dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 032 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 032 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wieluńska

Wola,Warszawa

266 000 zł17 m² 15 340,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! rezerwacja! Bezpośrednio - usługami Ag. nieruchomości nie jestem zainteresowany. kawalerka na woli w zielonej okolicy - park Szymańskiego 10m od wejścia, spokojna okolica, jak i sąsiedzwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księżycowa

Mokotów,Warszawa

810 000 zł58 m² 13 965,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 z wygodnym dojazdem do metra, na bezpiecznym, nowoczesnym osiedlu - Kwadry Księżycowej - na warszawskich Bielanach. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Ursynów,Warszawa

595 000 zł53 m² 11 205,30 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie przy Metrze Stokłosy - ulica Dunikowskiego. Z pięknym widokiem z okien, wygodnym rozkładem oraz częściowo odnowione idealne do zamieszkania lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trocka

Targówek,Warszawa

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę również studentom Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 49m2, na 3 piętrze odnowionego bloku. W każdym pokoju pełne umeblowanie, w przedpokoju duża,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

439 000 zł48 m² 9 145,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje + kuchnia cicho metro Bródno Targówek Prezentowana nieruchomość to 48-metrowe mieszkanie tuż przy wejściu do Metra Bródno (otwarcie w drugiej połowie 2022 r.), które w obecnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

1 200 000 zł62 m² 19 354,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjny apartament 2-pokojowy o powierzchni 62 m , na ostatnim 7 piętrze w apartamentowcu z 2012roku -warszawa, wola, ul. Siedmiogrodzka. Balkon z pięknym widokiem. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

591 000 zł40 m² 14 723,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Kawalerka na Starym Mokotowie przy ul. Ludwika Narbutta położona na 3 piętrze w trzypiętrowej kamienicy z poddaszem. Kamienica z 1938 r. Mieszkanie jest jasne, przestronne i ciche. Jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poligonowa

Praga Południe,Warszawa

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe (44m2) przy ulicy Poligonowej, szybki dojazd do metro Politechnika - Cena: 2000 zł - Dodatkowo czynsz 300 zł - Powierzchnia 44m2 - Piętro 1/4 - 2 pokoje, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

1 850 zł41 m² 45,12 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe ok 41 m2 na pierwszym z dziesięciu pięter. Pokoje oddzielne, jasna kuchnia. Mieszkanie całkowicie wyposażone, świeżo odmalowane w cichej, spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ochota

Ochota,Warszawa

519 000 zł42 m² 12 211,80 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie na Starej Ochocie blisko Ochota-Ratusz dostępne od zaraz z widokiem! Spokojna, zielona oraz rodzinna okolica z bliską otaczającą nas infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiepury

Ursynów,Warszawa

595 000 zł44 m² 13 522,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44m2 przy ul. Bronikowskiego 55 na strzeżonym i ogrodzonym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - przedpokoju (zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

735 000 zł46 m² 15 909,10 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż! Kameralne mieszkanie 46,20 m2 na pełnym uroku warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie znajduje się na parterze, posiada dwa oddzielne pokoje, kuchnię (bez okna) oraz łazienkę z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 350 zł48 m² 48,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonałe, w pełni umeblowane, mieszkanie dwupokojowe z wyposażoną kuchnią. Posiada klimatyzację w sypialniach i salonie oraz ogrzewanie miejskie. Jak widać na zdjęciach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suligowskiego

Śródmieście,Warszawa

730 000 zł50 m² 14 714,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 49,61 m2 w Śródmieściu przy Łazienkach Królewskich. Lokal na 3 piętrze w kamienicy z lat 60-tych. Budynek posiada świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

579 000 zł40 m² 14 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Opis: mieszkanie o pow. 40,5 m2 z widną kuchnią usytuowane na 3 piętrze z 3 w budynku z 1938 roku na Starym Mokotowie. Szeroko rozwinięta infrastruktura miejska. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Linneusza

Praga-Północ,Warszawa

399 000 zł36 m² 11 239,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, świetną inwestycję w kamienicy na Pradze Północ przy ul. Linneusza. Kawalerka o powierzchni 35,5 m2 składa się z oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ulrychów,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentowane mieszkanie oferuje 52 m2 przestrzeni życiowej. Pozwoliło to na wygospodarowanie oddzielnej sypialnia, dużego salonu z wyjściem na loggie oraz kuchni częściowo otwartej na salon. Duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

535 000 zł63 m² 8 492,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 63m2, 3 pokojowe z oddzielną kuchnią, balkonem i miejscem postojowym naziemnym zlokalizowane na zamkniętym, monitorowanym osiedlu, w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Salezego

Powiśle-Solec,Warszawa

470 000 zł25 m² 18 989,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania kawalerka tuż przy Bulwarach Wiślanych. Mieszkanie 24,75 m2, 3 piętro w budynku bez windy. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego ok. 19 m2, z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakowska

Włochy,Warszawa

697 000 zł44 m² 15 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 43,59M2, 2 pokoje, włochy, ul.RAKOWSKA (Warszawa, Włochy, Rakowska) Na sprzedaż: Mieszkania w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Mokotów,Warszawa

763 000 zł49 m² 15 571,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Sprzedam mieszkanie na Mokotowie Ul. Malczewskiego 49m2 2 pokoje Kuchnia Łazienka Balkon Piwnica 7,5m2 3 piętro Winda Mieszkanie jest w doskonałej lokalizacji. Kamienica wybudowana w 1952 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe przy ulicy Korotyńskiego. Standard jak na zdjęciach, wszystkie sprzęty sprawne, łazienka remontowana 5 lat temu. W pobliżu Biedronka, punkty usługowe, żabka, miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

559 000 zł54 m² 10 275,70 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Dzień dobry, w swojej ofercie posiadamy bardzo ładne, ciche, słoneczne 3-pokojowe ( narożne ) umeblowane mieszkanie z dużym balkonem ( 10m2 ) na osiedlu ruda przy ul. Klaudyny na Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę w ścisłych centrum na ostatnim piętrze w kamienicy (ze skosami w pokoju). Cena: 1800 zł Dodatkowo czynsz 300 zł Powierzchnia 32m2 Widna kuchnia, pokój i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

470 000 zł55 m² 8 545,45 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szanowni Państwo, prezentuję mieszkanie położone na Bródnie w dzielnicy Targówek. Na powierzchni 55 m2 urządzono przestronny salon z wyjściem na duży balkon, dwie sypialnie, łazienkę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bielany,Warszawa

460 000 zł39 m² 11 794,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] : Krótko Kamienica na Bielanach | 1-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 39 m2 położone przy Stacji Metro Stare Bielany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

560 000 zł47 m² 11 914,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie, 2-pokojowe o powierzchni 47 m2 z salonem z aneksem kuchennym, sypialnią, dużym balkonem i miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Zlokalizowane jest na Białołęce -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

730 000 zł56 m² 13 035,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56,14 m2. Mieszkanie znajduję się na parterze w budynku z 2010 roku. Mieszkanie wymaga odświeżenia. Budynek jest strzeżony przez całodobową ochronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

555 000 zł52 m² 10 654,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Podstawowe informacje umeblowane 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,09 mkw z możliwością dalszej aranżacji. Duże okna zapewniają dopływ światła w ciągu dnia. Przestrzeni dodaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

615 000 zł36 m² 17 083 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Ścisłe Centrum Warszawy! Zapraszam na prezentacje mieszkania w jednej z centralnych ulic Warszawy! ul. Złota! Dwupokojowe mieszkanie 35,8m2. z kuchnią prześwit z loggią ok. 2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio 3 pokoje na 4-piętrze w bloku, przy ulicy Wrzeciono. Cechy mieszkania i budynku: +mieszkanie jest po remoncie +mieszkanie wykończone pod klucz (łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górska

Mokotów,Warszawa

520 500 zł35 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Duża i funkcjonalna kawalerka w samym sercu warszawskiego Dolnego Mokotowa, o powierzchni całkowitej 35 mkw, z fajnym balkonem ok. 4m2, na który jest wyjście z salonu. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inflancka

Śródmieście Południowe,Warszawa

675 000 zł47 m² 14 423,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Podstawowe informacje : Mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Warszawie : w dzielnicy Śródmieście/ Muranów przy ulicy Inflanckiej. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę również studentom Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 48m2, na ostatnim piętrze. Pokoje w pełni umeblowanie, w przedpokoju duża, pojemna szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

1 040 000 zł72 m² 14 348,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

* rezydencja Czerska * apartament 72,48 m2 - 3 pokoje * balkon z pięknym widokiem na panoramę centrum Warszawy * komfortowe miejsce postojowe w garażu podziemnym * komórka lokatorska Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sacharowa

Bielany,Warszawa

430 000 zł27 m² 15 925,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż kawalerka 27m2 zlokalizowaną na Bielanach przy samym wejściu do metra Słodowiec. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w bloku, który został odświeżony, min. wymienione windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ksawerów

Służewiec,Warszawa

460 000 zł31 m² 14 696,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 31,3 m2. Podzielone na dwa pokoje: ukryta sypialnia, salon z kuchnią i miejscem do pracy. Blok z lat osiemdziesiątych, na bieżąco utrzymywany z solidnie budowanym funduszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Patkowskiego

Mokotów,Warszawa

699 000 zł59 m² 11 908 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na granicy Mokotowa, ursynowa i Wilanowa, na cichym i zielonym osiedlu o niskiej zabudowie. Bardzo dobra komunikacja miejska - 3 przystanki do metra. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

559 000 zł49 m² 11 408,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 49 m2, 3-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią. Zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Bielan ul. Przy Agorze, w całkowicie odnowionym bloku z lat 70. Wiele dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

886 000 zł59 m² 14 991,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedam bezpośrednio funkcjonalne mieszkanie. Do zamieszkania od zaraz! Doskonałe zarówno dla rodziny czy singla. Mieszkanie składa się z oddzielnej kuchni połączonej przejściem z salonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 980 000 zł106 m² 28 113,20 zł/m²

 

Piętro:parter/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mam do zaoferowania Państwu nietuzinkowy apartament z własnym ogrodem przy ulicy Grzybowskiej 4, w tętniącym życiem centrum Warszawy! Apartament umiejscowiony jest na parterze budynku, do.