dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 032 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 032 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

1 050 000 zł48 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Są mieszkania, które od pierwszego wejścia robią wrażenie dopracowaną przestrzenią, światłem i funkcjonalnością. Taką propozycją jest nowoczesny apartament o powierzchni 48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Milenijna

Białołęka,Warszawa

680 000 zł50 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku z 2004 roku zlokalizowane w dogodnym miejscu na Białołęce- tarchomin. Osiedle zamknięte i monitorowane. To doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hawajska

Ursynów,Warszawa

1 120 000 zł71 m² 15 841,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Ursynów, ul. Hawajska Na sprzedaż wygodne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 70,7 m , położone w zielonej części Ursynowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

829 000 zł48 m² 17 145,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w topowej lokalizacji przy ul. Dzielnej 15 na granicy dwóch dzielnic Śródmieścia i Woli. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rotmistrzowska

Wilanów,Warszawa

2 180 000 zł190 m² 11 473,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży nietuzinkowe mieszkanie w okolicach Pałacu w Wilanowie. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze w kameralnym budynku z początku lat 2000. Lokalizacja pośród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

912 000 zł39 m² 23 384,60 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Atrakcyjne mieszkanie usytuowane na 12. piętrze w budynku z lat 60-tych zlokalizowane w centrum Warszawy przy Alei Jana Pawła II. Budynek po pełnej modernizacji (nowe instalacje, windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Makolągwy

Ursynów,Warszawa

1 445 000 zł84 m² 17 202 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nowoczesne trzypokojowe mieszkanie z loggią 7 m2 położone na zamknietym, strzeżonym (portier w recepcji) osiedlu. Na terenie ogród i plac zabaw na dzieci. W okolicy dużo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

509 000 zł32 m² 16 026,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mokotów - prestiżowa lokalizacja Nowoczesny design Bliskość biznesowego serca stolicy Zapytaj o inne oferty z rynku pierwotnego i sprawdź rabaty w jednym miejscu! Spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i jasne 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 47m2, położone na 1. piętrze w budynku 4-piętrowym bez windy. Gotowe do zamieszkania! Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasna

Centrum,Warszawa

3 600 000 zł103 m² 34 951 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż mieszkanie o pow 103 m2, zlokalizowane przy ulicy Jasnej z pięknym widokiem. Nieruchomość posiada taras 30m2 wokół całego mieszkania co stanowi rzadką i wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Villardczyków

Ursynów,Warszawa

610 000 zł35 m² 17 329,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronną kawalerkę na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie o powierzchni: 35,20 m2 znajduje się na parterze, strzeżonego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ursus,Warszawa

550 000 zł40 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie składa się z dwóch pokoi , zamkniętej kuchni z oknem ,przedpokoju i łazienki. W mieszkaniu na podłodze panele, w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łochowska

Praga-Północ,Warszawa

789 000 zł57 m² 13 939,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na Pradze-Północ w bloku z 1976 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 56.60m2 przy ul. Łochowskiej składające się z: przedpokoju Salonu Sypialni Kuchni Łazienki Garderoby Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rossiniego

Białołęka,Warszawa

730 000 zł56 m² 12 936,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Gotowe do zamieszkania mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 2-piętrowym bloku z 2013 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle zadbane, zielone, z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Siekierki,Warszawa

1 399 500 zł89 m² 15 795,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Tam, gdzie kojąca zieleń Mokotowa spotyka się z rytmem warszawskiego życia. Lokalizacja: przywilej odległości Bliskość Rezerwatu Jeziorko Czerniakowskie oferuje rzadki w warunkach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ordynacka

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w Kamienicy, tuż tuż przy Nowym Świecie! ordynacka, więc ciche, ale blisko Krakowskie Przedmieście i Uniwersytet Warszawski. Wykończony w dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

790 000 zł51 m² 15 490,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na osiedlu zamkniętym na warszawskich Bielanach. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

758 000 zł41 m² 18 487,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Sprzedam bezpośrednio ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 1. piętrze w solidnej kamienicy z lat 50. XX wieku przy ul. Czerskiej 15. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

1 081 000 zł48 m² 22 672 zł/m²

 

Piętro:3/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Są takie nieruchomości, które nie muszą się specjalnie przedstawiać. Wystarczy lokalizacja, skala inwestycji i klimat miejsca, by od razu było wiadomo: to jest dobry adres. Ta oferta zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

799 000 zł63 m² 12 602,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,4m2 zlokalizowane na Białołęce przy ul. Odkrytej Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2000roku. Blok znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

995 000 zł60 m² 16 474 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferta bez prowizji od kupującego biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do sprzedaży częściowo umeblowane, 3 -pokojowe mieszkanie o rzadkiej trójstronnej ekspozycji, dzięki czemu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

705 600 zł42 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe osiedle ursus szamoty. Mieszkanie o powierzchni 42 m położone na 6 ostatnim piętrze w bloku z 2021 roku. Komfortowy rozkład pomieszczeń : - salon połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolorowa

Ursus,Warszawa

655 000 zł53 m² 12 358,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Warszawa, ursus - Skorosze, ul. Kolorowa 53 m2 | 2 pokoje z oddzielną kuchnią z oknem | piwnica ok 4 m2 | parter | budynek z 1960r. | balkon | stan mieszkania: do remontu > 900m stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podłużna

Lewandów,Warszawa

389 000 zł29 m² 13 549,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w niskim bloku z 2009 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Podłużnej (osiedle Lewandów). Osiedle strzeżone - z całodobową ochroną, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

1 950 000 zł90 m² 21 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Prezentujemy nowoczesne, przestronne mieszkanie 4-pokojowe z dużym tarasem w doskonałej lokalizacji na Mokotowie - gotowe do zamieszkania, z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

875 000 zł65 m² 13 420,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m w dzielnicy Ochota, rejon Rakowiec, ul. Stefana Baleya. Lokal na 3 piętrze w niskim budynku z lat 70-tych. Budynek wyposażony w domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłodnicza

Praga-Południe,Warszawa

689 000 zł71 m² 9 666,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na Pradze-Południe w bloku (cegła) z 1972 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 71.28m2 przy ul. Chłodniczej składające się z: przedpokoju Pokoju Sypialni Salonu Kuchni Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Warszawa

880 000 zł34 m² 26 121 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

.Ścisłe Centrum Warszawy Śródmieścia! ul. Wilcza! Do remontu lub odświeżenia! Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie 33,69m2. Dwa pokoje z samodzielną kuchnią prześwit na przedpokój Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

796 000 zł38 m² 20 675,30 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,50 m , 14 piętro w bloku z windą z 1977 roku -warszawa, wola, ul. Wolska. Klatki w bloku są odnowione, są 2 nowe windy. Ogromnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

610 000 zł46 m² 13 146,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Funkcjonalne mieszkanie na wysokim parterze zlokalizowane w spokojnej, zielonej okolicy na warszawskim Bemowie (jelonki Południowe). Budynek z lat 70-tych - po termomodernizacji. Dookoła dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

4 600 zł70 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70 m2, w doskonałej lokalizacji tuż przy metrze Wilanowska, usytuowane przy ul. Bukowińskiej. 9 piętro w 15-piętrowym apartamentowcu z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiktorii Wiedeńskiej

Wilanów,Warszawa

2 650 000 zł152 m² 17 434,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Komfortowy apartament 152 m2, 4 pokoje, duży taras, 4 miejsca w garażu podziemnym, wilanów. ~Możliwość zakupu przez cudzoziemców~ Budynek: budynek przy Wiktorii Wiedeńskiej 9a to elegancka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł38 m² 110,53 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 38 mkw., położone w samym centrum Warszawy przy ul. Górskiego, w zadbanej kamienicy z 1955 roku. Okna wychodzą na spokojny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

998 000 zł53 m² 18 713,70 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż dobrze doświetlone mieszkanie położone na zamkniętym i strzeżonym osiedlu z windą, wybudowanym w 2005 roku. Lokal idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako stabilna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

559 999 zł34 m² 16 451,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 34,04 m , położone na Saskiej Kępie, przy ul. Międzynarodowej w Warszawa. Nieruchomość z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

830 000 zł46 m² 18 225,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Sprzedam bezpośrednio stylowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Sobieskiego 109 w Warszawie. Lokal przeszedł kapitalny remont i został zaprojektowany tak, aby zapewnić.