęcia kawalerka (2 pokoje) w okolicy ch Arkadii i Klifa przy ul. Okopowej 43. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze (są 2 nowe windy), jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klarysewska

Mokotów,Warszawa

5 500 zł49 m² 112,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Witam serdecznie, mam do wynajęcia w pełni umeblowane luksusowe 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy. Wykwintny komfort w wysmakowanym stylu. Ulica jest objęta strefą bezpłatnego parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 400 000 zł77 m² 18 252,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży ekskluzywnego trzypokojowego apartamentu o powierzchni 76,70 m2, położonego przy ulicy Cybernetyki 7d w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Kawęczyn-Wygoda,Warszawa

579 000 zł57 m² 10 218,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nieruchomość inwestycji Park Leśny Rembertów! Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położna na 5 piętrze w nowo oddanym budynku stanowiącym część inwestycji Park Leśny Rembertów przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przestronna kawalerka przy Jana Kazimierza 64a. *Na warszawskiej Woli. *Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w 6-piętrowym budynku. *Osiedle z placem zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Gocław

Gocław,Warszawa

798 000 zł71 m² 11 176,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w zielonej i cichej części Gocławia. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 8-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Wawer,Warszawa

280 000 zł17 m² 16 279,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka 17,2mkw. w cichej części Marysina Wawerskiego. Kawalerka usytuowana na parterze w niskim bloku z lat 60-tych. Budynek po termomodernizacji, remoncie klatek schodowych. Lokal może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

699 000 zł49 m² 14 207,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferta bez prowizjii od klienta kupującego Do sprzedania przytulne dwa pokoje - 49,2 m2, do mieszkania lub na inwestycję pod wynajem. Mieszkanie zlokalizowane na Warszawskich Kabatach, przy ul. Dembego 10,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

4 100 zł34 m² 120,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaoferować 2-pokojowy aprtament przeznaczony na wynajem. Lokal jest wykończony w wysokim standarzdzie i zanajduje się w kameralnym apartamentowcu przy ulicy Bokserskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Chrzanów,Warszawa

646 000 zł39 m² 16 483,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! bez prowizji! Nowe osiedle na warszawskim Chrzanowie to sześć nowoczesnych budynków z podziemnymi garażami. Wyjątkowy design architektury i bogactwo zieleni sprawią, że to osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursynów,Warszawa

1 957 800 zł122 m² 16 026,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i podatku pcc - kupujesz od dewelopera. Komfortowe mieszkanie dla Twojej rodziny. Salon z aneksem 37,17 mkw i spiżarnia 3,17 mkw. Dwie garderoby i dwie łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kwiatu Paproci

Stegny,Warszawa

13 500 zł117 m² 115,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament z tarasami, z otaczającym go z trzech stron własnym ogródkiem położony na Mokotowie na osiedlu kameralnych budynków przy ul. Eukaliptusowej. Apartament ma powierzchnię ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Moliera

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł80 m² 81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Klimatyczne czteropokojowe mieszkanie w centrum Warszawy z pięknym widokiem na Plac Teatralny Mieszkanie znajduje się w centrum Warszawy na ulicy Moliera, na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starej Baśni

Bielany,Warszawa

2 400 zł29 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

- for English check below - Tanio do wynajęcia odświeżona kawalerka - bliskie Bielny. Wszystko dostępne w okolicy w pieszym dystansie: - sklepy - szkoły - przystanki tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Skorosze,Warszawa

3 350 zł44 m² 76,14 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Eleganckie - piękne 2 pok. mieszkanie o pow. 44,14m2 w Ursusie - Skorosze w zamkniętym osiedlu z ochroną 24h, przy ul. Dzieci Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

3 600 zł42 m² 86 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz! Nowe i umeblowane dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z 2023 roku. Mieszkanie świeżo po wykończeniu, nie było dotąd przez nikogo zamieszkane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Brylowska

Wola,Warszawa

1 390 000 zł110 m² 12 694,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Zapraszamy na ul. Brylowską 35, gdzie czeka na Ciebie mieszkanie, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Ta nieruchomość o powierzchni 109.5m2 to idealna propozycja dla tych, którzy marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

525 000 zł31 m² 16 935,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Zapraszam na prezentację! mieszknaie - 31 m2 z możliwością wydzielenia sypialni- świetnie skomunikowane Metro, tramwaj, autobus, lotnisko lokalizacja - Warszawa Mokotów ul. Stefana Bryły 3 cena -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu Bielany Residence. Przy metro Młociny. Recepcja, monitoring; do dyspozycji bez opłat duża siłownia i sauna. Opcjonalnie miejsce postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bródno

Bródno,Warszawa

620 000 zł43 m² 14 418,60 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie na Bródnie. Nieruchomość do odświeżenia / ewentualnego remontu. Mieszkanie: lokal ma 43 m2 i znajduje się na 12 piętrze w 12 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium 2 rooms apartment at Marszałkowska Street, city center, warsaw. Very charming, cozy 2 rooms apartment located in the heart of Warsaw. 3 rd floor with elevator. Living room with open kitchen annex,.