dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 064 ogłoszenia

689 000 zł45,80 m² 15 043,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferta wyłącznie w biurze sdp Nieruchomości Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   Przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,80 m2 na ostatnim piętrze w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł37 m² 19 459,46 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 37 m , położone na 9. piętrze w 15-piętrowym budynku przy ul. Śliska 3, w ścisłym centrum Warszawy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł27,70 m² 19 314,08 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Klimatyczna, słoneczna, wyremontowana kawalerka usytuowana na 5 piętrze w wysokim budynku zlokalizowana na warszawskim Mokotowie przy ul. Czerniakowskiej. Zielone i zadbane osiedle. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł70,01 m² 26 996,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Wyjątkowe mieszkanie położone w przedwojennej kamienicy w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Poznańskiej. Adres dla osób ceniących dawną architekturę, wysokie wnętrza oraz atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 450 000 zł55,15 m² 26 291,93 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Pakiet inwestycyjny na Mokotowie - 3 niezależne kawalerki w jednym lokalu 70 m 8% vat | Możliwość zakupu na kredyt hipoteczny | Bez pcc 2% | Bez prowizji Wyjątkowa oferta inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł48,50 m² 14 845,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokoje | balkon | dwustronne | zielona Ochota | duży potencjał Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,5 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł64,18 m² 35 680,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Całkowicie nowy, w pełni wyposażony apartament w prestiżowej inwestycji Fort Cze. Nowoczesne i elegancko urządzone wnętrze urzeka od pierwszej wizyty, a ogródek z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł57 m² 14 298,25 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie 54 m | Gotowe do zamieszkania | Blisko jeziora i komunikacji Prezentuję ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł43,39 m² 17 976,49 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, położonego przy ul. Grójeckiej 74 na warszawskiej Ochocie. Nieruchomość znajduje się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł59,48 m² 13 416,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wygodne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 60 m2 znajdujące się na 1 piętrze kamienicy w Marysinie Wawerskim przy ul. Czecha. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń z przestronnym salonem.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł41,60 m² 16 346,15 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Bemowie przy ul. Borowej Góry. Zielona i spokojna okolica. Budynek z windą i domofonem,.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł93 m² 32 150,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania, położonego na Starym Mokotowie, przy ul. Narbutta 83, w wyjątkowym kompleksie - Rezydencji Narbutta. Nieruchomość: na.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł38,60 m² 16 787,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,50 m , położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy. Nieruchomość charakteryzuje się bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł28 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową lokalizację z atrakcyjną ceną wejściową? Prezentujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł47,30 m² 15 433,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe - Ochota Na sprzedaż przestronne, widne mieszkanie. Funkcjonalny, rozkładowy układ z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł115,60 m² 24 134,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowy apartament o powierzchni 115,60 m , położony na parterze kameralnego budynku z 2013 roku, mieszczącym się przy ul. Leszczyny,.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł38 m² 12 605,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako gotowa inwestycja pod wynajem. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł114,24 m² 16 281,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 114,24 m , położony w jednej z najbardziej cenionych części warszawskiej Ochoty - na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł68,40 m² 19 883,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2, znajdującej się na parterze 3-piętrowego bloku z windą przy ul. Klasyków, , na osiedlu "aroma Park". To mieszkanie nie konkuruje.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł176 m² 24 147,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przestronny apartament W kameralnym budynku W starym wilanowie Ogródek I Zielona i kameralna lokalizacja | Klimatyzacja | Dwa miejsca w garażu podziemnym i Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł70 m² 14 985,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Gawota budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2009 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł27 m² 18 481,48 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż kawalerka w Centrum Warszawy, przy ul. Smoczej. Opis: nieruchomość mieści się na ósmym piętrze w wyremontowanym budynku z dwoma windami, oddanym do użytku w 1974 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł86 m² 15 104,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 85,56m2 zlokalizowane w Centralnej Części Miasteczka Wilanów tuż obok Świątyni Opatrzności. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł74,90 m² 20 026,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2002 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 741 250 zł127,50 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowy apartament Z ogrodem na półpiętrze | wilanów - zawady Zapraszamy do odkrycia unikalnego apartamentu o powierzchni 127,5 m , położonego w sercu najbardziej kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł45,20 m² 11 946,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem i oddzielną kuchnią. Mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w 5 piętrowym bloku z 2001 roku zlokalizowane na Tarchominie. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł62,82 m² 13 514,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

NA sprzedaż / 3 pokoje z możliwością 4 / 64,5 m / gocław / ul. Meissnera / dla rodziny / 3 pokoje z możliwością 4 - funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż na Gocławiu przy ul. Meissnera,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł40,80 m² 11 495,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 7 piętrze w wysokim budynku z 1975 roku zlokalizowane na Targówku przy ul. Michała Kleofasa Ogińskiego. Na powierzchnię mieszkania składa się: -dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł53,50 m² 11 962,62 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w dobrze skomunikowanej części miasta, w pobliżu Parku Bródnowskiego. Lokal idealny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł65 m² 15 215,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2019 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł36 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam na prezentacje mieszkania na Bemowie: - 2 pokoje - Winda - Budynek z 2006r. Cechy mieszkania: - powierzchnia 35,56 m - 4 piętro z 6 - po remoncie - pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł56 m² 14 089,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ul. Majolikowskiej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł26,70 m² 26 179,78 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dzień dobry, miło mi zaprezentować Państwu kultowe mieszkanie o powierzchni 26,70 m2 znajdujące się na 11 piętrze budynku z 1972 roku. Budynek jest położony przy ul. Grzybowskiej tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł37,20 m² 18 682,80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Giordana Bruna budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 9 piętrowym budynku. Rok budowy: budynek z lat 70-tych.

Szczegóły ogłoszenia

1 498 000 zł139,71 m² 10 722,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

5-pokoi, 2 łazienki, ogródek, wykończone w 2026, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie położone na 1 i 2 piętrze (prywatne wejście do mieszkania z poziomu parteru) , zamknięte kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

1 810 160 zł53,24 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament W sercu biznesowej warszawy - wola Prestiżowa lokalizacja | Balkon | Idealny pod inwestycję lub do zamieszkania ***** Na sprzedaż przestronny apartament położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł28 m² 22 821,43 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , położona na 5. piętrze w 7-piętrowym budynku z windą przy ul. Próżnej w samym sercu warszawskiego Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 166 zł84,03 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

84 m dla rodziny | 4 pokoje + balkon | Nowa inwestycja | Na sprzedaż prezentuję 4 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 84 m2 przy ul. Bodycha, które jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł31,57 m² 18 656,95 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Gwiaździstej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 15 piętrze w 16 piętrowym budynku. Rok budowy: budynek z lat 70-tych.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł61,62 m² 13 777,99 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam trzypokojowe mieszkanie na Bemowie, które zaraz po wejściu wita zapachem drewna. Jest świeżo po remoncie i czeka na nowego właściciela. Lokalizacja jest świetna: z jednej strony.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł57,50 m² 14 782,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Keniga budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 57,5m2 składa się z: - 3 pokoi, -.