dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 052 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 052 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łukowska

Grochów,Warszawa

252 000 zł36 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie widne, słoneczne, loggia 4m2, przestronny pokój 20,1m2, kuchnia 6,3m2, łazienka 4,1m2, przedpokój 6m2, pokój z oknem i balkonem na południe,do mieszkania przynależy piwnica. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trojdena

Ochota,Warszawa

285 000 zł30 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie o powierzchni 30 m2 na parterze 4-piętrowego bloku z cegły bez windy i zsypu. Po generalnym remoncie: przy okazji wymiany pionów wymieniono wszystkie instalacje wodne (co, cw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mehoffera

Tarchomin,Warszawa

220 000 zł30 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Bezpośrednio tel   Komfortowa kawalerka dla singla lub pary na luksusowym strzeżonym osiedlu na Białołęce Tarchominie, ul. Mehoffera Ekskluzywne spokojne osiedle strzeżone - w pełnym tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Samarytanka

Targówek,Warszawa

280 000 zł35 m² 8 092,49 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Osiedle strzeżone, spokojne, ciche, dobra komunikacja,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nadwiślańska

Targówek,Warszawa

566 000 zł69 m² 8 202,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Bezpośrednio! Piękne zaprojektowane (wg indywidualnego projektu zmieniono wszystkie ścianki), funkcjonalne mieszkanie na strzeżonym, kameralnym osiedlu Topolowa przy ul. Nadwiślańskiej. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł106 m² 12 264,20 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Sprzedam mieszkanie blisko metra służew. Mieszkanie znajduje się w budynku z recepcją (ochrona)na 6 piętrze i składa się z przedpokoju, pokoju dziennego, kuchni, 3 sypialni, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poetów

Białołęka,Warszawa

560 000 zł74 m² 7 619,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3-pokojowe mieszkanie (73,5 m2) - przestronne, słoneczne, o wysokim standardzie wykończenia stan idealny. Drugie piętro, okna wychodzą na 3 strony (wch, pld, zach). Kuchnia (9 m2): lodówka Liebherr,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

430 000 zł47 m² 9 188,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dolny Mokotów - ulica Gagarina. Doskonała lokalizacja - blisko parki (łazienki - po drugiej stronie ulicy, morskie Oko - ok 5 minut pieszo) oraz wygodny i szybki dojazd do metra (autobusem 5 minut).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

580 000 zł61 m² 9 477,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Mieszkanie ciche, przestronne, bardzo ustawne, okna wychodzą na północ i południe. W pokojach na podłodze klepka, kuchnia i przedpokój deski, łazienka glazura i terakota. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maciejewskiego

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł58 m² 7 413,79 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Super mieszkanie.Najlepsza lokalizacja na białołęce.Z jednej strony tereny NATURA 2000 z drugiej strony ogród seminarium duchownego.Ścieżka rowerowa nad zalew zegrzyński z pod domu.Jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

660 000 zł61 m² 10,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

duża garderoba, z której po połączeniu z kuchnią może powstać trzeci pokój z aneksem. Okna na starodrzew kameralnego podwórka. Bezpośrednie sąsiedztwo parku, metra, studni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

425 000 zł48 m² 8 854,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie usytuowane w zielonej części atrakcyjnej i prestiżowej dzielnicy Warszawy jaką jest Saska Kępa. Kameralne ciche i spokojne otoczenie sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ciechocińska

Mokotów,Warszawa

490 000 zł54 m² 9 074,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne dwustronne (przez to bardzo jasne) mieszkanie (w akcie not. 54,2 m.kw; III piętro i ostatnie) położone na Sadybie (tuż przy Wilanowie) na kameralnym osiedlu (składającym się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dereniowa

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł80 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

wysoki standard wykończenia- drewno egzotyczne, drewniane drzwi, łazienka - kamień

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magnacka

Gołąbki,Warszawa

315 000 zł36 m² 8 677,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje z aneksem kuchennym w Ursusie, na osiedlu Gołąbki. Mieszkanie nowe wyposażone, kuchnia w zabudowie (szafki lakierowane, kamień naturalny), łazienka glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

369 000 zł39 m² 9 461,54 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w doskonałym punkcie przy ul. J. Bruna, piętro 8/10 sprzedam bezpośrednio. Cena 369 tys. zł. Mieszkanie 39 m2 ma bardzo funkcjonalny rozkład; pokój dzienny, sypialnia, bądź jadalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

36 m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Bardzo przyjemne, ciepłe i przytulne mieszkanie, okna na wschód, przeszło generalny remont w 2007 r. Dwa pokoje, kuchnia otwarta na pokój, mała ale funkcjonalna łazienka. Na podłodze parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

2 350 000 zł127 m² 18 503,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jedna z najładniejszych lokalizacji w Warszawie, praktycznie w centrum miasta i przy parku w osiedlu ekopark. Bezpośrednia bliskość centrum i dobre połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syrokomli

Targówek,Warszawa

275 000 zł42 m² 6 485,85 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2 pok. z widną kuchnią, po remoncie. Piętro 7/10 w bloku z 1976. Okna plastikowe na południowy-zachód. Wymienione instalacje: elektryczna, centralnego ogrzewania wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

398 000 zł49 m² 8 122 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie położone jest w Warszawie przy ul. Etiudy Rewolucyjnej i Woronicza (dzielnica Mokotów), ok. 20 do Centrum. Na spokojnym osiedlu Politechnika. Mieszkanie znajduje się na 4.piętrze (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lewandów

Lewandów,Warszawa

186 390 zł29 m² 6 411,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Kolejny etap kameralnego osiedla Lewandów Park. Mieszkanie w stanie deweloperskim, do odbioru w październiku 2012 r. Parter w budynku 3-piętrowym. Miejsce parkingowe tylko 8.000 zł, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybitwy

Ursynów,Warszawa

484 500 zł51 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Warszawa, ursynów Rybitwy (róg Puławska 361). Własność hipoteczna Budynek niski. Osiedle zagospodarowane, zamknięte strzeżone. Piętro II/III. Rok budowy 2008. Materiał technologia żelbetowa pustaki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

460 000 zł47 m² 9 829,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dolny Mokotów - ulica Gagarina. Doskonała lokalizacja - blisko parki (łazienki i Morskie Oko - ok 5 minut pieszo) wygodny i szybki dojazd do metra oraz centrum miasta (autobusem 5-10 minut).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korczyńska

Mokotów,Warszawa

310 000 zł37 m² 8 355,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie dwupokojowe, widna kuchnia. W cichej, zielonej okolicy. Pierwsze piętro z dziesięciu;w okolicy sklep, poczta,przedszkole i szkoły, kilkanaście minut do centrum, bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłopotowskiego

Praga-Północ,Warszawa

300 000 zł36 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

** 0% prowizji od kupującego ** Do sprzedania mieszkanie 36 m2 na Pradze Północ przy ul. Kłopotowskiego. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi - 15 m2 oraz 8 m2, z pokoju wyjście na logge -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

915 000 zł70 m² 13 041,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Dzień dobry Sprzedam bezpośrednio (lub na życzenie przez agencję) mieszkanie o rzadko spotykanych możliwościach dzięki czemu istnieje możliwość zaadoptowania go na dowolnie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

289 000 zł33 m² 8 757 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Grójeckiej do wprowadzenia. Mieszkanie znajduje się na 1.piętrze (w bloku 8-piętrowym). Blok zbudowany jest w tradycyjnej technologii w 1950 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bożka

Bemowo,Warszawa

499 000 zł74 m² 6 743,24 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie w Warszawie na Bemowie, 3 pokojowe 74m2 + schowek 4m2, IV piętro. Mieszkanie jest doskonale położone, na przyjemnym osiedlu Górce , w Warszawie na Bemowie, około 15-20 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mehoffera

Tarchomin,Warszawa

220 000 zł30 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Komfortowa kawalerka dla singla lub pary na luksusowym strzeżonym osiedlu na Białołęce Tarchominie, ul. Mehoffera Ekskluzywne spokojne osiedle strzeżone - w pełnym tego słowa znaczeniu, ochrona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

880 000 zł124 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Sprzedam mieszkanie 124 m2(3pokoje) w luksusowym , Apartamentowcu Skanska. Na terenie nieruchomości znajduje się: kort tenisowy, plac zabaw, kryty basen, sauna, siłownia ochrona przez całą dobę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienna

Wola,Warszawa

1 199 000 zł117 m² 10 231,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Mam do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy, ok. 300m od ronda onz. Budynek z 2005 roku, portiernia i ładna przestronna klatka schodowa. Pokoje mają ok. 15m2, 14m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowolipki

Mirów,Warszawa

450 000 zł65 m² 6 879,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

sprzedam bez posrednikow mieszkanie ul. nowolipki (przy al. jana pawla) metraż - 65,41m2 3pokoje (19,75m2 / 13,40m2 / 10,70m2) kuchnia - 6,99m2 spory przedpokoj lazienka toaleta balkon w duzym pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterewicza

Warszawa,mazowieckie

522 000 zł69 m² 7 565,22 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Do sprzedania piękne mieszkanie 69 m2 na Gocławiu przy ul. Bohaterewicza. Mieszkanie jest jasne i słoneczne. Składa się z: - salonu 20,5 m2, - 2 sypialni 11 m2 oraz 12 m2, w jednej z nich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pancera

Praga-Północ,Warszawa

200 000 zł35 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Lokalizacja: dobry węzeł komunikacyjny.Odległość do autobusu 1 min. Blisko: gimnazjum, przedszkole, kościół, sklepy, bankomaty, banki, stadion, teatr, pływalnia, fitness, wisła z pasem zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

400 000 zł57 m² 7 017 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe, 3- pokojowe mieszkanie do remontu w bardzo dobrej lokalizacji. Skierniewicka przy Wolskiej- znakomita komunikacja we wszystkich kierunkach, tramwaje, autobusy, do Centrum Warszawy 10 min.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Światowida

Tarchomin,Warszawa

297 124 zł51 m² 5 825,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 3-pokojowe za 297 000 zł! Bezpośrednio sprzedam 3-pokojowe mieszkanie 51 m2 na Zielonym Tarchominie - ul. Światowida / Hanki Ordonówny. Bardzo atrakcyjna cena! Mieszkanie na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

299 000 zł51 m² 5 851,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie rozkładowe o powierzchni 51.1 m2 na Białołęce (Dąbrówka Wiślana, ul. Mikołaja Trąby). Mieszkanie ciche, przytulne, położone na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cynamonowa

Ursynów,Warszawa

420 000 zł47 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dodatkowo płatne: miejsce parkingowe i komórka lokatorska (w sumie ok. 25 tys.). Mieszkanie zlokalizowane od ciechej strony budynku, z w pełni przeszkloną loggią 6,5 m2 - w perspektywie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bielany

Bielany,Warszawa

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Warszawie. Bielany Do sprzedania mieszkanie na parterze 47,90m2 dwa pokoje kuchnia i łazienka cale wyremontowane nowe meble kuchenne, szafa wnękowa dwa pawlacze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tamka

Warszawa,mazowieckie

408 000 zł43 m² 9 488,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"Mieszkanie na Powiślu. 2 pokoje 42,7m2. własnościowe, ciche na 1 piętrze, dwustronne, do remontu. Duży pokój 25m2 z aneksem kuchennym z widokiem na Akademie Sztuk Pięknych - Wydział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

480 000 zł54 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie słoneczne, okna od południowo-zachodniej strony o ciekawym i funkcjonalnym rozkładzie z możliwością własnej aranżacji. Pokoje 20m2 i 11m2, widna kuchnia 11m2, hall 7m2,.