dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 064 ogłoszenia

4 000 zł85 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferuję Państwu ciekawe i zadbane 4-pokojowe mieszkanie dwustronne z balkonem i ogródkiem. Mieszkanie jest dwustronne. Częściowo umeblowane, patrz na zdjęcia. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł41,85 m² 21 863,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Słoneczne 5. piętro | Al. Polski Walczącej 2 | Budynek W-20 | Nowy Tramwaj | Garderoba | Dostępne | Mokotów | Łazienki Królewskie | bez pcc Szukasz nowej przestrzeni, która łączy prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł127,95 m² 17 976 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność polecić Państwu duży 4 pokojowy apartament w ekskluzywnej inwestycji inwestycji Ostoja Wilanów z pięknym ogrodem oraz 4 miejscami garażowymi. Apartament gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł41,55 m² 25 487,36 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwa pokoje w nowej inwestycji przy ul. Kolejowej na Woli. Uwaga: ani podatku pcc! Lokal składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym (24,96m2). sypialni (11,96m2), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

845 000 zł40,05 m² 21 098,63 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja | duża loggia | park | metro służew | W budowie | tor służewiec | 2 pokoje | inwestycja na ukończeniu. Mieszkanie o powierzchnii 40,05 m2 w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

974 000 zł49,20 m² 19 796,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Grochów | 49,2 m | budynek 2015 r. | gotowe do wprowadzenia Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść z walizką i od razu poczuć się.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł58 m² 18 948,28 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: - ul. Wolska 17 / Wola - 3 pokoje z aneksem kuchennym / 58m2 - Bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

847 000 zł70,50 m² 12 014,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe położone w spokojnej i zielonej części warszawskiego Rembertowa przy ul. Płatnerskiej 5. Lokal znajduje się na 4. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł59,82 m² 15 045,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

| mieszkanie na sprzedaż Warszawa | Mieszkanie na sprzedaż Gocław | Mieszkanie na sprzedaż Praga Południe | Mieszkanie 3 pokoje na sprzedaż Warszawa | Mieszkanie 3 pokoje na sprzedaż Praga Południe |.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł52 m² 16 134,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego mieszkania położonego w dzielnicy Bemowo przy ul. Kocjana 1b. Osiedle położone w otulinie zieleni i pięknych terenów zielonych. To tutaj poczujesz się.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł36 m² 13 055,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego (36m2) mieszkania w Wesołej przy ulicy Adama Mickiewicza. Salon, sypialnia i osobna kuchnia (1 piętro) - wręcz idealne mieszkanie na singla, pary czy rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł42 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokoje | balkon | garaż | Mokotów Funkcjonalne i jasne mieszkanie z balkonem, gotowe do zamieszkania od zaraz. Idealne dla singla lub pary, również do pracy zdalnej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł63,50 m² 13 937,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 1. piętrze w monitorowanym 4 piętrowym bloku z 1958 roku. Budynek po wymianie instalacji, z dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł79 m² 12 531,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż klimatyczne, bardzo jasne, dwustronne mieszkanie (e-W) o powierzchni 79 m , położone przy ul. Królowej Marysieńki. Możliwość zmiany układu z 2 na 3 pokoje. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł128 m² 17 968,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 127,95m2 zlokalizowane w prestiżowej części Wilanowa - Osiedle Ostoja budowane w podwyższonym standardzie. Ogólna.

Szczegóły ogłoszenia

663 000 zł35,11 m² 18 883,51 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 9 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Żoliborzu. 9 pięto gwarantuje ciszę oraz piękny widok na otaczającą okolicę. Blok jest zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

664 320 zł41,52 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

**na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Miasto Moje, ul. Marywilska 68a, warszawa** Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni **41,52 m **,.

Szczegóły ogłoszenia

3 810 000 zł127 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Piękny, jasny I jakościowo wykończony apartament na mokotowie - gotowy do wprowadzenia się Elegancka, kameralna inwestycja | Przemyślane, funkcjonalne wnętrze | Przestronny, jasny salon | 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł47,60 m² 24 159,66 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Serce Starego Mokotowa, ul. Rakowiecka, to również serce Warszawy. Możesz tu zamieszkać, w niedalekiej odległości od zieleni Pól Mokotowskich, 5 minut pieszo od Metra i uczelni sgh, jeden.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł26,56 m² 13 930,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż lokal inwestycyjny - Warszawa Włochy, aleje Jerozolimskie 216 Na sprzedaż lokal niemieszkalny o powierzchni 25,56 m , zlokalizowany w atrakcyjnej części Warszawy - dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

569 999 zł32,26 m² 17 668,91 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Opis nieruchomości Oferuję na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 32,26 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w 10-piętrowym bloku mieszkalnym z windą. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł97 m² 18 041,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana na warszawskim Bemowie w prestiżowej i zielonej okolicy Fortu Bema. Mieszkanie o powierzchni 97 m znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł68,52 m² 16 768,83 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne oraz w pełni wyposażone 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,52m2 z balkonem 8,06m2. Lokal składa się z: -salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł42,50 m² 19 505,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, świeżo wykończone oraz wyposażone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,43 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Praga Piano. Lokal jest gotowy do natychmiastowego.

Szczegóły ogłoszenia

692 000 zł49,50 m² 13 979,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie położonego przy ul. ks. Teofila Boguckiego, w jednej z najbardziej cenionych, kameralnych części warszawskiego Żoliborza.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł42 m² 73,81 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Grochowska okolice ronda wiatraczna 2 pokoje meble Ładne dwupokojowe mieszkanie na ul. Grochowskiej bardzo blisko Ronda Wiatraczna. Mieszkanie po remoncie. Czwarte piętro w budynku sześciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł70 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,98m zlokalizowane na Mokotowie / Sielce. Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze w sześciopiętrowym budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł59 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szajnowicza ursynów kabaty dwa pokoje meble Ładne dwupokojowe mieszkanie na ul. Szajnowicza Kabaty w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Czwarte piętro w budynku czteropiętrowym. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł50 m² 20 780 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania z prywatnym ogrodem położonego przy ul. Batalionów Chłopskich. Atuty nieruchomości: prywatny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł64 m² 226,56 zł/m²

 

Piętro:39/52

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przepiękny, luksusowy, gotowy do wprowadzenia apartament w sercu Warszawy przy ul. Złotej 44. Doskonale doświetlony z widokiem zapierającym dech w piersiach, wykończony w najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł49,40 m² 16 174,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne i bardzo ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49,4 m, położone przy ul. Spalskiej (sadyba, mokotów), w bezpośrednim sąsiedztwie zieleni i Parku.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł51,80 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Charakteryzujące się świetnym rozkładem, 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części Mokotowa Bardzo blisko do przystanków linii autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł56,65 m² 15 798,76 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie do remontu lub do zamieszkania, położone przy ulicy Cieszyńskiej 1a na Mokotowie. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze, zadbanego bloku z 1974.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł120,32 m² 19 531,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż luksusowy apartament 4 pokoje, ponad 120 m2, loggia, garaż, miasteczko Wilanów, ul. Klimczaka Apartament zlokalizowany jest na drugim piętrze na zielonym, zamkniętym i strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł60 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż bezpośrednią mieszkanie 3 pokojowe na ul. Ogrodowej w Warszawie o powierzchni 60 m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w ocieplonym, dobrze utrzymanym, 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł25 m² 66 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę cichą i jasną kawalerkę 25 m z balkonem przy ul. Darwina. Mieszkanie umeblowane, jest pralka, lodówka, kuchenka. Świetna komunikacja miejska: tramwaj i autobus w pobliżu, do.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł46 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia jasne oraz ciche mieszkanie usytuowane na 7 piętrze 8-piętrowego budynku z 2021 r. na Pradze Południe, ul. Omulewska. Osiedle na którym znajduje się mieszkanie jest zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł41,20 m² 21 820,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,2 m położone w kamienicy przy ul. Zygmunta Krasińskiego 23 w samym sercu Starego Żoliborza. Lokal po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł58,32 m² 14 917,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Białołęka ul. Berensona (tuż przy skrzyżowaniu z ul. Skarbka z Gór) | przystanki autobusowe, sklepy i punkty usługowe tuż pod osiedlem | w okolicy duży wybór żłobków,.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł40 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 położone na pierwszym piętrze. Nieruchomość znajduje się na terenie zamkniętego osiedla. Lokal z klimatyzacją,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł59 m² 93,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukają Państwo nowoczesnego apartamentu w nowym budownictwie i świetnej lokalizacji - nasza oferta na pewno przypadnie Wam do gustu! Proponujemy trzypokojowe mieszkanie znajdujące się.