dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 087 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 087 ogłoszeń

930 000 zł44 m² 21 136,36 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Powiślu przy ul. Okrąg budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 8 piętrowym budynku. Rok budowy: 1963 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 147 000 zł51,49 m² 22 276,17 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Słoneczne i jasne dwupokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, z których roztacza się wspaniały widok na panoramę Warszawy, usytuowane na piątym piętrze w kamienicy z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł53,78 m² 14 856,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Komfortowe i zadbane mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i miejscem parkingowym | Warszawa Włochy Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 53,78.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł65,84 m² 22 782,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w inwestycji Soho Factory, trzy pokoje, 65,84 m2, na pierwszym piętrze, z balkonem. Soho Factory to wyjątkowa lokalizacja łącząca nowoczesne budynki z postindustrialnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

965 000 zł78,80 m² 12 246,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Warszawa, bemowo ul. Lazurowa - 4 pokoje / 78,8m2 + balkon + piwnica | metro bemowo 10 minut autobusem do metro bemowo Park Górczewska - 5 minut spacerem Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł58 m² 153,45 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

**nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji** English version below Do wynajęcia nowocześnie urządzone, klimatyzowane, trzypokojowe mieszkanie w Śródmieściu, przy ul. Grzybowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł63 m² 15 079,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 63m na parterze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie przez 12 lat przeznaczone było pod działalność gospodarczą. - przedszkole. Przystosowanie go do celów mieszkalnych wymaga remontu.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł71 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 70.60 m2 i wysokości 2,70 m zlokalizowane na warszawskiej Pradze - Południe, ul. Nowaka Jeziorańskiego 45. Osiedle Saska.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł53,55 m² 20 915,03 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł34,19 m² 32 026,91 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Alpha Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych inwestycji mieszkaniowych w stolicy - 19 dzielnicy. Nowoczesne osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł40,49 m² 16 053,35 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak podatku pcc Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,49 m2, w bliskiej odległości od Stacji Merta Bródno. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł45,60 m² 16 644,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Wiatracznej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł29,99 m² 16 638,88 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Puszczy Solskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 11 piętrowym budynku. Rok budowy: 1980 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł44 m² 14 545,45 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 6. piętrze zadbanego budynku na warszawskim Gocławiu. To idealna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł63,50 m² 1 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowe mieszkanie Warszawa Wola

Szczegóły ogłoszenia

714 000 zł49,30 m² 14 482,76 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Okolica: doskonały punkt. Budynek stoi w samym środku osiedla. Tuż obok znajduje się duży sklep, wkoło liczne usługi, szkoły, przedszkola. Do awf około 1 km, podobna odległość dzieli nas od.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł64 m² 13 281,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mokotów I 4 pokoje I Cisza I Zieleń opis nieruchomości: dwustronne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 usytuowane w niskim budynku, w środku spokojnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50,70 m² 13 786,98 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50,7 m , położone na 4 piętrze w zielonej, spokojnej części Bielan. To oferta idealna zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób.

Szczegóły ogłoszenia

9 103 500 zł153 m² 59 500 zł/m²

 

Piętro:28

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu luksusowego apartamentu o pow. 160m w ekskluzywnym apartamentowcu - Złota 44. Udogodnienia Apartamentowiec dysponuje największym prywatnym basenem.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł35 m² 14 257,14 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie (bez mebli) na warszawskim Bródnie w dzielnicy Targówek. Całkowita powierzchnia 35 do tego piwnica 1,5. Blok jest bardzo dobrze utrzymany, nowe windy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł30 m² 28 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bliska wola Mieszkanie na parterze - urządzone w wysokim standardzie na nowopowstałym osiedlu. Lokalizacja - Bliska Wola przy ulicy Kasprzaka. Mieszkanie z dużym tarasem i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł80,55 m² 18 001,24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

4-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem - idealne dla rodziny - Targówek 80,55 m + prywatny ogród 158 m Przestronne i funkcjonalne mieszkanie rodzinne, położone na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł46,60 m² 20 365 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie na parterze o powierzchni 46,6m2 z dwoma ogródkami zlokalizowane przy ulicy Żupniczej w Warszawie. Dzielnica Praga Południe Kamionek.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł35,50 m² 33 661,97 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Zachęcam do obejrzenia filmu (link poniżej), a także do przeczytania opisu i oczywiście zapraszamy na prezentację. Mówiąc po krótce mam.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł46,91 m² 63,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone na Mokotowie przy ul. Dąbrowskiego. Dostępne od czerwca 2026 roku. Zostań najemcą nieruchomości położonej w kameralnym bloku, tylko 2 piętra. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł44 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe, nowe mieszkanie w inwestycji typu loft na warszawskiej Pradze-Północ (ul. Szwedzka). Opis lokalu Mieszkanie o powierzchni 44 m , usytuowane na 2. piętrze (w.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł93,93 m² 18 087,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Eurovilla prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Miasteczku Wilanów. Na powierzchnię mieszkania składa się m.in: Salon połączony z kuchnią i wyjściem na taras, 2 sypialnie, 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł72 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Ciche, bardzo jasne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 72m2 (ekspozycja okien południowo - wschodnia, wschodnia), składa się pokoju dziennego o powierzchni około 25 m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł64,60 m² 11 145,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mam przyjemność przedstawić Państwu ciche i komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,60m2, zlokalizowane przy ulicy Gościniec w Wesołej, spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł54,60 m² 16 300,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Poszukiwane jest mieszkanie, które jest gotowe do wprowadzenia, ciche, a jednocześnie świetnie skomunikowane? Ta nieruchomość przy ul. Piaseczyńskiej to idealna propozycja dla pary, rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł28,78 m² 22 758,86 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem o łącznej powierzchni 28,78 m2. Inwestycja powstaje w bezpośredniej bliskości biznesowego Mokotowa oraz lotniska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł66,73 m² 11 239,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, dwupiętrowego budynku z 1952 roku. Ekspozycja okien na trzy strony świata, dzięki temu wnętrza są doskonale doświetlone o każdej porze dnia.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł77,60 m² 115,98 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description below Tylko u nas. Nowoczesny apartament położony wśród zieleni w sąsiedztwie Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. Okolice ulicy Dobrej zachwycają niepowtarzalną.

Szczegóły ogłoszenia

1 337 993 zł52,13 m² 25 666,46 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj w najlepszym miejscu dla życia w centrum Warszawy 10 minut metro Rondo onz 20 minut - do Dworca Centralnego i centrum handlowego Złote Tarasy Na sprzedaż elegancki 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł43,50 m² 17 471,26 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Symbolicznej na Woli. Mieszkanie ma 43,5 mkw, składa się z salonu z wyjściem na ogród, otwartej kuchni z wyspą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł87 m² 21 839,08 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 87m z 4 sypialniami umiejscowione na 9. pietrze 11. piętrowego budynku przy ulicy Namysłowskiej. Układ mieszkania : - 4 sypialnie - osobna kuchnia - łazienka - wc osobne - przedpokój -.