dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 084 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 084 ogłoszenia

1 380 583 zł84,62 m² 16 315,09 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronne mieszkanie z balkonem w cichej okolicy *bez prowizji po stronie kupującego* *bez podatku pcc* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

1 192 000 zł59,59 m² 20 003,36 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w prestiżowej dzielnicy Warszawy Śródmieście, przy Al. Wyzwolenia jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł52,20 m² 14 348,66 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,2 m , położonego przy ul. Łukowskiej w Warszawie, w sercu dzielnicy Praga Południe.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł44,60 m² 22 309,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Nasielskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 44,60m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

760 000 zł46,06 m² 16 500,22 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,06m w budynku z windą przy ul. Karmelickiej w Śródmieściu. W skład mieszkania wchodzą: salon (ok. 15 m ).

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł42 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Astronautów - w praktyce zaledwie 2 minuty od Mokotowa, jednak w zdecydowanie bardziej atrakcyjnej cenie. Lokal znajduje się na drugim piętrze, co.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł57 m² 15 701 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1985

Polecamy ciche, jasne 5 pokojowe na Mokotowie Budynek z 1985r Rama H Ekspozycja północny -zachód Balkon 1x1 m Piwnica 3 m Mieszkanie jako inwesycja pod wynajem, lub do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł64,80 m² 12 654,32 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Szanowni Państwo, prezentujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe dwustronne o powierzchni 64,8 m2, zlokalizowane na Bielanach przy ulicy Bogusławskiego 12 na 10 piętrze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł108 m² 8 981,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie. Ulica Uznamska, targówek, osiedle Róża Wiatrów (wybudowane w 2010 roku przez Dom Development). Osiedle z ochroną i kontrolą dostępu. Przykładowe.

Szczegóły ogłoszenia

12 900 zł120 m² 107,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Apartament 120 m z prywatnym ogrodem, eko Park | ul. Biały Kamień Do wynajęcia przestronny, elegancki apartament o powierzchni 120 m z prywatnym ogrodem i tarasem (ok. 50 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł50,24 m² 16 918,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Księga wieczysta (kw) bez obciążeń, brak ograniczonych praw rzeczowych (hipotek, służebności, dożywocia) w działach III i IV. Apartamentowiec z windą z 2020 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł44,10 m² 16 326,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż ciche mieszkanie o powierzchni 41,3 m , położone na Bielanach Wrzeciono przy ul. Marymonckiej 125. Mieszkanie jest wręcz idealne zarówno dla osób szukających mieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł50 m² 20 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecamy jasne, ciche, komfortowe 2 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Wilanowie Budynek z 2017 r , cegła Balkon 8 m Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł27 m² 18 481,48 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulną kawalerkę na Saskiej Kępie. Budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, 10-piętrowego budynku z windą z 1970.

Szczegóły ogłoszenia

2 595 000 zł61,55 m² 42 160,84 zł/m²

 

Piętro:10/29

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesność, komfort i lokalizacja w samym sercu Warszawy. Ten apartament o powierzchni 61,55 m2 znajduje się na 10. piętrze inwestycji Towarowa Towers, jednego z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł33 m² 17 242,42 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Stylowe mieszkanie po generalnym remoncie | Saska Kępa | W pełni wyposażone | Gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 32,26 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

756 000 zł53,30 m² 14 183,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1974

5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Rembielińskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1974 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 361 850 zł71,68 m² 18 999,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 71,68 m z tarasem o powierzchni 17,16 m , położone na 2 piętrze w kameralnym ogrodzonym budynku (bez windy). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł16 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie, położone w zupełnie nowym budynku z 2025 roku na Pradze-Południe. To idealna propozycja dla osób szukających niewielkiego, ale.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł51 m² 19 588,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| do sprzedaży wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie na Starym Żoliborzu przy Parku Lelewela przy ul. Krechowieckiej. Powierzchnia 51m2, wysokość 2,8m. Bardzo słoneczne, okna na wschód i południe.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł61,89 m² 16 141,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62 m , położonego na kameralnym osiedlu Verde przy ul. Chrościckiego 89D w spokojnej części Warszawy, na styku.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł82,07 m² 14 499,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja!szanowni Państwo zapraszam na prezentację mieszkania pięciopokojowego o wysokości 370cm na zielonej Ochocie w części Szczęśliwice Dzielnica przepełniona zielenią i dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł158 m² 8 101,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Szukasz połączenia przestronności domu z wygodą mieszkania? To 5-pokojowe lokum przy ul. Kiersnowskiego to idealna propozycja dla rodzin oraz osób ceniących styl slow life w otoczeniu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł26,40 m² 22 348,48 zł/m²

 

Piętro:7/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 26.40 m2 znajduje się na 7 piętrze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł45,91 m² 20 257,02 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Emilii Plater. Świetna oferta dla inwestorów - mieszkanie idealne na wynajem. Mieszkanie Mieszkanie jednostronne o pow. 45,9 m2, 3 pokoje, usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł49 m² 16 020,41 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią, położone w doskonałej lokalizacji na warszawskim Mokotowie, przy ul. Bełdan 5. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł28,10 m² 21 886,12 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Wprowadzenie Na sprzedaż wyjątkowa, niezwykle jasna i ustawna kawalerka o powierzchni 28,1 m , zlokalizowana w jednej z najbardziej klimatycznych części Warszawy na Muranowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł47,90 m² 16 492,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie o powierzchni: 47.90 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł52,56 m² 14 459,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Geodezyjnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2009 nieruchomość Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

679 999 zł32,25 m² 21 085,24 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Standard mieszkania : Mam do zaoferowania kawalerkę z możliwością wydzielenia przestrzeni na pełnowymiarowe łóżko. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w bloku oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł82,20 m² 14 111,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Warszawa | Targówek | ul. Geodezyjna 84 Na sprzedaż elegancki, przestronny apartament zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu z 2010 roku, przy ul. Geodezyjnej 84 na warszawskim Targówku.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł77 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie Stary Mokotów ul. Łowicka Budynek: łowicka 23 i 25 to ponadczasowe budynki wg. projektu pracowni Atelier 3 charakteryzujące się eleganckim wykończeniem wraz z zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł50 m² 21 980 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1 piętrze osiedla Metro Art przy ul. Żupniczej 24 w Warszawie. To propozycja dla osób, które cenią miejski styl.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł40,19 m² 14 680,27 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak podatku pcc Promocja! Teraz obniżona cena! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,19 m2, w bliskiej odległości od Stacji Merta Bródno.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł62,20 m² 11 897,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3 pokojowa nieruchomość o powierzchni 62,20 m2 położona nieopodal Parku Skaryszewskiego. Lokal znajduje się na 5-tym - ostatnim piętrze kameralnego budynku bez windy z 1993 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł33,10 m² 16 163,14 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Aleksandra Gajkowicza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 9 piętrowym budynku. Rok budowy: 1976 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł43 m² 13 255,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o pow.43m2 zlokalizowany w Dzielnicy Rembertów w części Stary Rembertów. Mieszkanie 3-pokojowe, umiejscowione na parterze. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament na Powiślu - ul. Dobra, warszawa Śródmieście Na wynajem cichy i słoneczny apartament o powierzchni 42 m , położony na 2. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł55,40 m² 15 162,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. H. Ordonówny budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2006 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł85,20 m² 13 732,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 85,2 m , położone na 3. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Żabińskiego 2 na Ursynowie. Mieszkanie do odświeżenia/remontu.