dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 033 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 033 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, jasne mieszkanie dwupokojowe w Miasteczku Wilanów przy ulicy Hlonda. Dwa pokoje, o powierzchni 55 m2. Duży salon Sypialnia, oddzielna kuchnia częściowo otwarta na salon, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 900 zł73 m² 39,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osiedle zamknięte. W pełni umeblowane i wyposażone. Lodówka, kuchnia, pralka, telewizor. Do dyspozycji garaż podziemny w cenie. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30 m2 na Ursynowie, kabaty, bardzo blisko stacja metra. Umeblowane, w pokoju kanapa, stół z krzesłami; aneks kuchenny wyposażony w szafki w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

189 000 zł20 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Bardzo atrakcyjna kawalerka! Idealne jako inwestycja pod wynajem lub dla singla! Oferujemy Państwu spółdzielczo-własnościową kawalerkę z kw bez żadnych obciążeń położoną w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Noskowskiego

Mokotów,Warszawa

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe, (42m2), metro służew; do wynajęcia od zaraz 2 pokoje : Mieszkanie ciche, słoneczne , z pięknym widokiem na Osiedlu Służew nad Dolinką. W pełni wyposażone I umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opoczyńska

Mokotów,Warszawa

669 000 zł69 m² 9 695,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie dwupokojowe (69 m2) w przedwojennej kamiennicy usytuowanej przy zbiegu ulic Rakowieckiej i Opoczyńskiej na Starym Mokotowie. Mieszkanie położone na trzecim, ostatnim piętrze. Wysokie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

2 sypialnia, otwarta kuchnia połączona z salonem Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo 2 sypialnia, otwarta kuchnia połączona z salonem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

300 000 zł27 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nie pobieramy wynagrodzenia od Kupującego! Na sprzedaż nowo wyremontowane mieszkanie (kawalerka) o pow. 26,5 m2 - wysoki standard wykończenia. Mieszkanie składa sie z przedpokoju 3 m, pokoju 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w strzeżonym i monitorowanym apartamentowcu. 50m od stacji metra Dworzec Gdański, 5 minut do C.H. Arkadia, w pobliżu Starówka, baseny, parki, szkoły, ścieżki rowerowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

6 600 zł81 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy, luksusowy apartament w prestiżowym budynku na Powiśla. 24/7 ochrona. Sklepy, restauracje w budynku. Pieszy dystans do Starego Miasta. Bezpieczna i przyjazna okolica. Biuro Home Estate:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

480 000 zł59 m² 8 135,59 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Zapraszam na prezentację! Rozkładowe, słoneczne, ciepłe mieszkanie położone na czwartym piętrze w budynku 6- cio piętrowym na Muranowie. Najbliższa przecznica Jana Pawła II. Oddzielna 10m widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

379 000 zł57 m² 6 649,12 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco Polecam! Bardzo ładne, ciche, rozkładowe, słoneczne mieszkanie położone na szóstym piętrze. Najbliższa przecznica Chełmska. Mieszkanie jest po remoncie do zamieszkania bez nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

325 000 zł46 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje, 46 m2, ul. Al.Jerozolimskie / Ochota / Cena: 325 000 zł Opis mieszkania: Zapraszam do obejrzenia 3 pokojowego mieszkania. Duży pokój 14 m2. Sypialnia ( ok 9 m2). Pokój 3 przechodni. Łazienka (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

360 000 zł44 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

mieszkanie na Mokotowie 2 pokojowe, oddzielnie kuchnia, łazienka, wc, balkon, ogródek oraz piwnica. Łazienka wymaga remontu, kuchnia z duzym oknem, można z niej zrobić trzeci pokój ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

2 450 zł68 m² 36,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe - 68 M2 W apartamentowcu, z ochroną W bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym - 5 minut pieszo od stacji metra Wilanowska. Mieszkanie ciche, okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 650 zł40 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe wypos ażone na Gocławi u. Opis mieszkania: salon 20 m2-panele, aneks kuchenny -4 m2 gres, sypialnia 8,5 m2 - panele, łazienka- 3,7 m2, gres, wanna. Mieszkanie całkowicie umeblowane (zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

3 900 zł78 m² 50 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rewelacyjna lokalizacja Apartament 2 pokojowy o pow. 78 m2 przy ul. Okopowej, budynek obok ch Klif, do ch arkadia 10 min. Wysoki standard wykończenia i wyposażenia, kompletnie urządzone. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

2 900 zł70 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie położone na Ochocie (szczęśliwice), na cichym, strzeżonym osiedlu, przy samym Parku Szczęśliwickim, stwarzającym możliwość wypoczynku i rekreacji. Dostępna cały rok górka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

1 165 zł21 m² 55,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna kawalerka położona w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Żoliborza. Okres najmu nie krótszy niż 6 miesięcy. Rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

2 550 zł42 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokoje 42 m.kw, Mokotów ul.Bruna, Cena ofertowa 2550,-zł do uzgodnienia Mieszkanie do wynajęcia, 2 pokoje, 42m2 w apartamentowcu na ul. Bruna , mieszkanie znajduje się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 1 kwietnia 2014 dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie w Warszawie przy ul. Grójeckiej. Mieszkanie jest o powierzchni 44m2 i składa się z przedpokoju (4,53m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

269 000 zł37 m² 7 315,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Niewielkie mieszkanko przy ul. Żeromskiego idealne dla jednej lub dwóch osób, które docenią spokojną okolicę, mnóstwo zieleni oraz łatwość dojazdu do centrum w związku z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajmu w nowym kameralnym 3 piętrowym budynku z windą (2 pokoje, 2 piętro, 40 m2) urządzone w bardzo wysokim standarcie. Mieszkanie na Ochocie w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

309 000 zł51 m² 6 094,67 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 50,7 m2, 2 pok. 5p/16p., rama H, 1982 r. - super okazja cenowa! Mieszkanie rozkładowe, ciche, słoneczne usytuowane od strony płd-zach. Loggia ok. 5 m 2 z nową zabudowa - szyby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopińska

Ochota,Warszawa

369 900 zł48 m² 7 695,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie 48,07 m2, 2 pok., 2p/3p, cegła, 1952 r. Pokoje: 20 mkw - zach i 12 mkw - wsch, parkiet, kuchnia 7 mkw - wsch, łazienka 4 mkw, p/pokój 5 m2, wysokość mieszkania - 2,85 m. Czynsz z fr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

400 000 zł55 m² 7 293,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Rozkładowe mieszkanie 54,84 m2, 2 pok. 1p/4p. cegła, 1958 r. w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Pokój 22 m2 - płn-wsch, pokój 15,6 m2 - płd-zach, balkon, kuchnia 6 m2 - płn-wsch, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

4 700 zł64 m² 73,44 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament o wnętrzu zaprojektowanym przez architekta w stylu nowoczesnym. Bardzo wysoki standard wykończenia. Budynek oddany w 2008r., prace wykończeniowe wnętrza apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe mieszkanie na Powiślu. Budynek z 2000r. w drugiej linii zabudowy. Ciche. Umeblowane. Do mieszkania przynależy miejsce garażowe, płatne dodatkowo 200zł. Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie (45 m2), wysoki standard, prestiżowa część Starego Mokotowa. Dwustronne (niezależne pokoje), słoneczne i ciche. Widok z okien na skwer sosnowy i pobliskie wille Art.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Włochy

Włochy,Warszawa

80 700 zł84 m² 960,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Gandii o pow.84m, 3 pokoje, umeblowana kuchnia z dodatkowym miejscem na pralnie, łazienka, salon z dużym balkonem. Bardzo dobra lokalizacja 3 km od plaży, blisko centrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malborska

Targówek,Warszawa

335 000 zł54 m² 6 203,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 54 m2. Mieszkanie w stanie bardzo dobrym, niedawno remontowane. Na podłodze panele, w kuchni zabudowana zmywarka, kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

295 000 zł53 m² 5 566,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bródno ok. ul. Hieronima. Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 53m2 w bud. z 1970r. (rama H), p. 3/4. Oddzielna, widna kuchnia. Łazienka z wanną, umywalką, wc i miejscem na dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

356 000 zł60 m² 5 913,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Spółdzielczo- własnościowe z uregulowanym gruntem pod budynkiem. Możliwość wzięcia kredytu. Mieszkanie po kapitalnym remoncie W 2011r. Wymieniona zastała instalacja elektryczna, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł90 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament przy ulicy Wiejskiej. W pełni umeblowane i wyposażone. Doskonała lokalizacja. Wysoki standard. Wykończone z najwyższej klasy materiałów. Biuro Home Estate:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

565 000 zł77 m² 7 384,66 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Trzy pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na tyłach Sądów Warszawskich oraz Parku Krasińskich - osiedle na granicy Śródmieścia od strony Woli. Mieszkanie o powierzchni 76.50m2 na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

3 000 zł74 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, ładnie urządzony apartament przy ulicy Kaliskiej na Ochocie. W pełni umeblowany i wyposażony. Świetna lokalizacja apartamentu, niemal w Centrum Warszawy, doskonały dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Askenazego

Targówek,Warszawa

279 000 zł47 m² 5 936,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Targówek ul. Askenazego. Mieszkanie o pow. 47m2 w bud. z 1979r. (płyta) p. 9/10. Bardzo ładne, rozkładowe 2 pokoje z widną, oddzielną kuchnią, łazienką z wanną i wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nagodziców

Białołęka,Warszawa

1 100 zł35 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Markowska

Praga-Północ,Warszawa

1 600 zł41 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie składające się z dwóch oddzielnych pokoi, widna kuchnia z oknem, łazienka razem z wc. Lokum ciepłe i zadbane, dobre dla 3 osób, dobry dojazd. Kuchnia wyposażona. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Willowa

Mokotów,Warszawa

6 000 zł135 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz obszerne 2-poziomowe 135 m mieszkanie położone przy jednej z najbardziej uroczych i klimatycznych ulic Starego Mokotowa Willowej. Lokal 2-poziomowy - parter i I.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

760 000 zł62 m² 12 258,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Stylowe, słoneczne mieszkanie z tarasem (14m2, możliwość wygospodarowania ogrodu zimowego) na długość całego mieszkania z widokiem na południowy zachód. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach