dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 102 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 004 500 zł49 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Sprzedam bezpośrednio, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49m, położone na 4 (ostatnim) piętrze w budynku przy ulicy Nowolipki w Warszawie (dzielnica Murannów). Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł69 m² 72,46 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie usytuowane przy ulicy Księcia Janusza w kameralnym apartamentowcu położonym w otoczeniu domków jednorodzinnych. Znajduje się w nim monitoring. W cenie wynajmu miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł41,50 m² 13 253,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

NA sprzedaż 2 Pokoje z Ogródkiem - Potencjał Aranżacyjny - Warszawa Włochy (okęcie) Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie według własnego pomysłu? A może zależy Ci na kawałku.

Szczegóły ogłoszenia

919 800 zł43,80 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Powiśle , komfortowe 2- pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze 9- piętrowego budynku z lat 60. Na powierzchni 44 m2 znajduje się przestronny salon z otwartą kuchnią i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

849 000 zł42 m² 20 214,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Starówka, ul. Piwna apartament z charakterem! Unikatowe mieszkanie w samym sercu Starego Miasta przy klimatycznej i cichej ul. Piwnej. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i pewna.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł43,91 m² 17 080,39 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Korkowa 161e marysin wawerski - praga południe praktycznie pod ręką funkcjonalne 2 pokoje W nowym budownictwie gotowe do wprowadzenia bezpośrenio przy lesie Jeśli szukasz mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47,40 m² 16 856,54 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,4 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 7-piętrowym budynku z windą na Mokotowie. Nieruchomość: mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł87,46 m² 22 867,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Eurovilla prezentuje komfortowe i gotowe do wprowadzenia mieszkanie w Miasteczku Wilanów. Apartament cechuje spójne, eleganckie wykończenie w naturalnych odcieniach kolorów ziemi. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł69,71 m² 57,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na pierwszym piętrze, świeże i w pełni wyposażone. Układ z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i prywatną, ekspozycja na zachód i duży balkon, który realnie.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł38 m² 13 157,89 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Warszawa, targówek, bródno, ul. Wyszogrodzka Zakup za gotówkę. Przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m , znajdujące się na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 580 000 zł234,58 m² 10 998,38 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:2008

Wyłącznie u nas! Istnieje możliwość rozdzielenia nieruchomości na 3 oddzielne lokale. Wyjątkowa okazja - 234 m - 10 pokoi - dwupoziomowy kompleks pokoi na wynajem przy ul. Włościańskiej 15.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł26,40 m² 23 674,24 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie u nas! Wyjątkowa kawalerka idealna do zamieszkania lub jako pewna inwestycja z natychmiastowym zyskiem Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 26,4 m na Woli -.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł82,16 m² 16 796,49 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie u nas Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 82,16 m (powierzchnia użytkowa, nie obejmuje balkonu) z dodatkowym balkonem o powierzchni 5,5.

Szczegóły ogłoszenia

530 700 zł36,60 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Podstawowe informacje Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 36,6 m , zlokalizowane na parterze w budynku z lat 70, który został całkowicie odnowionym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 175 000 zł75 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Brak prowizji od kupującego Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o pow. 75m2 wykończony z wysokiej klasy materiałów. W apartamencie znajdują się duże drewniane okna na wysokość całej.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł53,83 m² 13 728,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,83 m , położone na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu Aura Garden przy ul. Przejezdnej 12 na Białołęce. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł49 m² 21 428,57 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie o pow. 46,8m2 (w kw 49m2 wraz z piwnicą) na X kondygnacji w XI-piętrowym budynku z 1971r., z dwoma nowymi windami, na terenie ogrodzonej posesji, Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł53,16 m² 29 909,71 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wola | 19 dzielnica | ul. Kolejowa | 53 m2 | 2 pokoje | loggia | garaż podziemny | komórka lokatorska | Gotowe do wprowadzenia! : Atuty? Elegancko wykończone mieszkanie, gotowe do zamieszkania, widok na.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł53 m² 16 886,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie o pow.52,24m2 na IV kondygnacji w kamienicy z 1953r. (z windą) pogranicze Śródmieścia i Woli, ul. Ogrodowa. Składa się z 2 pokoi, dużej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł24,50 m² 16 326,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Opis mieszkania Przytulna kawalerka o powierzchni 27 m , położona na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie posiada osobną, widną kuchnię, co stanowi duży atut.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł65,20 m² 37 576,69 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Chronos apartamenty | Luksusowe 3 pokoje | 65 m | Balkon | Garaż | Centrum Warszawskiej Woli | Klimatyzacja i wysokiej klasy wykończenie : Dla kogo? Dla wymagającego klienta, który ceni wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł54 m² 15 185,19 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m , usytuowane na 4. piętrze w budynku z dwoma windami. Mieszkanie nie wymaga remontu - jest w pełni gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

1 135 000 zł87,31 m² 12 999,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą, które łączy przestrzeń, światło i niepowtarzalny charakter wnętrza. To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł46 m² 24 782,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się 23 maja od godziny 10:00. Niższa cena wyłącznie na dzień otwarty Zamieszkaj lub inwestuj pod jednym z najbardziej prestiżowych adresów.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł75 m² 36 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania trzypokojowy apartament w nowo oddanym kameralnym budynku przy ulicy Słonecznej 29 w otoczeniu przedwojennych willi Starego Mokotowa. Dobrze zaplanowany metraż na który składają.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł60 m² 15 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 60 m , położonego przy ul. Tomcia Palucha 9 w warszawskim Ursusie - Skorosze. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł47,29 m² 23 239,59 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Budzisz się z widokiem na Pałac Kultury, a wieczorem patrzysz na panoramę wieżowców Ronda Daszyńskiego. Mieszkanie położone na 11. piętrze, z ekspozycją od wschodu do zachodu, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

944 000 zł45 m² 20 977,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego przy ul. Górnośląskiej na warszawskim Solcu. Nieruchomość znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł50 m² 16 380 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze- południe, przy ulicy Grenadierów. Powierzchnia: 49,10 m Piętro: 7 (winda) Liczba pokoi: 2 Balkon: tak Garderoby: 2 Stan prawny: odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł52 m² 30 673,08 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Wola/grzybowska 85a. Mieszkanie o powierzchni 52 mkw, 2 pokoje, garderoba, 1 łazienka, balkon, klimatyzacja. 1 miejsce postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

747 000 zł46,67 m² 16 006 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem | 46,67 m | Białołęka, ul. Aluzyjna Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,67 m , położone na parterze budynku z 2020 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł39,40 m² 19 543,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Starej Pragi - ul. Folwarczna 7 Nowa niższa cena! To idealna propozycja dla osób ceniących klimat Starej Pragi, wysokie wnętrza i dopracowaną architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł65,78 m² 16 707,21 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowy apartament W świetnej lokalizacji Na sprzedaż 3 pokojowy Apartament o powierzchni 65,78 m2 z bardzo dużą loggią o powierzchni ok. 10 m2 , położony na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

3 322 zł31,31 m² 106,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 31,5 m w Rembertowie (ul. Młodnicka 17 - Osiedle Młoda Wawa). Idealne dla singla, pary lub studenta (świetny.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł70 m² 12 842,86 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż jasne, wygodne i funkcjonalne mieszkanie położone na 2. piętrze w 6-piętrowym budynku z windą z 2005 roku. Nieruchomość jest widna, cicha i bardzo wygodna.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł56 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i bardzo jasne 2 pokoje z oddzielną, widną kuchnią w odległości 4 min. spacerem od metra Młynów. Mieszkanie o pow. 56 m2 położone jest na 2. piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

800 936 zł50,40 m² 15 891,59 zł/m²

 

Piętro:16/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie | 2 pokoje | rondo Wiatraczna Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią, położone przy ul. Grochowskiej w bezpośredniej okolicy ronda Wiatraczna. Sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ważne: kontakt tylko i wyłącznie od 8:00 do 19:00 ( Proszę nie! dzwonić! poza tymi godzinami - nie odbieram zastrzeżonych numerów). Proszę przed głównym telefonowaniem wysłać smsa.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł41,85 m² 17 419,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

***uwaga*** Oferta objęta programem "kupujący nie płaci prowizji". Oferta ograniczona czasowo. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (pierwotnie M-2, czyli pokój z oddzielną kuchnią z oknem).

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł55,10 m² 14 882,03 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

: wysoki standard i gotowe do wejścia. W pełni wyposażone + klimatyzacja. Ciche i dwustronne. : estetyczne i niewymagające żadnych nakładów mieszkanie w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38,40 m² 57,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w zielonej okolicy. Blisko przystanki autobusowe, tramwajowe ,sklepy, przedszkole i szkoła. W niedalekiej odległości Łazienki Królewskie. Mieszkanie do.