dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 057 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 057 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł28 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka przy ulicy Czerniakowskiej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

340 000 zł30 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie użytkowe na Osiedlu Dobrolin w budynku o podwyższonym standardzie, ochrona, monitoing, ogród na dachu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

950 000 zł105 m² 9 047,62 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne, duże mieszkanie w strzeżonym budynku. Dostępne jedno miejsce parkingowe i duża piwnica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

189 000 zł21 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Małe,ciche, własnościowe mieszkanie na grochowie - przystanek Wspólna Droga. Okna pcv - na południowy zachód, na podłodze parkiet dębowy do odnowienia, kuchnia przechodnia z oknem,łazienka po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaborowska

Bemowo,Warszawa

386 400 zł56 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

WC, łazienka, balkon, piwnica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

375 000 zł49 m² 7 653 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe, ciche mieszkanie na Mołdawskiej przy ul. Racławickiej dogodny dojazd do Centrum 10 min. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze (w bloku 10-piętrowym). Blok zbudowany jest w tradycyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grzybowski

Śródmieście,Warszawa

400 000 zł49 m² 8 163 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przytulne, rozkładowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji- grzybowska przy Królewskiej, w pobliżu Marszałkowskiej, parku Saskiego, placu Grzybowskiego. Pełna infrastruktura: kina, teatry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Manteuffla

Gocław-Lotnisko,Warszawa

385 000 zł67 m² 5 746,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zielona okolica, rozkładowe, dobra komunikacja, plac zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

790 000 zł65 m² 12 153,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przytulnie i w wysokim standardzie wykończony apartament, w budynku wybudowanym przez firmę Hochtief. Orientacja (mieszkanie dwustronne): kuchnia, jadalnia spialnia - północny wschód; salon-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

660 000 zł63 m² 10 543,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ładne, dwupokojowe, w pełni wykończone mieszkanie bardzo blisko Parku Szczęśliwickiego - z całoroczną górką narciarską, sztucznym torem saneczkowym i jeziorkiem. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Filtrowa

Filtry,Warszawa

990 000 zł91 m² 10 879,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W-wa Ochota (kolonia staszica/filtry). 3-pokojowe, ciche, bardzo słoneczne (okna: południe-wschód-zachód) mieszkanie własnościowe w kamienicy; 2 balkony, duża kuchnia (14 m2), łazienka, osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

640 000 zł52 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie własnościowe, w świetnej lokalizacji, blisko metra centrum. ul.marszałkowska/żurawia Świetne zarówno na firmę jak i do zamieszkania. Budynek z cegły z 1962r. wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zakrzewska

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł62 m² 7 903,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie po remoncie /2002, 2006/ Wymieniona instalacja elektryczna, co, wodna i kanalizacyjna. W lipcu 2011 wspólnota mieszkaniowa zaplanowała likwidację piecyków gazowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Południowa

Wawer,Warszawa

460 000 zł60 m² 7 718,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie z ogródkiem na strzeżonym osiedlu ochrona 24h w domu 4 rodzinnym. W cenie mieszkania jest miejsce parkingowe tuż obok budynku z wygodną oddzielną bramą wjazdową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

380 000 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia, od właściciela mieszkania! 2-pokojowe na Mokotowie, gagarina/czerniakowska, w kamienicy U Z lat 50-tych, na IV piętrze, cegła. Bardzo dobry punkt komunikacyjny, dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

335 000 zł39 m² 8 589,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne, ciche i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie. Dobry dojazd do centrum- 10min., na lotnisko, w pobliżu sklepy, szkoły, przedszkola, Akademia Medyczna. Budynek po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamińskiego

Tarchomin,Warszawa

370 000 zł57 m² 6 491,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie złożone jest z dwóch pokoi i wydzielonej dodatkowej sypialni (trzeci pokój). Pokoje są przestrzenne, a sypialenka w sam raz, żeby się odizolować od reszty domowników :).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Angorska

Praga-Południe,Warszawa

449 000 zł48 m² 9 354,17 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie znajduje się na Saskiej Kępie - elitarnej, prestiżowej, jednej z najpiękniejszych części Warszawy, o niepowtarzalnym klimacie. Usytuowane jest nieopodal parku Skaryszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Wola,Warszawa

418 000 zł61 m² 6 852,46 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 61 metrów , składające się z kuchni wraz z jadalnią (15 m), dużego pokoju (17 m), dwóch małych pokoi (każdy po 7 m) oraz łazienki (5,5). W dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 17 Stycznia

Włochy,Warszawa

238 000 zł34 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie usytuowane w budynku z cegły z odnowioną elewacją. Kuchnia z prześwitem na mniejszy pokój. Na podłodze w większym pokoju parkiet do cyklinowania. Z większego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł59 m² 9 481,88 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie własnościowe w Śródmieściu przy al.Solidarności 101 pomiędzy ul. Orla a Kinem Femina. Mieszkanie dwupokojowe z widną kuchnią, piwnicą i balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

449 000 zł58 m² 7 741 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Pilnie sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 58/metrów.Mieszkanie jest bardzo ładne i umeblowane w kuchni sprzęt do zabudowy, oświetlenie sufitowe, półki gipsowe, szafy wnękowe.Osiedle zadbane dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzika

Muranów,Warszawa

579 000 zł58 m² 9 982,76 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Słoneczne, ciche mmieszkanie.Dwustronne: okna na płn-wsch i płd-zach.Kuchnia częściowo otwarta na salon.Oddzielne WC.Piękny widok z okna.Klimatyzacja. Bardzo dobre usytułowanie: blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

580 000 zł61 m² 9 508,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwa pokoje z kuchnią , piwnica, parkiet , 2,80m wys, wc oddzielne. Wolne od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

898 000 zł78 m² 11 512,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Apartament wykończony w wysokim standardzie, w ciekawej aranżacji. 2 łazienki (z ogrzewaniem podłogowym), 4 pokoje (2 sypialnie+jadalnia+salon), kuchnia częściowo otwarta na jadalnię oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Egipska

Saska Kępa,Warszawa

525 000 zł58 m² 9 005,15 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Po generalym remoncie kuchni (terakota, nowa zabudowa kuchenna), lazienki (nowa armatura i glazura),ubikacji. W mieszkaniu na podlodze parkiet,wpelni umeblowane.Korytarz nowa szafa wnekowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł72 m² 5 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe - mieszkanie 43,2 m2 z zaadoptowanym poddaszem 28 m2, na dole dwa pokoje z kuchnią łazienką i wc - rozkłądowe, z każdego pokoju wejście oddzielnymi schodami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

520 000 zł58 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu szkoła, przedszkole, przychodnia zdrowia, sklepy. Do metra 2 min. Ciche, słoneczne, ciepłe mieszkanie. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Międzyborska

Grochów,Warszawa

445 000 zł62 m² 7 177,42 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie zadbane. Budynek położony przy trasie łazienkowskiej, blisko przystanek autobusowy. Na parterze sklep spożywczy, plac zabaw dla dzieci, parking strzeżony

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tarnowiecka

Praga-Południe,Warszawa

375 000 zł60 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Lokal znajduje się w budynku wielomieszkaniowym, położonym w dzielnicy Praga Płd. W sąsiedztwie są podobne budynki wielo-mieszkaniowe, 2 szkoły, przedszkole, obiekty handlowe, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Kabaty

Kabaty,Warszawa

750 000 zł81 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

81m2, 3 pokoje + salon, parterowe,wysoki parter od strony wejscia do bloku, blok 3 pietrowy,zabudowany balkon, bardzo przyjemne!, chlodne latem, idealne dla rodziny z dwojka dzieci.ochrona non stop,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

420 000 zł48 m² 8 737,26 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie w dobrym stanie, funkcjonalne, w zabudowie kuchennej zmywarka i kuchnia wbudowane. Łazienka gruntownie wyremontowana, wymienione piony. Mieszkanie ma 3 pokoje w tym 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybałtów

Kabaty,Warszawa

580 000 zł59 m² 9 897,61 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Do sprzedaży bardzo ładne, widne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na Kabatach w bloku z 1998r. Blok wraz z patio ogrodzony, ochrona i monitoring na całym terenie osiedla. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

551 112 zł56 m² 9 799,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie w budynku przy ul Osmanczyka(adres Obrońców Tobruku). Powierzchnia-56,24 m2,usytuowane na pierwszym piętrze pięciopiętrowego budynku z cegły wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Witolin,Warszawa

380 000 zł63 m² 6 016,47 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Pokój gościnny z oknami i zabudowaną loggią na stronę płd-zach a kuchnia i sypialnie na stronę płn-wsch.Doskonały punkt komunikacyjny .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

285 000 zł37 m² 7 702,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam bezporednio mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą na bielanach ul. Przy agorze Urocze 2 pokojowe mieszkanko o powierzchni całkowitej 37m2. 5-7 minut do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasiczyńska

Bródno,Warszawa

255 000 zł32 m² 7 846,15 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania kawalerkę na ul. Krasiczyńskiej w rej. ul. Kondratowicza w dzienicy Targówek. Mieszkanie jest bardzo ustawne i posiada dobrą energię. W całości ma 32,5 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Słupecka

Ochota,Warszawa

260 000 zł26 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1949

Mieszkanie W idealnej lokalizacji przy pl.NARUTOWICZA! Doskonały punkt komunikacyjny (tramwajowy i autobusowy)! Mieszkanie ciche, usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Miła

Wola,Warszawa

263 000 zł28 m² 9 392 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie ciche, położone w spokojnej części Muranowa. Zadbany budynek z dwoma windami. Instalacja gazowa i wodna po wymianie. Okna na wschód i południe. Ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Targówek

Targówek,Warszawa

230 000 zł34 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie jednopokojowe na czwartym piętrze. Budynek z odnowioną elewacją i wymienionymi instalacjami. Dobry dojazd do centrum - ok. 15 minut komunikacją miejską. Mieszkanie ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belgijska