dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 033 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 033 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

618 750 zł38 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze w budynku (10 pięter) mieszkalnym w Warszawie - Praga Południe. Wykończenie: podłogi - panele podłogowe; ściany - tynk, glazura; okna - pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

840 000 zł41 m² 20 488 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży słoneczny, 2-pokojowy apartament z tarasem na ciche patio, położony przy Alei Rzeczypospolitej w Miasteczku Wilanów. Inwestycja " Wilanów Królewskie Przedmieście" została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Kabaty,Warszawa

775 000 zł48 m² 16 145,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Agencjom, dziękuję. Mieszkanie jasne i ciche. Okna wychodzą na ulicę Mielczarskiego, jedna z najszerszych ulic osiedlowych na Kabatach, z niewielkim ruchem samochodowym. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Las Bielański,Warszawa

620 000 zł47 m² 13 191,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1968 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wrzeciono. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Iwanowa-Szajnowicza

Kabaty,Warszawa

4 500 zł47 m² 95,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, 2 pokojowe mieszkanie tuż przy Metrze i Lesie Kabackim. Mieszkanie wykończone jest z dbałością o każdy detal dla najemców ceniących estetykę oraz wygodę. Będziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterewicza

Praga-Południe,Warszawa

720 000 zł53 m² 13 584,90 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w świetnej lokalizacji na Warszawskim Gocławiu z widokiem na Balaton. Oferta na wyłączność dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczęśliwice,Warszawa

9 500 zł115 m² 82,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

We speak Ua Pl Ru En Oferta numer 388926 Nowo wyremontowany, dwupoziomowy apartament znajdujący się na 3. i 4. piętrze budynku przy ulicy Włodarzewskiej na Ochocie (park Szczęśliwicki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koński Jar

Ursynów,Warszawa

890 000 zł44 m² 19 208,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44.2m , położone na 2-gim piętrze 4 piętrowego budynku z 1975roku. Prezentowane mieszkanie to doskonała propozycja dla osób poszukujących inwestycji pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obywatelska

Włochy,Warszawa

660 000 zł40 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

[cena do negocjacji] [kupujacy nie płaci prowizji] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko: warszawa Włochy / 2 pokoje - 40m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Stegny,Warszawa

1 580 000 zł93 m² 17 053,40 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 3 - pokojowe mieszkanie z kuchnią otwartą na salon o powierzchni 92,65 m2 na Stegnach. Podstawowe informacje: mieszkanie w dobrej kondycji, nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sady Żoliborskie,Warszawa

5 500 zł53 m² 103,77 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią na Żoliborzu 53 m Lokalizacja: warszawa, sady Żoliborskie, ul. Przasnyska Rok budowy: 2013 Powierzchnia: 53 m + loggia 11,48 m Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 548 000 zł75 m² 20 640 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

We speak pl,ua, ru,eng Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Jagiellońska 55D (dom Development), ukończonej w 2024 roku. Bez podatku pcc 2% Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Służew,Warszawa

799 000 zł58 m² 13 776 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3pokojowe na osiedlu Służew nad Dolinką. Technologia budowy rama H. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki z wanną, osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Bródno,Warszawa

530 000 zł36 m² 14 854,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2, usytuowane na na parterze w 10 piętrowym budynku z 1979 roku zlokalizowane na Bródnie przy ul. Łabiszyńskiej. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliborska

Tarchomin,Warszawa

850 000 zł72 m² 11 822 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferuję do sprzedaży ładne, zadbane 3 pokojowe mieszkanie o pow. 72m2 na 3 piętrze (winda) w 5 p. budynku na ogrodzonym osiedlu. Mieszkanie zlokalizowane na Białołęce ( Tarchomin) przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

579 000 zł51 m² 11 375,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie o powierzchni 50,9m2 znajdujące się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu "dąbrówka Wiślana" przy ulicy Aluzyjnej na Warszawskich Nowodworach (dzielnica Białołęka). Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Międzylesie,Warszawa

4 500 zł68 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie wykończone, nigdy nie niezamieszkałe, 3-pokojowe mieszkanie w Międzylesiu, przy ulicy Mieczysława Pożaryskiego. Inwestycja Przystanek Międzylesie. Dwa miejsca parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gocław,Warszawa

695 000 zł58 m² 11 949,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Okazja! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Bora Komorowskiego na Gocławiu. Miejsce idealne dla rodziny lub dla inwestora pod wynajem. Doskonała lokalizacja, w okolicy liczne szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

1 090 000 zł40 m² 27 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Nowa cena na ostatni tydzień lutego. Zapraszam na prezentację. Wyjątkową nieruchomość na prestiżowym osiedlu Eko Park ul. Chodkiewicza, warszawa Oferuję na sprzedaż eleganckie studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

719 000 zł38 m² 18 724 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Szukać nieruchomości w topowej lokalizacji? Ta oferta spełni twoje wymagania Idealna Inwestycja: - naprzeciwko Ogrodu Krasińskich - 2 minuty do Muzeum polin - 1 km do starego miasta - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wesoła,Warszawa

890 000 zł70 m² 12 694,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 3 pokojowe w Starej Miłosnej na osiedlu Pod Sosnami z ochroną i monitoringiem. Składa się z : -salonu z aneksem kuchennym(agd), wyjściem na balkon, strona wschodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obywatelska

Włochy,Warszawa

1 590 000 zł107 m² 14 818,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować Państwu pięciopokojowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Zielona Italia. Atuty nieruchomości: - zadbany teren; - świetnie rozwinięte zaplecze usługowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obywatelska

Włochy,Warszawa

1 590 000 zł107 m² 14 818,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie na osiedlu Zielona Italia. Atuty nieruchomości: - przestronne i funkcjonalne mieszkanie; - szerokie możliwości aranżacyjne; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

1 190 000 zł61 m² 19 419,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 2-pokojowego mieszkania o podwyższonym standardzie na zamkniętym i lubianym przez mieszkańców Warszawy osiedlu Hubertus przy ul. Obrzeżnej 1a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

640 000 zł50 m² 12 673,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku z 2000 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle ciche, ogrodzone i strzeżone. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

669 000 zł45 m² 14 866,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 44,4 m2 znajdującą się na czwartym piętrze bez windy w przedwojennej kamienicy na Pradze-Południe przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Melomanów

Mokotów,Warszawa

970 000 zł65 m² 14 973,80 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przestronne mieszkanie na Mokotowie w nowym budownictwie Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64,78 m2, usytuowane w doskonałej lokalizacji na Mokotowie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

999 000 zł59 m² 16 897,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie przy ul. Górczewskiej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym apartamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

850 000 zł48 m² 17 708 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe na Ursynowie Budynek z 2008r, cegła Ekspozycja południowo-zachodnia Taras 18 m Mieszkanie w pełni wyposażone mieszkanie położone miedzy metrem Natolin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

662 000 zł44 m² 14 909,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,4m2, usytuowane na 7 piętrze w budynku 8 piętrowym z 2003roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej. Mieszkanie składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

926 485 zł52 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 51,5 m2, na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pszczyńska

Targówek,Warszawa

1 980 000 zł152 m² 13 040,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2003

Od dawna szukasz nieruchomości, która okaże się inwestycyjnym strzałem w 10-tkę? Nie musisz szukać dalej! To 6-lokalowe mieszkanie w budynku z cegły z 2003r. jest przygotowane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tumska

Włochy,Warszawa

675 000 zł51 m² 13 235,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania w pięknie odrestaurowanej kamienicy na Warszawskich Włochach Mieszkanie znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Wesoła,Warszawa

1 290 000 zł136 m² 9 460,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Prezentuję na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 136 m , położony na trzecim piętrze kameralnego bloku z 2007 roku, znajdującego się w Starej Miłosnej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

1 000 000 zł46 m² 21 505,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferuję do sprzedaży przytulne 2 pokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów. Apartamentowiec z 2010 roku, całodobowa ochrona, wideofon, zielony ogrodzony teren, podjazd dla niepełnosprawnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

648 000 zł48 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż bardzo ciche, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią, tarasem i komórką lokatorską. Mieszkanie zadbane, do ewentualnego odmalowania. W budynku jest winda. Ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Trzykrotki

Wawer,Warszawa

790 000 zł95 m² 8 315,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Witam Serdecznie, zapraszam do zapoznania się z moją prywatną ofertą, na sprzedaż mieszkania bezczynszowego o powierzchni95 m wraz z działką o pow.468 m. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krochmalna

Mirów,Warszawa

1 040 000 zł27 m² 38 518,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w centrum Warszawy, przy ulicy Krochmalna. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku z pełnym zapleczem usługowym i wygodami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Koło,Warszawa

545 000 zł29 m² 18 793,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie w kamienicy z 1936r przy ulicy Obozowej. Kamienica po wymianie pionów, monitoring na klatkach, klatki przed remontem. Mieszkanie do własnej aranżacji z bardzo dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Skorosze,Warszawa

699 000 zł38 m² 18 443,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 37,9 m2, piętro 3/6 z windą, w budynku z 2023 roku, ursus Skorosze. Mieszkanie wykończone i wyposażone w wysokim standardzie, w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyłęcka

Włochy,Warszawa

699 000 zł48 m² 14 611,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Wyłącznie u mnie! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij