dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 064 ogłoszenia

799 000 zł59,38 m² 13 455,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Flisaków osiedle Regaty. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2019 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł39,70 m² 17 858,94 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Górczewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 9 piętrowym budynku Rok budowy: 1964 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł37 m² 16 729,73 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Bracławskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 37m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł42 m² 17 380,95 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Włościańskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 300 zł38 m² 86,84 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ciche, słoneczne mieszkanie na warszawskiej Ochocie. Widna kuchnia, 2 oddzielne pokoje (38 m2) w doskonałej lokalizacji i fajnymi panoramicznymi widokami od 1 maja do wynajęcia. Jeśli cenisz.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł52,61 m² 16 726,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Siedleckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2006 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł46,52 m² 24 075,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1908

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 46,52 m2 usytuowane na 1. piętrze budynku, mieszczącego się tuż przy Politechnice Warszawskiej oraz I linii metra, na warszawskim Śródmieściu. Na lokal.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł57,70 m² 14 714,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Scarlattiego, osiedle Zielona Dolina. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 2018.

Szczegóły ogłoszenia

1 485 000 zł75,05 m² 19 786,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szukasz mieszkania na Mokotowie, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta łączy funkcjonalny układ, spokojną lokalizację i świetny dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł60,86 m² 18 057,84 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w kamienicy z 1950 roku, położonej przy ul. Ogrodowej 3 w Warszawie, tuż obok Al.Jana Pawłą II. Usytuowane na 1 piętrze budynku z windą oferujące wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł31 m² 14 967,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Książkowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 2000 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł39,51 m² 13 389,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Rossiniego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł68,41 m² 20 172,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie na Włochach przy ul. Rakowskiej budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 68,41m2. Układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł37,50 m² 17 573,33 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Szaserów budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 12 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 60-tych.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł35,90 m² 18 384,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Monteverdiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł65 m² 12 277 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Wysoko, z widokiem na ursynów po Las Kabacki - szeroka perspektywa której nic nie zasłoni. Ciche, z widokiem na zielone tereny Ursynowa. - dwie, nowe windy. Mieszkanie: - 64,91m2: 3 wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł54 m² 15 555,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ul. Berensona. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł40,80 m² 12 132,35 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 40,8 m , położonego na 8. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, zlokalizowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł112,50 m² 19 555,56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1931

5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy Al. Niepodległości budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 1931 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł45,40 m² 13 854,63 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość na warszawskim Mokotowie, przy ul. Mozarta 6. To propozycja skierowana do osób poszukujących przestrzeni do stworzenia wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł36,20 m² 15 165,75 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Herbsta budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 11 piętrowym budynku Rok budowy: 1981 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł55 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. gen. Meriana C. Coopera budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2009 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł29,29 m² 16 354 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 29,29 m , na którą składają się: - salon, - kuchnia, - przedpokój, - łazienka. Stan prawny: pełna własność Czynsz administracyjny: około 410 zł.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 zł220 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia elegancki czteropokojowy apartament o powierzchni około 220 mkw, położony na pierwszym piętrze kameralnego domu dwurodzinnego na Ursynowie. Nieruchomość posiada niezależne wejście,.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł47,20 m² 16 504,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Agencja Nieruchomości Cataleya Estate przedstawia przestronne dwupokojowe mieszkanie w Warszawie w dzielnicy Praga Południe Grochów. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym i wizualnym,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł40 m² 95 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 metrów kwadratowych, znajdujące się w nowoczesnym, oddanym w 2023 roku budynku. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł29,36 m² 21 696,19 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29,36 m , zlokalizowane na 7. piętrze apartamentowca przy ul. Omulewskiej 26 w Warszawie. To idealna propozycja dla osoby.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł48,20 m² 16 576,76 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 3-pokojowe na pograniczu śródmieścia i mokotowa! W okolicy przepełnionej zielenią! Dodatkowo w sąsiedztwie 3 uczelnie , metro i tramwaje. - - - - - - - - - - - - - - - - -.

Szczegóły ogłoszenia

2 595 000 zł99 m² 26 212,12 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferta sprzedaży apartamentu premium ul. Parkowa, warszawa (przy łazienkach królewskich) Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 99 m , położony przy jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł90,01 m² 17 209 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Wysoko, z widokiem na mokotów - nic nie zasłania i już nie zasłoni widoków. Ciche, przy parku. Mieszkanie: - 90m2: obecnie 5 pokoi (gabinet zaaranżowany z dużego 27,5m2 salonu) - salon.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł33 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Krochmalnej w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 5 piętrowym budynku Rok.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł48,70 m² 11 498,97 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,7 m2, zlokalizowane przy ulicy Tatarkiewicza 5 (warszawa, gocław). Jest to idealna nieruchomość dla małej rodziny. Głównymi atutami są dobra.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł61,10 m² 16 284,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu 3-pokojowe mieszkanie położone na ostatnim piętrze nowoczesnego osiedla przy ul. Marywilskiej. To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

496 000 zł31,06 m² 15 969,09 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kompaktowe mieszkanie usytuowane na 9 piętrze dziesięciopiętrowego bloku, z przepięknym widokiem na panoramę Warszawy. Doskonale doświetlone: duże ona, balkon francuski. Przeniesienie kuchni do.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł54 m² 14 259,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Warszawa, włochy Al. Krakowska - 54m2 / 3 pokoje + kuchnia / Do wejścia! / tram 2min / Inwestycja we speak english cena podlega negocjaji! mieszkanie jest umeblowane! Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł36 m² 16 638,89 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Rozłogi budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 1978 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł65,79 m² 22 039,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

TU nie kupujesz tylko mieszkania. Kupujesz przestrzeń, ciszę I luksus codzienności Z widokiem na starodrzew Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,79 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł45 m² 84,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Centrum Warszawy, ul. Tamka 37 Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w samym sercu Warszawy, przy ul. Tamka 37. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł80,40 m² 17 910,45 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Niepodległości budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: 1961 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł30 m² 14 666,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Ustawna kawalerka z balkonem oraz przynależną piwnicą w bloku z 1969 roku. Wyremontowane klatki schodowe, do dyspozycji dwie windy. Elektryka wymieniona tylko w łazience , możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł42,26 m² 30 525,32 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament z tarasem | 42.26 m2 | Blisko Centrum | T [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI] Mamy przyjemność przedstawić Państwu.